Opinie o Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j. w Wrocław

Zbigniew Kwiecień Nowy wpis

Pracowałam tam 13 lat. Wszystko było do czasu. Póki nie zaczęli się wpieprzać tam, gdzie nie trzeba. Pięknie, ładnie się pożegnali ze mną, ale po tylu latach pracy wywali mnie, bo konkurencja im przeszkodziła! Zero rywalizacji i schemat, by "kosić" konkurencję za wszelką cenę! Firma super, ale do czasu... Oni chcą być jedyni na rynku dolnośląskim. Pracowałem tam jako specjalista reklamy i marketingu. Odwaliłem tam kupę super roboty i w jeden dzień wywalili mnie na bruk. Opracowałem im logo, które do dziś funkcjonuje. Za coś takiego są mega pieniądze a ja dostałem to w ramach wypłaty. Minęło sporo lat, ale żal nie minął! Omijać ich szerokim łukiem!!!

Teresa Nowy wpis

Z tego co widzę, to pisaliście, że podobno nie wypłacają wynagrodzenia. Serio jest aż tak źle? Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć na ich temat?

Darth Nowy wpis
@Teresa

Pracuje juz dłuższy czas i nie zdarzyło się ani razu by wynagrodzenie przyszlo chocby o dzień spóźnione. Z opowieści starszych pracowników również wynika ze od wielu lat wypłaty zawsze są punktualne.

FachowiecAGD.pl Nowy wpis

Od wielu lat współpracuje z firmam Robot-Serwis, bardzo fajnie nam się uklada współpraca! Życze wszystkiego najlepszego! Bez R-S ciezko by bylo obsluzyc klienta szybko i fachowa!

Tymek

Tak sporadycznie gościcie na forum, czy jest ku temu powód?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j. kandydat na stanowisko Sprzatanie bloków ,terenów zewnętrznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Eliza

@dariusz ale nie ma żadnych szkoleń wprowadzających ?

kk

najlepiej oczerniaja byli pracownicy

pr

za pomowienia- prokurator - prosze usunac wpis - domyslam sie kim jestes

Dariusz
@pr

a ja domyślam się kim ty jesteś. Żadnych prokuratorów - dobrze.

Henryk

Jeśli chcesz zobaczyć jak można wchodzić w (usunięte przez administratora) kierownictwu to polecam . Firma składa się z konfidentów i lizusów oddanych lubiących pracę za nędzne pieniądze. Brak możliwości rozwoju. Brak podwyżek. Szkoda marnować sobie życie na pracę tu.

leo
@Henryk

no tak - najlepiej przyjsc spoznionym cos tam porobic wyjsc przed 16 i miec pretensje ze nie zarabiasz 5.000 - porazka

Dariusz
@leo

tu nie zarobisz 5000 zł, młody za ciężką pracę dostanie 1800 zł góra. Na żadne podwyżki nikt nie ma co liczyć (oczywiście poza prezesami), jak pójdziesz po podwyżkę jako młody pracownik - to ci powiedzą że nic nie umiesz i nie masz co liczyć na podwyżkę, jako doświadczony - to ci powiedzą, że innym też musieliby podwyższyć a na to nie ma pieniędzy. Firma powstała po to aby właściciele mogli się szybko nachapać, oczywiście kosztem marnie opłacanej załogi. Osobiście nie polecam tu pracy. Chyba że się zatrudnisz i od razu pójdziesz na urlop L4, to możesz spokojnie zabalować przez 6 miesięcy na koszt ZUS.

Małgorzata

@Konrad, na stronach internetowych firmy Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j. nie widać żadnych ogłoszeń o pracę, ale moim zdaniem, można złożyć aplikację do tej firmy i zobaczyć jaka będzie reakcja? Zdarza się tak, że kompetencje osoby ubiegającej się o pracę w konkretnej firmie są tak pasujące do jej profilu, że kandydat zostaje zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Konrad

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Krzysiek

Wykorzystują nowych pracowników! Nie polecam!

Stefan

Czy firma normalnie działa? Sporo niezadowolenia na forum!

Jeśli nie chcesz mieć wypłaconego wynagrodzenia, to praca w Robot-Serwis jest idealna...

Zostaw merytoryczną opinię o Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j.
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Parnickiego 2-4
    51-116 Wrocław

Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j.