Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

d

Agnieszka jak Ci nie odpowiada to się zwolnij...i tak zbierasz tylko na wakacje.

Gusia

Pracuję tu 5 miesięcy i mogę stwierdzić, że to jest (usunięte przez administratora) za nocki nie ma żadnych dodatków (na umowę zlecenie) wszystkie święta pracujące soboty i niedziele również, non stop nadgodziny gdzie nie dają ci wyboru i musisz zostać(mimo to, że zmuszanie nie jest zgodne z prawem!!!). Prosząc o wolne tydzień wcześniej to owszem brygadzista mówi, że nie ma problemu, a dzień wcześniej przychodzi i mówi że musisz przyjść do pracy, albo robi jakieś głupie losowania i wybiera np dwie osoby z czterech mimo to że ty prosiłeś się od miesiąca i jak tu się nie wkurzyć. Co do atmosfery to jest TRAGEDIA laski żmije fałszywe, że lepiej nic się nie odzywać, obgadują się nawzajem po prostu porażka!!!. Wyrywają skanery z rąk jak by to były ich własności. Zwierzęta lepiej się potrafią zachowywać owszem połowa skanerów i wózków jest popsuta a norma jest wysoka , ale to co się tam dzieje to jest po prostu chore!! Ale mam nadzieje, że za nie długo PIP zrobi tam chociaż troszkę porządku, bo nie mam już sił siedzieć na dupie z założonymi rękami i patrzeć jak z ludzi robią zwierzęta!!!!

byly

zeby zarobic 2000zl w ic trzeba sie ostro strarac juz nie mowie o nadgodzinach wiekszosc ma umowy 1700 brutto w tych czasach to maskra ale ze w myslowicach powstal ic tam ludzie sa chetni robic nawet za 5zl/hpotem tak Polska wyglada a prezesi sa na wyspach i maja taki banan :)

ojtamojtam

anonim - 2012-06-03 13:12:03 Premie nie mają nic wspólnego z ciężką praca i poświęceniem na sektorach, a błędy to również fikcja. Żaden pracownik nie wybiera sobie pracy na daną zmianę to brygadziści dzielą praca i błędami pracowników często przypisują im błędy których nie popełnił pracownik.zawsze mnie zastanawiało jak to jest właśnie z tymi błędami bo mi to śmierdzi

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

tratata

A co sądzicie o tak świetnie zapowiadającym się pseudo brygadziscie m.k ze zmiany B?

d

Bobby charlton - 2012-06-01 22:54:38 Po pierwszych dniach, tygodniach mialem kryzys chciales z tamtad uciec, zwolnic sie. Z biegiem czasu przyzwyczaisz sie. Jesli chodzi o kase to dostaniesz na start 1300, 1400 zł + premia ktora wyrobisz max do 100 zł (pierwsze 3 miesiace umowa zlecenie). Jak przejdziesz na umowe o prace i bardziej juz poznasz towar bedziesz mogl wyrabiac wyzsze premie (max do 600zł) ale badzmy szczerzy malo kto wyrbia max. Na moim przykladzie moge ci powiedziec ze pierwsze 3 miechy 0 premii a czwartego miesiaca wyrobilem 400 złpremi + nadgodziny(wyplata ok. 1800zł). Co donadgodzin to sa dla chetnych ale i tez czasami obowiakowo jak dowali roboty.a ile trzeba zbierać lub rozkładać na jakąś porządną premię? wiadomo sketory sekotorm nietówne i palecie............. pozdrowki

Bobby charlton

ksk

Przyjdź - sam zobaczysz ;) Nic nie tracisz (jedynie firma na tobie straci inwestując czas w szkolenie Ciebie i w BHP itd)... nie spodoba się to się zwolnisz, wieleeee osób się tak przewinęło, Nikt Ci tutaj szczerze nie napisze. POZDRAWIAM, POWODZENIA i WYTRWAŁOŚCI.

WWWWWWW

Jak wygląda praca w Waszej firmie, jakie są zarobki i atmosfera? tylko mądrze i szczerze

Mario

Znalazłem ukryty poziom na 512! Najpierw jednak trzeba zjeść grzybka (power-up), przejść do magazynu czeskiego, rozbić głową okno z którego pojawi się pnącze fasoli a następnie wejść po nim do góry. Uważajcie jednak na smoka! I nie jedzcie za dużo grzybków :)

Ciekawi mnie, kto otrzyma awans do niezgodności, czy znów znajomi brygadzistów? Czy to będzie znów przypadek?Czy fakt, iż to oni dostają najprostszą prace i najlżejszą by móc mieć premie, sprawi, że są najlepszymi kandydatami?

Żaden

A czy ty wiesz co to kopalnia? Na kopalni całej pracy mają około 3 godziny a nie 8.

Przekręt, za przekrętem w tej firmie czas by ci co tak mieszają wylecieli jak słynny brygadzista wyprowadzony z firmy IC w asyście Policjantów haha.

ZUZI_WNR

A jeżeli jestem chłopakiem siostry dziewczyny wspomnianego brygadzisty, to czy też mogę liczyć na ulgi i przywileje?? A tak po za tym, niedziela i każde święto to dobra okazja żeby sobie porozmawiać i pośmiać z takich ludzi jak Wy ;) PZDR!! OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE!!

xx

Zmiana C ! na kopalnie czlowieku co ty [usunięte przez moderatora] 8h siedziec na kopalni ty nie wiesz co to znaczy chyba kopalnia, siedzisz u mamusi na garnuszku dajesz grosze a ona wszystko Ci robi to Ci wystarcza kiedy i za co rodzine zalozysz !

Zmiana B

Co się czepiasz gościa? Pracuje w tej firmie parę lat.Każdy chciałby mieć godziwie zapłacone za swoją pracę. A praca w soboty, niedziele i święta według kodeksu powinna być dodatkowo opłacona. To że Tobie odpowiada praca za wolne,a nie za dodatkowe wynagrodzenie. Nie znaczy, że każdy tak chce( wiele osób wybrałoby jednak kasę). I to nie znaczy, że gość jest miękki. Tylko chce swoje dostać. Póki co trzeba swoje przecierpieć i zrobić tą jedną niedzielę, czy sobotę za wolne.

ZMIANA C

NIE PODOBA SIĘ TO [usunięte przez moderatora] WY PŁACZKI WY!!!!!! PRACUJE W TEJ FIRMIE KOLEJNY ROK I ZACISKAM ZEBY I PO PROSTU PRACUJE, JAK WAM SIE NIE PODOBA TO [usunięte przez moderatora] NA KOPALNIE!!!!!!!! ALBO DO HUTY, ELEKTROWNI!!!!!! NA PEWNO BEDZIECIE MIELI (usunięte przez administratora) I BEDZIECIE SIEDZIEC 8h i BRAĆ PO 3500 ZŁ!!!!!!!! ALE TO TEŻ WINA DYREKCJI, PRZYJMUJA DO PRACY CORAZ WIEKSZE PLACZKI BEZ ZADNYCH SELEKCJI!! NIE CHCESZ NIE PRACUJ!!!

AnonimowyNaZawsze

KIEROWNICTWO PRZECZYTAJ DOBRZE I DOKŁADNIE : jesli idziemy do pracy dzis 1Maja w Swieto pracy chcemy zaplaty takiej jakie naleza w swieta !! jesli nie sprawe kieruje do PIP (panstwowej inspekcji pracy) i nie mowie tu tylko i ludzi z pod firmy ale również WorkExpres tez mam miec zaplacone !! KONIEC Z DYMAMIEM w [usunięte przez moderatora] jak [usunięte przez moderatora]!

funkcje

Profanum zgadzam się z twoją wypowiedzią. A większość widzi to na co dzień w pracy i wie o co chodzi. A cała ta atmosfera powstaje dlatego że osobami zarządzającymi są brygadziści, którzy wykorzystują swojego atuty stanowiska,np dając lepsze zamówienia dla wybrańców kolegów i koleżanek...itp, i tak ogóle niczym się nie wyróżniają intelektualnie od zwykłego pracownika z pakowania czy zbiórki czy tez pani sprzątaczki itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 209.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 154, z czego 26 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.