Opinie o Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali) w Kraków

Marketing Investment Group S.A. (MIG) to firma o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwija swoją obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Estonii, Bułgarii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie. Marketing Investment Group z sukcesem prowadzi sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Wyłączny dystrybutor marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzących zespół MIG, firma zdobyła zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali) w Kraków

G.

Atmosfera zapewne zależy od działu, ja oceniam ją bardzo dobrze wręcz wzorowo, o lepszą cieżko, ale to zawsze zależy na kogo trafi się w zespole. Zarobki? Zdycydowanie minus. Odpowiedzialność spora, ale zawsze można liczyć na wsparcie. Nigdzie nie jest idealnie.

@G.

Cieszymy się, że oceniasz atmosferę pozytywnie, często spotykamy się z taką opinią. Każda praca wiąże się z pewnym poziomem odpowiedzialności. Staramy się, by każdy w MIG mógł liczyć na wsparcie.

J.

Miałam rozmowę rekrutacyjną na jedno ze stanowisk w e-commerce. Myślę, że firma powinna ujawniać jakie ma widelki określone na dane stanowisko. Uważam, że moja kandydatura została odrzucona bo podałam dość wysoką kwotę. Słaby pakiet socjalny. Brak odpowiedzi na zadane przeze mnie mailowo pytanie.

@J.

Jak nie podasz najniższej krajowej to cie nie wezmą

@J.

Proces rekrutacji w MIG rozpoczyna się zwykle od rozmowy telefonicznej. W czasie rozmowy, poza wstępnym sprawdzeniem kluczowych kompetencji potrzebnych do pracy na danym stanowisku, pytamy również o oczekiwania finansowe Kandydata. Oczywiście zdarza się, że nie możemy im sprostać – w takiej sytuacji, szanując czas osoby aplikującej, kończymy proces rekrutacji na tym etapie. Zawsze jednak staramy się informować o tym Kandydatów. Benefity oferowane w centrali obejmują standardowe elementy, takie jak opieka medyczna oraz pakiet sportowy. Dodatkowo, dbamy też o miłośników mody, oferując zniżki na nasze produkty.

nick

pracowalem w e commerce 8 msc - ten DEPARTAMENT i zadania w nim to w większości przypadków wypełnianie strategii, ktore zostaly juz zaplanowane, czyli dobra praca dla ludzi po 40stce ktorzy sie wypalili zawodowo i w sumie nie maja co ze soba zrobic, lub dla ludzi ktorym odpowiada siedzenie na stołku i odklepywanie 8h, lub ludzi na studiach. Ciagle ucinają premie sprzedażowe bo zmieniają nagle plany i kejpjaje, plany nie są wyrabiane bo platforma ciagle generuje bledy - ktore musisz TY zglosic (czego w umowie napisanego nie masz - no ale łudzisz się - ze w koncu kiedys bedzie lepiej - nie, nie bedzie ) zarzad i osoby odpowiedzialne za te kwestie nic nie zmieniaja, ogolnie panuje dziwna atmosfera, niby kazdy sie lubi, ale jednak nie... zarobki bardzo slabe - jesli ktos mysli o zwiazaniu sie z firma i o GODNYM życiu - radze omijac szerokim łukiem. jestes rozliczany za to, ze sie starales ale rowniez za to, ze platforma wygenerowala zbyt duzo bledow, a wiec nici z premii, nici z awansu (chociaz sie starasz) generalnie firma lubi sobie zatrudniac ludzi po znajomosci - przylad podano ponizej, czyli zatrudniony syn Prezesa - w niejednym dziale stołki grzeją "specjaliści" ktorzy maja gdzies w krakowskich firmach plecy.. albo ludzie o zbyt wysokim ego ktorzy wprowadzaja niemila atmosfere (slyszalem nie jedno jak sie kogos miesza z błotem - niby kolega z dzialu a jednak nie, az dziwne ze osoby na stanowiskach kierowniczych nie potrafia wprowadzic przyjaznej atmosfery do zespolu - albo kogos zwolnic za to ze jest niemily i demotywujacy ) no i tak to wszystko splywa w kierunku dna, bacznie obserwuje losy tej firmy, mam wrazenie ze mniejsi gracze na rynkach lepiej ogarniaja tematy internetu, a zatrudniaja ludzi o mniejszym doswiadczeniu. Co mogliby zmienić zarządzający? Wykopać ze stołków kierownictwo ktore sie zasiedzialo i mysli ze dzieki samemu siedzeniu ten biznes wypali! Jeszcze jedno: firma stawia na nowych pracowników.. nowy to taki max do 6 msc - do tego momentu jeszcze jestes jako tako traktowany - ale potem jestes trybikiem W WIELKIEJ machinie zarabiajacym MALUTKIE pieniazki - jesli macie chociaz grosz szacunku do siebie nie idzcie tam pracowac !

Tak jest wszędzie w Krakowie

Pan Jacek
@nick

Ludzi się poleca tak jak w każdej innej firmie, w Krakowie w ogóle trudno teraz kogoś zatrudnić z EC nie "po znajomości", bo wszyscy się po prostu znają (specjalistów jest naprawdę mało). Co do syna prezesa, to chyba wiesz, że chłopak pracuje w firmie dobre 10 lat i zaczynał jako magazynier-dostawca, czyli od najniższego szczebla i dorobił się obecnego stanowiska (które nie jest kierownicze ani co) żmudną pracą? Bardzo dużo można zarzucić tej firmie, tak jak i innym, jednak atmosfera panuje świetna (zawsze są wyjątki, tutaj także są poszczególne persony). Między innymi, wspominałeś, że pracowałeś 8 msc, jakiego awansu się spodziewałeś po tak krótki czasie?

Dno
@Pan Jacek

Owszem, bo w innych korporacjach średnio po 6 mc przestaje się być asystentem, cZyli osobą która dop.się wdraża. Ale to jestwłaśnie przecież firma rodzinna wiec powinnam czekać tak jak moja koleżanka już 2,5 roku na wykreślenie sprzed jej stanowiska przedrostka "młodszy", jak się jednak ost.dowiedziala, na tym stanowisku specjalistów nie przewiduja xd

xyz
@nick

Brawo wszytko zawarte co dzieje się w tej firmie tez byłem jej pracownikiem. Pani kierownik nie wie jak wyglada praca i szuka tylko osób które będą nią robić . Generalnie jak nie masz co z sobą zrobić to idź tam Nie masz planów na siebie to jest to idealne miejsce

xyz
@nick

Dodam także ze jedna z najdłuższych liderek nie potrafi pomoc nie jest wog przykładem wychodzi z pracy na dwoe trzy godz jakby nigdy nic spóźnia się każdego dnia i ma być przykładem ? Dla kogo ? Jest idealnym przykładem jak wchodzić komuś w tyłek BRAWO

@xyz

Dokładnie!

@nick

Rzeczywiście – w firmie funkcjonuje Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu pracuje dużo osób polecanych przez osoby już u nas pracujące. Nasi aktualni pracownicy, zarówno ze sklepów jak i z centrali, również mają możliwość zmiany stanowiska wewnątrz firmy, korzystając z rekrutacji wewnętrznej. Każda z tych osób przechodzi standardowy proces na dane stanowisko. Jeśli jej kompetencje są spójne z oczekiwaniami, oferujemy jej możliwość zatrudnienia. Warunki finansowe są dyskutowane podczas składania oferty i są zawsze wypadkową naszych możliwości (widełki wynagrodzeniowe na danym stanowisku), poziomu kompetencji kandydata i jego oczekiwań finansowych. Wynagrodzenie w e-commerce składa się z podstawy oraz części premiowej, która jest uzależniona od realizacji celów sprzedażowych. Są one planowane w krótszych, kwartalnych okresach, tak aby bardziej realnie i precyzyjnie reagować na bieżącą sytuację rynkową. W 2018 zmieniliśmy platformę e-commerce, na której działają wszystkie sklepy internetowe MIG. Wdrożenie wiązało się z pewnymi utrudnieniami, co często zdarza się przy tego typu projektach. Na bieżąco pracowaliśmy i pracujemy nad rozwiązaniem pojawiających się problemów. Liczymy, że w 2019 roku system będzie działał bez zarzutów.

Shot30

Czy ktos może przyblizyc warunki pracy w centrali w obsludze sklepu internetowego?

Eh
@Shot30

Tak. Zapieprz na słuchawkach.

zawiedziona24
@Eh

Zapiepsz na słuchawkach,patrzenie na twój talktime. Lepiej trzymać język za zębami,bo po koniec umowy próbnej zostaną Ci wypomniane wszystkie słowa,które wypowiedziałeś. Nie polecam firmy. Zostałam zwolniona bo niby nic nie umiałam,a śmigałam w czasie rozmów,tylko raz miałam zawahanie czy chce tam pracować. Cudowna P. Kierownik rozwiązała moje wątpliwości i nie przedłużyła mi umowy. Omijajcie tą firme szerokim łukiem.

@Shot30

Jest to praca związana z obsługą klientów sklepów internetowych, kontaktujących się z nami za pomocą różnych kanałów: telefonu, maila, Facebooka i czatu. Najczęściej odpowiadamy na pytania związane z naszymi produktami, przesyłkami czy zwrotami. Praca w pełnym, bądź niepełnym wymiarze godzin w zależności od możliwości pracownika, zmianowa. Zapewniamy umowę o pracę oraz możliwość dopasowania grafiku np. podczas studiów. Serdecznie zapraszamy!

Jedna z najdziwniejszych rekrutacji, które miałam.???? Od samego początku Pani od rekrutacji robiła ze wszystkiego problem. Poprosiłam o przesłanie potwierdzenia spotkania ( według mnie zwykła prośba o nigdy nie było problemu) dostałam informację że w ich praktyce czegoś takiego jeszcze się nie zdarzało. Zawsze się umowiają się telefonicznie. Co w sumie dziwne jak dla takiej dużej organizacji. Rozmowa trwała godzinę. Były pytania o motywacji , jak mnie ocenia pracodawca i współpracownicy, pytania po angielsku. Wymagania na rekrutacji były wyższe niż byli w ogloszeniu. Byłam pytana nawet o języki programowania ???? aplikowałam na stanowisko związane z finansami. Jak nie trafiłam w ich wymagania, to to było komentowane za każdym razem niejednoznacznym "hhmmm" albo było bezpośrednio w stylu "mogło być lepiej". Szczerze mówiąc czułam się cały czas dziwnie. Nie jest to moja pierwsza rekrutacja, więc wiem o czym mówię. W dodatek wyglądało jak by Pani nie była przygotowana do spotkania. Po dwa razy pytała o to samo, co przedłużało spotkanie. Nie potrafiła z mogo CV poprawnie przeczytać programy na których pracuje i też nie wiedziała co to jest. Jeszcze było sporo innych dziwnych pytań. Nie wiem czy przeszłam na drugi etap, ale nawet jeżeli tak, to i tak zrezygnuję, bo to jest strata czasu. Mają zdecydowanie poprawić jakość rekrutacji,bo to tak słabo wpływa na wizerunek

Motywacja, feedback

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Karo-25

Najgorsza firma . Jedyne co ,ze jest umowa o prace,ale łaski nie robią... Płaca może lepiej przemilczę ,bo w dzisiejszych czasach to tak jakby być niewolnikiem i dostawać miskę ryżu a raz w roku ryż z kurczakiem jak się uda . Oczywiście niby wszyscy mili,ale po miesiącu już wyszło kto z kim a kto przeciwko komu . Konfidentów tez nie brakuje .

@Karo-25

Rzeczywiście zatrudniamy naszych pracowników na umowę o pracę. Kształtując poziom wynagrodzeń opieramy się na raportach płacowych z branży retail, aby wpisywać się w standardy rynkowe. Szkoda, że w taki sposób odebrałaś atmosferę w firmie. Pozdrawiamy!

Pani Królikowska

Praca w centrali jest stresowa, bardzo duzo odpowiedzialnosci, bardzo duzo pracy i niskie wynagrodzenie. Marketing Investment Group to firma, ktora wybiera kandydatow na podstawie tego jak niskie wynagrodzenie kandydat prosi. Dobra firma na staz max, potem uciekac. JAK NAJSZYBCIEJ. Rotacja we wszystkich dzialach jest ogromna. Kiedy pracowalam w centrali bylo okolo 270 osob. A kazdego miesiaca sie zwalnialo od 15 do 30!!!!. Wyobrazacie to obie?! 10% KADRY!!! ...udzie przychodza na okres probny i po tygodniu sie zwalniaja bo opadaja rece przed tym bezladem. Absolutny chaos ktory panuje w firmie dzieki temu ze nikt w takiej pracy dlugo nie wytrzymuje i sie zwalnia. A dopoki przyjdzie ktos nowy... Wyszkoli sie... I za miesiac sie zwolni... i znow to samo... duza rotacja... niskie wynagrodzenia. Moze cos sie zmieni w MIG'u... kiedykolwiek. Chociaz wiem ze przy takim rozumowaniu jaki ma zarzad (placmy ludziom mniej, wiecej zostanie dla nas) o "dynamicznym rozwoju" rozmowy byc nie moze. Ludzie, dobrzy i fajni ludzie, kreatywni ludzie, ktorzy tam siedza - uciekajcie jak najszybciej. Krakow ma duzo fajnych i przyszlosciowych firm z branzy - LPP, OTCF, ANSWEAR. NIE MARNUJCIE SIE w MIG!

Czasmija
@Pani Królikowska

No cisnom tej biednej firmie od 2,5 roku a Firma nic. Potencjał ogromny a przy tak wynagradzanych pracownikach zysku 50% tego co mogli by mieć. Gratulacje dla właścicieli. A czas mija. Konkurencja rośnie. Marki zarabiają 50% tego co powinny :)

W.
@Pani Królikowska

Pracuję w tej firmie od ponad 3 lat. Nigdy nie doszło do takiej sytuacji żeby zwalniało się 20 lub 30 osób miesięcznie.

dla znawcy

w ubiegłym miesiącu zwolniło się ponad 20 osób

@dla znawcy

Z czego większość to dyrektorzy i koordynatorzy ;)

Pewien Pan

W ciągu 1 miesiąca zwolniło się około 8 osób. Wiem bo sam widziałem

@Pani Królikowska

Jesteśmy dużą, rozwijającą się firmą, w związku z czym pewien poziom rotacji jest standardem na rynku pracy. Musimy jednak zaprzeczyć informacji o ilości osób odchodzących. Do do tej pory nigdy nie zdarzyła się sytuacja, by w ciągu miesiąca, zwolniła się tak duża liczba Pracowników, jaką Pani podała. Bardzo rzadko zdarzają się również sytuacje, gdy ktoś odchodzi po tygodniu okresu próbnego. Mocno zadbaliśmy o standardy wdrożenia pracownika, co ustrukturyzowało proces wejścia do organizacji i usłyszeliśmy wiele opinii, że jest to bardzo pomocne. Z każdą osobą, która odchodzi, rozmawiamy podczas exit interview, badając powody zwolnienia i starając się reagować na pojawiające się sugestie. Jeśli ma Pani własne sugestie, zapraszamy do kontaktu na kariera@miggroup.com Pozdrawiamy!

Ctrl C Ctrl V
@Specjalista ds. personalnych w Marketing Investment Group

Najważniejsze że jesteście z siebie zadowoleni ;)

taki ktoś
@Specjalista ds. personalnych w Marketing Investment Group

W roku 2018 byłam świadkiem 3 przypadków kiedy osoby odeszły po kilku dniach okresu próbnego. kilka kolejnych nie przedłużyło z własnej woli umowy po okresie próbnym.

taki ktoś

Firma w odpowiedziach poniżej szczyci się atmosferą, badaniem poziomu zadowolenia pracowników, exit interview i ogromnym rozwojem. 1. Atmosferę budują nie dyrektorzy, kierownicy czy o zgrozo "liderzy", ale zwykli pracownicy. W moim dziale atmosfera nie jest idealna. 2. Super atmosfery do garnka nie włożymy. 3. Za badaniem poziomu zadowolenia , exit interview i ogromnym rozwojem nie idzie dla pracownika absolutnie nic. Przynajmniej ja nie zauważyłam, a już trochę pracuję. 4. Na 107 opinii ocena 2 mówi sama za siebie.

nie podam

Nie polecam pracy w tej firmie. Moje sugestie dla Marketing Investment Group S.A.: Zachęcam do dokładniejszej lektury oponii byłych i obecnych pracowników. Opinie doskonale odzwierciedlają nastroje w firmie

@nie podam

Dziękujemy za tą opinię. Bardzo zależy nam na poznaniu zdania naszych pracowników na temat pracy w Marketing Investment Group. Na bieżąco monitorujemy sytuację w firmie i atmosferę panującą wśród pracowników. Od kilku lat, co roku, badamy poziom zadowolenia z pracy w ramach badania satysfakcji pracowników, zarówno w krakowskiej centrali, jak i we wszystkich naszych sklepach. Obecnie jesteśmy w trakcie kolejnej edycji. Od kilku lat atmosfera jest wskazywana jako bardzo mocny punkt pracy w MIG. Mamy nadzieję, że utrzymamy ten wynik również w tym roku :) Po każdym badaniu podejmujemy też działania, których celem jest zwiększenie zadowolenia z pracy w MIG. Opinie byłych pracowników zbieramy natomiast podczas tzw. „exit interview”. Pomysły na wszelkie zmiany i usprawnienia prosimy jednak kierować na adres kariera@miggroup.com Z góry dziękujemy i pozdrawiamy!

Specjalista ds. personalnych w Marketing Investment Group

System sprzątania w firmie jest zorganizowany w taki sposób, aby wszystkie cztery piętra w naszym biurowcu były sprzątane każdego dnia, od poniedziałku do piątku, w czasie, gdy większość z nas kończy pracę. Do tej pory nie słyszeliśmy głosów niezadowolenia. Dziękujemy jednak za zwrócenie uwagi na tą kwestię. Przekazujemy temat do Działu Administracji. Pozdrawiamy!

och

Ta firma odzwierciedla typową polskę i polską mentalność ciągle te same rekrutacje na te same stanowiska więc chyba firma nie dostrzega swojego problemu skoro jest taka rotacja,menadzerowie muszą tam niezłe cuda robić że się ludzie zwalniają lub są tak często zwalniani,jedynymi którzy się z tego cieszą są gwiazdy od piłowania paznokci z HR bo grafiki ciągle pełne i pytania o porażki i sukcesy muszą być w gotowości -omijać z daleka takie piekiełka

@och

Zgadza się – jesteśmy firmą polską. Działamy od prawie 30 lat, od kilku również poza granicami kraju. Jeśli chodzi o pracę w salonach najczęściej poszukujemy na stanowisko Doradca Klienta (takich osób w firmie zatrudniamy ok. 1000). W centrali często poszukujemy osób do obsługi klientów sklepów internetowych – obecnie, na tym stanowisku pracuje prawie 30 osób. Sprawdziliśmy – dziewczyny z HR-u preferują hybrydy. Zatem - zero pilniczków w pracy ;)

Szukaczek

Rekrutacja - Pani od rekrutacji pyta o informacje zapisane w CV trzymane w ręce. Kierowniczka siedząca obok przyznaje, że pracowała w tych samych miejscach co ja (kilku). Zarobki? Nie podajemy. Parking dla auta? Od dawna nie ma miejsc. Praca w weekendy? Tak ale z domu z prywatnego sprzętu... Po paru dniach więcej informacji: propozycja 3000 brutto przy zapisanym na Pracuj.pl minimum 4000 oraz przekazanym na rozmowie, trochę słabo a czytając opinie tutaj chyba się nie skuszę.

xzy

Powiem tak... ogłoszono nabór na stanowisko testera aplikacji internetowych. Złożyłem potrzebne dokumenty. Spełniałem wszystkie warunki z wyjątkiem doświadczenia (brakło mi półroku). Nikt się nie odezwał. Pomyślałem - okej, ktoś lepszy się znalazł. Po jakimś czasie z czystej ciekawości (sic!) chciałem sprawdzić czy ktoś znajomy się nie dostał i ku mojemu zdziwieniu na tym stanowisku pracuje ktoś z rodziny zarządu (to samo nazwisko jakie ma prezes) i ktoś kto wcześniej pracował jako kierownik biura obsługi klienta... Czy takie zagrywki to normalna sytuacja w większości krakowskich firm?

bigdream
@xzy

xyz, Skąd masz takie info?

@bigdream

LOL tak jest

Pewien Pan

Dokładnie tak jest

Bartosz

Może powinniśmy z większą pokorą przyjmować opinie osób rekrutujących. Chyba, że ktoś ma takie kompetencje?

zarobki takie duże w MIG

@Witek na stanwisku asystenta okolo 2k, specjalisty ok 3k, kordynatora okolo 5k, kierownika 8k.

Paulina
@zarobki takie duże w MIG

brutto ;)

Edi

Miałam kontakt z działem HR już dawno nie widziałam takiej nieprofesjonalnej i zenujacej rozmowy z HR ,kompletnie nie czytaja CV ,pytania oderwane od rzeczywistosci i nie związane z tematem stanowiska,kompletna ignorancja oraz brak profesjonalizmu jakby małe dzieci zatrudnili do pracy tylko po to zeby odbierać maile i udawać ze sie na czymś znają - żenujące zachowanie tych niekompetentnych Pań !!!!

Witek

Może wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Kira

Kilka miesięcy temu brałam udział w rekrutacji do centrali w Krakowie na stanowisko specjalista ds. social media. O całym procesie mogę powiedzieć tyle, że była to najmniej profesjonalna rekrutacja w jakiej miałam okazję brać udział. Z jednej strony zadawane były pytania które były kompletnie nie miały związku ze stanowiskiem, poprzez pytania w stylu "Gdzie widzisz siebie za 5 lat", "jakie są Twoje słabe/mocne strony" (serio, to nie te czasy...), a z drugiej panowie specjaliści wypytywali szczegółowo o kwestie, w których wymagali zdradzenia tajemnic firmowych aktualnego pracodawcy (pytając np. o szczegółowe budżety marketingowe), albo pytali o rzeczy których kandydat nie może mieć pojęcia, nie znając uprzednio strategii marketingowej firmy. Do tego wszystkiego nie otrzymałam informacji zwrotnej po zakończonej rozmowie. Żenujacy poziom rozmowy oraz osób rekrutujących.

Majka
@Kira

Ciesz się że Cię nie przyjęli. Potem jest tylko gorzej... niestety.

rafalalka
@Kira

Masz szczęście, że cię nie przyjęli, ja się z nimi musiałam użerać, ale w końcu stwierdziłam, że szkoda nerwów na ludzi, którzy próbują mówić ci co masz robić w dziedzinie kompletnie dla nich obcej. Najgorsze doświadczenie ever. Nie polecam.

Ciekawy

Ma ktoś może informacje nt. pracy/stażów na ul. Dekerta? Np. czy poszczególne działy wspólny mają tylko budynek czy jednak istnieje coś takiego jak "współpraca" ("integracja"), czy zarobki są zróżnicowane w zależności od działu w jakim się pracuje, czy jednak stawka jest w miarę stała, wydawana na podstawie, np. stażu pracy/doświadczenia... Zastanawiam się nad podjęciem pracy w w/w placówce, wszelkie rady byłyby bardzo pomocne.

Miron

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

JayZ
@Miron

Ktoś napisał już najniższe w krk- w ichniekszym dziale obsługi klienta to stawki głodowe-premie śmieszne

Aneta

@Majka, napiszesz, skąd u Ciebie takie odczucia w stosunku do tego pracodawcy? Dlaczego uważasz, że nie warto pracować w firmie? @Radek, wyjaśnisz, co masz dokładnie na myśli? Osoby na stażu z reguły nie mają doświadczenia zawodowego i w związku z tym otrzymują niższe wynagrodzenie.

Lokaj
@Aneta

@Aneta- długo pracujesz w MIG? Powiedz jak to to wyglada w centrali?

W.
@Lokaj

W centrali praca jest chyba najciekawsza. Oczywiście zależy od stanowiska. Atmosfera jest niesamowita - wzajemne wsparcie jest odczuwalne na każdym kroku. Pracuję 3 lata i nie zawiodłem się :)

drogi W.
@W.

Drogi W. Uprzejmie przypominamy, że forum przeznaczone jest do przekazywania opinii pracowników o pracowcach, a nie opinii pracodawców o samych sobie.

ktoś~~
@drogi W.

Błyskotliwy komentarz... Atmosfera faktycznie jest dobra i jak się trafi do odpowiedniego działu, to są niesamowici ludzie. Zawsze są plusy i minusy. Zawsze się trafi też prawdziwy Polak, co potrafi tylko narzekać i ujadać. Zamiast pluć jadem, napisz coś konstruktywnego. Jeśli ma się przyjazne usposobienie to, wydaje mi się, że taka osoba będzie zadowolona z pracy w tej firmie pod kątem atmosfery. Bywają lekkie zgrzyty, ale to chyba normalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali) - Kraków

• Jak się pracuje w Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali)?

Zobacz opinie na temat firmy Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 6 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali)?

Kandydaci do pracy w Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali)