Opinie o Orson Consulting Group Tomasz Magnowski w Wrocław

counter
3 4 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy Orson Consulting Group Tomasz Magnowski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

515-825-963

Poszkodowanych z nieopłaconymi fakturami zapraszam do kontaktu. Windykację prowadzimy na jego koszt.

adam13 Nowy wpis
@515-825-963

Witam jestem poszkodowany przez tomasza magnowskiego jestem zainteresowany windykacja należnosci

adam13 Nowy wpis
@515-825-963

jestem poszkodowanym chetnie skorzystam z pana uslug moj tel. 695748366

Qws Nowy wpis
Klient

Ten pan nie może już prowadzić jakiejkolwiek działalności, tak stwierdził sąd.

Paweł

A dlaczego piszecie o poszkodowanych, co jest nie tak z ta firma?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

majter

Za to bardzo dobry pracodawca i konkurencja zaczęła działać żeby firmę oczernić?

Farmer S.A

Czytam opinie i nie wierze w nasze społeczeństwo. Niech się Pan nawet tym nie przejmuje ludzie zawistni i zazdrośni zrobi wszystko by innych pogrążyć, a im było dobrze. Wszyscy tutaj oczerniają mając swoje za uszami. Super usługi dla ludzi, a nie bydła związanego z rolnictwem! Pozdrawiam !!!

Paulina
@Farmer S.A

A Ty piszesz na forum z jakiej pozycji, jeśli mogę zapytać? Pytam, bo nie wynika to jasno z Twojej wypowiedzi, a zawsze dobrze wiedzieć takie rzeczy. Jeśli pracowałeś lu pracujesz w Orson Consulting Group to napisz kilka słów na temat tego, jaka atmosfera panuje w biurze.

GNEJSS DE

zarąbista opinia! a ludzie będą gadać

Paulina

Szukałam jakichś informacji o pracy w Orson, ale nie mogę nic znaleźć. Wiecie, czy szukają nowych ludzi? Obojętnie, na jakie stanowiska.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 576 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Orson Consulting Group Tomasz Magnowski?

Biotermo

(usunięte przez administratora) chce przpaty i nie daje towaru

Windykacja

Witam. Pomogę odzyskać wierzytelności. Mamy już kilka spraw zakończonych sukcesem i kilka w toku. Zajmuję się również sprawami sprzed paru lat, międzynarodowymi i takimi, które z różnych powodów nie zostały wygrane. Chętnie opowiem o szczegółach pod numerem 517798607

Lilla

Pan Magnowski Tomasz firma ORSOn nie płaci za usługi ,towar innymi słowy oszukuje ludzi nie polecam. Moje sugestie dla Orson Consulting Group Tomasz Magnowski: Żeby przestał oszukiwać ludzi i naciągać na grubą kasę.

Marlenka

Szanowni Państwo Pan nie płaci nie odbiera telefonów zero kontaktu po wykonanym zleceniu transportowym.

Zostaw merytoryczną opinię o Orson Consulting Group Tomasz Magnowski - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad