Opinie o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Areczek

Zero słuchania radia. Zero sluchania muzyki przez słuchawki. Zero korzystania z tekefonu. Dostalem opieprz jak liczyłem na telefonie w kalkulatorze ile zgrzewów zrobiłem. Ta firma schodzi na psy. Co roku robi się coraz większy (usunięte przez administratora). Nie polecam tej firmy.

ewa
@Areczek

jakby ci coś na głowę spadło, albo palca ucieło jak grzebiesz w telefonie albo słuchasz muzyki to do kogo miałbyś pretensje? trzeba myśleć trochę szerzej.

Arek
@ewa

Kobieto tam jest halas 80decybeli. Sluchanie muzyki w niczym nie przeszkadza.

Witek

Może trzeba zgłosić takie sytuacje do szefostwa?

Istny (usunięte przez administratora). Codziennie praca na innej maszynie bo planista nie jest w stanie zrozumieć ze maszyny magą pracować na dwie zmiany, a tak to wystawia wszystko na trzy zmiany i juz w srode jest brak materiału i skakanie po wszystkich maszynach. I teraz urwij sobie głowe człowieku ale norma ma być zrobiona. Żadnej stabilności bo nie wiadomo kiedy majster wystawi cie na 12-tki czy to poniedziałek albo moze sroda a moze czwartek i piatek. I wez teraz zaplanuj np. wizyte u lekarza skoro nie wiadomo co wylosujesz w przyszlym tygodniu. Masakra.

POLECAM STREFĘ GŁOGÓW MŁP
@Monika

Witam Po prostu z mielca ludzie uciekają, sprzedają mieszkania i jadą tam gdzie są pieniądze i tyle!!! -To miasto nie ma perspektyw, -blokowisko PRL -zatrute powietrze, -kumoterstwo wszędzie, -tylko ekonomiczna strefa gdzie zarobki zatrzymały się 15 lat temu -brak szans i rozwoju -miasto całą kasę z podatków wrzuca w socjal i opiekę społeczną oraz drużynę sportową a inwestycje leżą -hałas, zakładają do motocykli tłumiki nie tłumiące i drą się w całym mieście -na przedmieściach psy ujadają całą noc i też nie odpoczniesz Jest tyle pięknych miejsc w PL itd...... szkoda życia

Areczek

Atmosfera spoko. Jedynie troche stresu jak rzucają cie z maszyny na maszynę. A potem zdziwienie czemu są reklamacje.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Ruda

Jak wygląda praca dla kobiet? Czy po miesiącach 3 próbnych jest stawka 20 zł? Jak obecnie wygląda sytuacja w pracy?

Kolisz
@Ruda

Kobiety na zgrzewarkach maja 15zł + premia która wynosi 5-6zł. Jak trafisz na fajnego ustawiacza to bez problemu wszystko załapiesz. Robota nie jest trudna.

Tymoteusz

Szkoda, że nie potrafimy docenić pracy i firmy. Może nie jest idealna ale czy pracowncy są idealni?

Lusi
@Tymoteusz

Docenić? A pracownicy są doceniani? Podwyżki po ok. 1zl to jest docenienie? I wszelkie nagrody czy bony od lat bez zmian. Zamiast by bylo lepiej to jest coraz gorzej.

Kkkkk

Prawda jest taka że tutaj nie da się zarobić i tak zawsze będzie Mielec i reszta to dziadostwo. Jeżeli chcesz zarobić normalnie to musisz z tąd wyjechać tutaj się niczego niedorobićie i tak będzie nawet za sto lat .

Kibol

Jak samopoczucie po podwyżkach?:)

Hirek

Cisza o podwyżkach więc pewnie znowu podwyżki po smieszbe 1,20 :(

Gilotyna

Jak wyglada zakres uslug Luxmedu za jaki płacą pracownicy? Z czego mozna korzystać?

Dybek

Wielu mówi Kirchoff dobra firma, ale chyba była. Na robotach spawalniczych dają 17zł brutto od marca, czaicie? To zwykła sprzątaczka w leroyu ma tyle...

NN

powtarzasz się na każdym forum odnośnie różnych firm.Wymyśl coś nowego.

nieustanne łamanie ugody mediacyjnej przez mistrzów i wystawianie na 12-tki nawet na 3 dni i to bez zgody pracowników chociaz w postanowieniu w 5 pkt jest jak byk napisane: "NA ZASADZIE DOBROWOLNOŚCI NIE WIECEJ NIZ 2 DNI W TYGODNIU"

Adam konopka

Korzystał ktos z was z swiadczen luxmed? Jacy specjalisci nam przyskuguja w pakiecie za ktory placimy?

Biurowy

Podwyzki na produkcji w tym roku standardowo slabiutkie. Robic za 16zl brutto w zakladzie Motoryzacyjnym to jest chore. Porównują sie z lodami obok czy ze starymi babami na wiazkach. No prosze was...

Lucek

Jakie podwyżki?

Innnnb

Jak wygląda praca dla kobiet w kirhoffie ? Jakie są warunki i czy bez nadgodzin wychodzi 3 tysiące?

Pik
@Innnnb

Tak wychodzi 3.5 startuj

Kilop
@Innnnb

Na rękę? Chyba jesteś słabo rozeznana w realiach mieleckich. Bez nadgodzin zarobisz 2,5tys na rękę. Praca niełatwo, ale znosna.

Pik
@Kilop

Przeciez pisze 3.5 brutto oczywiscie

Figo

Normy wyrąbane w kosmos. Tylko to się liczy. A jakość liczy się tylki wtedy kiedy przychodzi reklamacja. Wtedy opierniczanie pracowników jak to się stało. A no tak się stało, że by zrobić norme trzeba zapierniczac bez przerwy. Na robotach spawalniczych w kilkanaście sekund masz sprawdzić kilkadziesiąt spawów i jeszcze w razie czego poprawić. Kiedy ja się pytam? Chcecie jakości dajcie operatorom czas by spokojnie sprawdzić części. I jak pracownicy na robotach są wynagradzani? Często mniej zarabiają niż na zgrzewarkach. To jest chore.

Gipol

Jaka stawka dla nowych przez adecco?

Wilczek

I zakładają kanery na calej hali... robi sie (usunięte przez administratora)

Franklin

Kirchhoff był dobrą firmą parę lat temu jak był mniejszy. Średnie zarobki pracownika z dziesięcioletnim stażem to 2500 i orka przez osiem godzin . Osobiście nie polecam.

aaa
@Franklin

na reke franklin?

Kiniol
@aaa

Na rękę, ale trzeba zapieprzać

Koki
@Franklin

Zeby tylko 8 godzin. Dwunastki daja bez pytania, tak samo soboty a i czasem niedziele.

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.