Opinie o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Big Star Limited Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Big Star Limited Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

Witryna

To jak? Kto z „góry„ przyjdzie pomóc w Wigilię robić witrynę? :) Powinno być wam wstyd za coś takiego, by w wigilię kazać ludziom zostawać po godzinach, by robić cokolwiek na sklepie...

Witrynaaa123
@Witryna

Bo my "robole" nie posiadamy rodzin i nie mamy nic innego do roboty jak w sobotę po pracy robić "cudowną witrynę" ????W domu to ja sobie chyba ołtarzyk zrobię poświęcony dla BS, bo przecież nic innego w moim beznadziejnym życiu już się nie liczy. Dobrze, że wreszcie parę sklepów dziś napisało co o tym myśli. ŻENADA!!!!

Skromna Osoba

Chyba gorszej pracy znalesc się nie da. Główna siedziba, szefostwo i ich zarządzanie jakaś tragedia. Co do opinii 1.8? Bardzo pochlebnie. Pomijając premie która każdy dostaje indywidualnie czyli zależnie od lizanka, braku jakichkolwiek benefitow ( bo karta lunchowa zostaje po części odjęta z premii ), pójść na L4 to strzał w stopę. Nie znam chyba osoby pracującej tutaj, która nie miałaby conajmniej zwyrodnień kręgosłupa lub innych części ciała... Kamieniołom, bo inaczej tego nazwać nie można. A jeśli chodzi o relacje kierownik (lub ktoś z biurowca) - pracownik magazynu , najlepiej gdyby im się stopy całowało... Nie polecam! Radzę uciekać jak najszybciej! Współczuję tym, co nie maja wyjścia.

Meghan

Odechciewa się wszystkiego Patrząc na to co wyprawia firma.... teraz cisną o wyniki, sprawdzają a jak trzeba było pomyśleć o pracownikach i dać coś na święta to nikt nie był skory do rozmów. Wywalić (usunięte przez administratora) kasy żeby otworzyć sklep na zadupiu to pierwsi, ale żeby tym którzy ciągną ta firmę podziękować i docenić to nie ma chętnych. Naprawdę jest przykro słysząc ile znajomi w innych firmach dostali. Co my mamy za tą stówkę dzieci zabrać do kfc na b-smarta? Żałosne to jest.... i nikt nie ma prawa wymagać zaangażowania od nas bo niby jakim prawem? Tak wiem, mogło nie być nic, ale tą 100 z karty lunchowej i tak (usunięte przez administratora) z wypłaty...

Harry
@Meghan

Gdzie i co dostali ? Może też tam pójdę

Peweks
@Meghan

My nic nie dostaliśmy i nie dostaniemy...Szefostwo czepia się nas, że to nasza wina, że za mało zarobią. Serio? Firma poniosła ceny, ludzie szukają fajnych promek ale na pierwszą/jedną rzecz. Przykre mega bo rozmawiając z innymi pracującymi w innych firmach mają spoko premie chociaż co miesiąc nie wspominając na święta.

Peweks

Kiedyś marka fajna, zarządzający normalni, a teraz? Porażka goni porażkę. Spodnie, które przychodzą często nie przypominają dżinsów tylko tanie szmaty z shein (aczkolwiek shein teraz ma lepsze ciuchy niż big star). Tshirty świąteczne tragedia, nic dziwnego, że ciągle obnizają cenę ich, nawet za darmo ludzie by nie chcieli. Co do premii bo tu widzę wiele komentarzy u nas też lipa, w tym roku jeszcze w ogole nie ostaliśmy bo nie możemy wyrobić progów, które szefostwo specjalnie podniosło. Droga firmo może warto przyjrzeć się szefostwu, a nie pracownikom, którzy tą firmę budują i chcą dobrze ale przez buractwo w postaci włascicieli serio odechciewa się mówić dobrze o tej firmie...Regionalni też jakby nie wiedzieli co robić, jedynie potrafią kazać robic coraz wiecej tabelek, których nie czytają byleby góra widziała ze coś robią. Drodzy pracownicy życzę Wam lepszej pracy z lepszy szefostwem i super premii.

Sprzedawca

Rekrutacja na zapleczu. Bardzo fajna pani kierownik, miła, sympatyczna.

Ostatnie stanowisko pracy gdzie się pracowało , jakie były moje obowiązki, pytanie co zrobić jeśli klient chce oddać towar a zwroty tylko na kartę podatkową.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Delfin

Hej, o co chodzi z mailem o karty BSPC? Nie wiem co tu można tak karygodnie nadużyć??

Waleń
@Delfin

No może ktoś nabił kilkanaście paragonów na jedną kartę BSPC i zbierał pieniądze żeby coś sobie kupić na święta. Nie wiem czego tu można nie rozumieć

Karrrty
@Delfin

Na jakiej podstawie dochodzą do nadurzyć xd? Czyli ja jako klient Rossmana albo Biedronki założę sobie kartę i mój numer rozdam rodzinie i znajomym,żeby przy okazji po numerze dobijali mi kartę do zakupów,bo nie raz jakiś rabat im wpadnie albo mi jakiś profit z tego, to to jest nadużycie xd? Może zaraz będą limity 3 zeskanowania w miesiącu, bo więcej to nadużycia.

Sebo

Ludzie to jest jakaś tragedia ,co do huja ta firma sobie myśli, przywróćcie ponownie etaty tak się nie da pracować, nie ma komu obsługiwać ludzi a gdzie tu pilnowanie sklepu, jak narazie to ważniejsze są zdjęcia, ankiety i ciągle zmiany VM .Wymagań tyle jakby conajmnie po 5 osób robiło a stoi jedna ,szkoda wam nam na pracownika pamiętajcie hytry traci dwa razy

Kaja
@Sebo

Wszystko co napisane w tym komentarzu to prawda, oni wszyscy myślą że my roboty jesteśmy i po 5 par rąk mamy. RKS może w Was jakąś pomoc uzyskamy bo tylko słyszymy nie da rady jeszcze jednej osoby zatrudnić.Z czystym sumieniem mogę nazwać to (usunięte przez administratora), zastraszanie że będą kontrole na sklepach i jak nie będzie super ogarnięty sklep to po premii. Tylko pytam kto ma to wszystko robić jeśli jest nas za mało. Można nazwać to mobigiem,ale przecież firma tak dba o pracownika. Jakim kosztem,że przychodzimy do domu styrani po 11 godzinach pracy no bo trzeba wszystko zrobić na godzinę.Są urlopy i wy tam na górze weźcie to pod uwagę że zostały 2 osoby na sklepie i nie da się czasem tego zrobić na daną godzinę lub dzień.Ale szczegół że pełni klientów na sklepie. Śmiech na sali jak przyszedł email że można wodę kupić jak nie ma klimy w salonie ale dopiero jak temperatura przekracza 28 stopni, do tego trzeba pisać o zgodę na zakup. Porażka,brawo Big Star.Jyz nie wspomnę o nieprzemyślanych Vm. Jakim idi..... Trzeba być żeby nie wiedzieć że w lipcu są upały.

Pracownikumyslowy
@Sebo

I tu się z tobą zgodzę w tych czasach ciężko znaleźć normalne osoby do pracy, pracownicy zgłaszają jakieś tam swoje sugestie przy ich śmiesznych analizach ale to nic nie daje. Z tego co się orientuję to powiedzą ci ze nie można zatrudnić kolejnych osób bo firma nie ma pieniędzy takie są zawsze tłumaczenia. Dodaj jeszcze ze przychodzi zmiana vm a RKS chce zmiany w grafiku aby zwiększyć obsadę na te dni ... tylko z czego jak każdy ma swoje sprawy i nie każdy żyje praca . Co do vm to jest brak porozumienia z innymi działami więc oni na to wpływu nie mają

lola

ss

Iwona

Czytam od jakiegoś czasu te wasze wpisy i zabawne jest to ,że jeśli nie jesteście zadowoleni z pracy w BS dlaczego nie dacie wypowiedzenia i nie znajdziecie nowej firmy? Jeśli kwota doładowania kart jest beznadziejna i zbyt niska - po co ją wykorzystujecie? Zawsze możecie z tych kart zrezygnować. Co do wypłaty . Istnieje taka opcja jak wniosek o podwyżkę zapewne 99% z was nigdy takiego nawet nie wysłała . Kolejna sprawa RKS , masz zastrzeżenia co do pracy swojego/swojej regionalnego powiedz mu/jej to w oczy , a nie wypisujesz tu swoje żale nie mając odwagi się podpisać swoim imieniem. W internecie każdy czuje się bezkarnie . To co czytałam na temat M.Dańca nie będę nawet komentować , bo te wpisy świadczą jedynie o braku kultury osobistej osoby , która te obraźliwe słowa wypisywała jak również niskiej samoocenie niektórych z was. Nikt nie daje wam prawa w taki bezczelny sposób obrażać innych. Macie w swoich telefonach służbowych numery do osób , których losami jesteście zainteresowani także zadzwońcie. Nie bronie tu nikogo , nie znam się z nikim z centrali. Pracuję w tej firmie jakiś czas i uwierzcie , że klienci również narzekają na obsługę w niektórych salonach . Zacznijcie zmiany od siebie , może wtedy będzie wam się lepiej pracowało. Ja osobiście nie mam problemu z nikim w firmie, jeśli jest coś nie tak sprawa jest od razu wyjaśniana a nie zamiatana pod "dywan: a żale wylewane na tym portalu. Pozdrawiam mój super zespół , którego nie zamieniłabym na żaden inny ;) Życzę wam wesołych świąt i więcej serdeczności dla innych . W odróżnieniu od was nie mam problemu się podpisać . Iwona Z K-K

Agnieszka
@Iwona

Wpisz negatywną opinię i wtedy się podpisz .

KierownikEmi
@Iwona

Takie podlizanie każdy może napisać, gorzej z wypisaniem rzeczy które, Ci się nie podobają bo takich tutaj zabrakło.. w przeciwieństwie do niektórych zamiast wypisywać tutaj (usunięte przez administratora) to zajmuje się wynikami sklepu i nie mam czasu robić tutaj dziwne felietony. Nie pochwalam najazdu na P Danca ale jeśli chodzi o jakieś głupie wypisywanie na zasadzie mi się podoba napisze coś fajnego a Ty się podpisz to słabo bo właśnie chodzi o to żeby napisać co Ci się nie podoba i jest ewidentnie do kitu i wtedy się podpisz bo inaczej to żadna odwaga;) Lubisz stać 12 h bez siadania? To Ci się podoba ? Albo przerwa wyliczona co do minuty ? A może obserwowanie rks przez kamery Ci się bardzo podoba ? :)

duszek
@KierownikEmi

Czemu wy macie problem z tymi przerwami xD NIKT TEGO (usunięte przez administratora) NIE LICZY

SHENA
@KierownikEmi

Chciałabym zobaczyć jak jesteś zajęta przez te 11h. W salonach tej firmy nie ma w ogóle ruchu więc jestem ciekaw czym jesteś tak zajęta. Możę własnie to ty piszesz te felietony? pozdrawiam oschle

Zniesmaczona
@Iwona

Brawo Iwona.To co dzieje się ostatnio na tym portalu to kpina. A wypisywanie bzdur wyssanych z palca o Marcinie świadczy o kompletnym braku kultury i taktu przez osoby to piszące. Ludzie, co z Wami??? Nie podoba Wam się praca w Firmie, to nie pozostaje nic innego jak ją zmienić, a nie wylewać swoje gorzkie żale na goworku. Obrażanie innych przychodzi Wam z taką łatwością? A chcielibyście o sobie czytać obraźliwe i kłamliwe wpisy? Zastanówcie się i zacznijcie zmiany od siebie samych. Miłego dnia wszystkim życzę.

Emi
@SHENA

Może u was nie ma ruchu, u nas jest spory:)

@KierownikEmi

Nie miałam ani razu telefonu od RKS, nie wyliczam przerw robię je kiedy potrzebuje. Wynikami sklepu się nie martw nie dotyczą przecież Ciebie. Piszę jak jest. Nie ważne czy ma się stanowisko sprzedawcy czy kierownika, praca jest zespołowa. Ja na bieżąco mówię , jeśli coś mi się nie podoba. Potrafię codziennie dzwonić do swojej RKS jeśli mam taką potrzebę i drążyć ten sam temat. Co mam złego pisać? Na ten moment nic takiego nie doświadczyłam. Mam super zespół, każdy dzien w pracy jest fajny. Czasem nudny czasem pracowity.

@Agnieszka

Jeśli będzie taka sytuacja to najpierw zadzwonię do osoby, której mam coś do powiedzenia a później dam wypowiedzenie. Uwierz nie mam zamiaru dawac Ci satysfakcji swoim wpisem i obietnicami że coś zrobię. Jeśli będzie powód do niezadowolenia- ty się o tym nie dowiesz.

Amela i Linda

Czy 100zł doliczone do karty lunchowej zostało odliczone z wypłaty? To jakiś żart!

Wojas
@Amela i Linda

Nie rozumiem. Przecież każdego miesiąca Jest odciągana kwota Wyszczególnione za kartę lunch. Spójrz w poprzednie paski.

Amela i Linda

Cześć, Czy komuś z Was też się nie zgadza wypłata? Sprawdźcie swoje paski, bo chyba jest jakiś problem, a jeśli chodzi o wyjaśnienie to skutecznie zbywają....Nie naliczyły się premie. Halo, mamy grudzień. Każdy z nas chce zrobić prezenty. Jak w poprzedniej wiadomości od jednej koleżanki mi tak samo jak jej wypłata nie zgadza się o 100zł (nie wliczając w to premii).

WIXA

Bardzo nie polecam tej firmy. Co prawda nie pracuje tam juz ponad rok, ale za każdym razem jak słysze o BS to mam ciarki. Brak szacunku do pracownika i jego czasu. Wymagają chodzenia po chmurach a sami daja mega (usunięte przez administratora) XD Okropni, niesympatyczni ludzie. Nie wypłacają za nadgodziny, wtedy jeszcze premie, które były wypłacane to jakies słabe ochłapy na zasadzie 50zł BRUTTO za przyjscie godzine wczesniej do pracy i umycie witryn XDD ZA 50 ZŁ BRUTTO! Kto tak robi? Zawsze jak ktos sie pyta czy polecam to x1000 mowie ze nie i broń Boże zeby tam szli. Ścieżki kariery ? XDDDDD JAKIEJ KARIERY? Zwalniacie ludzi bez powodów i jeszcze macie czelność powiedzieć ze to ich wina. Nie mowie o sobie bo bylam na tyle mądra zeby sama stamtąd spierdzielić. Ale współczuje Wam wszystkim, którzy tam jeszcze siedzą naprawde.. Generalnie mogłabym pisac i pisac, ale czuje taka nienawiść do tej firmy, że z tego az chyba nie jestem wstanie

@WIXA

Niech oni sobie te ścieżki nie powiem, gdzie wsadzą.. Może kiedyś jeszcze jakoś uczciwie dało się awansować, a teraz kpina.. Oni myślą, że (usunięte przez administratora) bezmuzgich znaleźli.. Czy to młodszy sprzedawca , sprzedawca , starszy czy doradca.. Obowiązki są takie same, żadnego rozróżnienia, żeby to doradca mógł więcej od sprzedawcy, a starszy od zwykłego sprzedawcy. (usunięte przez administratora) nic nieznaczący tytuł, który nawet nie wiąże się z podwyżką.. A zapraszam do naszej galerii i sklepu, który nam macha z naprzeciwka , tam doradcą jest się na starcie i co mamy czuć się ,,lepsi", bo pokonaliśmy ciężką drogę do awansu. Śmiech na sali.. Dodatkowo RKSik, któremu niczyja praca się nie podoba i tutaj proszę się przyjrzeć,ale pracy RKS, a nie pracowników, bo z takim podejściem to nikt tu pracować nie będzie, bo już pracownicy podrukowali sobie wypowiedzenia. No po trzech latach w końcu pozwolili nam zatrudnić firmę, która umyje tą witrynkę za nas. Ale również pamiętamy czas jak na chwiejnej drabinie się myło całą witrynę od góry do dołu za marne 50 zł brutto. No i fakt, nie w godzinach otwarcia sklepu, tylko przed.

Oli
@WIXA

Zastanawia mnie tylko jedno, nie pracujesz już tu rok to po co się wypowiadasz? Śmieszy mnie to że zawsze najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy tu nie robią już. Zajmij się już swoim życiem. Uciekłaś stad- super.

Zgadzam się!
@Oli

Dokładnie, po co Oni wypisują te bzdury! Pracujesz, gdzie indziej zajmij się opiniami pozytywnymi, jak Ci tak super tam. No chyba, że jesteś tak negatywną osobą, że uprzykrzanie życia innym sprawia Ci przyjemność, trochę żal mi takich osób, wiecznie narzekanie i tylko oczekiwania, przy tym zero szacunku!

WIXA
@Oli

Nie pracuje już i dzięki Bogu! Ale cały czas mam kontakt z osobami, które tam siedzą i wiem co się dzieje na codzien, dlatego tez się wypowiadam :) A pisze, poniewaz zależy mi na tym aby przestrzec ludzi przed ta firma. Nie traktują swoich pracowników z szacunkiem i osoby zastanawiające się nad zaczęciem pracy tam, powinny się zastanowić. Jezeli Wam odpowiada to wszystko- super! Oby tak dalej, ale jak widać ze statystyk negatywnych i pozytywnych komentarzy . Przewagę maja jednak te negatywne tzn. Ze coś jest nie tak..

Kazek
@WIXA

Dobra rada - zajmij się swoim życiem. Zawsze najwięcej mają do powiedzenia byli pracownicy niż obecni. Myślisz, że firma weźmie do siebie slowaa byłego pracownika, który tylko czeka na nowe info o byłej pracy? Jeszcze przenoszoną drogą kablową? Wiarygodność 100%.

Okropni jesteście.. każdy ma dostęp do tego portalu.. wszyscy pracownicy, centrala a takie plotki rozsiewacie.. dodatkowo połowa wyssana z palca.. WSTYD

Zwolnili go? Ktoś wie?

A co?

A co macie do tych osób? Cała centrala nagle zła?

Dorita

Cześć m pytanko czy komuś w was przydazyla się sytuacja, że nie otrzymaliście całego wynagrodzenia ? Mam ty na mysli nie wypłacone za plan indywidualnych po mimo realizacji. Jeśli tak ile trwało, aby wyrównali. Niestety nasza RKS umywa ręce od każdego zadania które powinna sumiennie wypełniać.

Ola
@Dorita

Tak,wyrównanie było kolejnego dnia.

Karta lunchowa

Cześć, mam pytanko..W jakich sklepach spożywczych płacicie kartami lunchowymi? Nie mogę znaleźć pełnej listy punktów, w których można ją płacić.. Ciekawi mnie czy dostępne są jakieś inne sklepy poza wymienionymi w prezentacji, którą do nas wysyłano w celu zapoznania się z ofertą kart.. Kupujecie tylko zakupy spożywcze, czy też inne produkty. Ja jak na razie korzystałam tylko ze sklepów sieci Biedronka..

Ala
@Karta lunchowa

Lidl Auchan Biedronka MC Donald KFC

Aaa
@Karta lunchowa

Właśnie też mnie to ciekawi, czy kupujecie gotowe dania czy robicie zakupy jak leci?

Karta lunchowa
@Aaa

Ja nie kupuję gotowych dań, tylko normalnie zakupy spożywcze raz w miesiącu za tą kwotę doładowania karty (200zł).

Wypłata

Jestem zdezorientowana i będę to dalej wyjaśniać, ponieważ jest to chyba jakiś żart ze strony firmy. Jakim cudem na umowie podpisałam kwotę 3500 netto, natomiast dzisiaj sprawdzam swoje konto i widzę wypłatę mniejszą o ponad 100 zł? Jaja sobie (usunięte przez administratora) robicie?

bieda
@Wypłata

też właśnie coś mi się nie zgadza, ok 100 zł mniej niż powinnam

Wypłata
@bieda

Więc może to tak wyglądają te świąteczne dodatki dla pracowników? Odejmują z wypłat, by z wielką dumą wysłać wiadomość o dodatkowych pieniążkach na kartach lunchowych? :))

n/n
@bieda

Na karcie lunchowej masz. 100 zł dodatku stażowego zapewne. bo "premii" świątecznej nie widzę, żeby odejmowali od wypłaty na swoim pasku z wypłatą. Na pasku masz pokazane co odjęte co dodane...

Hej
@n/n

Zgadzam się. Widocznie niektóre osoby chyba nie ogarniają jak to wygląda. Wystarczy napisać lub zadzwonić do kadr poprosic o wyjaśnienie, bądź do swojej RKS o szczegółowe rozpisanie wypłaty, niz żalić się tutaj

P
@Wypłata

Umowy są podpisywane na kwotę brutto;)

Werka

Firma za 100 zł na święta co jest żałosne oczekuje zrealizowania planów na 100% to żart ?

Sebo

Kolejny nie przemyslany pomysł firmy to gacie za 59,99 stare się nie sprzedawały to te już wogole i już nie długo kolejne e-maile czemu taka słaba sprzedaż masakra .Na te puste glowy niech sobie te majtki założą co to sklep z bielizna jest Ha ha ha

@Sebo

W ogóle a z czym ceny nie są przesadzone? Woda perfumowana za 99,99, skarpety za 29,99 jedna sztuka, gacie 59,99 zł za sztukę, kurtki po 600 zł (1/4 przeciętnego Kowalskiego wypłata xddd), a my mamy się z tego tłumaczyć dlaczego ludzie nie kupują.. Cena mówi sama za siebie. I hit torby do spakowania do zaproponowania bawełniana 9,99 bądź gigantyczna na kurtki za 1,50 zł. Ludzie jak to widzą to w rękę wolą wziąć..

O
@Gacie

Zrozumcie ze to wy nie macie kasy a nie klienci To wy zarabiacie grosze Klienci wola pójść do innego sklepu kupić ładniejsze rzeczy Przestańcie obwiniać wszystkich tylko poszukajcie lepszej pracy

Ktos
@O

A w mojej galerii widać że ludzie mają kasę, wydają bardzo dużo. Sprzedajemy nowa bieliznę, skarpetki i ludzie nie narzekają na ceny. Spójrzcie na sklepy typu calzedonia cena skarpet mają tam ceny a jakoś ludzie potrafią kupic tak samo jak u nas. Może wiecej pozytywnego myślenia.

@Ktos

U nas są klienci, którzy za ten badziew zapłacą, ale jednak to nieliczna grupa. Natomiast większość to jednak ludzie naszego pokroju z podobnym stanem konta, którzy widząc cenę jawnie mówią, że wolą iść gdzie indziej. Bo jak tu takiego Big Stara porównywać do takiego sklepu jak Calzedonia. U nas w sprzedaży mamy koszule, ale jednak klienci wychodzą, twierdząc, że jak mają tyle pieniędzy wydać za taki szajs, to wolą dopłacić i kupić porządną w Reckmanie. To samo z innymi produktami..kurtki które się prują, buty źle wykończone, z wystającym klejem. I tak większość klientów to ludzie pokroju "Po ile macie spodnie?" (Średnio po około 300zł) "Co Pani, ja te spodnie co mam na sobie z Wranglera kupiłem za 220 zł". "Po ile te śniegowce? " (150/160zł). "A to nie, ja takie same w Biedrze za 50zł kupię, jeszcze widzi Pani jak słabo wykończone?". Nie mówiąc już o kurtkach i innych rzeczach. Nawet bogacze zza granicy przychodzą i mówią "Bo u mnie w Niemczech to taniej.." Są tacy bardziej stali klienci, którzy kierują się przeszłością, twierdząc, że Big Star to dobra marka i mogą wydać tysiaka na jednorazowe zakupy, ale nawet oni mówią, że lubią te jeansy, ale one średnio rok wytrzymują, bo albo czarne melindy stają się szare po kilku praniach, albo większość spodni przeciera się w kroku, bo to przecież sam elastan.Podsumowując przedmiot jest warty tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. Jeżeli widać po mailach, że perfumy, bielizna i jeszcze jakieś inne grupy słabo się sprzedają to sygnał, że nie są warte swojej ceny. Może w większych miastach, galeriach to inaczej wygląda, ale to tylko moje spostrzeżenia z naszego małego miasta z jedną galerią handlową.

IKS DE
@O

To po co mówią "matko boska" albo "ale dużo'', ''tyle pieniędzy nie dam" i jeszcze "to ja podziękuje" skoro mają tyle pieniędzy :D ? Prawda jest taka, ze za dobrą kurtkę w innym sklepie dasz mniej i mają lepszy skład, konkurencji nie brakuje :D

@O

I nikt nie mówi tego złośliwie, tylko każdy ciągle dziwi się czemu na tyle wejść jest tak mało paragonów, czemu takie niskie CPT, to wyjaśniam. Na 300/400 wejść jest tylko garstka osób, którym nasz asortyment przypasuje jakościowo, estetycznie i cenowo. Podkreślam garstka. Nikt tutaj nie narzeka na wynagrodzenie w firmie. Każdy wie ile ono wynosi, wiedział zatrudniając się w firmie, dlatego też zaznaczyłam informacyjnie pensja przeciętnego Kowalskiego, bo nie twierdzę, że tylko Big Star tak mało płaci, bo jest masa sieciówek, które oferują podobne wynagrodzenie (podstawa plus premia sprzedażowa łatwiej lub trudniej dostępna), ogólnie w handlu nie starają się docenić pracowników jak np Netto, gdzie też jest podstawa oferowana. Pensja przeciętnego Kowalskiego, ponieważ przy kolejnych podwyżkach nie wiem jaki pracodawca będzie w stanie zapłacić pracownikowi więcej niż ciągle podnoszona podstawa. Zatrudniając się tutaj kilka lat temu moja pensja wynosiła ok 1700 zł netto więc jak widać nie jestem tu dla pieniędzy, tylko z czystej sympatii do swoich współpracowników przez rodzinną atmosferę i wygodę, bo przy dziecku praca od 9.00 jest idealna. Może jak dziecko podrośnie to zdecyduję się pracować w swoim wyuczonym zawodzie, ewentualnie nawet praca w fabryce daje dużo możliwości, bo pensja o ponad 1,5 tysiaka wyższa za odwalenie 8h i nie martwienie się o jakieś promocje, tłumaczenia. A tutaj ciągle pracę się zabiera do domu i ciągle się nią żyje.

Olga
@O

Jak to, nie mają? To ciekawa jestem naprawdę, ile tam się zarabia, że masz to za nic, a może kwestia twoich wymogów? Daj znać, to chętnie ocenię sama :D

O
@Olga

No jeśli 3500 zł jest dla Ciebie dużo to gratuluje Ja na szczęście mam firmę z mężem i pracuje tam bo łatwiej odłożyć na wakacje albo na zakup czegoś konkretnego do mieszkanka. A jak wiadomo czasy są trudne. Każdy grosz się liczy. Ale jakby to miałby być mój jedyny dochód to chyba bym się załamała.

SzczeraDoBólu
@O

Netto czy brutto i jakie stanowisko jeśli można wiedzieć ?

Rog

Święta Święta a wypłaty tak marne że wstyd. Święta to okres wydatków droga firmo ty nie wyprawiasz wigili? Ty nie obchodzisz tego pięknego czasu ? Ty nie robisz swoim bliskim prezentów? Ludzie pomyślcie o swoich pracownikach którzy na to wszystko pracują, gdyby nie my to by nic się nie sprzedało ! Trochę empatii

Ala
@Rog

Oni nie wiedzą co to znaczy wstyd wywalone mają ,myślą że 100 zł to jakieś kokosy.Przykre to ale uważają ze tyle jesteśmy warci.

Była Klientka

Byłam w Gdańsku przyjazdem, trafiłam do Big Stara przypadkiem w lipcu. Obsługiwała mnie przemiła pani w czarnych włosach. Dobrze doradziła, nie byle żeby coś wcisnąć. Uśmiechnięta i pozytywna. Ostatnio chciałam wrócić do tej firmy, ze względu na kolekcje zimową. Niestety nie trafiłam na tą Panią co ostatnio a na niewychowaną blondyne, z miną jakby była tam za kare. Pani ogólnie nie miła, jak doradzała to wszystko byle wcisnąć cokolwiek, nic co by pasowało do mnie. Niestety to była moja ostatnia wizyta w tym sklepie. Nie polecam punktu w Madisonie, przynajmniej nie w momencie kiedy po sklepie kręci się blondi.

Uj
@Była Klientka

Czyli robiła to czego oczekuje od niej firma.

Witka
@Była Klientka

Droga blondynko z Madisona, której "koleżance" podpadłaś? ;) Na serio dziewczyny, wyjaśnijcie sobie sprawy między sobą.

P
@Była Klientka

Zawsze można pojechać do słupska Tam przynajmniej można się pośmiać bo te dziewczyny są takie festynne xd Wygląd makijaż i te paznokcie robione chyba w tunelu u przypadkowej osoby Obsługują jak za karę ale w sumie wyglądem odpychają to lepiej nie podchodzić

Rozczarowany pracownik

Wypłata na miesiąc grudzień to po prostu jakaś katastrofa i żenada. Firma powinna się ze wstydu zapaść pod ziemie. Brak mi już słów, nie wspominając o braku jakiejkolwiek premii świątecznej, bo chyba nie powiecie mi że +100 zł do karty lunchowej to dodatek świąteczny, biorąc pod uwagę obecne ceny produktów spożywczych przy takiej wysokiej inflacji, to te 100 zł możecie sobie wsadzić w d**e. Co do wypłaty dostałam oczywiście mniej niż przewiduje moja wypłata netto. Również pomimo wykonanego planu indywidualnego w 100%, planu spodni i AVB żadnej nagrody na pasku nie widać gdzie zazwyczaj było to ponad 200 zł. Zacznijcie w końcu doceniać i szanować pracownikow, bo za niedługo nie będzie miał kto dla was pracować. Żałuje, że zanim się zatrudniłam nie przeczytałam tu opinii, mam teraz nauczkę.

Nie pozdrawiam

8 grudnia a tu cisza jeżeli chodzi o premie świąteczne... bezczelne jest te 100zl lepiej nie dać nic niż dać ochłapy

Tragedia
@Nie pozdrawiam

Bo nie bedzie premii świątecznej, jest tylko to śmiesznie sto złotych, sami by się nie ośmieszali lepiej już by nic nie dawali

Nikt
@Tragedia

Góra na pewno krzywdy nie dała sobie zrobić z premiami świątecznymi . Tylko my jak zwykle pokrzywdzeni, MY dzięki którym to wszystko idzie . Rezultaty naszych rozczarowań można zobaczyć w wynikach KPI w całej Polsce .

Tragedia
@Nikt

Nie rozumiem zatem po co wg powstali przedstawiciele pracowników? Czy nie wlasnie po to aby walczyć o różne benefity dla pracowników? Dla tych którzy zarabiają na nich wszystkich, bo to wlasnie my ciezko harujemy na pozostałych, ale nas się najgorzej traktuje. I po co była ta śmieszna ankieta kilka miesiecy temu o tym jakie benefity forma powinna wprowadzić skoro wypełniamy takie rzeczy to mamy nadzieje, ze cokolwiek się zmieni. Ale przeciez się zmienia tylko na gorsze bo nawet w tamtym roku było 300.

Na co komu dzis
@Tragedia

A ja uważam, że za dużo oczekujecie. Dobrze wiecie jak jest na codzień, jeśli chodzi o zarobki, podwyżki, premie.. A robicie gownoburze o prezent na święta,dobrze wiedzac ze i tak nic WOW nie będzie jak w poprzednich latach... Cieszmy się że mamy możliwość otrzymania 100 zl więcej do karty lunch, piszecie ze lepsze nic niż te 100 zl a gdyby Nic nie było to zaczęlibyście robic problem ze nie ma nic, mogliby chociaż doładować karty i tak w kółko Macieja.. jeżeli tak bardzo jesteście super sprzedawcami, pokazujecie ze to dzięki Wam wszystko się trzyma to wygrywajcie konkursu, zdobywajcie pieniądze na asortyment które są przy wizytach. Myślę że czas troche spusic z tonu,bo przesada co tu wypisujecie. Nikt was siła w tej pracy nie trzyma :)

XD
@Na co komu dzis

100 zł, które jeszcze zostało potrącone z wypłaty to takie duże oczekiwania? XDD Zamilcz i się niw osmieszaj

Zostaw merytoryczną opinię o Big Star Limited Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Big Star Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 883.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 838, z czego 52 to opinie pozytywne, 265 to opinie negatywne, a 521 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Big Star Limited Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Big Star Limited Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Big Star Limited Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 540 ocen.

Big Star Limited Sp. z o.o.