Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

PODOBNO zwolnlili kilka osób z Czmiany prawda to????

giuseppe meazza;)

jeżeli jest tam tak źle, to czemu nie założycie związków zawodowych? będzie prościej....;)

szukajacy

spoko biore w ciemno, byle by tam przezimowac, amoze mi sie tam spodoba i zostane na dluzej. pozdro

bezrobotny - 2012-11-01 20:13:52 kto sie zwalania? niech da wczesniej znac chetnie wskoocze na jego miejsce. szukam obojetnie jakiej roboty. pozdropasuje ci stanowisko brygadzisty?idealne raz dla nieroba nieuka

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

bezrobotny

Wigga

Z tymi termosami to już przegięcie do tego słyszałem że jest przerwa 20 min co do minuty bo patrzą ile jesteś haha i jeszcze w zimie tyle osób w tym czasie ma wypić ciepłą herbatę/kawę haha na bank, to już jest paranoja

zfsdf

Studenciku ciesz się że masz jakąś pracę niż rozwożenie pizzy za 5 zł/h, do tego możesz przychodzić do roboty kiedy chcesz, bo nie masz obowiązku chodzenia 5 dni w tygodniu.(studencka umowa/zlecenie)

slawo

Nie wiem jak jest w przepisach ,ale ostatnio zakazano noszenia ciepłej herbaty w termosach bóg sam nie wie z jakich powodów , pozostał jeden mały czajniczek i w ciągu 20 minut zaparzenie w tłumie innych chętnych . Wiem że tu nic nie jest zgodne z kodeksem ,ale jak to się ma do BHP ?

szit

byli tam tacy brygadziści którzy pracowali parę lat jako magazynier i uczyli się wszystkiego i byli tacy co od strzała zostali brygadzistami ktorzy wiecej wiedzą, nie wiedzą jak się lata z skanerem

WIEM CO I JAK

NARZEKACIE NA TEGO STASZKA NA KAZDEJ STRONIE, ALE PRAWDA JEST TAKA, ZE ZMIANA POD KIEROWNICTWEM STASZKA W TEJ CHWILI JEST NAJLEPSZA!!!! POD KAZDYM WZGLEDEM, POD WZGLEDEM ATMOSFERY PRACY, LUDZI, PODEJSCIA I TAK DALEJ...a kazdy myslal ze staszek bedzie gwiazdorzyl a on spokojnie trzyma piecze, oby tak dalej

nowy

na inter carsie świat się nie kończy szkoda zdrowia i nerwów

odp

vfr - 2012-07-31 03:38:26 pupa - 2012-07-16 13:44:36 IC - 2012-07-15 21:58:58 zmianaB - 2012-07-12 18:49:28 Mam pytanie , bo to że dramat zarobki to wiem . Ale jestem ciekaw jak tam panowie super brygadziści czyli d.z i pan bartuś. dalej są tak strasznie pomocni i bardzo przyjaźni dla swoich pracowników ? haha. PS. niesforny pracownik .Nie twoja sprawa, nie interesuj się. Widać, że nie jesteś pracownikiem IC Mysłowice.ta robota jest chora psychicznie, nie dosc ze robisz na rano na caly tydzien lacznie z sobota, to jeszcze ci kaza podpisywac liste ze wstawisz sie w niedziele o 6 rano!!!!!!!! i ze jest to obowiazkowy dzien roboczy wynikajacy z naglych potrzeb pracownika!!! naglych potrzeb?? tam ZAWSZE sa i byly takie potrzeby, ta firma jest za mala i za malo osob tam pracuje i trzeba [usunięte przez moderatora] za 3 !!!!!!!!!!!!! taka prawda.... to dajcie nam tez wyplaty tych trzech osob to sie wtedy zastanowimy na poswiecenie wolnej niedzieli, jednego wolnego dnia w pracy!!! niektorzy to po 2 tygodnie pracuja non stop bez dnia wolnego... nie mowiac ze w tygodniu pracuja czesto po 10 czy 12 godzin, bo w tygodniu tez kaza nadgodziny robicinne firmy z kosztow oglaszaja co chwile przyjecia warto sprawdzac, pozdroMoże by tak brygadziści rozejżeli się za inną pracą bo większość z nich w ogóle nie orientuje się w pracy i obowiązkach na swoim stanowisku.

vfr

pupa

IC

zmianaB

prezes

hahaha Interszajs (usunięte przez administratora) , nawet w [usunięte przez moderatora] swoich klientów mają. LUDZIE NIE IDŹCIE TAM PRACOWAĆ!!! Szkoda Waszego zdrowia i nerwów...

qwerty

Zaczynasz gwiaDorzyć....zjedz snikersa:-)

kl

wręcz przeciwnie szukałam pracy na stałe i za stawkę żeby móc z tego wyżyć!!! Więc jak nie wiesz i nie znasz mojego życia, które nie jest łatwe to bardzo proszę się nie wypowiadać !!!

tr

jaka agnieszka?

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 209.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 154, z czego 26 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.