Opinie o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Piotrek w

I co ? 10gr stazowego za dwa lata przepracowane? Wy sobie jaja robicie? 10gr. to 16,80zl brutto miesiecznie!! To wynegocjowaliscie? To jest zalosne.

marek
@Piotrek w

to co jest wywalczone???

Silon

Co do podwyżek. Powinno się teraz negocjować podwyżkę dodatkowa, a to czy zamiast dopłat do stołówki, imprez integracyjnych chcemy dodatku do pensji niech będzie spotkanie za jakiś czas

Alicja

Zobaczcie jak Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. ocenia się jako pracodawca - http://www.kirchhoff-automotive.com/pl/kariera/my-jako-pracodawca/

Sportin

Jak tam podwyżka?;p

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Bambo

W Gliwicach średnia podwyżka 1,60 a wy macie już aneksy?

Tymek

Aż się boję myśleć co znaczy osiągnięcie kompromisu. Z 17zl zostanie 15 z groszami, soboty płatne przez miesiąc by ludzi za inaczej i tyle będzie po zmianach...

Jaszczek

Jaką stawkę mają ustawiacze?

Gniewny

I jeszcze dział kadr w którym panie zachowują się jak co najmniej premier. Nic nie załatwisz a traktują cię jak debila, który raczył im przeszkodzić w piciu kawki.

Mężczyzna

Prawdziwy mężczyzna nie płacze. Kirchhoff to nie więzienie. Nikt tam nikogo siłą nie trzyma. Przestańcie płakać jak baby i po prostu poszukajcie czegoś lepszego. Odwagę w pisanie marnych opinii skierujcie na zbieranie doświadczeń u innych. Wrócicie do Kirchhoffa szybciej niż by sie Wam wydawało.

spring
@Mężczyzna

"Drogi" mężczyzno - właśnie pracownicy z Kirchoffu nie płaczą tylko wzięli sprawy w swoje ręce i zrobili strajk bo chcą zawalczyć o siebie i o NORMALNE życie! Pracowałeś kiedyś 9 dni z rzędu widząc dzieci i żonę po pół godz dziennie?! Wątpię, bo wtedy byś się tak nie wypowiadał... Każdy chce pracować, chce wykonywać swoją prace najlepiej jak potrafi ale chce za nią uczciwie zarabiać i chce mieć też normalne życie poza pracą - iść na piwo z kolegami, żonę zabrać do kina, spędzić czas z dziećmi a nie na okrągło cały tydzień sobota i niedziela na 3 zmiany!!

Sasza Woronow

Super fiłma u was w polszu 12brutto h. Moja druzja is ukraina rabotac od wrzesnia i bardzo chwalic wasza praca.

giff
@Sasza Woronow

Co ty pie@dolisz kacapie robicie kontrole sztuk i tak chwalisz prace wracaj na ukraine i walcz by bylo w twojim kraju dobrze a nie wbijacie do polski na krzywy ryj i zachwalasz jak to fajnie w Kirchhofie je@nij sie w glowe

Wku®wiony
@Sasza Woronow

Ty Sasza to że dajesz się wykorzystywać twoja sprawa , ci ludzie maja dość tyrania za marne grosze ile wyciągniesz kasy ? Kirchhoff ci hotel opłaci , żarcie też I masz wszystko (usunięte przez administratora)

Polak
@Sasza Woronow

Spadaj siać ferment na idiotycznych manifestacjach ONR w Warszawie i nie siej tu swojej sowieckiej propagandy.

fakebuster

FAKE

giff

Prawo Mielec my w gliwicach mamy te same smieszne stawki tez by sie u nas strajk przydal prubowali ukryc to ze strajk byl ale nie wyszlo bo juz wszyscy wiedza trzymam kciuki za was nie dajcie sie niech wiedza ze pracownicy maja dosc tego boja sie zeby w gliwicach nie doszlo do strajku im wiecaj nas tym bardziej da sie wywalczyc godziwa place za nasze wypociny i dymanie na nadgodzinach domy sobie stawiaja i auta kupuja rozdmuchac akcje moze do niemcow wkoncu dojdzie co sie dzieje bo w 80% oni nic nie wiedza BRAWO MIELEC

mielcok

POWÓD: - Praca 5 dni w tyg po 12 godz - Chłopaki z tłoczni klepią maratony w postaci 7-9 dni bez przerwy - soboty do odbioru - kosmiczne normy - podejście "góry" do pracownika - śmieszne podwyżki rzędu średnio 0.90 groszy (przydupas dostanie 1.2zł, a "szarak" 60 groszy BRUTTO!!! - z trzech firm jakie są w Polsce mamy najniższe stawki - nowo przyjęty pracownik ma ok 50-70 groszy mniej na stawce godzinowej od pracownika z kilkuletnim doświadczeniem itp itd Muzyczka tłumaczył się, że mamy zbyt dużo oczekiwań i musi dojść do narady zarządu. Sobonia w firmie nie było. Mają dwa tyg na decyzje

Gliwitz

co było powodem tego waszego strajku i dlaczego skończył się po dwóch godzinach?

klown

Był strajk i BARDZO DOBRZE. Dyrekcji się w głowie nie mieściło, że może dojść do czegoś takiego. Soboń w TV Rzeszów jakim on to dyrektorem nie jest. Muzyczka mielczanin roku itp- BREDNIE Ludzie mają dość. Kirchhoff niby "jedna wielka rodzina" tyle że z tej familii to my- MIELEC mamy śmieszne pieniądze, a normy kosmiczne . Bardzo dobrze.

Szczepan

16zl/h Po kazdych kolejnych 2 latach pracy dodatkowo 1zl/h Platne soboty 100% Soboty rozliczane w systemie miesiecznym. Max. 2 dwunastki tygodniowo, chyba, ze ktos dobrowolnie sie zglosi na wiecej. To tak duzo?

lolo
@Szczepan

16 X168 2688 BRUTTO NA REKE OK 1900ZL + PREMIA TO MALO JA Z PREMIA ZARABIAM MAX 2100 BEZ SOBOT

Pieronek

Dzisiaj byl strajk. Cala produkcja stala 2 godziny.

Karol91

O ile można mieć pretensje czy wymagać od kogoś norm jak to na tej samej maszynie dłuższy czas to kompletnie nie rozumiem jak mozna dreczyc ludzi o normę jak zaczyna robic na nowej maszynie? Niech porobi tydzień dwa i zaczyna sie wyrabiać. Przecież to normalne, ze odrazu nie bedzie w stanie. Niech mistrzowie zastanowią się czy chcieli by tak chodzi do gory. Stresujecie tylko pracownikow. Macie statystyki wiec wiecie kto gdzie i ile robi.

nareszcie wolny

byłem na pogrzebie i widziałem jak synek 4 letni szedł za trumna jak sie czuła dyrekcja widząc to bo przecież dyro był na pogrzebie a nawet jednej łzy nie uronił o tak sie czuł zero wyrzutow sumienia i zero uczuć dlaczego załatwili wam psychologa i był przy rozmowie mistrz produkcji ? dlatego żebyście nie powiedzieli prawdy dlaczego tak sie stało dlaczego damian nie wytrzymał i popełnił samobojstwo no cóż wczoraj zrobił to on pojutrze zrobi to może ktorytś z was bo też nie wytrzymacie narazie trzymacie gęby na kłudki dla kasy powodzenia w milczeniu i mówieniu prawdy o kirchhofie i róbcie to dobrze bo bedzie niedobrze jak się dowie zarząd w Niemczech że w kirchhofie w gliwicach w najlepszym zakładzie gdzie się szanuje pracownikow na pierwszym miejscu popełnia się samobójstwo niezły nagłówek do gazety i telewizji

Oko

bobo
@elf

a ja nie pozdrawiam

Pracownik kirchhoff@

Hej ludziska mam pytanie do was tych z Mielca , u nas w Gliwicach ostatnio ustawiacz popełnił samobójstwo na hali , czy u was w Mielcu też jest tak że ludzie są gnębioni ?? Doszły mnie słuchy że u was , też było coś na rzeczy jakieś.8 lat temu ? U nas dyrektor chce to wszystko zatuszować , żona samobójcy została poinformowana dopiero 6 godzin po tragedii , sekcje zwłok dyro załatwił prywatnie I ludzi zastraszył że zwolni jak tylko ktoś coś powie , dajcie znać jak.jest u was

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.