Krajowy Rejestr Długów

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

karolina28

Pracuję w KRD, szczerze powiem praca w porządku, ciekawa, dużo kontaktów z ludźmi, zarobki też mi odpowiadają. Dużo też można się nauczyć. Ogólnie polecam.

Misiek
@karolina28

Zgadzam się. Dużo można się tutaj nauczyć. Wiem, bo pracowałem tu przez półtora roku.

zainteresowana

Ktoś się orientuje jak to jest z pracą w dziale księgowości we Wrocławiu?

felix
@zainteresowana

Nie wiem jak to wygląda w dziale księgowości, ale pozostałych działach firmy (które poznałem) pracują fajni ludzie. Pracuję tu 3 lata i mogę polecić! Jak chcesz pracować u lidera branży to jest to właściwe miejsce :)

obiecanki

Fajna strona, obiecanki cacanki, ale po pół roku okazuje sie, ze podwyzej nioe bedzie bo cos tam. Nieuczciwi

Poprzednie wypowiedzi ?

Gdzie się podziały poprzednie wypowiedzi? Tutaj znajdowały się opinie sprzed kilku lat!!! Jak widać, KRD ma duży wpływ na tzw. wolność słowa !!!

Firma Krajowy Rejestr Długów poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Polecam:) na początku jasne ,że się bałam , bo duża firma, masa ludzi itd. natomiast jest naprawdę świetnie:) atmosfera na +, zarobki na +, wiedza na +, przełożeni na +. Gorąco polecam:)

były klient

to nie opinia od pracownika, ale od byłego klienta- lecz może niektórym kandydatom nakreśli rodzaj działań i zadań w tej firmie. jako były klient daję ocenę niedostateczną za pseudodziałania KRD, i całego dziadostwa pod szyldem rzetelna firma, które sprzedają jako coś cudownego sprawdzonym firmom- pytanie przez kogo sprawdzonym i w jakim stopniu rzetelnym? firmy-jak moja- płacą czy płaciły abonamenty ,by być postrzegane jako takie i chyba tylko o to tej całej krd chodzi- masz płacić abonament, a my ci damy szmelcowe świstki rzetelności, które trzeba odświeżać, kichać i przede wszystkim płacić. zadaniem konsultantów jest utrzymać klienta w nieświadomości by płacił jak najdłużej, w razie problemów z kimś naprawdę nierzetelnym totalna ściema i przedłużanie wyjaśnień w czasie zapewne po to by 'płacić abonament'. porażka całkowita i rozgoryczenie z mojej strony względem krd osiągnęła szczyt, kiedy okazało się ,że moja firma mając nieposzlakowaną opinię, płacąc abonament,między in. by uczestniczyć w programie rzetelna firma i posiadając od dłuższego czasu certyfikaty rzetelności, spotkała się nagle z sytuacją, gdzie dłużnik pisząc oszczerstwa,by wykręcić się od własnych zobowiązań, odwrócił w krd kota ogonem- i to ja musiałem dowodzić swojej racji, a nie on swojej nierzetelności czy wręcz złodziejstwa,-bez pomocy ze strony krd. ale musieliśmy 'czekać cierpliwie na wyniki'.. by co? cały czas przy uśmiechu konsultatów płacić abonament i czekać dalej. rozgoryczenie nr2, już właściwe do krd i skierowane pod adresem tej firmy i śmiesznego programu 'rzetelna firma'dotyczy faktu, iż dłużnik na oficjalnej stronie własnej firmy cały ten czas nieprawnie używał certyfikatu 'rzetelna firma' -będąc w tym czasie na liście DŁUŻNIKÓW! - przerabiając prawdopodobnie w jakiś sposób wygląd swojej strony(nie jestem programistą)- uwaga!! -przy pełnej świadomości o tym fakcie ludzi, tzn konsultantów i informatyków z firmy KRD, którzy to nie potrafili z takim procederem nic zrobić- gość naciągał (a być może nadal) firmy i prywatnych klientów, m.i. chwaląc się swoją fałszywą 'rzetelnością' , za którą uczciwe firmy płaciły i płacą abonament. a krd co? -czy brak wytoczenia wówczas sprawy gościowi o fałszowanie jakby nie było danych w internecie, wykorzystując niby ich(krd) zatwierdzone loga programowe, nie jest nierzetelnością ze strony krd, olewaniem własnych klientów, i zapewne nikłą chęcią do tego, by samemu włóczyć się z oszustami po sądach? tak to widzę i niestety- nie wierzę już w żadne slogany 'rzetelny, uczciwy, cudowny itd' . KONKLUZJA - PŁAĆ GDY CHCESZ BYĆ OK, A NIKT I TAK NIE DOŁOŻY CENTA ZE SWOJEJ STRONY, JEŚLI W TYM NIE MA INTERESU, BĄDŹ MA MIEĆ Z TEGO TYTUŁU JAKIEKOLWIEK PROBLEMY. PŁAĆ.

po co ?

po co ? żebyście mieli kogo sądem straszyć ? przecież tak to lubicie za odrobinę prawdy....

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

Krajowy Rejestr Długów