Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Rymut

A czy Ty już zalajkowales zdjecie na fb swojego szefa?? Nie ?? Szybko to zrób bo inaczej bedziesz najgorszym ph !!!

Biuro HQ

Podobno w firmie szerzy się presja i wręcz mobbing? Coś słyszeliście? Ptaszki ćwierkają, że zarząd, a szczegolnie szefowa hru kryją sobie tyłki. Alkohol niektórym uderza do glowy.

Nie

@Biuro HQ

Tak słyszałem. Krakow podobno w tym jest liderem.

Ha
@Bezos

Ales się wysilił naprawdę trzeba się mocno zastanowić zanim taki półmózg puści się do ludzi

@Ha

Wybrali mnie na rekrutacji najlepsi kierownicy Cc w Krakowie...

Ha
@Bezos

Widzisz jaki jesteś malarz dobrze się ukryłes a takiego (usunięte przez administratora) nawet najlepsi nie rozpoznają

@Bezos

Krakowem to Ty sobie G… nie wycieraj. Praca jak w każdym innym Regionie i szykanie sensacji to domena tych którzy już nie pracują w CC.

@Ha

To znaczy że to takie cieniasy zwykle hak swojego nie poznali ;) albo jak to w Krakowie po siupie byli i nir wiedzieli co wie dzieje ;)

Biuro HQ

Wiecie, że frma ukrywa mobbing, a posty o tym tutaj kasuje?

Maurucy
@Biuro HQ

Skasowac to ciebie mama powinna zamiast urodzic

Jozin

Podobno w tym roku wymieniają auta na Scale? Wiecie na ile jest leasing? 4 czy 5 lat?

@

@.

6 lub 220

hahaha
@Jozin

Nie licz na scale, dostaniesz daihatsu z pół litrowym silnikiem i trumną na relingach żebyś mógł wozić kartony. Bo wiesz, ciężki okres dla firmy itd. Litrowa Fabia w gazie z pipczałką nad głową w wersji 0, to było szczytowe osiągnięcie tego co globalna firma mogła Ci zaoferować w kwestii narzędzia pracy, więc posłużą jeszcze kilka lat.

Mnu

Pawel
@hjena

A kierownicy jakie auta?

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Artur

To całkiem dobra wypłata. Ja tam uważam że jest się czym chwalić. A tobie co to przeszkadza?

Artur

Kolega czyta bez zrozumienia wczesniejsze posty albo ich nie czyta bo wypłata w coli teraz to prawie 10.200 brutto jak zrobisz wszystko z bonus systemu a to jakies 7000 netto. Mnie nie boli

Lajt
@Artur

Tys widziol 7 netto hahahahahahaha

Marek123

Chciałbym zatrudnić się przez agencję, przez jaką najlepiej pracować w Coca-Cola? Ktoś coś wie?

Małek lakocy

Co to się dzieje w Krakowie ze wszyscy o was mowia ?.

Wujek

Krakówek co u Was taka cisza ? Nic się nie dzieje ? Słyszałem, że tam u Was dalej grubo

Fan bazana

To wszystko przez bazana

@Wujek

Ale jesteś żenujący tak samo grubo jak u ciebie jak nie piszą takie błazny jak ty to jest cisza

@Wujek

To źle słyszałeś kolego. Uważaj na taki trolling

Wujek

No tak... przeciez to Twoja stara

He he

Nie no lepiej w piatek o 19 tu wchodzic i cos pisac haha. To chyba byla twoja stara jednak. Nie upilnowales gadziny

Potencjalny pracownik

Hej, jest ktoś w stanie mi powiedzieć ile zarabia mniej więcej przedstawiciel sprzedaży coca cola?

@Potencjalny pracownik

5000 brutto podstawa 4200 brutto premia - uzależniona od parametrów jakie wypracujesz

@BD

Na starszym specjaliscie podstawa rosnie do 5750 pln bruttto. Premia zostaje do 4200 brutto

Red

Witam, czy to prawda ze nie ma już audytorów z tej firmy zewnętrznej ? Rozwiązali reda ? Coś się stało ? Proszę o jakieś informacje.

Red2

Bardzo inteligentna odpowiedz

No i po co?

No i po co znowu prowokujecie? Wątek został zakończony i po co znowu rozpoczynać tę wojenkę? Mamy chyba za oknem ważniejszą wojnę, tak właśnie tę na Ukrainie. Módlcie się, żeby do nas nie doszło, bo wtedy Wasze dzisiejsze mizerne problemy i wyssane z palca tematy ogóle przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie. Zamiast tracić energię tu na bezwartościowe dyskusje, skupcie się na czymś pożytecznym, pomóżcie uchodźcom, zaangażujcie się i zróbcie coś dobrego, tam umierają ludzie, także nasi pracownicy. Okażcie trochę szacunku i dojrzałości w tym trudnym dla wszystkich czasie. A jeśli Was nie stać na nic więcej, to chociaż zamilczcie, to chyba najlepsze co możecie zrobić. I pamiętajcie nikt w sieci nie jest anonimowy...

XXXXX

Kolego Bazan który woli się podszywać pod kogoś kim nie jest. Spoko skoro mówisz daj sobie spokój... to tak będzie - nie ma sensu ciągnąć dalej tego tematu. Faktycznie nie potrzebne było to wszystko - ta szarpanina tutaj na forum. Szkoda , że STL nie zadzwonił wtedy powiedział jest tak i tak - szczerze jak człowiek do człowieka. No bo zadzwonić i powiedzieć że w poniedziałek nowy chłopak odbiera samochód o 11.00 w Staniątkach i że ma kogoś nowego po tym jak człowiek wkładał serce w tą pracę to czyste świństwo i że mogę już jutro na zebranie nie przyjeżdżać czyli sugeruje że już nie jestem w Teamie tym stwierdzeniem. No to dziękuję jak nie ma dla mnie miejsca to nie. Starałem się jak mogłem przez kilka miesięcy i należała mi się umowa po takim okresie próbnym. Tak uważam bo sam wiesz jak było kolego Bazan czyli nie wiadomo kto. Nie chcę żadnych pieniędzy - nie wzbogace się - na zdrowie. Chodzi tylko o zasady i proszę nie oceniaj mnie bo nie znasz całej prawdy i nie jesteś na moim miejscu. Nie zrozumiesz więc nie oceniają że zmieniam pracę. Zadowolony byś był gdybyś zarabiał połowę z tego co ktoś inny za tą samą pracę? Gdybyś miał zupełnie warunki śmieciowe a ktoś inny za to samo warunki rynkowe. Proszę nie oceniaj nikogo skoro nie odbyłeś tej samej drogi co ta osoba. Nie zrozumiesz. To jest mój ostatni wpis tutaj bo faktycznie nie ma to sensu. Szkoda że nikt z Coli z zespołu w którym podobno byłem nie zadzwonił i nie zapytał o cokolwiek to pokazuje kim byłem czyli nikim. Nawet nie wiesz jak mi zależało na tej pracy ale nie ważne. I nie mów że nie zagrzewam miejsca bo Ty byś tam też nie zagrzał gdzie ja byłem mało tego nawet byś czegoś takiego nie brał - a ja brałem bo nie mam wyjścia. Podejrzewam kim jesteś. Wiem na IC rynku nowoczesnym jest fajna praca i to niezależnie od firmy i produktów no ale to jest dla wybranych. W sumie gratulacje że Ci się udało wkręcić na rynek nowoczesny. Także to jest mój ostatni wpis tutaj każdy kolejny negatywny to już nie ja. Myślę że pewnie będzie tu ich sporo bo znalazłem sporo osób na grupie PH którzy mają podobne odczucia. I nie pisz mi powodzenia bo nie potrzebuje pustych fałszywych sloganów. W niczym to nie pomoże. I jeszcze coś Team to jest Team a nie mówienie o Teamie zamiast się wyśmiewać to mogłeś pomòc o co prosiłem nie raz. Ja pomagam zawsze jak mogę każdemu ludzie odwdzięczają się chamstwem zazwyczaj jak ja potrzebuję pomocy. Taki biznes ijak to mówisz taki świat . I nie oceniaj nikogo bo możesz źle ocenić - niech to będzie płęta wszystkiego.

@XXXXX

Darek, wiemy, że zostałeś niesprawiedliwe potraktowany i przepraszaliśmy Ciebie nawet tu na forum. Wierzę, że tak jak obiecujesz przestaniesz hejtować i rozpowszechniać nieprawdziwe informacje. Naprawdę życzymy Tobie dobrze i trzymamy kciuki, żeby w życiu Ci się wiodło. Nie piszę „powodzenia” bo to pusty slogan, zatem trzymaj się i bądź zdrów!

Byly 8 lat pracy

Trzeba uważać bo mozna być zgnojonym jesli się postawisz lub powiesz cos nie po lini. Nie możesz mówić co myslisz, a jesli łamią prawa pracownicze i wydaje im się, że wszystko im wolno to pozostajesz sam. Haki zawsze sie znajdą na każdego. Pracownika dobrego nie znają bo sami nimi nie sa. Moj przełożony byl pryncypalem a jego z kolei oszolomem i msciwy czlowiekiem z resztą tego drugiego nikt nie lubial albo lubial bo musial. Oczywiście juz dawno nie pracują w cchbc

XXX
@Byly 8 lat pracy

Dokładnie potrafią zgnoić człowieka. Popieram kolego

QWWlion

Słyszeliście że kierownicy dostali 60 procent podwyżki do podstawy i zmienili im system premiowania na bardziej przyjazny natomiast my pracujemy bez podwyżki.

Premia
@QWWlion

A nasze kiedy? Bo chodzi tylko plotka a aneksów brak

Zyx
@Premia

Dobra kase dali prawie 6 brutto samej podstawy. Z premia 10 brutto do wyjecia Chyba ze jestes ciapek z interkadry hajahaha

@Zyx

Dokładnie. Frajerzy i ciapy z Interkadra. Plujemy na nich. Gnidy. Oni za możliwość pracy powinni dziękować .

@Zyx

Ale Wam dobrze. Zazdroszczę. Ja byłem ciapkiem z Interkadra w Krakowie i płacili 2200 zł i nic więcej. Auta nie można było używać i nic nie było tylko wymagania coraz to wyższe za takie same pieniądze. Wy mieliście za zadania premie a ja nic. Tak oszukał mnie STL z Krakowa. On jest zadowolony z siebie, ale przyjdzie dzień wyrównania rachunków. Za wszystko zapłaci.

Uważaj
@SCJjj

Musisz mieć świadomość że takie komentarze są formą groźby a internet nie jest anonimowy. Co do Ciebie, to jest wiadome kim jesteś i wyciągniemy konsekwencje z takich komentarzy.

Prawnik
@SCJjj

Tego typu wpis jest stalking’em i zastraszaniem może warto aby ten STL zajął się sprawa odpowiednio wcześnie aktualny oskarżony w sprawie prezydenta Gdańska zachowywał się tak samo dobrze radze

@Uważaj

No to dawaj te konsekwencje oszuście i kłamco. Najpierw oszukać a potem konsekwencje. Jesteś zwykłą świnia (usunięte przez administratora) Co Ty myślisz że jak masz stanowisko i kasę to prawda jest po Twojej stronie. No dawaj te konsekwencje myślisz że się boje. No dawaj ten sąd , policję i prokuraturę. Jesteś głupszy niż myślałem ale wiadomo stołki nie dostają mądrzy tylko Ci ze znajomościami . Co Ty myślisz że ja jestem jakiś śmieć którego można kopać w (usunięte przez administratora) a ja nic . No to dawaj te konsekwencje . Czekam.

Dudu
@Uważaj

Malo lakocy nie strasz nie strasz

@Prawnik

Nie rób ze mnie nie wiadomo kogo. A po drugie wrogów to macie więcej. Nawet nie wiesz ilu. Znalazłem ich na grupie dla przedstawicieli handlowych na fB. Nie jednemu zaszliscie za skórę przez swoją politykę kolesiostwa. A ten wpis z imitacja Nazwiska to muszę Cie rozczarować ale to ktoś inny ninja nazwisk nie pisze ot taka zasada. I nie chodzi mi o konkretną osobę nawet tylko o całokształt jak mnie potraktowaliscie jak śmiecia. Dobrze się bawiliście przy tym ? No to teraz są konsekwencje.

XX

Zapłać mi moją premie która mi się należała chociaż 200 zł za miesiąc razy miesiące i dam spokój. Tak będzie uczciwie. Robiłem to samo co Ty. Sam dobrze wiesz jak było , wiesz jakie kolesiostwo było i wiesz kogo i jak zatrudniali na boku. Więc piszę prawdę żeby ludzie chcący tu pracować nie byli rozczarowani i zawiedzeni tak jak ja byłem. Zaufałem i mnie okłamał. Obiecywał że jak się postaram to mam umowę i pracę na dłużej. Jednak wybrał swoich po znajomości. Sam dobrze o tym wiesz. Ja nie jestem gorszy od Ciebie i od nikogo . Nie mam znajomości i to jest tylko mój minus

@Prawnik

Taki z Ciebie prawnik jak handlowiec zbieraczu zamówień vs wykonawco ankiet. Tak samo znasz się na prawie jak na robocie w tej firmie. No ale dobre plecy były co nie? I etacik jest. Twoja wiedza prawnicza jest na poziomie drzewa bo nawet nie studenta pierwszego roku prawa. Co Ty chcesz mnie oskarżać błaha ha ha ha . Człowieku idź się leczyć na nogi bo na głowę już za późno. O co mnie chcesz oskarżać ? Może o to że STL (usunięte przez administratora) mnie i oklamal ? Dwa facto można powiedzieć że okradł z pieniędzy które mi się należały . Ty jak zrobisz plan to dostajesz pieniądze prawda ? Jak wstawisz ekspo to też kasa jest , jak zrobisz zadania to też a widzisz ja nie dostałem nic pod przykrywką pracownika z agencji. To jest nie zgodne z kodeksem pracy skoro znasz się na prawie to powinieneś wiedzieć że pracownik wykonujący tę samą pracę powinien być jednakowo wynagrodzony a Coca-coli a co zrobiła ? Wam zapłaciła a mi nie. Spoko myślałem że chociaż firma stanie na wysokości zadania i za te starania dostanę umowę tak jak Ty w tej firmie. Niestety nie no bo dwóch kolesi po znajomości się nagle znaleźli i trzeba było ich zatrudnić noi oczywiście odrazu na umowę Coca-coli. Uważasz że to jest w porządku ! Uważasz że to jest feer że STL zachował się jak człowiek? Nie życzę Ci żebyś musiał kiedyś sprostać tym emocja jakie takiemu działaniu towarzyszą. Myślałem że wreszcie będę miał normalnie tak jak Ty - no niestety kolesiostwo wygrywa. Nigdy dobrze w tym kraju nie będzie , nie będzie równych startów no bo to co jedni dostają na start inni nawet po miesiącach starań mieć nie będą. Ja też bym chciał mieć umowę w normalnej firmie a nie poniewierać się po agencjach no bo tylko tam z ulicy można się dostać . 2 tysiące złotych plus umowa zlecenie na tyle wyceniają tam ludzi niezależnie od starań i wyników. Byłbyś zadowolony? Więc nie oceniają mnie jak nie jesteś na moim miejscu to nie zrozumiesz.

Gosc
@SCJjj

Popisz jeszcze i użyj jeszcze wyzwisk jesteś żenujący taka firma jak cola dobrze zrobiła ze cię nie zatrudniła to świadczy tylko o tym ze stl miał głowę na karku i aby była jasność nie jestem stl ty powinieneś się leczyc

@SCJjj

Darek daj już spokój… 2 lata już nie pracujesz... Wrogowie byli, są i będą... Ot taki biznes, wszystkich nie zadowolisz. Czasem ktoś gdzieś popełni jakiś błąd, wszyscy jesteśmy ludźmi, przy tej skali to normalne, zdarza się... natomiast miarą dojrzałości jest to jak Ty sobie potrafisz poradzić z tą porażką. Krucjata, której się podjąłeś tu w postaci hejtowania Wąskiego z Krakowa, naśmiewania się z pozostałych STLi i uporczywego odradzania wszystkim pracy przez Interkadrę przez następne 20 lat, a nawet ostatnio rozpowszechniania nieprawdziwych informacji o merczach mobilnych z Cursora, o których nie masz zielonego pojęcia, jest po prostu słabe. Narobisz sobie tylko kłopotów, teraz ktokolwiek wpisze w google Twoje imię i nazwisko zobaczy Twoje komentarze, to kto po tym będzie chciał Cię zatrudnić? A wiemy, że masz z tym problemy... długo nie zagrzewasz miejsca u nowych pracodawców. Po co Ci to? Zacznij żyć własnym życiem, a jak masz faktycznie jakieś roszczenia finansowe to idź z tym do sądu i walcz o swoje, a nie męczysz bez sensu bułę tutaj... aż się czytać już tego nie chce... ręce opadają...

@XX

Darek, jak chcesz jakieś pieniądze, to musisz to udowodnić, że Ci się należały, konkrety kiedy i za co i od kogo i musisz to udowodnić w sądzie, tak robią dorośli i dojrzali ludzie, a nie tu hejtowanie na forum. Co Ty oczekujesz, że podasz kwotę i numer konta i ktoś Ci zrobi przelew, bo Ty sobie wymyśliłeś, że należą Ci się jakieś pieniądze? Bo uznałeś arbirtalnie i jednostronnie, ze panuje tu kolesiostwo i ktoś Cię wyzyskiwał? Na to wszytsko musisz mieć dowody. A Twoje zdanie i opinie bez żadnych dowodów są sam wiesz ile warte. Tyle Twojego że możesz sobie tu popisać, ale sam wiesz, że to co robisz jest niepoważne i niedojrzałe.

Info
@SCJjj

Już teraz rozumiem twoje frustracje post z masa błędów ortograficznych wskazuje ze ty czytać dobrze nie umiesz i biedaku tym bardziej nie zrozumiałeś co podpisałeś może wrócisz do podstawówki

XXX
@Dariusz Bazan

Dobrze że Ty zagrzewasz. Co masz detal najlepszy rejon czy IC rynek nowoczesny czyli ankieter - resztę ogarnie mercz a Ty kaskę liczysz. Super też bym tak chciał no ale niestety nie ma tak dobrze ,, z ulicy " biorą ale do tego co ,, kolesie ,, nie wezmą to biorą takich jak ja i wycierają sobie nimi buzię. Rozczaruje Cię jak powiem że u każdego pseudo pracodawcy sam zrezygnowałem i na to co zrezygnowałem szukają ludzi systematycznie co miesiąc , dwa . Ot takie super było. Nie wiesz to nie mów. I rozczaruje Cię jak powiem że nie szukam pracy bo nie będę robił na nikogo. Ot taki biznes. A Ty za pisanie danych personalnych odpowiesz w sądzie. Dowiem się kim jesteś. Dam spokój masz rację nie warto. I faktycznie nie chcem ochłapu. Niech dadzą premie Wąskiemu za dobre rządy. Tylko raz oszukasz kogoś Pamiętaj o tym. Żegnam. I nie pisz danych personalnych nikogo bo narobisz sobie problemów. Poczytaj regulamin go worka .

Co Ty gadasz fajna jazda

Kraków lokacja najlepsza jest i ma najlepszych kierowników . W czymś napewno są najlepsi na przykład w swoich słynnych tekstach. Cepy z Krakowa mówią tak..... 1. 2. 3.

Gosc
@Co Ty gadasz fajna jazda

Ale ty masz zarysowany beret w tych swoich komentarzach jesteś już żałosny i wprost niewiarygodny

Coca-coli
@Gosc

A to dopiero początek cepie. Darmozjadzie Wąski. Jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy. Jeszcze się nam pokłonią Ci co palcem wygrażali. Zapamiętacie mnie na zawsze. Wspomnisz moje słowa. Karma wraca i wróci do Ciebie STL u Wąski. Choć bym miał i zresztą... Do zobaczenia.

Hsgsg
@Coca-coli

Kto to jest ten stl wąski?

PPP
@Hsgsg

Domyśl się. Ja nazwiska Ci tutaj nie napiszę. Regulamin tego forum poza tym nie chodzi o to kto to jest dokładnie. Chodzi o sposób myślenia STLi w tej firmie. Kolesiostwo to ich dewiza

@PPP

Darek, daj już sobie spokój…

Przedstawiciel handlowy

Kochani kandydaci . Dziś po raz setny pojawiło się ogólnie przez agencję Interkadra na rejon Kraków do coca-coli. Z całego serca i rozumu nie polecam. Nie dajcie się oszukać tak jak ja. Jeżeli chcecie się zatrudnić tuta to tylko bezpośrednio przez firmę ale szukajcie znajomości bo inaczej Was nie zatrudnią. Ogólnie nie polecam tej firmy poprostu nie są uczciwi .

Mio
@Przedstawiciel handlowy

Oferta wisi non stop miesiącami z małymi przerwami. Widać praca warta zainteresowa . He he Rotacja jak na plaży w godzinach szczytu

XCZ
@Przedstawiciel handlowy

Praca w agencji dla Coca-coli to jest wykorzystywanie ludzi. Nie polecam bo będziecie rozczarowani i zawiedzeni. Tam kierownikami są nie ludzie tylko kłamcy i (usunięte przez administratora).

yyy

nord! - 2013-08-30 23:06:53 liczę na 7 średnich pensji i rozstaje się z instytucja!! no ewentualnie 5 pensji!!! ŻAŁUJE TYLKO ZE DOPIERO TERAZ!!! PANOWIE TRZEBA USWIADOMIC SOBIE JEDNO!!!! RYNEK TRADYCYJNY PADA I PADAL BEDZIE!! a gadka o ujednoliceniu cen to mydlenie oczu zebysmy wierzyli i czekali na lepsze! Lepsze które nie nastąpi!!!! RED- robiac go mamy przygotowac rynek na oddanie go w pod-hurty!! i w rezultacie wycinke deweloperów FC!! czy napewno dostaniesz 5 pensji czy w tym jest okres wypowiedzenia 3 miesiace ktore bedziesz musial i tak przepracowac + 2 miesiace odprawy? , pozdr

Nie
@yyy

Jakie odprawy daje ta firma?

realista

Weźcie sie po prostu do roboty, zamiast wypisywac jakies brednie. Dobrze Wam placa, a ze macie w zamian za to pracowac, to macie problem? Pielegniarki pracuja po 12 godzin za 1600zl - nocki, weekendy, święta, a Wy o 16:00 w domu i Wam zle? Banda malkontentow. Znajdzcie mi taka pracę, gdzie szef nie wymaga, gdzie nikt niczego nie oczekuje i dobrze płaci. PS A jak uczyc sie nie chciało i szans na awans nie ma, to Wam żal sciska i zaraz piszecie, że wiadomo jak sie do tego doszlo. Żenada. Mam nadzieje,ze czyta to nie ktos u gory, ale ktos zaraz nad Wami i dlugo nie popracujecie z takim żenującym podejsciem.

kiler
@realista

W kilku przypadkach się z tobą zgodzę ale nie we wszystkich. To oczywiste, że pracodawca wymaga od pracownika wykonania pracy za którą mu płaci, jednak mam kilka uwag. Żaden pracodawca nie może wprowadzać w zakładzie pracy atmosfery mobbingu - a tak jest w cc. Zasady są dość jasne i klarowne - skoro nie zrobiłeś REDa, volumenu, ICpacków to po prostu nie masz za to premii i to jest OK, a u nas jest jeszcze cały miesiąc pi.....nia o tym i o tamtym, że ci się nie chciało, że olewasz, że jesteśmy grupą itd. Każdy (a przynajmniej) większość pracowników tej firmy pracuje dla kasy, więc zapytuję poco przez kolejny miesiąc wypowiadać takie heretyzmy - było mięło i walczymy dalej.

j.k.
@realista

kurcze czytam to od kilku tygodni i ani razu nie chciało mi sie pisać az do teraz bo nie moge jak to czytam flaki mi sie przewracaja!"uczyć sie nie chciało to szans na awans nie ma"-to kolego czytaj :jestem po studiach mam 2 fakultety i mgr,pracuje tu od wielu lat-2 cyfrowy wynik mam na koncie 4xnajlepszy z najlepszych starszego specjalistę wycieczkę na Cypr i wiele wiele innych osiągnięć wyniki w bellcharcie zwykle w okolicy 100 i ...jestem BD FC od nastu lat!a tylko dlatego ze nie jestem kolega szefa i nie jestem w klanie.tylko mi nie mów ze nie chodzę na castingi i sam sobie jestem winien bo castingow mam na koncie kilka jak nie kilkanaście!wiec prosze jak masz tak P...to tylko czytaj a nie pisz !

"kevin spacey"
@j.k.

Zacznę od "pozdro" dla wszystkich czytających te forum, które zwę "plotek.cc". Chłopaki na wszystkie zarzuty/pretensję w łatwy sposób można odpowiedzieć: J.K jak możesz zganiać brak awansu na "nie jestem kolegą szefa" skoro przez tych NAŚCIE lat,które przepracowałeś w CC było kilku "szefów" i nie jest możliwe żeby każdy awansował tylko "pupilów". Jeśli mimo wszystko uważasz że tak było/jest pytam się jak qurwa Twoja duma i poczucie własnej wartości pozwalają Ci dalej tam pracować.Może jesteś "przeciętnym" człowiekiem z wykształceniem a tacy raczej nie awansują, sorry. Sam z takich powodów zmieniałem pracę(często niestety na gorsze pieniądze) i wcale się tego nie wstydzę. Obecnie szczerze muszę przyznać że brak mi cohones na zmianę pracy bo moje dzieci na taką "samowolkę" mi nie pozwalają. Wydaje mi się, że wszyscy tutejsi malkontenci zaczynali pracę w CC i nie znają innego rynku pracy. Ja niestety jestem bez mega wykształcenia i przerobiłem kilka prac w różnych firmach,powiem wam że tak "cudnie" jak to było 5 lat temu w cc nie miałem nigdzie. Teraz na rynku (mówię o FC) jest ch..jnia, wszyscy to wiemy i przypuszczam że mr.M też to kuma(hehe) i właśnie dlatego tak ciśnie nas biednych "Padawan`ów". Człowieka ciężko polubić ale gdyby nie był takim "zje...em"-"męczydupą" do dziś dnia opierd...bym się ;p i tu odniosę się do wypowiedzi "killera", który dziwi się że cały czas jest "pier...nie" o tym "że ci się nie chciało, że olewasz, że jesteśmy grupą" - wiesz dobrze że jest to po to abyśmy "naparzali" z redem,volumenem itd. bo inaczej na nas nie można wpłynąć. Dodatkowo panie Kiler "atmosfera mobbingu" to nie to samo co mobbingi, czym się emocjonujesz, masz tutaj cytat z wikipedi: "Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników." a wiadomo że tzw. "OPR." tyczy się wszystkich o czym sam wspomniałeś ("... że jesteśmy grupą itd") Oooo rozpisałem się jak J. K. Rowling przy pisaniu Harry Pottera;) REASUMUJĄC, DYRO/KIERO ZAWSZE BĘDZIE "ZJE.EM" a co zrobimy z naszym życiem zależy chłopaki od nas. Ja mam dzieci i pracy nie planuję zmienić ale jednocześnie nie jestem "siusiumajtkiem", który będzie się żalił anonimowo na forum, proszę was NIE RÓBCIE TEGO bo to jest żałosne. Przychodząc do CC myślałem, że są tam sami ALFA SAMCY a czytając tego "plotka" wstyd mi czasem przed znajomymi:) DAJMY SPOKÓJ Z MARUDZENIEM a jeśli czyta to "WARSZAWA" bardzo proszę o zwiększenie budżetu na spotkania integracyjne bo tego ewidentnie nam brak we WRO.

j.k
@"kevin spacey"

za to ty jestes nieprzecietny-zamiast prosic o podwyzke plac zeby dzieciom buty na zime kupic to prosisz o kase na imprezy integracyjne po to zeby sie nachlac!jak to teraz mlodziez mowi-zaal!zona jest szczesciara !

Abcd
@"kevin spacey"

Kolego nie chodzi o to ze MR ciśnie bo każdy szef ma prawo to robić ,problem dotyczy układów . Jak to jest ze sam nic nie rób nie pomaga nam , wozi sie z panienka w czasie pracy , i pozbywa sie wartościowych ludzi jak JL i nie tyko a promuje koleszkow nie wspomne o rodzinnym biznesie ! Jak ktoś sie kiedyś zainteresuje tym co robi klika R to niezła aferka bedzie . Takiej atmosfery to nigdy tu nie było -patologia !

j.k

a moze dla mnie juz po tylu latach ważniejsza od kariery jest rodzina?moze juz teraz po tylu latach zamiast jeździć na szkolenia i spać poza domem wole wyjść z synami na mecz?nie mowie tez ze mi tu zle w tej firmie ale nadal trwam przy tym ze panują tu układy i kolesiostwo i tyle.

jasny
@j.k

zgadzam się w zupełności z kolegą j.k. Najważniejsza rodzina . Większość to układy i kolesiostwo, chociaż zdarzają się i normalni arealni i kierownicy. Niestety niektórym CC uratowało życie i dziobią pod stołem. pracowałem długo w CCHBC około 10 lat, odszedłem i poznałem inny świat. chociaż miło wspominam stare czasy, ale teraz to co się dzieje, to jeden wielki mobbing!!!! są nagrania na dowód mobbingu, ale to już nie mój cyrk i nie moja sprawa.

siusiumajtek
@j.k

jak nie jesteś siusiumajtkiem, to się podpisz.

Pio
@jasny

Czy coś się zmieniło od tego czasu?

Kris
@"kevin spacey"

Kolego zgodze się z Toba... każdemu zle, każdy marudzi o kolesiostwu i układach. Z drugiej strony każdy chce zrobic swoje (za co firma wypłaca pensje) i spadać do domy nie dając nic od siebie dodatkowego (rozwojowego). Wstyd mi ze od kilkunastu lat pracuje w tej firmie jako BD, I znajomi którzy chcą przyjść tu do.pracy pytają mnie co się dzieje. Nie jest lekko, targety są spore, red dociśnięty, ale z drugiej strony kasa stała, pewna i dobra na rynku pracy. To co niektórzy piszą jest oznaką słabości. Zrób coś więcej, powiedz STL-owi ze chcesz awansować i się rozwijać, niech wskarze Ci ścieżkę rozwoju i jasno powie co masz zrobić. Każdy to doceni... kolesiostwo może i było nascie lat temu. Teraz masz ostatnio dwóch swiezakow STL w Krakowie, jeden z Polski CC drugi z zewnątrz to pokazuje ze firma daje szansę i szuka ludzi ktorzy chca. Ale najlepiej jest marudzić i nic nie robić. Wstyd!

Wanda
@Kris

Teraz też jest kolesiostwo kolego Kris. Nawet nie wiesz jak duże. Co z tego że z zewnątrz ktoś przyszedł jak to też po znajomości jakiegoś menago kumpel. Tutaj zawsze było kolesiostwo i będzie. Natury tych ludzi nie zmieni nikt i nic!

awans?
@Kris

Co trzeba powiedziec STl ? o checi awansu hahahaha .... bylo pare osob zwolnili sie , sa nastepni ale pewnie musza czekac do upadlego a i tak zciagna kogos z zewnatrz , nie pisz tu marnych bzdur bo jeden z BDs centralnie sie dowiedzial ze nigdy nie zostanie kierownikiem

Mark
@"kevin spacey"

Od czasu kiedy półgłówka SCM lukaszka wywali z powrotem do Kato to aż chce się pracować ,robić nie wymuszone spotkania integracyjne etc. Dzięki ,ze Piotra nam zesłano jako króla Wro i okolic.

Ktos
@Mark

Poczekaj a zobaczysz kogo wezmą to przestaniesz marudzić

Dyrektor
@realista

Praca nie zając nie ucieknie.

Mobilny

Czesc Kiedy pierwsza tura wymiany aut na Yarisy?

@Mobilny

Zapytaj darmozjada swojego kierownika a nie tutaj

Mobilny
@Kraków

Tobie najwyzej zostaje juz jezdzenie taczka. Nie dla psa kielbasa krakowiaczek

PHU
@Mobilny

Dokładnie pozostają mi taczki. Tak mi smutno że mnie wyrzucili. Nie nadaje się do tej pracy , nie potrafię (usunięte przez administratora) kierownikowi tak jak Ty. Kurde wolę już jazdę tymi taczkami niż jeździć nowym autem za sprzedanie siebie . Ty jesteś taka tania (usunięte przez administratora) za samochód zrobisz wszystko. W Krakowie to aż pali w oczy jak można się stoczyć , nie mieć godności i szacunku do siebie , robić coś wbrew sobie tylko po to żeby adorować STL a tak jakby to był Bóg jakiś . (usunięte przez administratora) dna. Tam nie ma pracy na uczciwych równych zasadach tam liczy się tylko rozgrywka przyjacielsko koleżeńska plus inna nieformalna relacja z kierownikiem. To jest warte auta wg ciebie no to spoko (usunięte przez administratora) Ja serio wolę jeździć taczkami na budowie i bardzo dobrze mi się jeździ. Wolę zjeść żurek niż kawior i mieć wrzody. Aż dziwi fakt że aż tyle ludzi woli być sługusami pachołkami nie szanując siebie. Firma jest okey to muszę przyznać ale ludzi w kadrze kierowniczej ma chamów i kolesi którzy uzależniają decyzję personalne od swoich osobistych korzyści.

Rohh
@Mobilny

Zazdrościsz mi taczek. Fajnie się nie.i jeździ aluminiowe , lekkie ma gumowym kole , rączki z nakładkami na rączki . Ostatnio byłem w serwisie i nasmarowała mi koło i śmigają super. Zazdrościsz to się zatrudnij na budowie. Hmm ale Cię nie zatrudnią bo Ty nic nie potrafisz nawet kranu naprawić to co dopiero na budowę . Ty tylko potrafisz zbierać zamówienia . Kwalifikacje jak (usunięte przez administratora) he he

Kraków jest mega
@Mobilny

Nie (usunięte przez administratora)się z tego szczęścia

Taczka
@Kraków

Wy czekacie na te yarisy jak by to jakiś cud techniki był, w sumie po 5 latach jazdy gów.nia.na fabia w gazie to będzie mega postęp. Jak macie trochę szacunku do siebie to zmieńcie pracę na taką gdzie dają samochód slozbowy, który jest adekwatny do wykonywania obowiązków. A w tym Yarisie dalej będziecie wozić materiały po dach jak rumuny

KR teraz KK
@Mobilny

I co tak Cię to cieszy ? Tak Cię to cieszy czyjeś nieszczęście? Tak Cię cieszy że ktoś ma gorzej w życiu ? Tak Cię cieszy kogoś rozczarowanie czyjąś porażka ? Takie uczucie wyższości i lepszości to cię karmi ? Tym się żywisz ? Nie jesteś w takim razie człowiekiem jesteś zwykłą świnia która uważa się za kogoś lepszego. Wiesz co mam nadzieję że spotka Cię coś gorszego , coś takiego że zmieni Twoje ułożone życie w piekło tego Ci życzę . Pamiętaj wszystko jest względne, czas nie stoi w miejscu - wiesz co czasami warto być człowiekiem. Myślisz że jesteś taki cwany że jesteś taki cwany i bystry . Człowieku obudź się. Rozejrzyj się dokoła , zatrzymaj się . Pomyśl ! Obawiam się że Ty nic nie zrozumiesz masz klapki na oczach . Czasami pieniądze, władza i samochód nie są najważniejsze . Wiesz co w podróży nie ważne czym jedziesz ale z kim jedziesz . Nie szanujesz ludzi , Ciebie też szanować nie będą . Dostań ten samochód ja tam wolę swój 15 letni .

Skoda
@Taczka

Nie liczcie na Fajerwerki. Ponoć mają wymienić parę sztuk w Maju

@Skoda

I duza czesc w czerwcu

Xyz

Lipiec

@Xyz

Ponoc prawie wszystkie naraz?

PHU

Nie stać mnie. Nie mam ubezpieczenia też. Zapłacisz mi za szpital?

Oex dziadolejs

Drodzy kandydaci Na OLX wisi oferta do Coca-coli przez agencję Oex na mercza mobilnego Nie polecam ponieważ będziecie robić za miskę kaszy i każdy będzie Wami pomiatał. Umowa zlecenie śmieciowa do czasu aż będziecie potrzebni a potem do widzenia. Oferta jest na Podhale czyli małopolskie czyli darmozjadzi. Jeżeli już musicie bo macie krucho z kasą i zero perspektyw na coś innego bo nie macie znajomości lub nie lubicie robić laski STLowi to nie ma co się przemęczać , przyfejsoac po dwie sztuki przybliżyć do krawędzi zrobić ładne zdjęcie i odjazd . Nikt Wam za zaangażowanie nie zapłaci tutaj. Odhaczyc punkty ładne foto to Wasz cel a nie dokładanie. Nie ma sensu na nich robić . Co Was obchodzi reszta niech STL wyjdzie z za biura i do roboty. Pozdrawiam Was z Krakowa i nie dajmy się. Jeżeli nikt się nie zgodzi na śmieciowe warunki to będą musieli dać godne tak jak oni mają . Pamiętajcie nie jesteście gorsi od nich . Co najwyżej macie mniejsze doświadczenie wynikające z początków pracy . Wielcy bohaterzy po 15 latach w coca-coli myślą że są najlepsi. No jakby za 15 lat nie opanować pracy w CC to by trzeba nie mieć mózgu .

Dział HR, OEX Cursor
@Oex dziadolejs

Szanowny Panie, w obecnej chwili nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego na stanowisko merchandisera mobilnego dla wyżej wymienionego Klienta. W OEX Cursor wszystkie oferty zawierają informacje wraz ze szczegółami odnośnie warunków pracy a wszelkie inne kwestie poruszane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jeżeli jest Pan zainteresowany to prosimy o przesłanie uwag oraz sugestii - jesteśmy otwarci na różne propozycje i rozmowę. Kontakt telefoniczny/mailowy jest dostępny na naszej stronie firmowej. Pozdrawiamy, Dział HR, OEX Cursor

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC