Opinie o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Big Star Limited Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Big Star Limited Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

Dlaczego

Dlaczego w promocji są tylko wybrane zapachy? Pewnie dlatego, że zalegają na magazynie. Dlaczego zalegają na magazynie? Może przez słabą sprzedaż. Dlaczego jest słaba sprzedaż? Ano dlatego, że są po prostu brzydkie i nie podobają się klientom. Musiałabym nie mieć węchu, żeby kupić te perfumy w takiej cenie

Twoja matka

Pracując w tej firmie za tak śmieszne pieniądze czuję się jak cieć, obniża moją samoocenę i własną wartość.

Do funkcyjnych

Kierownicy czy gdzieś pisaliście o podwyżki i je dostaliście? Napiszcie proszę

XYZ
@Do funkcyjnych

Najlepiej pisać od razu do osoby która przesyła info o premie świątecznej, i do wiadomości RKS tylko tak coś się ugra ale czekać na odpowiedź trochę trzeba.

@XYZ

Trochę to znaczy ile?

Zawiedziony

Czy macie może jakieś informacje od regionalnych czy kierownicy i zastępcy dostaną jakieś podwyżki? bo sprzedawcy dostali już 11.01.2022!

MW00030/01/23
@Zawiedziony

Dostali bo musieli, bo rząd nakazał. Myślicie, że z własnej woli podnieśliby wypłatę komukolwiek.. Myślę, że szybko nie ma co liczyć na podwyżki, bo dalej kierownik niewiele, ale trochę więcej zarabia niż sprzedawca po podwyżce, więc oni twierdzą, że nam starczy. Prędzej mogą coś podnieść w lipcu, jak sprzedawcy skoczy wypłata jeszcze trochę do góry. Wtedy może pomyślą o podwyżce.

Sprzedawca

Rekrutacja na zapleczu. Bardzo fajna pani kierownik, miła, sympatyczna.

Ostatnie stanowisko pracy gdzie się pracowało , jakie były moje obowiązki, pytanie co zrobić jeśli klient chce oddać towar a zwroty tylko na kartę podatkową.

logo firmy Serwisant rowerowy
hehe

Dziwnym trafem na Vinted bardzo dużo wystawionych rzeczy promocyjnych ze sklepów ;p Chyba pracownicy chcą dorobić jak nie ma premii ;p Pozdrowionka dla Was i oby firma Nas w końcu doceniła ! :)

Mi
@hehe

Nie wierzę, że masz czas prześledzić Vinted i sądzić, że pracownicy sprzedają odzież. Ale w sumie zaraz firma będzie prześwietlać Vinted czy któryś pracownik sprzedaje odzież. I kolejne nagany się posypią. W naszej firmie to aż strach cokolwiek zrobić bo za chwilę będzie nagana. Życzę wszystkim spokojnej pracy i wytrwałości, pamiętajcie w każdej pracy jest coś. Wszędzie dobrze tam gdzie nas niema. Szanujmy swoją pracę i prosimy o szanowanie nas zwykłych sprzedawców.Jestesmy tylko ludźmi nie robotami.

Ona
@Mi

Nie trzeba śledzić Vinted jak się z niego korzysta. I tak się akurat składa, że w zeszłym roku widziałam ogłoszenia z damskimi spodniami i perfumami na sprzedaż, a zdjęcia były robione tak, że było widać ladę kasową i podłogę z nowego konceptu :)

Fuksja

Przecież w sklepach często jest jeden kierownik, jeden zastępca i jeden sprzedawca hihi. To bardzo męczące to zarządzanie. Jak ludzi zwalniają to znaczy , że kasy brak .Jak kasy brak to jakie podwyżki ? W cuda wierzycie.Sama minimalna o pòł tysiąca jaki to koszt a przy tyłu ludziach? Tragedia.

Bigstarka
@Fuksja

Właśnie o to chodzi, każdy przy zatrudnieniu zna proponowaną stawkę i warunki, jak się z nią nie zgadza to powinien szukać innej oferty, a nie przyjąć, ale wiecznie narzekać, demotywować zespół i zniechęcać do siebie. A jak szuka i nie może znaleźć, to może na więcej nie może liczyć...;P

Kierownik
@Fuksja

Ale na otwarcie nowych sklepów są pieniądze! Tam też trzeba przyjąć pracowników. Przykre jest tylko to że wieloletni pracownicy na tym cierpią

Kama
@Kierownik

Dokładnie na wszystko inne kasa jest ale na długoletnich pracowników nie ma .Co za podli ludzie tam pracują

Bolek
@Kama

To trzeba przejść do konkurencji może tam to docenia… wstyd żeby jeszcze podwyżek nie było. Kpina

Pewcoo
@Bolek

Wstyd dokładnie!! Widać że nie doceniają nikogo. Obiecuja a jak zwykle się nie wywiązują....

Gaba
@Fuksja

Gdzie ty niby dostałaś minimalna o pół tysiąca więcej? Jak podwyższyli dokładnie o 100 złotych

yy
@Fuksja

to chyba nie jest wina kierownika że ma dwoje pracowników pod sobą? to przez firmę sprzedawca jest kierownikiem, a kierownik sprzedawca, skoro stworzyli takie szumne stanowiska to niech płaca jak należy, Jak kasy brak to się nie otwiera nowego sklepu na (usunięte przez administratora) zwanym białystok, a co już wszyscy zapomnieli o milionach wziętych z tarczy na covida? nie gadajcie że firma nie ma kasy, mają tylko jak zwykle robią wszystko żeby nie dać, ale to się odbije na sprzedaży- kto będzie miał szanse zwolni się, życzę powodzenia z nowymi pracownikami

@yy

Dokładnie, otwieranie nowych sklepów aby uniknąć podatków. A połowa starej załogi na wypowiedzeniu lub już znalazła inna pracę. Co chwilę mail rekrutacja .

Melindaa

Jak do końca stycznia nie dostanę aneksu z podwyżką, żegnam tą firmę. Jedyne co mnie tu trzyma to koleżanki z pracy,bo wiem jak ciężko im bedzie jak zostaną w małym składzie. Tak się zbierałam pół roku z daniem wypowiedzenia teraz mnie firma do tego przekonała.

@Melindaa

To juz się zbieraj. Nic ci nie dadzą. Nie ma co się łudzić. Jest to mega nie fajne , bo każdy czuje się niedoceniony ale kierownik nie jest Bogiem nie zdziała cudu poprzez napisania maila lub 20 maili. Jeśli decyzja nie będzie z góry to możemy skomleć o podwyżkę do śmierci. Nie tylko u was Jest zgrana ekipa zapewne 80% zostaje ze względu na resztę zespołu.

Kierownicy i zastępcy wy sobie naprawdę pozwalacie na to i nic z tym nie robicie ,że nie dostaliście podwyżek ?

A co mamy niby z tym zrobic wedlug ciebie? Myślisz ze nie podejmowalismy takich rozmow?

Aldona
@,

Trzeba pisać e-maile raz drugi do skutku aż dadzą podwyżkę tylko znając ich może dadzą ale za pół roku będą zwlekać aby nie dać wcześniej

Przykre
@Aldona

Dokładnie tak. Gra na zwłokę to już dobrze nam znana praktyka tej firmy jeżeli chodzi o podwyzki dla funkcyjnych.

Wendy

Jak tam u was, wtorki bez uniformów dalej funkcjonują?

Bezsens
@Wendy

Powinni nam nam pozwalać chodzić normalnie w czymkolwiek z logo Big Stara. U nas są nowi pracownicy co dostali już bluzy, ale są też tacy, którzy pobrali koszule po czym chwilę później weszły bluzy i trzeba rok odczekać , żeby dostać bluzę. I teraz i tak nie wyglądamy jednakowo. To samo ze spodniami.. Jedna weźmie destiny 358, a druga clary 894.. Gdzie tu ujednolicenie?

@Wendy

Opowiesz coś więcej o tym ? Pracuje w tej firmie już jakiś czas i jeszcze nie słyszałam o takim czymś

Sylwia

To niech mi ktoś powie jak to jest ze jedni już dostali aneksy inni jeszcze nie i księgowość nie potrafi na to odpowiedzieć co jest powodem .To jest już irytujące bo oni zawsze wszystko chcą na już a my czekamy już prawie miesiąc

Kieroooo

Nadal cisza o aneksach... Nikt nic nie powie nawet, tylko zbywają zero konkretów... Teraz prawie pół roku z nadzieja ze moze cos dadza w lipcu..

....
@Kieroooo

A dzwoniliście do swoich regionalnych ? Z tego co wiem mają niby być podwyżki dla zastępców i kierowników.

Melinda

Które sklepy tyle mają? My najniższa aż wstyd.

Gacie

Czy ściągacie dla klienta spodnie z manekinów na pojedynczych zmianach ?

Bspc
@Gacie

Nie

poj
@Bspc

Nie. Po prostu mówię że nie ma rozmiaru. Nie przesadzajmy

Zast
@Gacie

Nigdy nie ściągam spodni z manekinów. Nawet jeśli byłoby nas pięć na zmianie. Bez jaj. Manekiny mają takie stylizacje, że ledwo ubierzemy je w te wszystkie warstwy i nie zamierzam ich tykać do następnego przebierania.

Żyraf

Hej, u kogoś skończyły się już torby papierowe? Jak sobie radzicie wtedy z klientami, pewnie tragedia..

Adela
@Żyraf

No właśnie. Ktoś ma informację czy torby w różnych rozmiarach wrócą czy pozbywamy się wszystkich i nie będzie w co pakować zakupów?

Winona
@Adela

U nas klienci wolą wyjść z towarem w rękach, jak mają nieść parę spodni w torbie za 1,50. Nawet jakby te mniejsze torby były nieznacznie droższe, to klienci pewnie chętniej wybieraliby je, niż wielkie papierowe lub bawełniane

deska
@Adela

Toreb małych i średnich nie ma i nie będzie. Zostają duże i bawełniane i to na tyle.

Bspc
@Żyraf

To jest chore z tymi torbami, klienci myślą że sobie z nich żartuję jak wyciągam tę ogromną papierową albo gadam o bawełnianych za 8 zł. W żadnym innym sklepie nie ma takiego cyrku

Gabi
@Bspc

To jest żenujące, co tu marzyć o podwyżkach jak firmę nie stać nawet na małe reklamówki wstyd przed klientami

Katrinnn

Uciekłam kilka tygodni temu . Nie wiem , po co męczyłam się tyle czasu . Pracuje w innej , znanej sieciówce jako sprzedawca .I tu szok. Są premie miesięczne , kwartalne , ubrania mamy co 3 miesiące i to pakiet.Teraz bony na święta i prezenty w paczkach .Nie wspomnę o podstawie pensji bo dużo dużo wyższa.Odpowiednia ilość pracowników na zmianie . Dobry ogólnie socjal.I nie piszę by ktoś się czepił , że co mnie to interesuje jak już nie pracuje.Piszę bo warto się odważyć a nie lamentować że jedna osoba na zmianie i ogólnie parodia pracy .

Katrina
@Katrinnn

Ciekawe gdzie takie cuda na dzień dobry? Pochwal się to się wszyscy przeniesiemy.

@Katrina

Wyobraź sobie, że tak może być . Ja odeszłam dwa lata temu po 12 latach pracy w BS i też nigdy nie wierzyłam, że może być lepiej. Postawiłam wszystko na jedną kartę i nie żałuję a żałuję jedynie tego, że nie zrobiłam tego wcześniej.

ola
@Katrina

widać że tylko tam siedzisz i nie widzisz że może być lepiej gdzieś indziej. widocznie BS jest dla ciebie. zostań tam i całuj te stare dzinsy

Aga
@Katrina

Ja np.odeszlam i od 3 miesięcy pracuje w Wranglerze ,jest o niebo lepiej sama premia za miesiąc listopad była 3 razy większa niż w BS a na święta dostaliśmy po pięćset złotych na kartę Sodexo

Klaudia

Jak to firma ?

Rob
@Klaudia

Rozejrzyj się to może i znajdziesz.Tylko to trzeba szukać .

Melinda
@Katrinnn

Co to za sieciowka jeslli można zapytać? Już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą pracy PS. w 100% zgadzam się z stwierdzeniem to jest dosłownie,, Parodia Pracy" ????

EMI
@Katrinnn

Zrobiłam to samo! I jestem mega szczęśliwa. BIG SAR to tylko przereklamowana firma z beznadziejnym zarządem. Co chwilę zmieniają się bądź odchodzą koordynatorzy, porażka.

Lisa

Hej, mam pytanie do pracowników sklepów własnych. Jak wygląda system premiowania na stanowisku sprzedawca. :)

Adelka

Dostaliście już aneksy do umowy? Jakie kwoty są tam wpisywane ?

Kama
@Adelka

Aneksów jeszcze nie ma bo firma głowi się jak tu wykombinować żeby nic nie dać a postąpić z godnie z prawem ,przecież oni przez to że najniższa krajowa idzie w górę to pójdą z torbami a tu każdemu trzeba dać co bardzo ich boli no bo przecież my tu zarabiamy kokosy (usunięte przez administratora) same rządzi tą firmą

Klops
@Kama

Też tak myślę. Za długo to trwa. Już pewnie prawnicy zastanawiają się jaką lukę tu znaleźć, a może jak jeszcze bardziej uciąć etaty. Może losują jaki sklep czeka redukcja, a jaki podwyżki. Pewnie kombinują jak przy locdawnach.

Mona
@Adelka

Dostał tylko sprzedawca 3500. Ogólnie śmiechu warte,bo u Nas zastępca ma 3600 .

VINONA
@Mona

A co ze starszymi i doradcami? Zawsze było więcej trochę....

Mona
@VINONA

Nie wiem. U Nas są tylko 3 osoby kierownik, zastępca i sprzedawca.

Amela
@VINONA

Starszy sprzedawca 3500 brutto

Emi

Heja a jak jest z premiami w tej firmie?to prawda?czy ściema?

@Emi

Premia w tej firmie istnieje - gorzej tylko z jej wyrobieniem. Ja nie widziałem premii od pół roku. Budżet sklepowy sięga gwiazd, więc każdy z pracowników ma wysoki plan. Możesz cały miesiąc skakać nad klientami, a jeżeli nie wyrobisz minimum 90% swojego obrotu, to (usunięte przez administratora) dostaniesz

Olga
@.

To co właściwie trzeba zrobić, żeby premię dostać? W sumie premia teoretycznie jest za jakieś osiągnięcia dodatkowe, więc nie powinna być dawana ot tak, ale jeśli faktycznie jest ponad możliwości, to kiepsko.

@Olga

Premia jest za sprzedaż. Jeśli wyrobisz swój plan, to ją dostaniesz. I to jest raczej oczywiste - gorzej tylko z wyrobieniem tego planu. W moim sklepie możemy tylko pomarzyć. Za każdym razem dostajemy coraz większe plany i już na początku miesiąca, po kilku dniach handlu wiemy, że nie mamy szans na ich wyrobienie. To nie motywuje nas do pracy, a wręcz demotywuje

Gandalf

Jak wam idzie sprzedaż nowej bielizny? Sklep z jeansami, a gacie na rozwieszone na wieszakach.. klienci śmieją się pod nosem

ciemiężyciel
@Gandalf

okropnie, co to za pomysł żeby wywiesić gacie na wieszakach, wyglada to tragicznie

Laluna
@Gandalf

Daj spokój, te gacie na wieszakach wyglądają gorzej niż na bazarze. Stoiska z targu są bardziej estetyczne niż to...

@Gandalf

Szukacie dziury w całym. Wystarczy zadbać o estetykę i wyglada to fajnie. U mnie bielizna sprzedaje się fajnie, co prawda męską ale jednak.

JEFFRAY

U CIEBIE, CZYLI GDZIE ?

Peggi

Hej. Na jakie zarobki może liczyć kierownik sklepu?

Ciekawa
@Peggi

Hej. Proszę o orientacyjne widełki w jakich oscyluje wynagrodzenie brutto kierownika: - 3500-4000 zł brutto - 4000-4500 zł brutto - 4500-5000 zl brutto - 5000-5500 zl brutto Chciałabym sobie porównać

kiero
@Ciekawa

4000brutto ;////

:O
@kiero

Mało :/ piszcie więcej, porównamy sobie

Kier

@MBM

Szok ;// byłem pewien że kiero ma 4,5 brutto

Rose
@HF

Może gdzieś ma. Stawki są indywidualne dla każdego kierownika.

Jeffray
@MBM

Ciekawe który kierownik zarabia 3700? Chyba na pół etatu. Bzdury tu piszecie

Daro
@Jeffray

Nie bzdury tylko taka prawda … jeżeli masz więcej to chętnie przeczytam ile bo to jest dziwne…

Clara
@Jeffray

Niestety nie żartujemy, znam kierownika który zarabia 3900 brutto .....także tego.....????

XYZ
@Jeffray

A z jakiego jesteś sklepu to zadzwonię i powiem Ci , że to nie są bzdury tylko fakt. Pozdrawiam wszystkich kierowników zarabiających bzdurne pieniądze

Kinia
@XYZ

Podpisuje się pod tym i tez mogę zadzwonić …

Zostaw merytoryczną opinię o Big Star Limited Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Big Star Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 889.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 843, z czego 54 to opinie pozytywne, 265 to opinie negatywne, a 524 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Big Star Limited Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Big Star Limited Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Big Star Limited Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 540 ocen.

Big Star Limited Sp. z o.o.