Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

mlody

Operatorzy maja dosc dobra kase tylko nikt sie nie chce przyznac. Przynajmiej 3000 na reke sie bierze. Dla wszystkich ocywiscie to za malo ...

@mlody

Jak wiadomo wszem i wobec nie łatwo jest zostać dobrym operatorem.Potrzeba do tego bez mała nawet dekady żeby stać się przykładem i wzorem do naśladowania.KEA oprócz bardzo dobrych operatorów ma w swoich szeregach takich , których stać tylko na to żeby nauczyć się ''klepać'' jedno i to samo zlecenie najlepiej w kółko . Dlatego operatorzy podzieleni są na różne grupy zaszeregowania a co za tym idzie i wynagrodzenie jest odpowiednie dla każdego z nich. Wielu było już ''pseudo ustawiaczy'' ,którzy nie nadawali się do operowania takimi czy innymi maszynami. Bo albo reklamacje z tego czy tamtego powodu ....albo nie potrafią ustawić maszyny ......ale co najważniejsze w pracy operatora ,bierze odpowiedzialność za swoją pracę niejednokrotnie poprawiając błędy z poprzednich procesów począwszy od działu technologii. Warto zaznaczyć ,że tylko doświadczony operator potrafi wyłapać takie błędy bo komuś kto klepie ciągle to samo na maszynie nigdy tego nie doświadczy.Reklamacji nie ma się co wstydzić bo każdemu się zdarzyło i pewnie jeszcze nie raz powtórzy. Zatem warto się dokształcać intelektualnie i manualnie. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów. Wasz Pikok z Lidla. :)

Red
@mlody

a myślis że to dużo???? 3000 na łapę...to grosze!

mlody
@Red

No to idź gdzie indziej pracować za 10 tysięcy..... Może jesteś tyle wart...

@Red

Jest w tym jakaś logika .....3000 zł to tyle samo co 300000 gr.Chyba o tych groszach mowa ;)

proszę podwyżkę 2800 brutto bo będzie cienko z pracownikami

mlodociany

Chyba komuś żal dupę ściska. Jakiejś pani zapewne ;) Każdy powinien swojego czubka nosa pilnować a nie innych. Kierownicy może pozwalają na to to tak jest... Liderzy może byli potrzebni i tyle. Bo osoby z doświadczeniem nie chciały brać odpowiedzialności za spieprzone roboty innych. Pozdrowienia z hali

@mlodociany

Co do żal (usunięte przez administratora) ciska . To nie wiem o co . O te kpiny na wydziałach czy o znajomości. Czy może coś innego. Bo napewno nie o kompetencje. A co do zpieprzonych robót to właśnie widać jak wzrasta ilość reklamacji ( lawinowo wrecz) ciekawe tylko dlaczego tam gdzie właśnie ( literki) pilnują. Znajomości to nie wszystko .

snake

Do kolegi/koleżanki wyżej. Weź głęboki oddech i napisz jeszcze raz spokojnie:) Jacy kierowcy się podpieprzają? Czarownice ?

@snake

Usówaniem postów niczego nie zmienimy. Problem nadal zostaje. Powiem więcej wręcz jest coraz gorzej. A co do kierowników któży pod górkę sobie robia to żadna tajemnica, oprawa i falcerki. Co do lidereów na ręcznych to fakt chętnych niema co niezmienna faktu że te co są to żart.

Joko

Słaba oferta pracy w firmie... Serio ktoś pracuje na takich warunkach? Co ludźmi kieruje że godzą się na takie małe pieniądze? I tak słaby socjal?!

staromlody

Dofinansowanie 6 zl ale podatek do tego my musimy doplacic..... Zadna rewelacja. Teraz prywatna opieka ale niestety tez trzeba podatek zabrać od pracownika.

Xiii

Ta baba od rekrutacji dumna jak paw później wychodzi brak dobrej organizacji zero kartek dla potencjalnego pracownika z ofertą pracy na danym stanowisku zero konkretów a szczyciła się dofinansowaniem do posiłków jakby to było najważniejsze dla pracownika. Wielki minus za prezentację firmy przez panią rekrutujaca nieprzygotowana nie potrafi dobrze przedstawić firmy i ta mina zdegustowany na wszystko i już nie wspomnę o zarobkach.. słabe!!!

Św. Mikołaj
@Xiii

Zdrowych, Spkojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Dla właścicieli zdrowia - bo na pewno się przyda. Dla młodych zdrowego rozróżnienia dumy od zarozumialości. Ta pierwsza pozostawia drugiego człowieka w dobrym stanie i daje motywację by własne życie czynić lepszym. Ta druga przykrywa słabości i kompleksy adresata, a innym daje poczucie bycia gorszym, a to jest największe oszustwo na które możemy się narazić.

olwier

Szukaja pracowników na od ZARAZ a wyskakuja ze stawka 14 zl brutto haha. Powodzenia...

kanal

na produkcji na start jakie zarobki ? jaki system pracy?

Ktoś nowy
@kanal

Jaka jest stawka podstawowa dla pracowników produkcji? Bo obecnie 3.500 zl brutto z dodatkami bez sobót w innej firmie tylko brak możliwości rozwoju...i zastanawiam się czy warto rezygnować. ..sa jakieś premie? Jak to wygląda bo podobno pani z rekrutujaca nie chce mówić na pierwszej rozmowie... i mam mieszane uczucia

Atos
@Ktoś nowy

W jakiej firmie i na jakim stanowisku masz 3 i pół koła?

kea ok zobaczymy w styczniu 2017

@wks2

W styczniu powiadasz. Znaczy że co 2000 brutto od PIS-U

Minionek

Mamy już: trudne sprawy, policjantki i policjanci, słoiki no i przyszedł teraz czas na 'życie w drukarni'. Dzisiaj kręcili pierwszy odcinek.

wks2

dajcie spokój starzy załamani nowym systemem duże straty możliwość straty kontrahentów

Minionek

Gargamel wraz z swoim Kotem powoli obejmują kontrolę nad Smerfami co dzień knując plany niczym Pinky i Mózg by zawładnąć firmą każdego nowego dnia.

Agnieszka

Ludziska, trochę spokojniej. Nie wiem czemu tak narzekacie - przecież akurat ta drukarnia (w porównaniu do innych) jest naprawdę OK. Remontuje kamienicę dla Was, będzie się rozbudowywać na wolnych działkach z tyłu. A to wszystko oznacza przecież nowe możliwości. Popatrzcie na to z takiej strony. A nie tylko narzekanie i dogryzanie sobie. Trochę więcej życzliwości do siebie, a i pracować nam się będzie lepiej. Pozdrawiam

Minionek

Dzisiaj świętujemy 100 dni lustra do Selfie. Korzystając z okazji że dzisiaj mamy piątek zapraszamy wszystkich na wał.

Pimpał i Kołas

Co wy tu za farmazony siejecie? Dzisiaj jakas Panl na 36 wyłączyła z hebla prąd na całej hali. A potem pstryk i jes. Ludzie tam jest źródełko szczęścia :-)

Pikok z Lidla

Ale ciekawie jest w KEA , niech tytani się biją .....najlepiej pozagryzają ;)

kiss

Chyba mamy na pokładzie jakiegoś Misiewicza :)

Taki tam

W kea wojna tytanów. Podział wydziałów , wojna o pracowników i obiecywanie gruszek na ..... Jednym słowem cyrk. Ciekawe co nas jeszcze czeka. Nastroje są okropnie, czyżby kolejna fala zwolnień się szykowała . Szachownica rozstawiona i pionki w grze ciekawe ile ich stracimy,może nawet jakieś figury padną. Tak gra w szachy do niczego dobrego nie doprowadzi, ludzie to nie pionki. Czekam na dalsze posunięcia graczy. Hehe

Oligarcha
@Taki tam

Naprawdę ciekawe co piszesz . Gra grą ,a sędziego nie ma. Rodzinne sprawy go trzymają, a pytany w szachy grają. Lecz gdy sędzia powróci zapędy tyranow ukruci. To normalnie jak w trzech muszkieterach ,czy coś takiego Może jakiś film powstanie na tych faktach. Na rzyklad jak rozwalić zespół, czy po cichu do władzy.

@Taki tam

Wojna tytanów czy Pytanów ???? Bo to ma znaczenie ;)

minion

Jak niektórzy pracownicy są leniwi to co zrobic moga kierownicy. Ten nie będzie tego robił tamta nie będzie pakować bo to ciężkie. No i kasa non stop ze mało kasy mało kasy. Pracuje kilka lat i dobra kasę ma ale jej zawsze mało. Operatorzy chyba znają swoje obowiązki gorzej z pomocnikami i nieogarnietymi ludźmi którzy pracują kilka lat a system dalej nie do opanowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 574 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław