Opinie o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Big Star Limited Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Big Star Limited Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

Xyz

Czy ktoś z Was wie dla kogo przysługuje dodatek za test z SOK i menadżerski i po jakim czasie od zatrudnienia należy się taki dodatek.

Samantha
@Xyz

U mnie było tak, że po zdaniu SOKu + materiałoznawstwo i wyrabianiu tam planu przez jakiś okres czasu, chyba 9 miesięcy, w ramach docenienia dawali zamiast 100zł frekwencji, 200zł (że niby 100zł frekwencja i 100zł dodatek stażowy). Awans ze sprzedawcy na starszego. Teraz wrzucili to do kart lunchowych. Niby wg ich regulaminu programu tej karty młodszy i sprzedawca dostają na karcie 100 zł, a starszy i doradca 200 zł. Coś się zmieniło, że docenili tylko doradcę, bo będzie teraz dostawał 300 zł. Przy żadnych szkoleniach i testach nie dostaje się więcej. Ta sama podstawa i ewentualnie różnica w karcie lunchowej. Możliwe, że ktoś ma aktualniejsze dane i mógłby się pochwalić jak wyglądają teraz ścieżki kariery, dodatki za różne stanowiska :D

Amanda
@Samantha

Dobrze napisałaś. Stażowe i frekwencja są wliczane w lunch kartę, bo jak pójdziesz na l4 to ci zabiorą frekwencję. Jeśli chodzi o te 300zl dla doradzy to dlatego że ma 3500 na umowie.

Paulina Łó

Ile trzeba mieć %wyrobienia aby być starszym sprzedawcą a ile na doradcy klienta? Aby podejść do testu

Melinda
@Paulina Łó

Plan trzeba wyrabiać na poziomie 85% przez 9 miesięcy na starszego, 90-95% przez 12 miesięcy na doradcę.

Mw

Gotowi na jutrzejszy test ?! Co uważacie o promocji Bon -50zł na kolejne zakupy, jakie odczucia, realizacje ?

Miśka
@Mw

Bony to żenada ,już nie za 250 można go zrealizować tylko za 300 brawo i do tego ważny jest 3 dni i można z niego skorzystać od następnego dnia to dopiero rarytas dla klienta w dopiero to mają u nas przez całą sobotę tylko jedna osoba chciała taki bon no ale na internetowym można było zrobić promocję-50 na drugą parę spodni .Test do czego niby jest potrzebny co nam po tej wiedzy jak ludzie patrzą na cenę wywalone mają na kroje materiały itp.Liczy się cena a znając firmę w ostatnim czasie to będzie kosmiczna.

Terry
@Miśka

To samo uważam. Najgłupsza promocja. Jeszcze jakby można było tego samo dnia wykorzystać, sugerując klientowi, że jeżeli zakupi np dwie pary spodni to na drugą parę mu dam 50 zł rabatu. To by bylo spoko..

Charlie
@Terry

A tak to klient może przyjdzie jutro, a może nie - i patrząc na reakcje klientów, obstawiam tę drugą opcję. Droga centralo, rozważcie powrót do wykorzystania bonu tego samego dnia - przecież liczy się TU i TERAZ, a wy bardzo często wychodzicie naprzeciw oczekiwaniom klientów

Authentic

Jak tam po szkoleniach z nowej kolekcji? przygotowani na sprawdzian?

Kloc
@Authentic

Nie czytałem nawet tego i nie mam zamiaru

Issac
@Authentic

Czytanie prezentacji z kartki nazywasz szkoleniem? Dowiedzialas się czegoś innego niż pisze w prezentacji. Ja nic ze szkolenia nie wyniosłam. Weryfikacja wiedzy , a sami nie potrafią odpisać na maila w terminie .

Bruno
@Issac

Jak to ma być znowu test na tym kahoot to ja podziękuję.

Zastępca

Bez przesady. Nie tragizujcie. Firma ma wiele za uszami, ale to, że chce sprawdzić wiedzę pracowników dotyczącą produktów, które sprzedajecie nie jest dla mnie niczym dziwnym. Jeżeli pracujecie w urzędzie, kadrach, księgowości to też musicie znać przepisy. Jeżeli sprzedajesz materace, odżywki dla sportowców, garnitury itd. to wiedzę produktową musisz mieć w małym palcu. A tu krótka prezentacja, z którą trzeba się zapoznać i wielki problem, bo będzie z tego banalny test. To nie przepisy Kodeksu Karnego i rycie po nocach W głowach wam się przewraca. Serio. Podejście niektórych ludzi rozkłada mnie na łopatki. Jak masz zachęcać, przekonywać klientów, walczyć z ich cenowymi obiekcjami, jeżeli nie znasz asortymentu, na którym pracujesz? Jeżeli banalna prezentacja stanowi dla was problem, to może warto się zastanowić czy akurat w tym przypadku problem jest w firmie, która wymaga od swoich pracowników znajomości asortymentu czy w leniach śmierdzących, które myślą, że największą wartością dodaną jest tylko ich obecność w pracy i łaskę robią, że w ogóle do niej przychodzą.

Bianca
@Zastępca

Wiedzę można nabyć w takiej odzieżówce poprzez doświadczenie. Dlaczego sucho musimy wkuwać czy kurtka ma guziki pozłacane, posrebrzane czy z marmuru? Wkuwanie i test przed otrzymaniem fizycznego towaru, który możemy zobaczyć i dotknąć? Ja mogę otrzymać produkt i po którymś razie poprzez proponowanie go klientom zapamiętać jego skład, guziki czy wykończenie, a nie sucho wkuwać z podręcznika czy prezentacji. Nikt nie jest encyklopedią, która zapamięta nazwę każdego produktu, jego skład, czy takie pierdoły jak ilość guzików, kieszeni czy występowanie odcieni.. Dla mnie to jest po prostu porażka. Nikt nie mówi o braku wiedzy, ale uczyć się sezonowych produktów? Taa przecież to Authentic, zostanie z nami na dłużej... Jak wszystko w tej firmie. Za pół roku wymyślą coś innego i co ci z tej wiedzy? To wszystko produkty sezonowe. Ja się będę uczyć sweterków, ich składu i kroju,a za rok ..zimą otrzymamy już całkiem inne.. Po to są metki, żeby dyskretnie przeczytać skład produktu i zawieszki, żeby doczytać czy to lycra czy lyocell czy cokolwiek innego. Test pokazał co jest dla firmy najistotniejsze.

Sprzedawca

Rekrutacja na zapleczu. Bardzo fajna pani kierownik, miła, sympatyczna.

Ostatnie stanowisko pracy gdzie się pracowało , jakie były moje obowiązki, pytanie co zrobić jeśli klient chce oddać towar a zwroty tylko na kartę podatkową.

logo firmy Serwisant rowerowy
Svietlana

Jesteśmy tak wyziębieni, że masakra. Mam gorączkę co chwile bo jest tak zimno, a wasza super bluza jest zrobiona z jakiejś cienkiej shmaty. TO NIE JEST LUDZKIE , no ale trzeba oszczędzać prąd przecież <3

Bspc
@Svietlana

U nas to samo, w niektórych sklepach BS jest gorąco ale u nas lodówka i nawet 20 stopni nie ma.

BOLO

Premie niech firma zwiększy a nie targety bo np.te 90 % planuu to chyba na waciki starczy żałosne a człowiek cały miesiąc musi harować na swój (usunięte przez administratora) plan i gówniana z tego ma

Anty regionalna

Cześć dziewczyny, czy u was też się zwalniają dziewczyny przez regionalna? Która jest bardzo nie uprzejma, nie wywiazuje się ze swoim obietnic a czepia się innych?

Doris
@Anty regionalna

A o której regionalnej mówisz konkretnie ?:)

Regio
@Doris

Może mowa o DS?

Zast
@Anty regionalna

A dlaczego się przez nią aż zwalniają? Nie można tego rozwiązać w inny sposób? Pamiętajcie, że nad regionalną zawsze ktoś jest wyżej. Jeśli nie można z nią dojść do porozumienia to trzeba próbować innych sposobów. Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, ale czasami nie ma wyjścia. Jeśli nie możesz liczyć na pomoc regionalnej, bo to np. zwykła karierowiczka, która zawsze trzyma stronę firmy, to trzeba próbować dzwonić lub pisać do ludzi w centrali. Spróbujcie bezpośrednio do kadr, HR, Agnieszki czy do kogo tam potrzebujecie.

Aga
@Zast

W kadrach w niczym Wam nie pomogą, siedzą piją kawy i plotami żyją. Radzę Wam lepiej poszukać nowej lepszej pracy poza tą firmą. Najgorsze miejsce w jakim pracowałam w życiu. Nawet Regionalnych których zwalniają i tak zatrudniają w innych sieciówkach. Jeden wielki splendor.

Beata
@Aga

Bo z tym się nie idzie do kadr tylko do MP oraz AP. To nie jest tak że przez jedna osobę nawet jeśli to jest rks maja się zwalniać ludzie.. bo jako rks powinno się umieć chodzić na kompromisy i umieć dogadywać z ludźmi i mieć dla nich szacunek a nie mieć wyniosłe ego.

Betty
@Zast

Ogólnie wątpię, żeby ktoś wyżej w czymś pomógł. My się dla nich nie liczymy. Jesteśmy najniżej w hierarchii, dlatego jeżeli są dwie rozbieżne wersje, że pracownik, dajmy na to Kasia z małej pipidówy dzwoni do Agnieszki P. i przedstawia swoją wersję, że ktoś jest niekompetentny, że RKS na wizycie zachowuje się tak i tak. I będzie taka Pani RKS koleżanka Pani Agnieszki, z którą sobie heheszkuje, zna i ma lepszy kontakt , bo wiadomo, że bliżej góry są RKSi niż my, więc może z grzeczności przytaknie i powie,że porozmawia z RKS, ale szczerze wątpię, że coś się zmieni..

@Betty

Nic nie zmieni , bo sama A.P jest nie kompetentna i tylko w Big Starze mogą zatrudnić osobę która w retailu nie pracowała . Rks są tak kompetentni jak błyskotliwe sa witryny z manekinami bez tułowia z bluzami na stosach

Driver
@Beata

Nie każdy się nadaje na takie stanowisko. Co do niektórych regionalnych już podjęłam kroki prawne, mobinng, pretensje bo człowiek na l4, obserwowanie pod salonem co robimy. To jest prześladowanie .

Amanda
@Michał

Bardzo dobrze napisane. W tej firmie jest jedna polityka, masz być marionetka w ich rękach. Pracować za najniższa krajowa i być z tego powodu dumnym.

Tola

Tą firmę w dół ciągnie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Osoby które nigdy nie powinny znaleść się w firmie BigStar, totalne dno.

Clara

Zrobłam mega obrót w styczniu podań limit i dostałam 350 premi tak docenia big star?

MELINDA
@Clara

Ale pewnie sklep nie wyrobił 100%. Dlatego taka marna premia. Nam jak się udało sklepowy wyrobić i swój inndywidualny , to premia była jakoś około 600 zł.

kiero

a to niby po co?

Bspc

Ta, a ruch taki jak zwykle i tylko kilka par spodni sprzedanych.

Lunch

Czy zostały doładowane już wam karty lunchowe? I czy korzystając z tych dwóch płatnych dni opieki na dziecko do lat 14, również zabierają wtedy hajs z karty? Czy w regulaminie uwzględniona jest tylko opieka ze względu na chorobę dziecka albo l4 pracownika, które wpływają na to, że komuś nie doładują karty?

Mona
@Lunch

Jak bierzesz opiekę to nie dostajesz doładowania.

Meghan
@Mona

Trochę nie halo, bo to przecież cos co przysługuje prawnie. To tak jakby za urlop nie doładowywali kart..

Miki

Dwa dni opieki co Ci przysługują nic nie portrącaja z kart Jak l4 to już tak

Maremi
@Lunch

Jak bierzesz 2 dni ma dziecko do lat 14stu to nie zabieraja, tylko jak opieka na chore dziecko

Linda
@Lunch

Za opiekę nic ci nie zabiorą z karty . Byłoby to niezgodne z kodeksem pracy. Bierz śmiało.

Maryś

Czy macie może jakieś informacje od regionalnych czy kierownicy i zastępcy dostaną jakieś podwyżki w najbliższym czasie?

Kama

Podobno nic nie przewidują

O.N.
@Maryś

Podwyżki OT TAK ? Proszę cię, nie ta firma. Nie napiszesz nic nie dostaniesz. Nawet jak napiszesz nie wiadomo jak będzie.

Basiaaaa
@O.N.

to firma fajnie nas traktuje

Nesi
@Maryś

Bardzo proszę firmę o informacje zwrotna co z podwyżkami dla Zastępcy i Kierownika, mamy pracować na tych samych warunkach co sprzedawca ?

Kier
@Nesi

Widocznie tak :/ jest już 19,a z ich strony brak odzewu...

@Kier

to niech się nie zdziwią, że kierownicy i zastępcy zrezygnują ze stanowisk na jakich są ,bo różnicy w wypłatach nie będzie żadnych a jednak odpowiedzialność za wszystko większa

Juulix
@Kier

Dziewczyna która pracuje jako sprzedawca w sklepie 4 miesiące ma mieć taką wypłatę jak zastępca który pracuje 7 lat ;D Brawo firma, ale jak tak będziecie postępować to sami staniecie za kasą i będziecie klientów obsługiwać, bo w waszej firmie nikt nie będzie chciał pracować - już nikt nie chce ;p

Carmen
@Kasia

No już to widzę jak wszyscy będą rezygnować ze stanowisk,zastępcy i kierownicy mogą liczyć na podwyżkę ale może od lipca gdy po raz kolejny najniższa krajowa pójdzie w górę. Niestety taka (usunięte przez administratora) firma.

maajaaajajajajajaja
@Carmen

ja rezygnuje ze stanowiska zastępcy ,bo między mną a sprzedawcą jeest dokładnie 60 złotych różnicy :D

ex
@Carmen

No ja to się zwalniam za niedługo, bo wiem, że mogę zarabiać więcej a w każdej innej firmie dostanę więcej niż tu. Niby taka prestiżowa firma a tu proszę, brak pieniędzy na pracowników. Mam nadzieję, żę za kilkanaście lat będę przeglądać wiadomości i zobaczę artykuł o upadłości tej firmy.

pp
@maajaaajajajajajaja

u mnie dokładnie tak samo ;)

Ruda
@ex

Firma sama w sobie jest spoko tylko ludzie tam zarządzający są (usunięte przez administratora) warci byle napchac swoje kieszenie a szarego pracownika mają za nic.

....
@Maryś

Chciałabym poznać wasze zdanie kierownicy. Czy będziecie się w jakiś sposób starać o podwyżki dla Was jak i swoich zastępców ? Ja mam zamiar dzwonić jutro do regionalnych co oni na ten temat uważają ,czy to jest sprawiedliwe. Bardzo się cieszę, że najniższa krajowa poszła w górę i ludzie będą mogli więcej zarobić, bo na premie sprzedażowe jak wiemy nie ma najmniejszych szans, mało kiedy jaki sklep wyrabia tak dowalają targety i wskaźniki ( gdzie przy promocji dać do zrobiena avb na poziome 240 ) gdzie większość rzeczy są po 15 czy 19 złotych, bo oczywiście nowych spodni za 370 nikt nie kupuje. Jak bedą kazali czekać do lipca na podwyżkę to niech się uderzą w głowę, bo nikt na takie zasady nie pójdzie. W takim razie niech teraz też sprzedawcy układają grafiki, piszą każde jedno wytłumaczenie do regionalnych, czy załatwiają wszystkie sprawy jakie ogarnia kierownik jak i zastępca, Oczywiście nie mam na celu obrażenia sprzedawców, bo naprawdę ich doceniam, że jeszcze tutaj wytrzymują, ale niech firma w końcu się weźmie w garść i doceni jakoś swoich wszystkich pracowników. Aktualnie nie popisali się niczym.

terry
@....

ktoś pisał o ogólnym mailu do wszystkich, gdyby sklepy się zjednały i każdy kolejny przesłał takiego maila i dołączył to nie mieli by wyjscia i musieli by coś odpisać w sprawie nierównych pensji dla sprzedawow zastępców i kierowników

Zuzik
@....

Spójrzmy prawdzie w oczy, sprzedawca robi dużo rzeczy nawet te które nie leżą w jego obowiązku. Jako zastępca w większym salonie widzę jak nierówno podzielona jest robota. Nie ma kierownika - ktoś musi wysłać dokumenty, wydać utarg, ogarnąć reklamacje czy wypełnić durne ankiety. Jedyne co kierownik robi więcej to ogarnia grafik i wysyla dokumenty miesięczne.. Do tego my mamy premie za wskaźniki, a sprzedawca nie. Tym bardziej, że kiero ma najmniejszy plan. Ja mam tylko 300 zl brutto wircej niz sprzedawca. Jakos nie pluje jadem z tego powodu bo ta granica jest cienka...

Ktos
@Zuzik

To chyba u Was tak jest . U nas kiero jest na zakończenie miesiąca , na początku miesiąca , na wysyłkę reklamacji zawsze . Wszystko bierze na siebie i to ogarnia . Zastępca robi te wszystkie rzeczy gdy jest na urlopie . A ankieta jest codziennie wiec nie przesadzajmy ,ze to takie męczące dla Ciebie . Każdy ja robi nie tylko ty . Może musicie pogadać ze swoim kierownikiem a nie wylewać tutaj anonimowe żale . Mogę dać sobie uciąć rękę , ze twój kiero nie robi planu na poziomie 100% tylko robi to z duża nadwyżka .

Brendon
@Ktos

No to może u was. U nas np. sprzedawca robi za (usunięte przez administratora) i żadne rozmowy nic nie dają się. Plan jasne że robi..kosztem reszty załogi . Nie długo nie będzie miał kto pracować bo ludzie mają dość.. poza tym u nas np nie ma zastępcy

@Ktos

U nas też jest tylko kierownik I trzech sprzedawców i tak już od trzech miesięcy i powiedzieli że nie przewidują zatrudnienia zastępcy, więc jak widziecie sklep może funkcjonować w takim składzie

Amela
@Adela

A nie chcieli awansować kogoś od was z ekipy? Stanowisko by było, a etatów nie trzeba by było zwiększać.

Dostawy

W tym tygodniu dostawy okrojone, a w poniedziałek i wtorek będzie tyle, że się zes... A tu jeszcze dekoratorzy wyślą instrukcję vm, zrób witrynę, przebierz manekiny, przenieś wyprzedaż... a no i w priorytecie klient, bo przy takich planach trzeba się rzucać na każdego Nie można było dać części produktów z nowej kolekcji jeszcze w tym tygodniu? Klientom znudziły się już cztery sztuki na krzyż z nowości, a wyprzedaż świeci pustkami. O kurtki jeansowe też jest pełno pytań, ale muszą leżeć na magazynie, bo ktoś tak stwierdził. Może całą nową kolekcję powinniśmy schować na magazyn?

Harper

dalej zero informacji odnośnie podwyżek czy coś wiadomo ?

VINONA
@Harper

Przeciez przyszla informacja o podwyżkach dla zastępców i kierowników

@VINONA

Kiedy ? My żadnej informacji nie dostałyśmy

Ropucha
@Harper

doradcy klienta zostaja przy 3500 ale maja karte lunchowa doladowana o "grosz" wiecej

LIANA
@Ropucha

Dokładnie, czyli za styczeń maja lepiej niż zastępcy...najlepiej mają wszyscy z podatkiem zero bo jeszcze więcej zarabiają niż kierownictwo i sprzedawcy...śmiech z żenadą wymieszane...

Hektor
@Ropucha

A starszy sprzedawca? Dostaje tyle samo co sprzedawca?

LIANA
@Hektor

tak...stawka jest ta sama różnica tylko na karcie lunchowej

Kiero

Ja mam pytanie jak to jest z tymi weekendami ? Jedni chodzą po 3 weekendy na 4 do pracy a inni dwie tak dwie nie ? To ja tutaj czegoś nie rozumiem czy regionalni to wszystkim sprawdzają czy wybranym ? W takim razie trzeba będzie sie temu przyjrzeć bo mi tez się nie uśmiecha stać po 3 soboty jak mam dzieci w domu …..

Rose
@Kiero

Od kiedy pojawiły się matryce pracowaliśmy po 3 soboty w miesiącu, ale zauważyłyśmy że w pozostałych salonach w naszym mieście pracują na zasadzie 2 wolne, 2 pracujące dlatego od tego roku też tak układamy grafik i nikt się nie przyczepił.

@Rose

A jaki region ??

Xyz

Mam pytanie odnośnie grafiku? Czy u Was w soboty też pracujecie po 3 osoby na zmianie? Mamy taki okres ,że nic się nie dzieje, a musimy być w taka ilość osób. Wychodzi po jednejj wolnej sobocie w miesiącu . Żenujące. Jak sytuacja w Waszych salonach?

Enter
@Xyz

U nas pracujemy po dwie osoby w soboty.

@Enter

A jak Wam nakazuje matryca? I ile jest aktywnych etatów?

Kiero
@Xyz

My pracujemy po trzy osoby w sobotę, bo taka jest potrzeba. W weekendy mamy największy ruch i nawet gdyby matryca mi pokazywała dwie, to bezwzględnie ja bym planowała trzy. I też nam wychodzi po jednej sobocie wolnej w miesiącu. Ale z drugiej strony możemy sobie zrobić większy utarg do planu. No coś za coś.

Enter
@Xyz

My od jakiegoś czasu nie dostajemy matrycy (ile danego dnia ma być godzin) do której trzeba się dostosować, tylko raport z zeszłego roku z danego miesiąca w jakim dniu od pn do sb i w jakich godzinach od 9 do 21 był największy ruch i do tego się stosujemy. Obecnie mamy na sklepie aktywne 3 etaty.

Destiny
@Xyz

Tak, tez chodzimy po 3 soboty z 4 w miesiącu i uważam ze to jest żałosne bo pierwsza przed wypłatami i ostatnia przed wypłata i tak jest marna i jedna osoba sobie spokojnie obsłuży ludzi. A potem we dwóch stoimy i patrzymy się na siebie bo wchodzi jeden klient i się na niego rzucamy.

u nas 2 soboty pracujące 2 wolne

Kloc

U nas też po 2 osoby zawsze pomimo, żę matryca nakazuje 3. NIe będę sie podporządkowywac

@Xyz

A zdarzają wam się cale weekendy w pojedynkę?

Emma

Kto z Was czuje się wypalony w tej pracy?

Emma

Tak, może ktoś poda mi chusteczkę.. Jesteś chętny/a? A tak szczerze to tak z ciekawości pytam czy nastroje są zbliżone do tych z naszego salonu. Ciągłe braki kadrowe, ogrom pracy, zmiany pojedyncze na rzecz pracy w 3 osoby na weekendy. Brak podwyżek i poszanowania pracownika, nadzór kamer i wyciąganie fałszywych wniosków na temat obsługi. Brak docenienia na każdym kroku, zero słowa dziękuję. Ciągła weryfikacja wiedzy.. Uczcie się kolejnych fitów i katalogów, bo wiedza będzie weryfikowana. Ogrom wymagań nieadekwatnych do wynagrodzenia.

Dorita

Cześć, czy wasze sklepy często wyrabiają plany miesięczne? Na 6 miesięczne np 4 razy , 1 raz. I ile wskaźników jesteście w stanie miesiąca zrobić ?Pytam bo jak dla mnie to i te kpi są trochę zakłamane więc chce wiedzieć jak jest u was. U nas na 6 miesięcy 3 razy wyrobiony miesięczny to bez szału. A co do podwyżek, a raczej jakie podwyżki. Najlepsze, że kwoty zarobkowe są ta zróżnicowane, że na salonach bs są przypadki iż kierownik sklepu na start dostał 5000 tys brutto, zastępca 4000 . Jest to nie sprawiedliwe w stosunku do osób które pracują w firmie 6-8 lat i mają na umowie 3700-3900 . Żenada serio. W tej firmie jest taka tajemnica wynagrodzenia że kasa którą dostała 5000 na umowie sama się chwali.

Ela
@Dorita

Ciekawszą informacją jest to KTO jej załatwił taką posadę i wynagrodzenie

Dorita
@Ela

Zapewne osoba funkcyjna bo kto inny. Nikomu od tak nie proponują takiej kwoty , tymbardziej że teraz dzukaja oszczędności. Ciekawe czy taka osoba wyrabia plan i ma rentowny sklep że jest warta takich pieniędzy. Ciekawe w czym jest lepsza od innych pracowników.

Katowice

Kiergabr
@Katowice

Właśnie to jest godne uwagi bo Katowice w kpi są zawsze z mizernymi wynikami … i jest to nie adekwatne do pracy, dobrze byłoby przyznawać wynagrodzenie na podstawie wyników i stażu pracy… słabo motywujące dla reszt osób funkcyjnych ….

Julia
@Dorita

U Nas na sklepie pracują osoby które są w tej firmie i po 7 lat,a mają najniższą krajową. Sklep wyrobił plan może 2 razy na pół roku,bo z miesiąca na miesiąc są coraz wyższe,przy aktualnej sytuacji nie do wyrobienia. :) Wskaźniki to samo jak wyrobimy to jakiś cud (gdzie przy promocji zrobić plan na avb 240 jak rzeczy są po 9 złotych ) :)5 Mam nadzieję,że firma da chociaż po 200 złotych podwyżki dla kierowników :)

Terry 484
@Dorita

U nas cofnęłyśmy się do 6 miesięcy wstecz. Na 6 miesięcy plan sklepowy udało nam się wyrobić 2 razy, w lipcu i teraz w grudniu.

BELT
@Dorita

Żadna nowość.. Firma nie docenia obecnych pracowników, skoro jelenie pracują na takich samych warunkach jak na samym początku.. Nie wołają o więcej, cicho godzą się pracować i wychodzić poza swoje obowiązki, to dla firmy to luksus. Po co dawać więcej, jak za (usunięte przez administratora) też da się wykorzystać pracownika ..

@BELT

Ja pisałam o podwyżkę w zeszłym roku , to do tej pory nie dostałam odpowiedzi. Tak szanują pracowników

Dominika
@Adela

i masz pewność, że to czytali? na podstawie czasu pracy tylko czy jakieś lepsze argumenty podałaś, za które powinni ją przyznać? oni budżetowo słabo stoją, że nie mogą sobie na to pozwolić?

@Dominika

Ja przesłałam to mojej regionalnej , także nie wiem czy to czytali .Mój sklep wyrabiał 100 % planów i wskaźniki , najwidoczniej to słaby argument

Lucyna
@Adela

Wysyłam do Marty P ona zarządza kosztami , Regionalni w tej firmie to zero profesji i raczej będą siedzieć cicho z reszta brak odp to już pewna odpowiedz na och poziom kompetencji

Kasia88
@Lucyna

Taki wniosek powinien raczej trafić do HR :)

Winona
@Dorita

Hahahag pracowałam prawie 8 lat byłam kierownikiem na sklepie który wyrabiał plany miałam 3600 i to nie 5 lat temu tylko na przestrzeni ostatniego roku, czy to było sprawiedliwe? Jak cholera nie o podwyżce kazali pomarzyć. Odeszłam i jestem wiele szczęśliwszym człowiekiem. Radzę uciekac jak najszybciej

Lucy
@Kasia88

Ta a kto jest Dyrektorem Personalnym i bezpośrednio zarządza HR … Kasiu ;)?

Kasia88
@Lucy

Ty myślisz, że Pani MP ma czas czytać wasze wnioski ? Od tego jest HR i oni się z nią kontaktują w sprawie waszych wniosków bo ona jest decyzyjna. Ja tak zrobiłam:) i podwyżka jest. Ogarniecie się i zacznijcie działać a nie piszecie swoje żale tutaj. Powodzenia

BHP

Firma nie prowadzi wstępnych szkoleń BHP dla nowo zatrudnionych pracowników! Temat do nagłośnienia! Proszą o podpis w odpowiedniej rubryce i uważają temat za zamknięty!

Gabbana

Kiedy firma zacznie płacić każdemu za wskaźniki ,ile razy sprzedawca stoi sam na zmianie i robi wszystko aby wskaźniki były przyzwoite a i tak nic z tego niema.

Zostaw merytoryczną opinię o Big Star Limited Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Big Star Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 889.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 843, z czego 54 to opinie pozytywne, 265 to opinie negatywne, a 524 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Big Star Limited Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Big Star Limited Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Big Star Limited Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 540 ocen.

Big Star Limited Sp. z o.o.