Opinie o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

meres25

Praca ciężka, bo tony stali trzeba przewalić rękami, ale nie zabraniają myśleć!!! Dobre pomysły są opłacane, do tego jak się będziesz wykazywał i udzielał, to na bank to zauważą. A to już prosta droga do np. ustawiacza, otwierają się możliwości wyjazdów do innych zakładów w grupie lub do dostawców. Ostatni kryzys w branży Kirchhoff przetrwał z całkiem niewielkim uszczerbkiem dla pracowników - w tym czasie LEAR zwalniał na potęgę, pracowali na 1/2 etatu, a kilka firm w PL zbankrutowało. Jeśli marzy Ci się plaża, załóż swoją firmę, może wtedy docenisz "ciepłą posadkę"

Samarytanin
@meres25

Ostatnimi czasy bardzo się pogorszyło. Chodzi o to że starzy dobrze pracujacy pracownicy nie są doceniani. Do pracy przychodzą nowi i mają niecałą złotówkę mniej na starcie niż ci którzy pracują ponad 10 lat. No to nie jest w porządku. Na siłę szukają teraz rąk do pracy i firma chyba zatraca wartości jakie jej przyświecały na samym początku.

@Samarytanin

dobra tony stali a te normy na luzie sie robi czy na 80% swej sily trzeba naginac? ponoc nie placa 100 tek za soboty na produkcje brakuje ludzi.Na str,at nowy pracownik dostaje 13zl na godzine ale tyle jest wszedzie a stazy pracownicy maja 14zl ,slyszalem rozne opinie ze nowych scigaja za normy od pierwszego tygodnia.Jest zle bo nie placa za soboty tak jak powinni ale ludzie sie na to godza

@Samarytanin

Koko
@jan

Przez pierwsze 4 miesiące masz okres próbny za mniejsza kase później 15,10zl plus premia ok.5zl. z kasa naprawde kk, ale normy mega podkrecone i co najgorsz rzucaja po roznych maszynach. Zaczniesz spokojnje sie wyrabiac, przhzwyczaisz sie do maszyny to zaraz trafisz na inna gd,ie zapierdzielasz jak glupi a i tak zrobisz 75% i zaraz cię ścigają. Gdyby choć trochę polecili było by spoko. No i nie płacą za soboty a to też porażka.

Gliwce
@Koko

Hej, to ile u was nowy dostaje w pierwszych miesiacach, bo w Gliwicach płacą 13,5 brutto nowoprzyjetym.Podobno w Gnieznie stawki od 18 zł brutto Pozdrawiam

jan

czy przyjmuja obecnie na kirch.off bo slyszalem ze jest ciezko i normy.Niech sie ktos wypowie co tam pracuje

marek

przyjmuja do pracy bo ludzie sie zwalniaja

marek

teraz ponoc sa przyjecia na zgrzewalnia jak tam wyglada praca

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
edgfbv

a ktos wie czy bedzie u nich jakas rektrutacja moze?

jan

jak wygada praca na zgrzewani prosze o odpowiedz bo ponoc maja przyjmowac od wrzesnia przez adecco

szybki

przyjmuja dalej przez agencje na zgrzewalnie co tam sie robi odpowie ktos

9 lat pracy

Witam wszystkich!!! Mam nadzieje że rozwieje wasze wątpliwości. Pracuje w firmie 9 lat. Każdy rok był inny. Mam tutaj na myśli że dosłownie co chwile jest nowy projekt co może wyróżniać firmę na tle innych. Praca jak w każdej innej raz trzeba się spocić a drugim razem jest przyjemnie, bez gonitwy i bez potu. Dla wszystkich tych którzy piszą że byli poniżani jak murzyni, zastanówcie się czy aby na pewno! rozumiecie słowo poniżeni. Jeśli przyszedł jeden z drugim i swoja osobą reprezentował brak zaangażowania, brak chęci uczenia się a na każde słowo był na nie to powinien być prezesem swojej firmy bo w Kirchhoffie długo miejsca nie zagrzeje. Firma prowadzi politykę pracy zespołowej i jeżeli ktoś do tego profilu nie pasuje jest moment kiedy jest solidnie obserwowany z czego nie zdaje sobie sprawy. Fakt: nadgodziny najczęściej do wybrania co na pewno wkurza, bo nie po to się zatrudniasz żeby mieć dzień wolny za dzień nadgodzin, gdybyśmy wychodzili z tego założenia to lepiej nie podejmować pracy. Podsumowując jeśli jesteś osoba solidną i nie masz siana w głowie z pracy w Kirchhoffie można żyć jak na polskie warunki całkiem przyzwoicie. Wszystko zależy od Ciebie, nikt nie zrobi z Ciebie milionera bo ty tak chcesz.

9,5 roku pracy
@9 lat pracy

Gościu jesteś daremny, na pewno mieszkasz z rodzicami jak uważasz że za wypłatę w kirchhoffie da się przyzwoicie żyć. Też pracuję 9 lat a mam stawkę wyższą o 1 zł od młodego co przychodzi z ulicy. Zastanów się jeszcze raz zanim się wypowiesz. W Gliwicach też powinni zastrajkować może ktoś zauważy że coś jest nie tak.

@9,5 roku pracy

Nowi pracownicy musza miec troche mniej na godzine bo inaczej nie bedzie ludzi do pracy

dcd

firma bardzo dobra jedna z najlepszych firm w Polsce. Szacunek do każdego człowieka jest tam na pierwszym miejscu!! i na tym budują swój sukce

tomek

witam nie wiem jak jest teraz w kirchhoff , ale gdy ja tam pracowalem swojego czasu to zarobki mialem ok.koledzy,wspolpracownicy na mojej zmianie w porzadku,pracowalem na tloczni.nie bylo zle.mistrz,ustawiacz jak koledzy relacje.i kazdynamojej zmianie dobrze traktowany.zakonczylem prace po5latach w2008.moze od tego czasu cos sie zmienilo.nie wiem. ale nawet jak po3latach wpadlem na odwiedziny to bylo ok.wszedlem jak dawny pracownik,zaprosili do siebie.obecnie mieszkam poza pl, ale dobrzre i milo wspominam czas spedzony na pracy tam. moze kiedys wroce tam jesli tylko zatrudnic beda chcieli i zdecyduje sie na powrot do pl z rodzina. z mojej strony pozdrawiam cala zaloge ze zmiany pana Leszka Romanowskiego

pedro

praca na kirchowie mi sie mazy bo w holandi bylem i lipa

Robol

Hahahaha ale się uśmiałem !

Robol

Hahahaha ale się uśmiałem !

Fredka

Kirchhoff Polska, to jedna z najlepszych firm w Polsce. Szacunek do każdego człowieka jest tam na pierwszym miejscu!! i na tym budują swój sukces! Gratulacje za stworzenie naprawdę przyjaznego miejsca pracy!! Wiem, bo tam pracowałam i mam porównanie z innymi firmami z grupy automotive!

gość
@Fredka

Pracuję tam stosunkowo krótko, bo zaledwie od trzech miesięcy, ale mogę potwierdzić tą opinię

JAAA

Czy przyjmują teraz może kobiety na kirchhoff i czy tam pracują w większości kobiety po 30??

BOSS

nie idźcie pracować do Kirchhoffa-wyzysk w czystej postaci!!!!!! co drugi pracownik to donosiciel i (usunięte przez administratora)-w tej firmie liczy sie tylko kierownictwo,dyrekcja i kilkanaście osób które sa od początku w zakładzie-oni maja przywileje,kasę,podwyżki,wyjazdy zagraniczne-reszta (usunięte przez administratora) na to dziadostwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normy nie do wyrobienia,(usunięte przez administratora) na każdym kroku-i te grosze na wypłatę!!!!!!!

omg

fajnie by bylo, gdybys rozinął swoja teze..

TRAGEDIA.Nie polecam nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.