LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa
4 61 6 1

Opinie o LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa

Filtruj opinie po kryteriach:

Kamil
 Opinia

Cześć! Mam pytanie: czy macie jakieś ograniczenia odnośnie tego, jaką branżę reprezentuje firma z którą chcecie podjąć współpracę, czy podejmujecie się również współpracy która wymaga np. eksperckiej wiedzy?

Pomocna?
Mikołaj
 Opinia

@Julia, w jaki sposób zdobywa się doświadczenie w Agencji Marketingowej LemOnHills. Poprzez ciągłą pracę i zdobywaną wiedzę w praktyce, a może organizowane przez firmę szkolenia ( Jeśli takowe mają miejsce )? @ciekawa, komentarz @Były pracownik pochodzi z 2016 roku. Bardzo możliwe, że jest już nieaktualny. Znajdzie się na forum osoba pracująca w tej firmie? Jaka panuje tu atmosfera?

Pomocna?
Julia
 Opinia
@Mikołaj 10.10.2018 16:45

@Mikołaj, odpowiadając na Twoje pytanie: tak i tak. Jeśli istnieje potrzeba wybrania się na szkolenie - to się na nie wybieramy (bądź jest organizowane). Niemniej, jednym z naszych obowiązków jest bycie na bieżąco z wprowadzanymi nowościami oraz doszkalanie się we własnym zakresie. Atmosfera? Chyba nigdy nie spotkałam się z firmą, w której byłaby tak pozytywna atmosfera jak tutaj ;) Miłego dnia :)!

Pomocna?
Agata
 Opinia
@Julia 11.10.2018 10:47

Julio, a czy powiesz jeszcze coś na temat szkoleń? Czy są one organizowane w czasie godzin jakie odbywacie w pracy czy poza nimi? Doszkalacie się we własnym zakresie lecz czy macie do tego jakieś konkretne materiały? Na przykład do nauki w domu?

Pomocna?
TakNie
Julia
 Opinia
@Agata 09.11.2018 22:14

Hej :) Spieszę z odpowiedzią! Szkolenia odbywają się w czasie godzin pracy, natomiast doszkalamy się we własnym zakresie, często wspierani przez materiały podsyłane nam przez przełożonych. Nic mi nie wiadomo o nauce w domu. Pozdrawiam serdecznie :)

Pomocna?
Agata
 Opinia
@Julia 13.11.2018 13:02

Dziękuję za Twoją odpowiedź. To, o czym piszesz, brzmi bardzo zachęcająco szczególnie dla osób, które chcą prócz zarobków wynieść z pracy również doświadczenie i nowe umiejętności. Czy ktokolwiek ma informacje odnośnie tego, czy firma aktualnie rekrutuje? Jak to obecnie się przedstawia?

Pomocna?
Byly pracownik
 Opinia

Slabe realizacje, zla atmosfera pracy, zero rozwoju, nieadekwatne do doswiadczenia i wymagan zarobki. Nie polecam.

Pomocna?
ciekawa
 Opinia
@Byly pracownik 19.12.2016 22:33

Super, super, ale skoro nie adekwatne, to czy mógłbyś podać jakie i na jakim stanowisku? Albo chociaż widełki. Łatwiej byłoby ocenić i przydałaby mi się taka informacja na rozmowie rekrutacyjnej

Pomocna?
Pracownica na szczęście BYŁA
 Opinia

Nie polecam. Paskudne biuro, szefowie niekompetentni w zarządzaniu zespołem, brakuje im doświadczenia i obycia.

Pomocna?
Julia
 Opinia
@Pracownica na szczęście BYŁA 06.03.2017 21:41

Biuro zmieniliśmy (chociaż sentyment do naszej "piwnicy" pozostał) na duże, jasne biuro w centrum Wrocławia. Szefowie jak najbardziej kompetentni (jestem pracownicą i nie czuję, żebym była źle zarządzana :D). Doświadczenia już zdobyliśmy dosyć sporo i raczej nie możemy narzekać na brak obycia :) Pozdrawiam :)

Pomocna?
Mikołaj
 Opinia

@KB Dlaczego nie polecasz? Jesteś albo byłeś pracownikiem w firmie LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa? Twoja wypowiedź jest bardzo ogólnikowa, a w związku z tym raczej nie pomoże innym użytkownikom forum w zaczerpnięciu informacji o tym pracodawcy. Proszę zatem, abyś, jeśli możesz, rozwinął swoją myśl.

Pomocna?
KB
 Opinia

Nie polecam.

Pomocna?
TakNie
Administrator
 Opinia

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa?

Pomocna?
TakNie
Zdegustowany
 Opinia

Usuwanie opinii bylych pracownikow jest bardzo zalosne. Świadczy o poziomie firmy. Info o Waszej "uczciwości" i tak już poszlo w świat, usuwanie nic nie da. Nie polecam tego miejsca pracy, zreszta nie tylko ja.

Pomocna?

Zostaw opinię o LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa - Bielany Wrocławskie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.