Opinie o Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali) w Kraków

Marketing Investment Group S.A. (MIG) to firma o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwija swoją obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Estonii, Bułgarii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie. Marketing Investment Group z sukcesem prowadzi sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Wyłączny dystrybutor marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzących zespół MIG, firma zdobyła zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali) w Kraków

Opanujcie się

(usunięte przez administratora)To jest już tak żałosne, że aż śmieszne. Weźcie lepiej zróbcie ankiety satysfakcji pracowników i dowiedzcie się jak się ludziom pracuje w tych trudnych czasach. A no tak! Takiej niepublicznej krytyki też się boicie... Długo nie popracujemy... Z takim brakiem szacunku do pracownika. PAN KAŻE SŁUGA MUSI!

Xxx

Skoro pracownicy sklepów mogą pracować normalnie bo handel nie jest zakazany, to dlaczego centrala ma siedzieć w domu i udawać że pracuje?

Zzz
@Xxx

A co to ma do rzeczy w ogóle? Bo nie rozumiem. Taka dziecinada, skoro oni mogą to ja też chcę. Są rodzaje pracy, które muszą być wykonywane przy obecności pracownika w miejscu pracy, więc taki pracownik, np. sklepu zdaje sobie sprawę w jakich warunkach mu przychodzi pracować. Świadomie się na to zgadza. "Sprawiedliwość" tu nie ma nic do rzeczy. Tu chodzi o niepotrzebne narażanie pracowników (tak, również tych, którzy muszą pracować w biurze), którzy mogą wykonywać swoją pracę w domu i nie jest to obijanie się... Padło wiele pochwał na pracę zdalną w czasie lockdownu. Także takie tłumaczenie jest śmieszne. Skoro można ograniczyć kontakt tyłu osób że sobą to należało by tak zrobić, ale czego oczekiwać....

Koronka

A co powiesz rządowi Pi.? Jak było 100 przypadków dziennie to zamknęli całą gospodarkę. Jak Ci tak źle to się zwolnij i nie siej fermentu i zamknij się w domu na 4 spusty, albo w piwnicy . Typowy covidian.. Nie pozdrawiam,

@Koronka

Wirusa się nie boisz, ale czapeczkę przeciw 5g nosisz i zaczipowac się nie dasz ???? mam nadzieję, ze nosisz papierek w portfelu, zenie wyrażasz zgody na leczenie... mentalne średniowiecze.

notak
@Xxx

to jest właśnie typowa polacz. kowatość, jedni są wystawiani na niebezpieczeństwo to trzeba dow.alić reszcie. Ciekawe jak covid pojawi w biurze- zobaczymy jak się zachowacie. Wtedy dopiero wyślecie ludzi na ho- jak wszyscy będą zarażeni? W wielu firmach od marca ludzie pracują cały czas na ho- po prostu dano pracownikowi wybór, jak chce pracować. Bo nie każdy mieszka sam- wielu mieszka z rodzinami, starszymi ludźmi i martwi się nie tylko o siebie ale też o bliskich. W migu, nie dano wyboru. Pozdrawiam wszystkich którzy przyjeżdżają do firmy swoimi luksusowymi samochodzikami i nie narażają się w środkach komunikacji miejskie. To oni podjęli decyzję że wszyscy mają wracać do pracy w biurze.

Ciekawe

Jak tam w MIGu? Jest więcej przypadków niż w kwietniu...pozwolili na pracę zdalną? Czy czekają aż ktoś to przywlecze do biura albo rząd poprosi o umożliwienie pracy zdalnej? Jestem ciekawa ich zapewnienia bezpieczeństwa ????

mig
@Ciekawe

Większość chociaż może zdalnie, to pracuje w biurze. (usunięte przez administratora)

@mig

Widzę, że cenzura na całego

co?
@Ciekawe

jak połowa firmy pójdzie na L4 wzwiązku z zarażeniem się koronawirusem, to dopiero się obudzą....

Nie
@mig

Kto sam chce przychodzić to jeszcze spoko, jego decyzja. Gorzej jak nie chce a musi, bo się nie zgadzają mimo wcześniejszych peanów na temat tego jak super pracowaliśmy zdalnie.... Żal!

Ela

Szkoda czasu i zdrowia na tą firme!

Jedna z najdziwniejszych rekrutacji, które miałam.???? Od samego początku Pani od rekrutacji robiła ze wszystkiego problem. Poprosiłam o przesłanie potwierdzenia spotkania ( według mnie zwykła prośba o nigdy nie było problemu) dostałam informację że w ich praktyce czegoś takiego jeszcze się nie zdarzało. Zawsze się umowiają się telefonicznie. Co w sumie dziwne jak dla takiej dużej organizacji. Rozmowa trwała godzinę. Były pytania o motywacji , jak mnie ocenia pracodawca i współpracownicy, pytania po angielsku. Wymagania na rekrutacji były wyższe niż byli w ogloszeniu. Byłam pytana nawet o języki programowania ???? aplikowałam na stanowisko związane z finansami. Jak nie trafiłam w ich wymagania, to to było komentowane za każdym razem niejednoznacznym "hhmmm" albo było bezpośrednio w stylu "mogło być lepiej". Szczerze mówiąc czułam się cały czas dziwnie. Nie jest to moja pierwsza rekrutacja, więc wiem o czym mówię. W dodatek wyglądało jak by Pani nie była przygotowana do spotkania. Po dwa razy pytała o to samo, co przedłużało spotkanie. Nie potrafiła z mogo CV poprawnie przeczytać programy na których pracuje i też nie wiedziała co to jest. Jeszcze było sporo innych dziwnych pytań. Nie wiem czy przeszłam na drugi etap, ale nawet jeżeli tak, to i tak zrezygnuję, bo to jest strata czasu. Mają zdecydowanie poprawić jakość rekrutacji,bo to tak słabo wpływa na wizerunek

Motywacja, feedback

logo firmy Serwisant rowerowy

zwyczajnie

też zauważyłam że niektóre opinie są tutaj usuwane, mimo że nie zawierają wrażliwych danych. Opowiadają tylko o prawdziwej sytuacji w firmie. chyba dział prawniczy straszy gowork i każą im usuwać prawdziwe opinie. A prawda jest taka że jest to tragiczna firma, jedna z najgorszych w jakiej mialam okazję pracować

Wszystkiego najlepszego

Życzę Ci, żebyś znalazł pracę marzeń. Sobie życzę, żeby w ogóle ją jeszcze mieć za trzy miesiące, bo niewielu z nas ją utrzyma. Narzekanie nie ma sensu, wspierajmy się raczej, bo sytuacja jest trudna.

Dramat
@Wszystkiego najlepszego

No ale skoro tak oszczędzają na pracownikach i ich wypłatach to wizja ich upadku nie powinna mieć miejsca...

Popieram
@Wszystkiego najlepszego

Dokładnie, to co teraz obserwujemy będzie odbijało się na rynku pracy i nie tylko przez wiele kolejnych lat. Nikt nie wie co przyniosą kolejne dni, tygodnie. Miejmy nadzieje, że firma poradzi sobie z obecnym wyzwaniem.

@Wszystkiego najlepszego

Narzekanie nie ma sensu ale zmiana pracy na lepszą zdecydowanie miała. Aktualnie nie odczuwam żadnego kryzysu i po odejściu z tej firmy stałam się radośniejszym człowiekiem którego doceniają w pracy. Polecam :)

CO

Wróciliśmy do pracy w biurze, każdy dział na innych zasadach. Dostaliśmy mail z wytycznymi i z informacją jak to dbają o nasze bezpieczeństwo. Prawda jest taka, że nikt niczego nie dezynfekuje, a jak chcesz mieć zdezynfekowane to masz sobie to sam zrobić. Maseczek już nikt nie nosi, ale też po co przecież jak ktoś kichnie czy kaszlnie to roznosi się to po całym open space i dostaje się do klimatyzacji. Także takie bezpieczeństwo...i zamiast pozwolić ludziom, którzy mogą pracować zdalnie, na pracę zdalną, to na siłę się ich ściąga do biura dla zasady, bo mam taką władzę i zachciankę. Takie realia.

misia

Mobing w tej firmie jest na porządku dziennym. Nowi pracownicy są wyśmiewani i poniżani przez przełożonych. Pierwszy raz widzę coś takiego i jestem w szoku. Poziom jak w budce na bazarze... Dział HR doskonale zdaje sobie sprawę z tych patologii i nic nie robi z tym. Każdy dba tam o własne stołki i udaje że wszystko jest super.

zosiasamosia

MIG TO JEDEN WIELKI ŻAŁOSNY I NIEŚMIESZNY ŻART!!!! (usunięte przez administratora) i nie chce dawać nadgodzin a jedynie jakieś "dopełnienia" które nie są płacone więcej niż za normalną godzinę pracy...... W dodatku grafik ustalany jest tak, że pracownicy siedzą w pracy 5 dni pod rząd po 11/12 godzin, bez ani jednego dnia wolnego. Kierownik regionalny wymusza na pracownikach posiadanie informacji na temat wszystkich technologii i POKA, który w codziennej pracy z klientem nie ma w ogóle pokrycia i jest nieprzydatny...regionalny każe odgrywać scenki jak w przedszkolu i przepytuje z rożnych informacji a jeśli tego nie wiesz to dostajesz ochrzan, słyszysz jakim okropnym i bezwartościowym pracownikiem jesteś, mimo ze twoje wyniki są dobre. Wynagrodzenie? ŻENADA. Za stanie po 12h na nogach kilka dni pod rząd należy się co najmniej 2 razy tyle niż to co jest teraz czyli marne 2100 na rękę......totalny brak poszanowania dla pracownika a jedynie wyścig szczurów, chora rywalizacja i brak współpracy.Kilka razy wyszłam z pracy z płaczem i nikomu nie polecam pracy w tej fałszywej firmie.

Jolanta
@zosiasamosia

Brawo za szczerośc ! Szacun Firma żałosna Jeśli cenicie swoje zdrowie i wartości to szybko się wykręcicie z tego syfu przepraszam,ale inaczej tego nie można nazwać.Firma oszczędza na pracownikach jak tylko się da.Tylko uciekać.Regionalni mało wartościowe społeczeństwo!

natalka0001

pracownicy nie maja dostepu do planu Q i wg regionalnego nie maja prawa do wgladu w swoje zarobki oraz w swoje nalezne im premie.

Agatka

Jak dla mnie najgorsza firma, w której pracowałam. Siedzisz min.10 h w pracy -nie masz czasu zjeść, iść do toalety, ale firma szczyci się w swoich ofertach pracy „worklife balansem” i „przerwą obiadową wliczoną w czas pracy”. Średnio 3 etapy rozmowy, rozciągnięte w czasie, po czym okazuje się, że stawka którą ci proponują nie jest absolutnie adekwatna do twoich obowiązków. Co do obowiązków - jest ich masa i nie ma opcji wyrobić się w 8 h. Na palcach u jednej ręki można policzyć fajnych ludzi, reszta bardzo fałszywa i niepomocna. A pomoc na początku jest bardzo potrzebna, bo chce podkreślić, że nie ma czasu na szkolenie nowych pracowników. W sumie przy takiej rotacji nie ma się co dziwić :)

przyszły pracownik?

Cześć. Właśnie przeszłam przez proces rekrutacji do działu e-commerce i czekam na odpowiedź z MIG, ale jestem pewna na 80%, że się dostanę. Czy ktoś z działu e-commerce mógłby napisać, czy warto? Z opinii przeczytanych na forum wydaję mi się, że nie warto. Czy w firmie MIG, w dziale e-commerce, jest szansa na rozwój i czy kwestia podwyżek jest czymś normalnym, czy trzeba się o nie prosić? Co możecie powiedzieć o kierowniku działu - jak wygląda współpraca z nim? Jak wygląda praca w okresie pandemii - pracujecie zdalnie? Biuro jest regularnie czyszczone, są płyny dezynfekujące na terenie biura dla osób pracujących w biurze? Szukam raczej jakiejś fajnej pracy, w której mogę rozwinąć swoje umiejętności, nauczyć się czegoś nowego, ale też takiej, w której kwestia podwyżek będzie normalką, zwłaszcza przy dobrych rezultatach pracownika. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie. :)

M
@przyszły pracownik?

Nie pracujemy zdalnie, chociaż możemy. Podwyżki? Hehe. Ogólnie jeśli nie masz innej opcji, to bierz. Lepsze to niż zasiłek (chyba).

szafa-gra
@przyszły pracownik?

Opinia osoby obecnie pracującej w e-commerce pewnie dla wielu nie będzie obiektywna (w sumie, to jaka opinia w takim razie jest obiektywna?), ale moim zdaniem warto. Sklepy internetowe należące do MIG są jednymi z największych w swojej branży, więc jak najbardziej można się tutaj rozwinąć, w szczególności, że pracuje tutaj wielu ekspertów w swoich dziedzinach. W pracy panuje swobodna atmosfera i generalnie z ludźmi z e-commerce się dobrze współpracuje, ponieważ są konkretni. Obecnie praca zdalna stanowi większość dni tygodnia. Biuro jest regularnie czyszczone, płyny są dostępne na każdym piętrze zarówno przed wejściem do biura jak i w środku. Pewnie, tak jak inne pozytywne opinie na GW, ta również zostanie odebrana negatywnie, ale tak to wygląda.

Z innego działu
@przyszły pracownik?

Ja akurat nie pracuję w e-commerce, ale blisko współpracuję z tym działem i obserwuję, że zdecydowana większość pracowników pracuje zdalnie. W moim dziale jesteśmy podzieleni na dwie grupy, które się nie spotykają, z biura pracujemy maksymalnie dwa dni w tygodniu.(usunięte przez administratora)

harry
@przyszły pracownik?

Od lipca większa część pracowników ma wrócić do biura, więc mimo ze możemy pracować zdalnie i nie narażać sie na zarażenie- to takiej możliwości nam nie dano. W wielu działach jest tak samo że, decyzją kierownika mamy wracać. W biurze większość osób nie chodzi w maseczkach i nikt tego nie pilnuje- szczególnie kierownikom jest to obojętne. Jeśli chodzi o rozwój?- zapomnij o jakimkolwiek rozwoju. Jak przestaniesz być potrzebna to zwolnią Cię z zaskoczenia w ostatniej godzinie piatku, a w poniedziałek już masz nie wracać do biura. Wielu pracowników to spotkało. Tak to wygląda niestety. Podwyżki? Może po 2 - 3 latach jest szansa zobaczyć cokolwiek ale i tak musisz sie o nie prosić.

@harry

Dokładnie. A powyższe dwie osoby chyba w innej firmie pracują.

stones
@szafa-gra

bajzel jeśli mam być szczery ludzie konkretni?oj to nie to słowo NIE POLECAM!

orange
@przyszły pracownik?

Jeśli cenisz swoje zdrowie psychiczne to trzymaj się od tej firmy z dala, serio;) Znajdzie się tam parę fajnych osób, ale ogólnie atmosfera w firmie daleka jest od tego co usłyszałaś na rozmowie o pracę Wyzysk na poziomie najwyższym z możliwych. Wszystkie negatywne opinie jakie przeczytasz na tym forum to niestety wyłącznie prawda. Uciekaj póki możesz :))

Rafał

Trudno się nie zgodzić z niektórymi opiniami,w każdym bądz razie nie polecam pracy w Marketing Investment Group Wyzysk! 2400 brutto i za przyznawany dodatek lokalizacyjny dociągasz teraz do najniżej krajowej zapomniałbym dodać że za wypracowaną prowizje też ci odciagną do najniższej krajowej.Wymagania są najlepsze AM przyjezdza i ksiązkowo wypytuje o standardy ok fajnie że są ,ale niektórych ponosi i to grubo może zarabiacie więcej i jesteście wyżej,ale szanujcie ludzi którzy na was (usunięte przez administratora) biegaja za klientem cały dzień na nogach,ogarniają przesunięcia i pakują zwroty.Mam nadzieje że Ci ludzie znajdą bardziej wartościową prace ze wspaniałymi szanujacymi się ludzmi a nie ze ślimakami,których interesują tylko liczby Daleko nie zajedziecie

grzanka

Nie polecam ,świadczy o tym gigantyczna rotacja ludzi !Na Święta dostajesz w prezencie 0 zł,i słowo ciśnij Masakra nie Firma !

I
@grzanka

Na rynku pracy sytuacja jest obecnie b. ciężka, a z MiG ludzie i tak się zwalniają. O czymś to chyba świadczy.

Jak wygląda sytuacja w firmie po koronawirusie? Czy pracownikom została dana możliwość pracy zdalnej, tak jak jest to w innych firmach, czy kazali wszystkim wracać? Gospodarka została odmrożona tylko chwilowo, epidemia się jeszcze nie skończyła.

ktos
@Anna

z tego co wiem to chyba nie dali takiej mozliwosci. Wszyscy maja wracac

Ktos2
@ktos

Wg listu od zarzadu mamy wracac w systemie rotacyjnym i nie bedzie tak, ze 100% pracownikow bedzie w centrali. Raczej jakies 40 - 50%, ale to tylko moje domysly. Takze, praca zdalna wciaz bedzie.

Wiem
@Anna

MIG nie dostosowuje się do nowego trendu pracy zdalnej, tym bardziej, że ma taką możliwość 70/80% pracowników w centrali. Trzeba wracać, dla nich pandemia sie skończyła :/ smutne. No i zero reakcji na to, że ktoś się boi i nie chce wracać. Musi i już

@Wiem

Ktoś zna jakieś oficjalne info? Jest 24.06., litości!

Lolek
@Anna

Tak to jest straszne. Musimy pracować. Lepsza kawa w domu ale ta w pracy też nie jest zła.

M

Na dzień 28.06. firma dalej nie wydała żadnego oficjalnego komunikatu. Przypominam, że zatrudnia kilkaset osób i szczyci się mianem "międzynarodowej", a standardy jak w budzie na Tandecie.

zebra

Firma Mig to jeden wielki bajzel.Omijajcie prace w tej firmie brak szacunku do pracowników,zarobki w stosunku do wykonywanych zadań jak najniższe,ucinają co mogą!Nie polecam

Aha

Ale jakim cudem miałaby to robić? Reklamacja uznana odbierana jest przez klienta... co tu ma firma do tego? Poza tym sądzę, że na tyle jest w dobrym stanie finansowym, że nikt nie pchałby się w taką głupotę... Ja rozumiem, że konkurencja wymyśla różne, na żenującym poziomie bujdy więc może i to wymyślają. U mnie w mieście są laski pracujące w takiej konkurencji i gadają innym, że w 50tce sprzedają podróby xD IQ na poziomie 0

Pracownik - na szczęście były

W końcu rzuciłem te robotę. Pracowałem w Sizzer w jednej z galerii w (usunięte przez administratora) To co się tam dzieje to śmiech na sali. Kontent sklepu nastawiony na mlodych klientów a kierownikiem sklepu jest jakiś boomer, który nie kuma co się wgl dzieje. Skończyłem studia i zmieniłem pracę bo to fajna praca, ale nietstsy na chwilę. Pieniądze? Śmiech na sali, brak możliwości rozwoju tj. szkoleń itd., brak możliwości awansu. (usunięte przez administratora) i kilometr mułu. Nikomu nie polecam ani jako klient, a tymbardziej jako pracownik.

Co?

Ludzie o pełen etat się nie mogą doprosić. Jakieś dodatkowe świadczenia?

ktos

pakiet medyczny w enelmed , a jak chcesz pakiet sportowy to musisz zaplacic za niego, ale to nie jest multisport tylko cos o wiele gorszego

FitOne
@ktos

Pakiet sportowy jest w OK System i jest odpowiednikiem Multisporta. Są różne opcje do wyboru, w zależności od potrzeb - własnych i rodzinnych. Korzystam i jestem zadowolona :). Ktoś tu chyba narzeka na tym forum dla zasady - żeby ponarzekać mógł ktoś ;-).

W firmie nie sa przestrzegane zasady BHP. Biuro jest brudne i zabałaganione, każecie ludziom wracać do biura które wygląda jak wysypisko śmieci. Na pietrach jest góra worków ze śmieciami i brudnych kartonów....W takich warunkach mamy pracować? Firma naraża swoich pracowników na zagrożenie.... Ręce opadają.

Waldek
@pracownik

Skąd te śmieci, brudne kartony? Z magazynu. najwyższy czas aby nasi koledzy z magazynu przyjechali i zrobili porządek albo zabrali to z powrotem do siebie!

Ktos
@Waldek

Wracasz po dwóch miesiącach HO w ciepłych kapciach i miałeś nadzieję że w drzwiach będą cię witali chlebem i solą? Przez ten czas kiedy ty siedziałeś w kapciach przed kompem inni zapierdzielali żebyś ty dostał wypłatę. Więc nie marudź i zabierz się do roboty. A kolegów z pracy szanuj....

Ktos
@Waldek

I jeszcze jedna rada, myśl itp. GoWork nie jest książką skarg i zażaleń na kolegów z pracy. Jeśli masz problem, uważasz że złapałeś winowajcę za rękę, zgłoś to swojemu przełożonemu który skontaktuje się z przełożonym winowajcy w celu rozwiązania problemu. Tak postępują normalni kulturalni ludzie i szanujący się koledzy z pracy. Życzę więcej optymizmu i pozytywnych emocji z możliwości opuszczenia domowego zacisza i ciepłych kapci na rzecz kontaktów międzyludzkich.

@Waldek

Chyba jesteś nie w temacie Waldku bo jest posprzątane, chłopaki zadziałali szybko, myslalem że jesteś na bieżąco jak widziałeś te śmieci. Ale pewnie przychodzisz do pracy o 9 a wychodzisz o 14 to nie widzisz jak pracują normalni ludzie ciężko do 16 i jak pracowali w marcu i kwietniu. Może kolezankom z księgowości i logistyki też powiesz ze są smieciarzami bo one tez tu pracowały i robiły paczki jak Ty się wylegiwałes w domu bo sie bałeś koronaświrusa...

Znowu ten zakompleksiony i zawistny bełkot... Trzeba było mature zrobić i też pracować w biurze. I skończ gadać bzdury, że taka praca jwst gorsza niż twoja. Przecież ktoś napisał, że firma nie dba o czystość, a nie ze pracownicy to brudasy. Ale widać masz coś na sumieniu skoro tak się przejąłeś.

Treser

Eee tam matura. Jak czytam te wypowiedzi dochodzę do wniosku, że lepiej pracować w ZOO ze zwierzętami.

co?
@Ktos

nikt nie napisał nic złego o pracownikach, a jedynie o tym że firma powinna przestrzegac przepisów BHP. Czytaj ze zrozumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali) - Kraków

• Jak się pracuje w Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali)?

Zobacz opinie na temat firmy Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 6 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali)?

Kandydaci do pracy w Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marketing Investment Group S.A. (praca w centrali)