LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa

Opinie o LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa

Filtruj opinie po kryteriach:

Kamil
 Opinia

Cześć! Mam pytanie: czy macie jakieś ograniczenia odnośnie tego, jaką branżę reprezentuje firma z którą chcecie podjąć współpracę, czy podejmujecie się również współpracy która wymaga np. eksperckiej wiedzy?

Mikołaj
 Opinia

@Julia, w jaki sposób zdobywa się doświadczenie w Agencji Marketingowej LemOnHills. Poprzez ciągłą pracę i zdobywaną wiedzę w praktyce, a może organizowane przez firmę szkolenia ( Jeśli takowe mają miejsce )? @ciekawa, komentarz @Były pracownik pochodzi z 2016 roku. Bardzo możliwe, że jest już nieaktualny. Znajdzie się na forum osoba pracująca w tej firmie? Jaka panuje tu atmosfera?

@Mikołaj 10.10.2018 16:45

@Mikołaj, odpowiadając na Twoje pytanie: tak i tak. Jeśli istnieje potrzeba wybrania się na szkolenie - to się na nie wybieramy (bądź jest organizowane). Niemniej, jednym z naszych obowiązków jest bycie na bieżąco z wprowadzanymi nowościami oraz doszkalanie się we własnym zakresie. Atmosfera? Chyba nigdy nie spotkałam się z firmą, w której byłaby tak pozytywna atmosfera jak tutaj ;) Miłego dnia :)!

Agata
@Julia 11.10.2018 10:47

Julio, a czy powiesz jeszcze coś na temat szkoleń? Czy są one organizowane w czasie godzin jakie odbywacie w pracy czy poza nimi? Doszkalacie się we własnym zakresie lecz czy macie do tego jakieś konkretne materiały? Na przykład do nauki w domu?

@Agata 09.11.2018 22:14

Hej :) Spieszę z odpowiedzią! Szkolenia odbywają się w czasie godzin pracy, natomiast doszkalamy się we własnym zakresie, często wspierani przez materiały podsyłane nam przez przełożonych. Nic mi nie wiadomo o nauce w domu. Pozdrawiam serdecznie :)

Agata
@Julia 13.11.2018 13:02

Dziękuję za Twoją odpowiedź. To, o czym piszesz, brzmi bardzo zachęcająco szczególnie dla osób, które chcą prócz zarobków wynieść z pracy również doświadczenie i nowe umiejętności. Czy ktokolwiek ma informacje odnośnie tego, czy firma aktualnie rekrutuje? Jak to obecnie się przedstawia?

Byly pracownik
 Opinia

Slabe realizacje, zla atmosfera pracy, zero rozwoju, nieadekwatne do doswiadczenia i wymagan zarobki. Nie polecam.

ciekawa
@Byly pracownik 19.12.2016 22:33

Super, super, ale skoro nie adekwatne, to czy mógłbyś podać jakie i na jakim stanowisku? Albo chociaż widełki. Łatwiej byłoby ocenić i przydałaby mi się taka informacja na rozmowie rekrutacyjnej

Pracownica na szczęście BYŁA
 Opinia

Nie polecam. Paskudne biuro, szefowie niekompetentni w zarządzaniu zespołem, brakuje im doświadczenia i obycia.

@Pracownica na szczęście BYŁA 06.03.2017 21:41

Biuro zmieniliśmy (chociaż sentyment do naszej "piwnicy" pozostał) na duże, jasne biuro w centrum Wrocławia. Szefowie jak najbardziej kompetentni (jestem pracownicą i nie czuję, żebym była źle zarządzana :D). Doświadczenia już zdobyliśmy dosyć sporo i raczej nie możemy narzekać na brak obycia :) Pozdrawiam :)

Mikołaj
 Opinia

@KB Dlaczego nie polecasz? Jesteś albo byłeś pracownikiem w firmie LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa? Twoja wypowiedź jest bardzo ogólnikowa, a w związku z tym raczej nie pomoże innym użytkownikom forum w zaczerpnięciu informacji o tym pracodawcy. Proszę zatem, abyś, jeśli możesz, rozwinął swoją myśl.

KB

Nie polecam.

Opinia

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa?

Zdegustowany
 Opinia

Usuwanie opinii bylych pracownikow jest bardzo zalosne. Świadczy o poziomie firmy. Info o Waszej "uczciwości" i tak już poszlo w świat, usuwanie nic nie da. Nie polecam tego miejsca pracy, zreszta nie tylko ja.

Pomocna?

Zostaw opinię o LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LemOnHills Agencja 360 st./ Agencja Marketingowa

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.