Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

stasek już awansu nie dostanie jedynie to wyleci z starości ile to można małpę w cyrku trzymać :) jedyny cyrk 24h na dobę

Profanum

Możemy tu pisać i palcem pokazywać wszelkie przekręty i cwaniaków na naszych plecach windujących się w tej firmie i co..i nic...najłatwiej powiedzieć, że to piszą frustraci lub zwolnieni pracownicy szkalują dobre imię firmy w akcie zemsty. Czy słyszał ktoś z dinozaurów pracujących w IC o spotkaniach organizowanych przez dyrekcję z pracownikami? Ktoś tu pisał o związkach zawodowych...niestety nie widzę innej możliwości by chociaż troszkę zmusić pracodawców do pokazania ludzkiego oblicza..nieprzymuszony nikt przymusu nie chce..to działa we wszystkie strony...dyrektorskie, jak widać, też. Czy to normalne by pracownik posiłkował się dopalaczami nie dlatego, że lubi koks, ale by móc na obrotach wymaganych przez brygadzistów / często przypominających kapo bardziej/przez całą dniówkę biegać niczym struś pędziwiatr. Gadanie o grobowej ciszy i karach za rozmowy ze współpracownikami!!!! to nie [usunięte przez moderatora], pracują tu młodzi ludzie, mamy chodzić niczym komando śmierci po halach? Każdy daje z siebie jak najwięcej i chce chociaż widzieć, że to w jakikolwiek sposób przekłada się na zarobek, na stabilna pozycję w zakładzie..może nawet..sorki za marzenia...uznanie. Trudno jednak żyły sobie wypruwać gdy pojęcie sprawiedliwości w IC to czysta abstrakcja..można podawać przykłady wspaniałych pracowników windujących normy i pokazujący,że Polak jak chce to potrafi, ale co potrafi ? Z opowiadań wiem, że był sobie kiedyś taki człowieczek - Pstrowski..śrubował normy niemiłosiernie / w sumie to nie pracował sam bo nieoficjalnie wspomagał go sztab więźniów przydzielonych do pomocy/. Górę pieniążków odbierał jednak w pojedynkę a brygadziści pokazywali go palcem innym pracownikom mówiąc''jak będziecie jak on pracować to też górę kasiory zarobicie:) O tym , że mu w podziękowaniu górnicy grób potem obesrali...nie wspomnę.U nas nie przemyca się więźniów by wspomagali liderów, ale ci mają swoje sposoby by podobnie jak Pstrowski móc powiedzieć...chłopy ...da się ino trza chcieć. Taka głupia zbiórka. To , że w zależności gdzie jest się przydzielonym to już czasem kosmos w możliwościach wyrobienia tego czegoś co dyrekcja za normę uznała. Niby każdy ma równe szanse bo na skaner lecą zamówienia ciurkiem..a jednak. Co bardziej cwani wiedzą co to komputer i jakie informacje o nadchodzących zamówieniach niesie i na co warto polować a co sobie odpuścić w myśl zasady, że nie sztuką jest narobić się i zarobić. Jak nie kijem to pałką...gdy do kompa się nie dorwało można przecież skorzystać z wypróbowanego sposobu na skaner :) Przecież gdy leci zamówienie z chłodnicami czy innym dziadostwem, w sensie atrakcyjności punktowo-czasowej, wystarczy akurat mieć całkiem pilne inne zadanie do wykonania lub potrzebę fizjologiczną i najnormalniej odrzucić pozycję niewygodną czekając na łatwą, miłą i przyjemna. Wydaje się niemożliwe? a jednak..pozdrowienia przy okazji dla Mileny, może dziewczynę skierować do przyuczania młodych pracowników bo szkoda by się taki talent marnował i nie podzielił wiedzą jak przyjąć strategicznie odpowiednią postawę.Tylko kto będzie wtedy zwyczajnie tyrał bez możliwości wypracowania premii - jak miło, że takie pojęcie funkcjonuje w IC. Można dorobić do tych marnych zarobów poprzez nadgodziny czy prace w soboty, ale to średnia atrakcja a dwie godziny dłużej to zysk nikły a zmęczenie potworne.Bardziej atrakcyjna jest praca w święta...dla wielu to ogromny byłby ratunek i wielu by chętnie podjęło to wyzwania, ale. Ale tu robi im się a kuku ..bo tam gdzie pieniążki tam republika kolesi się budzi do życia. Proszę bardzo mamy święta i kogo moje cudne oczy widzą dziarsko maszerującego do pracy za najwyższą stawkę z możliwych...ono wspomnianą przodowniczkę w otoczeniu dwóch junaków, z których jeden to zastępca brygadzisty [usunięte przez moderatora] a drugi junak [usunięte przez moderatora], który na co dzień nic wspólnego ze zbiórka nie ma a jednak wyprzedził tych co robią to za marne grosze przez cały tydzień. Ponieważ to nie pierwszy raz i w IC grupa sztandarowych przedstawicieli dorabia do minimalnej pensyjki prawie druga łapiąc takie fuchy..zaczynają żyć swoim życiem krytyczne opinie o firmie ...tworzące jej obraz karykaturalny i w części nieprawdziwy, że wystarczy być cwaniakiem i iść po trupach by zostać zauważonym, że wystarczy być dziewczyną brygadzisty lub innej fishy..to akurat mnie śmieszy, ale śmiech to zdrowie więc ok...czy, że cały ten IC to jeden syf kiła i mogiła..bo tak nie jest...nie jest i widać nawet zmiany na lepsze...tylko czemu tak wolno..tylko czemu dwa kroki do przodu i jeden do tyłu..i czemu to co małe dziecko widzi gołym okiem...ktoś dumnie nazywający sam siebie brygadzistą..nijak zauważyć nie może..bo, że dyrekcja woli wojnę na dole niż na swoim podwórku to rozumiem..Tak czy siak..związki zawodowe są potrzebne bo znowu ktoś komuś w ramach podziękowania rozkwasi nochal...a to żadne wyjście i raczej doraźne:) Miłego Łykendu

Robisz sobie jaja czy na poważnie ten koleś jest kierownikiem? :D Nie pracuje już tam rok, ale to co teraz przeczytałem to jest przesada , ale przynajmniej na skanerze już wam nie będą przychodziły wiadomości typu "nie pószczam na pszerwe". Chociaż, jak dyrektorstwo zobaczy papiery z takimi błędami :)

takietam

ghkjk - 2012-04-19 10:37:01 takietam - 2012-04-18 20:51:46 PA - 2012-04-16 22:52:22 Chomać kierownikiem!!!a co z Tomkiem P. ?z tego co się dowiedziałam "Pan Tomek jest zbyt poważnym człowiekiem aby brać dalej udział w tym Cyrku" i się zwlonił. żartujesz ? serio ?

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

ghkjk

takietam

PA - 2012-04-16 22:52:22 Chomać kierownikiem!!!a co z Tomkiem P. ?

Tresssssssssss

pracownik - 2012-04-17 21:11:45 PA - 2012-04-16 22:52:22 Chomać kierownikiem!!!chyba ogrodnikiem :DZMIANIE C GRATULUJEMY NOWEGO KIEROWNIKA HAHAHAH HOW MUCH bedzie wam pewnie dawac mega niskie premie aby przypodobac sie dyrekcji ile to zaoszczedzil hahah

pakowacz

zapraszamy na pakowanie na \"lekkie prace\" gnomie sektorowy ...

gowork

Może w końcu ktoś zainteresuje się naszą wspaniałą czołówką najlepszych pracowników haha na szczycie listy z max punktami za najprostszą i najlżejszą prace którą przypisują zawsze tylko im z nazwy pseudo brygadziści bo daleko im to tego tytułu. Warto by było sprawdzić jakie prace wykonywali w porównaniu z innymi pracownikami. Szkoda ze tyle pieniędzy marnuje się na tych którzy niewiele wnoszą do tej firmy swojej pracy.

A ja wole zostać na nadgodzinach bo jestem realistą jeśli tylko mogę i mieć kasę nawet chętnie zostanę w wolny dzień w pracy bo zależy mi na pieniądzach, i ciesze się że są nadgodziny. Dla ty którzy myślą że któraś firma logistyczna będzie płacić zwykłym pracownikom kokosy jeśli może i ma prawo wypłacać podstawowe stawki to gratuluje marzeń. To że takie są podstawy i przepisy to wina rządu polskiego.

xyz

Podpisujac umowe masz okreslona stawke:) to jest Twoja podstawa, niezalezna od tego ile zrobisz! Aby otrzymac premie natomiast musisz już sobie 'wypracowac' aby przekroczyc prog premiowy w danym miesiacu:) Pozdrawiam

Moniczka

to jest praca na akord????????

ciescie sie ze w Myslowicach jest taka firma, z dobrym zapleczem socjalnym, dostajecie rekawiczki i ubrana robocze, do tego za darmo mozecie sie napic wody mineralnej i obiekt jest chroniony przez ochrone i nikt nas nie pobije-jeden typek mnie wkurza z ochony taki maly jedynie

;[

hehehee - 2012-03-19 09:56:32 jak chcesz pracować w święta soboty i niedziele i to przymusowe na podpisanie deklaracji to zapraszam do nas da sie tu zarobic ale musisz siedzieć w weekendy w pracy .aaa i jeszcze jest tak ze polowy naszych świąt nie maja Czesi wiec w te święta my itak musimy chodzic do pracy wolne mamy tylko na borze narodzenie i Wielkanoc wiec jak masz dzieci to zapomnij ze je będziesz czesto widywac BORZE narodzenie hahahahah, kolejny \\\"pół roczny\\\" pracownik który zeżarł wszystkie rozumy

paweł

zobaczymy co zrobią jak zadzwonimy na PIP jak bedziemy w swieto w pracy kolejna kara dla pana andrzeja

hehehee

buuuuuuu

3 - 2012-03-10 21:41:52 wywalili kogos ostatnio?ja ci powiem tak ze po 2 miesiacach zobaczysz ze to nie praca tylko [usunięte przez moderatora]

gowork

Ja podzielam zdanie PRACOWNIK masz racje. Śmiać mi się chce jak widzę na samym szczycie listy z wynikami zawsze te same nazwiska ludzi których znam i wiem jaką prace wykonują - na pewno nie pracują tak ciężko jak Ja a dostają najwyższą premie a ja nie. Gdyby firma IC zatrudniała takich wycwanionych pracowników jak na szczycie listy z wyjątkami to zapewne połowa dostaw na pewno nigdy nie wyjechała by na czas i IC. To jakie ma się wyniki na zestawieniu to dzięki brygadzistą to oni dzielą pracą jednych obciążają ciężką monotonna pracą, zniechęcają za małą ilość punktów, a swoich faworyzują. Dobrze jest wiedzieć że są już tacy którzy zgłosili to do kierownika.

MAGIK

Do PRACOWNIKA: 'Wysoko na liście są tylko (usunięte przez administratora) olizy lub kombinatorzy' oj muszę Cie zdziwić. Może dużo osób jest takich, ale ja osobiście znam kilka z tej wyższej półki i gdybyś zaobserwował co oni robią na te dodatkowe punkty to od samego patrzenia byś się spocił;p Punkty dodatkowe to nic innego jak: zamykanie "superowych dostaw" z datami które ty pewnie robisz jak Ci ktoś dopiero zwróci uwagę. Są to również dostawy "olejków" lub tarcz "nadwyżkowych". Robienie rzeczy których ty pewnie też nie robisz na co dzień, czyli jakieś relokacje np na 503- bębnów lub akumulatorów... Jeśli już się tak "targasz" o tych "LIDERÓW" to co powiesz o osobach które robią tylko zwroty?- no co może to jest sprawiedliwe. Przyznaje że punktacja jest w tej firmie przekłamana, ale wierz mi że też nie odzwierciedlają te punkty wypłaty. W skrócie: premia i punkty z tej "bielutkiej listy" mają mało wspólnego, bardziej kasa jest tu zależna od brygadzisty (szepnie słówko wyżej)- kierownika (szepnie słówko wyżej)- może prezesów:D

PRACOWNIK

duzo tu prawdy ale i przeklaman osob ktore same sie zwolily bo nie wytrzymaly cisnienia albo osob ktorym podziekowali, a czy ta praca tylko dla mlodych? fakt na magazynie srednia wieku jest niska, dla wielu to pierwsza praca, ale czy bez perspektyw? e tam znam ludzi ktorzy maja 1.5k podstawy+umowy na czas nieokreslony, ale fakty sa takie ze sobie na to solidnie zapracowali. niemniej jednak moze byc miesiac gdzie sie zarobi 2 tysiace, a moze byc miesiac gdzie sie zarobi 1300. zestawienie premi to jeden wielki wal, na samej gorze sa (usunięte przez administratora) olizy albo kombinatorzy, moge biegac jak glupi caly miesiac po ciezkich sektorach 503/502/500 i dostac 100 zl albo nic, a ktos co sie nawet zbytnio nie spoci nawali mnostwo punktow na pracy dodatkowej albo na dobrej pracy ktora dal mu brygadzista, jakies kozackie zamowienie do zbiorki albo paletka i ma juz gita... niestety kolesiostwo bardzo boli w tej firmie, praca powinna byc bardziej dzielona, ty dzisiaj robisz to, a jutro on robi to itd.......na szczescie ludzie o tym informuja kierownictwo, ale nie powiem o co chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 209.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 154, z czego 26 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.