Opinie o Lemonhills Sp. z o.o. w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lemonhills Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lemonhills Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemonhills Sp. z o.o. w Bielany Wrocławskie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w Lemonhills Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Julia Nowy wpis

Cześć Alex :) Droga do awansu zależy od stanowiska jakie zajmujesz. Jesteśmy mała agencją i poniekąd sami kreujemy swoją ścieżkę kariery rozwijając swoje umiejętności i wychodząc z inicjatywą w działaniach dodatkowych. Nie ma u nas standardowych ram i ścieżek kariery. Pozdrawiam serdecznie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Lemonhills Sp. z o.o.?

Julia Nowy wpis

Hej, wszystko zależy od stanowiska jakie zajmujesz. Firma posiada klientów zagranicznych, więc na stanowisku, na którym masz częstą styczność z Klientami, musisz mówić i pisać w stopniu średniozaawansowanym lub zaawansowanym. Odpowiadając na Twoje pytanie - biznesowy. Pozdrawiam :)

Konrad

Bardzo dobry pracodawca to widać na tym forum. Cisza bo ludzie są zadowoleni i nie piszą.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kamil

Cześć! Mam pytanie: czy macie jakieś ograniczenia odnośnie tego, jaką branżę reprezentuje firma z którą chcecie podjąć współpracę, czy podejmujecie się również współpracy która wymaga np. eksperckiej wiedzy?

Mikołaj

@Julia, w jaki sposób zdobywa się doświadczenie w Agencji Marketingowej LemOnHills. Poprzez ciągłą pracę i zdobywaną wiedzę w praktyce, a może organizowane przez firmę szkolenia ( Jeśli takowe mają miejsce )? @ciekawa, komentarz @Były pracownik pochodzi z 2016 roku. Bardzo możliwe, że jest już nieaktualny. Znajdzie się na forum osoba pracująca w tej firmie? Jaka panuje tu atmosfera?

@Mikołaj

@Mikołaj, odpowiadając na Twoje pytanie: tak i tak. Jeśli istnieje potrzeba wybrania się na szkolenie - to się na nie wybieramy (bądź jest organizowane). Niemniej, jednym z naszych obowiązków jest bycie na bieżąco z wprowadzanymi nowościami oraz doszkalanie się we własnym zakresie. Atmosfera? Chyba nigdy nie spotkałam się z firmą, w której byłaby tak pozytywna atmosfera jak tutaj ;) Miłego dnia :)!

Agata
@Julia

Julio, a czy powiesz jeszcze coś na temat szkoleń? Czy są one organizowane w czasie godzin jakie odbywacie w pracy czy poza nimi? Doszkalacie się we własnym zakresie lecz czy macie do tego jakieś konkretne materiały? Na przykład do nauki w domu?

@Agata

Hej :) Spieszę z odpowiedzią! Szkolenia odbywają się w czasie godzin pracy, natomiast doszkalamy się we własnym zakresie, często wspierani przez materiały podsyłane nam przez przełożonych. Nic mi nie wiadomo o nauce w domu. Pozdrawiam serdecznie :)

Agata
@Julia

Dziękuję za Twoją odpowiedź. To, o czym piszesz, brzmi bardzo zachęcająco szczególnie dla osób, które chcą prócz zarobków wynieść z pracy również doświadczenie i nowe umiejętności. Czy ktokolwiek ma informacje odnośnie tego, czy firma aktualnie rekrutuje? Jak to obecnie się przedstawia?

Byly pracownik

Slabe realizacje, zla atmosfera pracy, zero rozwoju, nieadekwatne do doswiadczenia i wymagan zarobki. Nie polecam.

ciekawa
@Byly pracownik

Super, super, ale skoro nie adekwatne, to czy mógłbyś podać jakie i na jakim stanowisku? Albo chociaż widełki. Łatwiej byłoby ocenić i przydałaby mi się taka informacja na rozmowie rekrutacyjnej

Pracownica na szczęście BYŁA

Nie polecam. Paskudne biuro, szefowie niekompetentni w zarządzaniu zespołem, brakuje im doświadczenia i obycia.

@Pracownica na szczęście BYŁA

Biuro zmieniliśmy (chociaż sentyment do naszej "piwnicy" pozostał) na duże, jasne biuro w centrum Wrocławia. Szefowie jak najbardziej kompetentni (jestem pracownicą i nie czuję, żebym była źle zarządzana :D). Doświadczenia już zdobyliśmy dosyć sporo i raczej nie możemy narzekać na brak obycia :) Pozdrawiam :)

Mikołaj

@KB Dlaczego nie polecasz? Jesteś albo byłeś pracownikiem w firmie LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa? Twoja wypowiedź jest bardzo ogólnikowa, a w związku z tym raczej nie pomoże innym użytkownikom forum w zaczerpnięciu informacji o tym pracodawcy. Proszę zatem, abyś, jeśli możesz, rozwinął swoją myśl.

KB

Nie polecam.

Zdegustowany

Usuwanie opinii bylych pracownikow jest bardzo zalosne. Świadczy o poziomie firmy. Info o Waszej "uczciwości" i tak już poszlo w świat, usuwanie nic nie da. Nie polecam tego miejsca pracy, zreszta nie tylko ja.

Zostaw merytoryczną opinię o Lemonhills Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lemonhills Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lemonhills Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lemonhills Sp. z o.o.
  • Pl. Wolności 7 lok. 104