Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Etris

Czy coś wiadomo nt nowych aut? Kiedy ruszy wymiana?

@Etris

Tak

Tetro

Coś wiecej?

Pio

W Krakowie panuje ogromne kolesiostwo i wzajemna adoracja.

Pio

Wąski lubisz blondynki prawda ? Widać to było. No cóż to co dobre nie trwa wiecznie. He he . Darmozjadzie i kłamco kolesioski

LTS

Piotr, Mateusz, Krzysztof, Andrzej i Adam. Pozdrawiam i dziękuję Wam za pomoc. Jesteście wielcy.

Qurwa

Czy te wszystkie kierowniki są darmozjadami czy nie ?

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

AAApierdolum

STL e krakowskie zastraszają sądem ludzi którzy się im sprzeciwią i powierzą coś na nich. Święte krowy po znajomości z etatem. Nic nie robią ponieważ nic nie potrafią tylko pisać meile typu Panowie musimy to zrobić Musimy udowodnić że damy radę i tego typu manipulacje a sami nie robią nic żeby tylko miesiąc zleciał i kasę wziasc. W Krakowie STL Wąski jest tak wąski że aż mózg ma zwężony . Cham , manipulant, dwulicowy typ. Grzeje krzesło bo ma układy w Warszawie i nikt go nie ruszy.

Opoka spichlerz

STL e idą na grilla. Pogoda się zrobiła. Krakowscy oczywiście.

O kurde

Cuda na kiju. Jednak dziękuję za atrakcje. Co się tu dzieje to nawet u najgorszego prywaciarza takich cudów nie ma. ????

XYZ

Kandydaci do pracy w tej firmie za pośrednictwem agencji. Nie wierzcie w nic co Wam mówią kierownicy STL e Będą Wam obiecywać umowę , manipulować Wami , a w ostateczności etat do stanie kolega znajomek innego etatowego BD. Tak się to odbywa w Krakowie. Jeżeli będą Wam opowiadać bajki o testach które są wymagane do umowy to ich wyśmiać możecie . Powiedzcie że już jeden AS był zatrudniony po testach wszystko miał lux ,nadawał się wg HR u i kierownika po dwóch tygodniach zrezygnował a obowiązki wpiszą Wam - będziecie robić to samo co etatowy BDs tylko że za 30 procent jego wypłaty i w dodatku będą się z Was wyśmiewać. Tacy bohaterzy z etatami po znajomości. Najgorszy typ ludzi i najwięksi Chamy tylko w CC HBC. A na końcu będą Was zastraszać - takie mają metody.

ZYX
@XYZ

No bo gdzie tu jest logika droga organizacji o CCHBC? Osoba bez testów na samodzielnym rejonie może być i się nadaje , a bezpośrednio przez firmę CC już nie bo nie ma testów. Absurd goni absurd. No ale wiadomo dla Was liczy się nie człowiek tylko Wasze napchane kieszenie, imprezy , samochody. A ludzie z agencji śmiecie i tak ich traktujecie . Z agencji w 100 procentach są ludzie z zewnątrz z ulicy bo Ci co kogoś znają w CC odrazu dostają umowy bezpośrednio przez firmę. Szmacicie ludzi z agencji nadrabiając tym swoje ego i swoją wyższość nad tymi ludźmi. Wykorzystujecie sytuację że ludzie nie mają gdzie pójść i dadzą po sobie jeździć . Tacy jesteście jako organizacja reprezentowana przez cwaniaków którzy są umocowani układami z górą . Obrzydliwy sposób zarządzania kadrami. Ludzie jeżeli kupujecie CC to zastanówcie się czy takie wartości popieracie jak ta firma. Ja używam CC teraz do dezynfekcji i mycia WC.

Jest szansa zatrudnić się do ,, pracy" na rynek nowoczesny? Robić ankiety i brać kasę. Raj na Ziemi i można jeszcze udawać mądrego.

Magazynier

Witam wszystkich na wstępie chciałem powiedzieć ze pracowałem w tej firmie 5 lat jako magazynier w Gdyńskim oddziale już z przerwą ponad 2 letnią na 5cio lecie pracy dostałem pióro parkera dyplom który wywaliłem do kosza i wypowiedzenie z winy pracodawcy po redukcjach około roku przed tym jak sprzedali magazyn x i przyjaciele Nie polecam tej pracy nikomu jeśli chcecie mieć dobre zdrowie jak do tej pory moje bade=anie kręgosłupa sprzed 2 lat po tym jak zostałem zwolniony Spłycona lordoza lędzwiowa niewielka prawowypukła skolioza kręgosłupa lędzwiowego wysokość trzonów i szerokość pozostałych tarcz międzykręgowych zachowana zmiany przeciązeniowe w stawach międzywyrostkowych obecne badania które dziś odebrałem ze wzgledu na problemy z rwą kulszową która mnie często dopada i nie pozwala funkcjonować a przypominam że już nie pracuję fizycznie ponad 2 lata i nie obciązam kręgosłupa Lordoza lędzwiowa ograniczona niewielka asymetria osi kręgosłupa w odc l4/l5 może wynikać z rotacji trzonów - bez cech skoliozy wysokość trzonów kręgów prawidłowa , sklerotyzacja podchrzęstna blaszek granicznych na poziomie l5/S1 bez ewidentnego zawęzania przestrzeni międzykręgowej na tym poziomie , nieielkie zmiany przeciązeniowe w stawach międzywyrostkowych głownie na poziomach l4/l5 i l5 S/1 a to wszystko przez warunki pracy których nie było brak poszanowania dla tej firmy masz złozyc jak najwiecej i jak najszybciej normy i przepisy dzwigania to fikcja wspolnie z zkolegami będziemy prowadzić pozew zbiorowy o utratę zdrowia z winy przełożonych dla ktorych byliśmy brudasami

Alex
@Magazynier

Czy cola zatrudnienia magazynierów w Poznaniu!?

Mefa

Czy cos wiadomo kiedy bedą podwyzki dla pracownikow? Inflacja zapierdziela jak glupia

Tam gdzie lepiej
@Mefa

Nie czekaj na podwyzke ja odszedlem bo za takie pieniadze szkoda nerwow

@Mefa

A ja obieram jarzyny i mało zarabiam bo jestem chory psychicznie. Wcześniej byłem STL em w Krakowie.

Mefa

To co wiadomo?

@Mefa

No to kiedy beda podwyzki wiadomo.

PO

Wiadomo coś?

@PO

Aktualnie to nie wiadomo kiedy i jakie będą podwyżki a co więcej czy w ogóle będą więc proszę nie siej dezinformacji.

@PO

Tak

Szczęśliwy

Ja rzuciłem papierami i to była najlepsza decyzja, znalazłem nową pracę i koniec słuchania bajek o rozwoju i karmienie wizją awansu, którego i tak nigdy nie będzie bo firma się zawija co można zaobserwować od dłuższego czasu. U nowego pracodawcy na start lepsza kasa, samochód na wypasie, żadnych ankiet i tego typu głupot, brak GPS i geolokalizacji, żadnych wizytacji i robienia fikcji na rynku, żeby komuś zaimponować, który i tak ma to gdzieś, żadnych zdjęć, prezentacji. Trzeba siebie szanować, a rynek pracy na Coca coli się nie kończy i jest wielu pracodawców, który potrafi docenić pracownika. Pozdrawiam były Specjalista ds. Rozwoju Rynku

?

Panowie w Wawie, zmiany, ponowne łączenie wschodu z zachodem, wiadomo kto, nadal się wyżywa, pieniedzy nadal nie zarabiamy za reda, bo to oczywiscie my jestesmy debile i nie potrafimy głupiej ankiety wypełnić, nie ważne, że rynek żyje, że wszystko za szybko się zmienia, mają kolejne narzedzie do gnojenia nas, mało tego, jak mamy rozbieżności to jeszcze samochód w tygodniu ci zabiorą żeby cie zgnoić, wypłaty co miesiec coraz mniejsze, z kolegami jak rozmawiam to każdy rozgląda się za robotą bo nie da sie pracować w takich warunkach i atmosferze jaka wprowadza gk. Za 2500 zl jakie teraz tu sie zarabia to na taksówce można mieć, lub w normalnej firmie gdzie jest przyjazna atmosfera a nie takie oszołomy. Dno i dwa metry mułu. Jeżeli czyta to ktoś kto mysli o pracy tutaj to odradzam, jak chce zachować zdrowe psychiczne i rodzine, bo mało kto nie odreagowuje tego w domu, i te puste gadanie, że ludzie są najważniejsi a gnoją nas, że wszystkiego się odechciewa.

Maciek
@

Co to jest Red?

cchbc

Koledzy znalazłem coś ciekawego na stronie Coca Coli Zobowiązaniem Coca-Cola HBC Polska jest rozwijać swoją działalność, uczestniczyć w życiu lokalnych społeczności i rozwijać swoich pracowników. Wzrost i ulepszanie wymaga silnych zdolności organizacyjnych i odpowiednich ludzi wykonujących pracę w odpowiedni sposób. Jako członek Grupy Coca-Cola Hellenic, należymy do 28 krajów, przynosząc przyjemność i orzeźwienie ponad 570 milionom konsumentów poprzez wiodące marki oraz wiele lokalnych aktywności, w których uczestniczą nasi pracownicy. Robimy, co możemy, aby zapewnić naszym pracownikom zadowolenie z ich pracy tak, jak konsumenci są zadowoleni z naszych produktów. Dbamy o naszych ludzi, tak jak dbamy o wyniki. Inwestycje w naukę i nacisk na rozwijanie własnych talentów zaowocowały wieloma sukcesami w Coca-Cola HBC Polska. Jeśli chcesz stać się częścią firmy, która działa odpowiedzialnie, aby zapewnić zrównoważony rozwój swojego biznesu, społeczności i świata, w którym żyjemy, powinieneś rozważyć karierę w Coca-Cola HBC Polska.

kiler
@cchbc

Kolejny wpis typu "PRL-owska propaganda sukcesu" lub z żenujących wystąpień (usunięte przez administratora). na porannym HGMM we Wrocławiu. Pamiętajcie tylko o tym, że domowe przedszkole wszystkie dzieci kocha...

piki
@cchbc

Kolego co znalazłeś coś "ciekawego" o co Ci chodzi?

Rte
@piki

Co dalej?

Konkurs dwa

Koledzy i koleżanki ogłaszam drugi konkurs równocześnie z pierwszym gdzie wybieramy najbardziej durny tekst krakowskich STL i nagroda 10 tys. Wybiorę najlepszy tekst umówimy się i osoba wygrana dostanie 10 tys. Niezależnie od tego drugi konkurs polega na znalezieniu osób które załatwia żeby coca cola została wyrzucona z wszystkich podsieci Lewiatan w Krakowie typu Zachętą, Ad system, Market punkt. Nagroda tutaj 30 tysięcy złotych. Ja osobiście działam w tej kwestii ale może są osoby z dużym przebiciem . Wypłacam 30 tysięcy złotych. Ja w odróżnieniu od STL i jestem osobą honorową i niezależnie od kosztów doprowadzę do końca swoją zemstę . Kochani przyłączcie się do akcji. Pieniądze wypłacę zgodnie z umową .

Minia Kinia sinia
@Konkurs dwa

Chodz po sklepach szukaj przeterminek i zgłaszaj do sanepidu, rób zdjęcia usyfionych lodówkę, regałów itd i wysyłaj do centrali lewiatana lub centrali Cc, większą część lodówek w tych sieciach jest stara i ma w środku grzyba- sanepid również, braki cen w lodówkach, regałach itd- ceny yez na lewo nie są zgodne z faktyczna cena w kasie

haha
@Konkurs dwa

Gościu, przecież to co teraz zrobiłeś to szczyt głupoty. Myślisz, że takie teksty nie obiją się bez echa? Osobiście, gdyby taka incjatywa wyszła od kogoś na mój biznes, jechałbym krótko z taką osobą jak Ty. 10 czy 30 tyś to Ty zapłacisz, ale w drugą stronę za takie nawoływanie do zniszczenia komuś biznesu. Co za gość haha :)

Zzz
@Minia Kinia sinia

Wiem jaki tam jest (usunięte przez administratora) ale to za mało . To musi być mocne pier..ecie tak żeby ich udupic na zawsze. Musi być mocny zawodnik żeby to udup..pić bo mają umowy na wyłączność z tymi sieciami i trzeba mieć dojścia do dyrektora handlowego z sieci . To musi być mocne koleżanko.

CC HBC
@Zzz

Kolego spotkamy sie w sądzie. GoWork juz dostal pismo z orosba o udostępnię Twojego ip poniewaz: z art. 43 k.c. naruszono dobro osobiste organizacji w postaci dobrego imienia (renomy). Naruszenie tego dobra najczęściej będzie polegało na rozpowszechnianiu wiadomości określonej treści, które stanowią zarzut pod adresem przedsiębiorcy lub również rozpowszechnienie negatywnej oceny działalności osoby prawnej.

Oddawaj kasę
@Konkurs dwa

Gościu zrobiłem co chcialeś, teraz wyskakuj z kasy! Gdzie jest moje 30 tysia? Dawaj adres mailowy i podsyłam Ci mój numer konta i wypłacasz hajs. Jak nie wypłacisz to sam się możesz do domyśleć co sie może wydarzyć…

Stanowczo mówię nie

Ja też się chętnie dołączę do tego pozwu, bo kodeks pracy dla firmy coca cola nie istnieje

Nikk
@Stanowczo mówię nie

Zachęcam do zapoznania się z kodeksem pracy w pierwszej kolejności. Łatwo pisać na forum takie górnolotne hasła i zapowiedzi a jak dochodzi do szczegółów, to sprawy wyglądają inaczej. Pamiętajcie, że on obowiązuje obie strony.

@Nikk

Uzasadnienie zwolnień to wyplaszczania struktury A co z ludźmi? Zwolnienia przed świętami, A cały czas mówią że CCHBC tak dobrze sobie radzi w pandemii. Dalaczam się do pozwu.

@Stanowczo mówię nie

A skąd wiesz że taki pozew jest pisany??

ktos
@Mlody

też się dołaczę do pozwu z zapytaniem, czemu taka firma wcześniej nie zrobiła odpowiednich kroków tylko darmozjady z gastro siedzieli w domu za 100 % wynagrodzenia

Nikk
@Mlody

Na zwolnienia nigdy nie ma dobrego czasu. Przed Świętami nie i po Świętach też nie dobry czas. Nie chodzi tu o wywłaszczanie czy inne ruchy. Zobacz co się dzieje na zewnątrz, jak się zmienia rynek, klienci, otoczenia, nawyki... sięgnij kilka lat wstecz i zobacz jak rynek wyglądał. Dziś musimy być gotowi na zmiany bo to już codzienność i wierz, że dotyka to każdej firmy. Dla przykładu Żywiec Zdrój „przed Świetami” zwolnił większość sprzedaży z HORECA a takich przypadków jest więcej. A jak już piszesz o pozwie, to podaj chociaż jeden artykuł z kodeksu pracy który został złamany. O tym piszę wyżej i nie myl tego z prawem firmy do zmian, które wymusza otoczenie. Może to nie popularne ale gdyby ta firma stała w miejscu od lat tak jak niektórzy tego oczekują, to dziś może osoby pracujące w niej nie miał by gdzie pracować. Też jestem pracownikiem i dziś pracuję ale nie wiem czy za jakiś czas spotka mnie taka decyzja ale trzeba być obiektywnym w swoich opiniach.

@Nikk

Zapewne codzienna praca po 12 godzin w CCHBC jest zgodna z prawem? Nadmiar obowiązków jest zgodny z prawem?Teraz po tych zwolnieniach to już pracownicy CCHBC będe chyba po 14 godzin pracować oczywiście charytatywnie, bo za nadgodziny nikt nie chce zapłacić. To sami sobie siedzcie za ta marną pensję po 12 godzin.

@Mlody

Ciekawe, kto wymyślił tą piękną i jak, że wyniosłą nazwę " spłaszczanie struktur". Ten ktoś powinien jakiś order dostać za pomysłowość. Trzeba tą nazwę wysłać do jakiś pisarzy, żeby wprowadzili nowe pojęcia do swoich książek o zarządzaniu organizacją i zarzadzaniu zasobami ludzkimi.

Ktton
@Stanowczo mówię nie

Bardzo dobrze, że Ciebie zwolnili. Zamknij już twarz . Mnie też zwolnili w zeszłym roku bo chcieli zatrudnić swoją znajomą . Nic nie poradzisz jesteś za mały . Pa pa pa

Hmm
@Stanowczo mówię nie

A narzekałeś na to i złożyłeś pozew jak pracowałeś? Czy teraz Ci się oczy otworzyły?

Matka
@Stanowczo mówię nie

Człowieku... Obowiązków jest dużo, ale nigdy nie pracuje więcej niż 8 h. Jeżeli ktoś nie daje rady, to robi dłużej, ale to wynika z braku umiejętności.

Hmm
@Hmm

Słyszałam że ktoś koordynuje ten pozew ze strony pracujących i nie pracujących już ludzi. Chodzi o coś więcej niż tylko nadgodziny.

@Hmm

To może niech tutaj się ujawni . Dużo woem więc mogę pomóc

MI
@Ktton

Skąd ja to znam - koleś umocowany robi miejsce dla swojego funfla - cala Coca Cola a nie przepraszam CCHBC Polska!

RED
@Stanowczo mówię nie

Wiesz coś o tym pozwie?? Napisz prosze

Kliknij
@RED

Pozwu nie ma.

Lubię
@RED

Po co wam pozew

Alfons
@Hmm

Co tam się dzieje w Warszawie teraz koledzy ?

Więc

Kierownicy z Coca-coli oddział Staniątki (usunięte przez administratora) ludzi z agencji odnośnie wypłat . Nie zgadzacie się na pracę przez agencję Interkadra dla Coca-coli.

Kropla o smaku nedzy

Co tam się musi dziać w tym Krakowie, że taki hejt jest na nich ? Podzielcie się z nami koledzy najlepszymi praktykami waszych kierowników ;)

Alko
@Kropla o smaku nedzy

A daj spokój STLe idą na grilla jak się zrobi pogoda ( parskniecie śmiechem ). Pobalowali chłopaki na grylu :-) i jadą na rapsach - riposty mocne. No na przykład STL ten wąski mówi ,, Panowie ja wiem , że już jest max ale jesteśmy o krok od pokazania , że jesteśmy najlepsi " ,, pokażmy to - jedziemy Panowie dotarcie coke energy 90 procent per trasa ( na początku dnia było jeszcze 70 procent za 7 h wzrosły wymogi. Oj Boże jak sobie to przypominam to boki zrywam. Masę tego jest dużo by pisać a nie chce mi się już

BD
@Alko

Widać ze piszesz o zaszłe przeszłości , odpuść i żyj swoim życiem poza CC

UW
@BD

Nie odpuszczę . Powiedziałem 20 lat będę tutaj pisał i doczymam słowa w odróżnieniu od STL a z Krakowa. Tego wąskiego do reszty nic nie mam , ale ten wąski to cham.

Kapitan Nemo
@BD

A co już nie docieracie tego ? To co teraz docieracie ? Chwalcie się jak dotrzeć te SKU jak na przykład 30 procent sklepów nie istnieje a lodówki na nich wiszą i STL nie pozwoli zamknąć zamknąć w systemie sklepu chociaż on nie istnieje tylko każe robić na nim dotarcie. W Krakowie takie cuda na kiju. Poza tym otwieram konkurs na najbardziej durny tekst STL manipulatora.. numerujcie je . Kapituła konkursowa ja będę w jurii. Nagroda 10 tysięcy złotych wypłacam osobiście. Konkurs trwa miesiąc od dziś. STL Krakowski czy Krakoski jak się mówi ?

Miki
@Kapitan Nemo

Teksty cepów z Krakowa: Jedna z imprez szkoleniowych, godz 22 1) ,, no weź sobie panienkę na noc... moja żona juz urodziła 2 dzieci i jest jak proca, jak ja dymam nic nie czuje,,

PHU
@Miki

2) ,, Nawet nie wiesz jak ona mi to zrobiła i ile razy to robiła i to wszystko dla mnie"

Od nędzy do piniendzy

Żart prowadzącego : Idzie turysta przez rynek w Krakowie i widzi Sukiennice, Kościół Mariacki, Kościół św. Wojciecha a co widzi kierownik Coca-coli STL czy inny darmozjad wyubierany SINGIEL servy. He he he

WR

W tej firmie liczy się tylko kolesiostwo i podlizywanie tym nierobom kierownikom. Będziesz robił na nich i na ich żonki lafiryndy. Nie polecam Wam

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC