Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Kolega

Panowie co tutaj tak cicho... to prawda, że w lokacjach Was zaczęli straszyć ws pisania na tym forum(usunięte przez administratora) ?

St
@Kolega

Bo jedzie pracują a nie siedzą ma forum ponadto jakość tego fora jest żenująca

Oktan
@Kolega

Tak jest zakaz pisania na goworku w lokacjach .

Polecam pracę w tej firmie.

Przedszkole

To normalne, że jak gospodarz wrzuci do koryta pasze to jedne tłuczniki będą zadowolone inne nie . Nażrej się .

CC HBC 2020

Kochani wczoraj pojawiła się oferta pracy na rejon Kraków do CC przez agencję Interkadra. Jeżeli chcecie informacje o zasadach pracy i zasadach współpracy to piszcie na meila . akstud@interia.pl Odpowiem na każde pytanie.

Nie lid
@CC HBC 2020

Nie polecam. Rotacja jak na dworcu PKP w godzinach szczytu. Pracą na miesiąc .

@Nie lid

Nie kłam, bo tak nie jest

Przedstawiciel handlowy

Nie polecam tutaj pracy w tej firmie. Dużo by mówić, ale czytając to forum wszystko już zostało powiedziane. Nie polecam.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Trade Davelopment Manager- jakie to stanowisko? Czy można to porównać do zwykłego przedstawiciela? Jaki charakter pracy? Na jakie warunki można liczyć?

@Paweł

To zależy czy potrafisz się podlizywać czy nie i czy umowa bezpośrednio przez CC czy agencja. Jak przez agencję to nie licz na nic poza umowa co 3 miesiące i najniższa krajowa . Jest to praca taka sama jak PH tutaj chyba oferta dotyczy Monstera . (usunięte przez administratora)

Siła Poludnia

Program rozwojowy dla ludzi indywidualne IDP (usunięte przez administratora) XD dalej myślcie ze się rozwijacie

Lupi

Do kiedy będziemy jeździli Fabiami? Wymienia gdy będą miały 10 lat?

@

Z takim działem floty to może zająć 10 lat

BD
@Lupi

Poczytaj kolego trochę o leasingu to będziesz wiedział. Głupie pytanie zadajesz. Albo nie pracujesz u nas albo wiedzy brakuje. Co jak co ale na flotę nie należy narzekać. Jak szanujesz tak masz…

Lupi
@BD

Nie narzekam na flotę. Jestem tylko ciekaw kiedy będzie wymiana.

Pudełko na kolkach

A ja narzekam. Straszny (usunięte przez administratora). Najgorszy na rynku

Wawa
@Lupi

Trzeba mieć znajomosci jak jeden przedstawiciel z Warszawy… dostał jako pierwszy… wiadomo dlaczego…

Genialnie
@BD

Szczególnie na twarde siedzenia, chyba że ma się stalowe kręgi

Sss

Bamber
@Skoda

Za trzy

Krzyś koszerny

Nie polecam pracy w tej firmie . Wszystkie opinie na tym forum są prawdziwe, byłem sprawdziłem . (usunięte przez administratora) Nie poleca nikomu chyba , że dla desperata.

@Krzyś koszerny

A piszesz bo jesteś sflustrowany i wyrzucony

Andrzej Kolikowski
@Bd

Wyrzuca to się gnój na pole - pracowników się zwalnia lub sami się zwalniają . Ty tego nie wiesz ? BD CC i nie wie takich rzeczy . Prawda boli wiem wiem.

Andrzej Kolikowski

Rozumiem . Myślę drodzy kandydaci , że już wiecie jak Was będą traktować . Wpis tego Pana zapewne kierownika bardzo dobrze charakteryzuje stosunek do Was.(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Nikos

Drodzy, Wiecie cos jak się trzyma Rafik z wawy? Czy już wszystko ok ? Rafik zdrowka !

Waw
@Nikos

A co z nim się dzieje?

Witam, opowie mi ktoś o pracy automatyka utrzymania ruchu, jak atmosfera płaca itp

Przedstawienie

Nie polecam pracy w tym miejscu. Kierownicy szukają tylko ludzi na zapchaj dziurę na trasy które są położone przez ich etatowych nieudaczników. Teraz ktoś musi to posprzątać jak posprzątacie to wam podziękuję albo sami się zwolnicie oni wiedzą jak to zrobić. Manipulacja od samego początku będą wam obiecywał gruszki na wierzbie abyście dawali z siebie wszystko a na końcu do widzenia. (usunięte przez administratora)

Pabloo

Żenada szczególnie lokacja północna

@Pabloo

Od zmiany warty na północy jest coraz gorzej.

Mlody

Nie będę się wypowiadał na temat Pani A. ;)

Mlody

Kilku nie lizało i już nie pracują:)

RED
@Mlody

Mlody o kim piszesz?

@RED

Pisze o tych bd co odeszli , o tych stl co jak przyszła to od razu zwolniła ten z Olsztyna i ten ze Szczecina i teraz z Gdańska . A to dobre chlopaki byli

@Mlody

No przecież się musi popisać a sama jakim jest pracownikiem ściemniają tylko piękne oczy robi albo coś innego ze js trzymają pani aga

A na to panią to szkoda strzępić język. Dystrykt idzie na (usunięte przez administratora) wyników nie ma,wartościowych ludzi już też coraz mniej, sami młodzi.czkawka się jej odbije to (usunięte przez administratora)

Bd

A co się dzieje u was na północy??

Bd

A co się dzieje u was na północy??

śmiechu warte

bandyckie metody pani A. vel GPS i jej kolesi

@śmiechu warte

Pani A. Tylko wykonuje rozkazy , zero własnej inicjatywy. Tęsknię za Andrzejem on przynajmniej stał za pracownikami i potrafił się postawić żeby nam się lepiej żyło

Kiedy
@Bd

W Krakowie też tacy są fałszywe (usunięte przez administratora)

poludnie
@Pabloo

myslisz ze na poludniu lepiej ? kolega mi mowil ze do krakowa z warszawy sciagneli 23 latka na kierownika , dziwne ze nikt tam nie awansowal, no ale ....

Nie polecam piracy w gym miejscu . (usunięte przez administratora)

Uwaga

Uwaga na pracę przez agencję Interkadra jako przedstawiciel handlowy. Zatrudnienia tylko na 3 miesiące i do widzenia. Chodzi w tym o to , że przez 3 miesiące STL owi nie wlicza się wynik jaki zrobisz do premii . Potem wymiana i następny PH. Szukają na rejony i trasy gdzie nie ma szans zrobić plan. Dobre , stałe trasy są obsadzone przez starych PH . Poza tym kolesiostwo straszne . Nie polecam.

@Uwaga

Bzdury piszesz człowieku i widać że niewiele wiesz o strukturze. Trafił się kolejny nieudacznik który chce a którego nie chcieli... odpuść i idź pracować gdzie Cię przygarną. Nikt nie jest niewolnikiem i każdy jest dorosły. Dziś jest rynek pracownika i każdy może pracować tam gdzie mu się podoba. Kilka przykładów jestem w stanie podać gdzie BackUp wszedł na stałą trasę (w drodze rekrutacji) a nieudacznicy tacy jak ty zawsze znajdą powód aby hejtowc

@Łódź

Prawda jest taka, że nie wszyscy potrafią sobie poradzić w organizacji i w tym przypadku Kolego „UWAGA” jesteś dobrym przykładem. W takich sytuacjach cały zespół na tym traci. Firma nie będzie inwestowała w kogoś, kto nie sprawdza się nawet przez Interkadrę dlatego STL dziękuje takim osobom jak ty i szuka dalej. Ja również znam kilka przypadków w samej Łodzi gdzie osoby przeszły z Interkadry na stanowisko BD zatrudnionego bezpośrednio przez CC Wiec jak napisał ktoś wcześniej „Bzdury Piszesz” Kolego.

@Łódź

Tylko tych nieudaczników jest sporo w moim mieście ponieważ systematycznie co 3 miesiące Interkadra szuka Przedstawicieli Handlowych do Coca coli . No to jak to jest ? Wszyscy nieudacznicy ? Od 3 lat non stop szukają ludzi do Coca coli . Czyli sami nieudacznicy są ?

STL
@Łódź

Panie STL niech się Pan tak nie denerwuje . Prawda boli wiem. Niestety lub stety znam strukturę i to prawda . Trasa obsługiwana przez pH z agencji nie wlicza się Stylowi do premii . Jeżeli jest kiepska to wymiana PH następuje co trzy miesiące . Taka jest niestety prawda . Kto potrafi zrobić loda szefowi to zostaje przesunięty na inną trasę , kto nie to do widzenia i tak się kręci w CC HBC .

Hr Bissnes Partner
@Łódź

Odezwał się ten który pod stół wchodzi i dławi się , ale jest STLem i płacze dziecko , że premii nie dostanie. Weź się nierobie do robowty , a nie wysługuj się PH którzy robią na Ciebie.

Właśnie
@Łódź

Właśnie tak działa CC HBC wymiana co 3 miesiące PH na tych słabych trasach i wmawiają ludziom , że są słabi ,beznadziejnii , że sobie nie radzą i da nieudacznikami . Tymczasem sami siedzą na stołach po znajomości z plecakami . Było takie powiedzenie kiedyś ,, Marcin dostał pracę po znajomości i teraz może mówić innym , że dla o szukają lub są nieudacznikami ,,

Backup BD
@Uwaga

praca w CCHBC nie jest dla każdego, im szybciej się z tym pogodzisz tym lepiej. Zostałeś odesłany bo nie dawałeś rady, nie masz zacięcia, brak ci żyłki handlowca. Jeśli chcesz dalej próbować swoich sił w tym zawodzie, to spróbuj w innych firmach, podszkol się, dopytaj, doczytaj i pewnie gdzieś znajdziesz swoje miejsce. W Colce to jest olimp, tu pracują najlepsi handlowcy, widocznie to nie był jeszcze twój czas. A to co pisze @Łódź to święta prawda - jest bardzo dużo pozytywnych przypadków, że externale wchodzą na stale trasy, już nawet po miesiącu (patrz ostatnio Warszawa) jest tylko jeden warunek - trzeba się szybo uczyć i spełniać oczekiwania STL i etat masz w ręku. Powodzenia!

@Łódź 2

Dobrze koledzy . Macie racje jestem za słaby by w CC HBC pracować . Za to Wy przepukajcie gardło jak wyjdziecie z pod stołu . A Ty kandydacie przez Interkadra - przekonaj się sam kto mówi prawdę . Pozdrawiam lachonòw

Ale jaja
@Backup BD

Najlepsi handlowcy w coli . He he he Zrobiłeś mi dzień . He he he Dobre dobre. He he he Najlepsi handlowcy są w firmach które wprowadzają swój produkt w rynek , zdobywają i budują bazę klientów od zera to jest majstersztych handlu . W coli to są zbieracze zamówień a nie handlowcy .

@Uwaga

Z Takim poziomem intelektualnym i sposobem wypowiedzi nie dziwie się że Ci podziękowano.

@Łódź 2

Ciąg pałkę ciąg . Widocznie bdb to robisz . Łacińsku z Łodzi . Do buzi i do gardła , tak głęboko . STL to lubi od Ciebie.

@Uwaga

???????????? Teraz to napewno wiadomo, że nadajesz się tylko do pracy w kanałach płytki człowieczku. Konwersacja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, bo jest uwłaczająca i nie na moim poziomie. Powodzenia

@Uwaga

Człowieku, jaki ty wulgarny jesteś i mam wrażenie, że masz jakiś problem z sobą. Nie wszyscy dostają prace za (usunięte przez administratora)

Stary pracownik
@Uwaga

Sorry, kolego, ale piszesz bzdury. Trochę lat pracuje w tej firmie i znam wiele osób zatrudnionych przez Interkadre i dostali umowę z CC i świetnie sobie radzą. Najwidoczniej maja coś czego Ty nie masz, czyli chęci i zaangażowanie w pracy. PS. Żadna firma z branży FMCG nie płaci od przejechanych km tylko od wyników.

Uwaga

Acha rozumiem . No nie wszyscy . To prawda, ale sporą część .tak może 10 procent .

Zbieracz zamówień

Na tytuł handlowca to trzeba zapracować. Najlepsi handlowcy w CC na rynku???? Zgadzam się z osobą, która napisała, że zbieracze zamówień. Ja bym dodał, że nawet marni zbieracze. Dzięki Bogu, że zbieracze macie taki produkt jak CocaCola, bo jak byście poszli z Wodą, Herbatą, Cappy i Powerade do Klienta, to by Was pogonił i nic nie kupił. Jak chłopie możesz się nazywać handlowcem po 2msc pracy, jak nie potrafisz policzyć marży i narzutu.

Łódź 2

Nie potrafi się pogodzić z faktem, że jest porostu Cienias to wylewa swoje frustracje na forum i zniechęca innych. „Popracował” 3 miesiące i popadł w samozachwyt a tu cyk prawda okazała się inna - za samo jeżdżenie nikt nikogo nie awansuje.

Arkana
@Łódź 2

Cieniasy to są STL e . Zamiast pomóc chłopakowi zrealizować zadania to oni wola siedzieć - nic nie robić tylko pisać te debilne meile manipulacyjne . Weź się drogi kierowniku coś do roboty. Wymagać można ale trzeba też coś od siebie dać a nie tylko wymagać . Kierownicy w coli to lenie śmierdzące . Ogólnie to nie wina chłopaka , chciał , ale te Stly jedynie co potrafią to ludzi wymieniać jak rękawiczki . Nie polecam pracy w CC , a przez agencję interkadra już w ogóle to (usunięte przez administratora) . Hey

@Łódź 2

Napisz nam swoją historię kariery jak masz jaja a ja napiszę jak było. Zobaczymy kto ma rację, pośmiejemy się jakim jesteś wybitnym specjalistą. Czekam Pozd

Hortex
@Łódź

Niestety to nie są bzdury . To wszystko jest prawda . Jestem STLem w tej firmie i tak Ci z agencji dadzą się robić jak dzieci . Wystarczy obiecać etat takiemu i biega jak myszka, potem się go wymienia na innego naiwnego i się kręci CCHBC . He he

KWI
@Uwaga

Tak prawda . Nie polecam. Praca tylko dla kolesi - tacy tam mają raj . Reszta nie ma po co tam iść nawet .

Aqua
@Uwaga

Jakie są plany sprzedaży ?

Gienek Łóżka
@Uwaga

Byłem potwierdzam. Wszystko prawda .

Zbigniew Zaro
@Uwaga

Pracowałem przez agencję Interkadra . Jak byłem potrzeby to byłem bdb . Jak znalazł się kumpel kumpla to już nie byłem potrzeby. My z agencji to tylko na zapchaj dziurę . Nie polecam wręcz odradzam .

Anka Jedynak
@Uwaga

Tak niestety tam jest. Potwierdzam i popieram nie dla Interkadra . Nie dajcie się wykorzystać tym nierobom z CC HBC Polska. Tylko umowa o pracę bezpośrednio przez CC inaczej NIE.

Ala

Potwierdzam.

@Uwaga

Ja też mogę potwierdzić opinie . Wszystko prawda. Szkoda czadu , nerwów i zdrowia na pracę tutaj przez pośrednika. Szukają naiwnych na chwilę a zaraz wymiana . Tutaj dobrze ma stara gwardia na Krakowie w szczególności.

BD
@Andrzej

O jakiej starej gwardii piszesz? Jeśli są osoby, którym ta praca odpowiada i robią swoje to pracują. Narzekasz na prace przez Interkadra? Tylko w tym roku cztery osoby w Dystrykcie przeszły na umowę z CC i stałą trasę. Trudno sobie wytłumaczyć że nie jest to praca dla mnie, to najlepiej mącić na tym forum

@BD

No jakby nie była dla mnie to bym nie pracował w takiej pracy w innym miejscu gdzie kierownicy są uczciwi , a nie kolesie .

Ludzie
@BD

To ładna rotacja jak już 4 trasy się zwolniły . Błecheche Rotacja jak na dworcu w Sopocie

Ale
@BD

Tylko już trzeci miesiąc wisi oferta w Interkadra na rejon Kraków . A tak super jest i uczciwie i tyle osób dostaje stałe umowy no ale gdzie jak wakatów nie ma a jak są to dlaczego od nowa są przecież jest tak dobrze i super. Kłamać to trzeba umieć a Ty nie umiesz

Aneta
@Uwaga

Nie wierze ze to więcej jak pojedynczy przypadek i ze opłaca im się ciagle ludzi zwalniać po trzech miesiącach. Może Ty im nie podpasowales po prostu?

Qww
@Aneta

Opłaca się dla STLa bo jak trasa kiepska to nie zrobisz tam planu i pseudo kierownik nie weźmie premii .

Raissa
@Backup BD

(usunięte przez administratora) Ja nie byłam przedstawicielem ale pracowałam w centrali i mogę powiedzieć, że współczolam przedstawicielom bo nierealne targety mieli osiągać, praca w na godzinach nie płatna.... Ta organizacja jest tak chora, ze każdy tam jest nieudacznikiem. Każdego dnia się cieszę, że się zwolniłam z tego (usunięte przez administratora) i przebranzowilam na IT

Ania lodziara

Hej . Co się stało z psychologiem w Lokalizacji Kraków ? Największy lodołamacz i go nie ma już w CC ? Szok.

Nie polecam pracy w Krakowie . Ludzie fałszywi, zawistni, dwulicowce . Szczególnie kierownictwo. Praca dobra tylko po znajomości reszta na zapchaj dziurę. Nie polecam ru pracy .

Staniątki koło Krakowa

(usunięte przez administratora) . Kolesiostwo, układy , ukladziki. Tak jest w lokacji Kraków. Nie polecam pracy tutaj - kolesiostwo na pierwszym miejscu.

Agencja

Odradzam pracę w tej firmie za pośrednictwem agencji pracy Interkadra. Dużo by mówić. Będziecie (usunięte przez administratora)jak wam to pasuje .

Lokacja Kraków

Cóż powiedzieć. Wszystkie opinie są prawdziwe. Nikt nie wnika w relacje między pracownikami albo udaje się że ich nie widzi. Liczą się tylko układy i układziki. Niektórym wolno wszystko innym nic . Czarna robota dla tych którzy układów nie mają . Jako pracownik nie wstydzę się tych słów. Myślałam że to lepszy zakład a będzie jeszcze gorzej bo zmienia się kadra

Przedstawiciel handlowy coli

Ostrzegam wszystkich chętnych do pracy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy do coli przez agencję Interkadra . Nie wierzcie w ani jedno słowo które mówi do Was kierownik lub Panie w agencji. Nic nie zarobicie jeszcze dopłacicie do tej pracy. Kierownicy fałszywe i obłudne typy . Ostrzegam Was drodzy kandydaci . Ta forma kłamie i (usunięte przez administratora) .

Yttt
@Przedstawiciel handlowy coli

Pod żadnym pozorem nie zatrudniajcie się tu jeżeli macie jakieś zasady to tu będzie dla Was wszystko nie akceptowalne . Poza tym przez agencje będziecie (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC