Opinie o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Golik

Prezez opowiadal dzis o zarobkach, ile to niby nie zarabiamy. Podobno srednia placa na produkcji to 27zl. Ja nie wiem skad prezes bierze te kwoty. Ja z premia mam 20zl. Ile wiec musza ludzie zarabiac by srednia wyszla 27zl? 35zl 40zl? Po co robi ludziom wode z mózgów?

Czy poprawiła się sytuacja w firmie? Warto startować?

@Kandydat

Lepiej tu niz lear czy husqwarna

Figo

Bez strajku nic się nie zdziała niestety. Premia roczna taka sama od kilku lat podobnie jak świąteczna a przecież ceny rosną. Do nadgodzin nie doplacają premi, a przecież każda godzina pracy jest taka sama i powinna być premiowana identycznie mimo, że jest płatna 50% czy 100%. Czy w tej firmie naprawdę potrzeba strajków by coś dla pracowników zrobić? Co sie dzieje z firmą, która pare lat temu była uważana za najlepszą w Mielcu?

Japan

Kiedy wyplacaja za wczasy pod grusza? W sensie ile po urlopie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Forlan

Ktoś wie czy wreszcie dadza solidna premie roczna czy dalej beda sie chwalic ze u nich jest trzynastka tylko nie dodadzą, ze jest to 900zl? Rozumiem, ze każdy grosz sie przyda, ale niech chociaż minimalną krajową dadzą czyli 1500zł wtedy bedzie mozna nazwać to trzynastką...

Alicja

@brayan rozumiem, że nie jesteś zadowolony z osób, które pracują w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. Czy mógłbyś natomiast powiedzieć coś o warunkach pracy? Czy jesteś jeszcze z czegoś niezadowolony pracując w tej firmie?

brayan

od kąd przyszły kobiety do tej firmy zaczoł sie istny cyrk ! mówili że jak przyjdą kobiety to będą sobie żądzić majstrami i tak sie dzieje robią tylko na najlepszych maszynach nawet pare lat i nigdzie indziej jak im zmienią maszyne odrazu biegną do majstra na górę że ona chce gdzie indziej robić albo tam gdzie robiła albo fruną do kierownika żądzą sobie nimi jak chcą przyjmują kobiety ale tylko po znajomości większość to swoje żony i inne tematy nie nadają sie wogule do tej roboty ale gdzieś czeba swoje panie upchać nie robią normy mają gdzieś bo i tak nic im nie zrobią bo to wielkie panie a chłopów zastraszają zwolnieniem z dobrej roboty zostało zero wszystko wygryzione nawet jak dostaniesz dobrą robote to przyjdzie ustawiacz i cie zamieni z kobitą bo ona tam nie będzie robić wielka pani po znajomości wiekszość to kobiety po 50lat tragedia po znajomośći młode chłopaki przychodzą i widzą co sie dzieje jakie normy i jaka robota to odrazu uciekają a te panie siedzą jak kury na grzędzie i sie czymają zębami i nogami swojej kochanej maszyny prawdo podobnie będą robiły już tam do emerytury.Jak tak dalej pujdzie to wszystkie chłopy polegną ze zgrzewalni rotacja masakryczna!zdemolują tą fime babami wciskanymi po znajomości ze swoich rodzin które nie nadają sie kompletnie.No cóż taki był wymysł dyrektora więc gratulacje !

Alicja

@MISIEK @szarak z tłoczni Na forum nie można nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawicie komentarz na temat firmy Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. @Pieronek co powiesz o warunkach pracy w firmie?

MISIEK

NAJWIĘKSZY OBÓZ PRACY NA STREFIE W MIELCU NAWET SIĘ TAM NIE PCHAJCIE COŚ NIESAMOWITEGO BANDA TUMOKÓW W BIURZE NIEUMIEJĘTNOŚĆ W ZARZĄDZANIU FIRMĄ NORMY NIE DO ZROBIENIA MASA NADGODZIN NIE POTRAFIĄ GRAFIKU ZROBIĆ TUMANY OKRADANIE USTAWIONE I KROJONE PREMIE AWANSIKI TYLKO PO ZNAJOMOŚCI SAME POCIOTKI MOBING ZNĘCANIE PSYCHICZNE .

Pieronek

Jak ocenuacie podwyzki?

JOHNY A.

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE PARĘ LADNYCH LAT Z POCZĄTKU NIE BYLO ŻLE ZAMONTOWALI MONITORY PRZY MASZYNACH MDM CO 3SEKUNDY ŚWIECI SIE NA CZERWONO JAK NIE PRACUJESZ BRAK PRODUKCJI POTEM WYCHODZI WYKRES NA KOMPUTERZE ILE RAZY STAŁEŚ ILE MINUT PRZERW CZEBA WBIJAĆ NA MONITORZE CO ROBIISZ JAK NIE PRACUJESZ OCZYWIŚCIE NORMY NIE DO ZROBIENIA POZAWYRZANE W KOSMOS ZEBYŚ DYMAŁ CAŁY CZAS DO TEGO PRZY KAŻDEJ MASZYNIE ZGRZEWARCE JEST BRAMKA PRZEZ KTORĄ PRZEKŁADA SIĘ DETALE JEŚLI PRZEŁOŻYSZ RĘKE DWA RAZY LUB ZROBISZ COŚ NIE TAK ODRAZU WŁANCZA SIĘ BUCZEK I MASZYNA STOP POKAJOKĘ MUSI ZRESETOWAĆ USTAWIACZ KŁUCZEM I TYLKO ON BO TYLKO ONI MOGĄ I MAJĄ KLUCZ OCZYWIŚCIE CZEBA GO SZUKAC PO CAŁEJ HALI NALEPIEJ NA PALARNI INNY USTAWIACZ NIE SKASUJE BO NIEMA CZASU WIELKI PAN NASTEPNIE CAŁY TEN POSTUJ CZEBA NADROBIĆ PLUS PRZEZBROJENIA I INNE POSTOJE CZEBA KASOWAĆ PARE RAZY NA ZMIANĘ LUB KILKADZIESIĄT NA ZMIANE WJDZIE ZE 30MINUT PLUS PRZEZBROJENIE 15-20 MINUT CZASAMI DWA JECHAĆ NADRABIAĆ JAK GUPEK JESZCZE CIE ZASTRASZAJĄ ŻE MAŁO ROBISZ NIE WYDAJNY DO ZWOLNIENIA USTAWIACZE AMATORZY TYLKO PO ZNAJOMOŚCI RODZINA LUB JAKIŚ PLATFUS ZE SMOCZKI BO PÓŁ FIRMY TO SMOCZKA MAJSTRY TO SAMO TUMOKI PO PODSTAWÓWCE POTEM SOBIE SZÓŁKI POROBILI ZNĘCANIE PSYCHICZNE I ZASTRASZANIE .CDN...

Alicja

@Krakus możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? W jaki sposób gonią? Z czego się śmieją? Trochę pracowałaś czasu w tej firmie jednak. Takie informacje są ważne dla osób zatrudniających się w firmie.

ŚląZak

Beda jakies podwyzki we wrzesniu?

AKowiec

Ile w końcu płacą hitlerowcy w tym (usunięte przez administratora) po "podwyżkach"? Wychodzi chociaż ta dwójka z ogonem netto na miesiąc, od której mogę się zacząć zastanawiać czy warto wstawać z kanapy?

jan
@AKowiec

nie wstawaj nawet adecco czeka na ochotnikow

Koko
@AKowiec

Bez podwyzek tyle bylo. Teraz zarobki to ok 2500 netto w zaleznosci od premii miesiecznej.

Krakus

Cztery lata w tej firmie i cztery lata po zwolnieniu się nawet nie patrzeć w kierunku tej firmy mi się nie chce Gonią ludzi i się śmieją z nich. Norma święta rzecz Jedynie miło co wspominam to Pana Leszka Romanowskiego jedyny mistrz co staje za ludźmi Jeśli macie wyjście to z dala od tej firmy

jan

Panowie na hej mielec kirchoff oglasza ze potrzebuje operatorow pras zgrzewarek jak wyglada ta praca moze tos napisze konkretnie ,nie tylko norma ciezko itp

hgd

witam, jakie stawki są na magazynie?

michał
@hgd

tu nikt ci nie odpowie ja byl strajk kazdy kozaczyl a teraz cisza i przewalajcie tony dziennie pytanie do kiedy az kregosłup to odczuje

Piotrek w

Malo tego, ludzie pracujacy przez agencje nie dostali ani grosza podwyzki.

tadek

jak ludzie robia przez agencje adecco po rok czasu to o czym tu pisac nic nie wywalczyli przed kompem kazdy madry a przyjdzie na kirchoff to ogon kuli

obserwator

Witam Już koniec buntu? Co wam się udało wywalczyć w kwestii nadgodzin? Robicie nadal po 12h i weekendy czy coś się zmieniło po rozmowach ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.