Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

Ja

kolego nie ma czegoś takiego jak trasa transakcyjna czy konsultacyjna. Jest podział terytorialny i masz wszystko zarówno kioski Ruch jak i duze sklepy np. DEL. CENTRUM. Nie wiem dlaczego w DSR pojawiły sie trasy tranzakcyjne.

rofl

Może ktoś z Lublina by coś mógł napisać po wprowadzeniu w życie programu InDirect? Bo z tego co widzę w DSR wszystkie trasy transakcyjne mają budżety 0 a podobno nikogo nie zwolnili.

slupsk

witam czy po akcji z czerwca stanowisko audytora w rejonie slupsk jest juz obsadzone ? nie widzialem ogloszen na ww stanowisko.. a audytor podobno fajna fucha prosze o informacje od bd z koszalina czy maja juz nowego audytora zalezy mi na tym stanowisku

@slupsk 02.09.2015 21:21

Żebyś się nie zdziwił jak dostaniesz solidną odprawę. Nie widzisz, że w firmie coraz częściej się kombinuje żeby tych odpraw nie płacić. Przy odrobinie szczęścia jak nie znajdą na Ciebie haka do zwolnienia dostaniesz 3 miesiące wypowiedzenie bez świadczenia pracy.

Czyli jakby nie patrzeć z takimi zmianami wiążą się zwolnienia :-(

Miki
@Nasser 02.09.2015 10:31
Czyli jakby nie patrzeć z takimi zmianami wiążą się zwolnienia :-(

Solidna odprawa i 50% BD z przyjemnością sama odejdzie :)

martasiwa

jak wogóle można dostać pracę PH? czy tylko za pośrednictwem strony Hellenic?

Jj

rero planowane jest na ostatni kwartał

Naszej
@Kuba 29.08.2015 09:17
Po wczorajszym zebraniu potwierdzam tą informację.

kuba po wczorajszym zebraniu, ale gdzie? W jakiej lokacji?

Kuba
@Naszej 30.08.2015 16:11
kuba po wczorajszym zebraniu, ale gdzie? W jakiej lokacji?

Rero ma być w całej Polsce, jest to związane ze zmianą segmentacji klientów, oddania części do obsługi przez zewnętrznych merchów np. PKN Orlen.

beznik

a co slychac na koszalinie po tych zmianach w maju/czerwcu ? odbudowala sie ekipa ?

Funfel

A kto tam w Gdyni jest depot menago że wykończył asystentkę?

Nasser

Orientujecie się czy szykuje się znów jakieś rero?

Ivo

No to szkoda bo osoba kompetentna i zaangażowana ale jej sie nie dziwie .

gargamel

To prawda ze w gdyni asystentka sie zwolnila bo juz nie mogla wytrzymac wspolpracy z panem depot?

@misiek 24.08.2015 18:07
W każdej bajce jest ziarnko prawdy :)

Prawda. Połowa ludzi czeka tu na odprawy :)

@:) 08.09.2015 14:33
Prawda. Połowa ludzi czeka tu na odprawy :)

Jestem z south i na zarobki nie narzekam zarabiam ponad 4000 co miesiąc robię swoje i kasa wpada. Fakt ze nie jest lekko no ale coś za coś jak umiesz kombinować to sobie poradzisz, jeżeli jesteś cienki Bolek to szukaj sobie innej pracy albo nie narzekaj. Nikogo tu na sile nie trzymają ale wielu nowych co zatrudniają to 50 % rezygnuje bo nie dają rady. Pozdrawiam

XYZ
@Pracownik 22.08.2015 21:49

Uwierz mi Bratku że jeżeli kombinujesz to długo już nie popracujesz :)

zgredzik

W moim przekonaniu informacja lekko zdezaktualizowana. Zgodzić się można było z tym zdaniem jeszcze 5-10 lat temu. Obecie zarobki porównywalne z innymi firmami, nawet o mniejszym znaczeniu rynkowym i bez tak wypracowanego image.

A mnie to wszystko bawi :) Ten cały "powerteam" , całe atrakcje powiązane z pseudo bonusami :) Stl-owie - kiepsko , tak na prawdę dwóch w całym depo wartych współpracy , reszta obiboki. Dyrektor najchętniej zrzuciłby wszystkie zadania w dół łącznie z portkami przed klientem jeśli konieczne , a później martw się sam. Co do pracy ? Ciekawa praca pod względem współpracy z klientami , na prawdę wiele można osiągnąć i przede wszystkim się rozwinąć. Mam na myśli tutaj rozwój własny , nie w firmie. Jeśli nie wchodzisz w d. STL-owi tudzież depo - brak szans , nawet gdy jesteś najlepszy w regionie w raportach w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy :) .Dla kobiety świetna szansa. Jeśli stl-owi się spodoba to szybciutko Cie awansuje nawet bez wyników czy aparycji do pracy w każdym segmencie. Co do wcześniejszych opinii.. Tak , jak to się zwykło mówić : Jacku wróć :) Kim jestem ? Jestem zwycięzcą :) pzdr

@:) 18.08.2015 23:19

do :) nie przesadzaj

Panda23 gdy
@mstw 21.08.2015 20:57
do :) nie przesadzaj

Jak ja nienawidzę tej firmy spieprzajcie od niej jak najdalej mówię wam to jako chłopak młody który oddał swoje 5 letnie życie swojej pracy dla bezwględnych finansowych hui

mstw

pracownik, nie udawaj mądrzejszego niż jesteś. Skoro Tobie odpowiada jazda Yarisem w wersji "2 osoby + pies", do 67 roku możesz to robić z przyjemnością.

Freda K.

Raport logowania W powertime to jakieś domowe przedszkole.

ken
@Freda K. 13.08.2015 16:25
Raport logowania W powertime to jakieś domowe przedszkole.

traleczka
@ken 24.08.2015 22:12
Niedługo przed rozpoczęciem siusiania w toalecie trzeba będzie wypełnić ankietę w ipadzie. he he - szkoda słów....

A przy robieniu kupeczki :) zdjęcie ekspozycji ha ha

Zazwyczaj w kazdym, nowym aucie wyzszej klasy taki system jest wbudowany-jedyna wada/zaleta, to tylko ta, ze w autach PH nie mozna tego wylaczyc :_) W spoleczenstwie informacyjnym inwigilacja jest na porzadku dziennym (np. wyszukiwarka google). Jezeli obudziles sie ze spiaczki i INWIGILACJA jest dla Ciebie czyms nowym, to musisz sie oswoic-bedzie tylko narastac... Jazda jest monitorowana i myslisz, ze jak jezdze za szybko, badz przekraczam linie sadzaja mnie na karnego jeza? Mobileye tylko raportuje jazde, nikt glowy Tobie nie urwie :) Pozdrawiam

mstw

A to z tego, że firma inwigiluję Cię na każdym kroku, a Ty masz już tak przepraną głowę, że widzisz w tym "bezpieczeństwo". Żadna firma nie robi z PH "umysłowych kaleków", tak jak Coca-Cola.

I co z tego ze ma gps i mobile eya-grunt ze nowe auto i system bezpieczenstwa. Najlepiej dac takim 300KM Porshe i niech sie roz..bia

Cchbc

komfort jazdy w porównaniu do yarisa the best, ale cały ten mobileye tragedia, piszczy przy każdym znaku, odległości na autostradzie min. 100m przy prędkości 120kmh aby nie pisało, nie polecam

mstw

Widziałem dzisiaj białego Aurisa z brandem Coca-Coli. Jakaś wymiana floty dla PH?

@Piksel 30.07.2015 13:17
Nie dają dziećmi samochodzik do zabawy na 3 m-ce, a potem im go zabierają w nadziei, że się dziecko popłacze. He, he tak działa...

Piksel
@mstw 30.07.2015 22:08
Niech zgadnę, żeby jeszcze bardziej "podnieść rangę i prestiż" tej nagrody, pewnie Auris nie ma GPSa i kamerki? :-)...

wręcz przeciwnie, ma gps i mobilaya z opowieści użytkowników tych zabawek znacznie czulszego niż te w standardowych yarisach.

kiler

To wymysł waszych chorych psychicznie stl, niech się zaczną leczyć a Wy ich olejcie.

cyk

chłopaki,a jak jest w innych lokacjach z noszeniem polówek?ładnych,wyprasowanych i pachnących?bo w poznaniu temperatura powyżej 30 stop celc. a my dostajemy opierdol za to, że nosimy koszulki polówki!!!! do zrobienia mam ekspo półpalety i dwie ćwiartki i to jeszcze w koszuli!! nawet szefowa w sklepie zapytała się dlaczego nie założe koszulki,przecież jest upał,ale co miałem odpowiedzieć? rozumiem pełne buty,rozumiem długie spodnie,ale faktu,że nie możemy zakładać polówek w upały to nie kumam. jak dla mnie temat audytowy!!! nie wiem, czy to jest ustalone przez "górę" czy tylko wymysł STL'a?

gdy
@cyk 13.07.2015 21:39

Pracowałem w CC w latach 90-tych - 28*C a ja w czarnych butach,czarnych spodniach, koszuli z logiem 10x10cm i krawacie zapitalam miedzy kocykami po plaży w Jastrzębiej G.Wyglądałem jak zielonoświątkowiec, ale nie było zmiłuj. Standardy!

Dudek

nagrywajcie wszystko i wszystkich - może jakieś pieniądze z tego będą.

sniper

Jakies afery tasmowe jak w naszym Rzadzie wisza w powietrzu w P-n?Tak wszystko tam wiecie jakby ktos w gabinecie cieni zamontowal gadzety podobne do warszawskiej restauracji?No i te awanse i nominacje w ostatnim polroczu faktycznie sa takie jak opisujecie!?Zycze wam powodzenia i walczcie o swoje tak jak my tu w Rzeszowie.Byly dile i pare osob a reszta jak powietrze a teraz normalniej i wszyscy na rowni.

arrrow

obecnie panuje trend na zatrudnianie ladnych kobiet , niestety nie idzie to w parze z kompetencjami jakie mieli obslugujacy moja firme panowie przedstawiciele pozdrawiam wkurzony klient.

Mickey Speed

Kiedyś go up teraz nawet dla tych co chcą go up po miesiącu robią sit [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Patrz Zielona Góra albo bez asasmentu STL bądź też z nagana do Koszalina.System padł i już nikt go nawet nie stara się reanimować. Mamy agonie a na jesień przechodzimy do historii.

kos

czy to prawda ze bd ktorzy polecieli z koszalina otworzyli swoja hurtownie i maja duzo nizsze ceny niz my ? bedac w darlowie podluchalem rozmowe sprzedawczyn...

zainteresowany

co to jest ten powerteam ? czy to jakas nowosc ?

Gienek

kolego już odpowiadam ci na pytanie dlaczego BD z naganami biorą udział w powerteamie. To bardzo proste. Dlatego ze nigdy nie ujrzą tych pieniędzy bo punkty jak i cała ta zabawa jest iluzja. Co z tego ze je zbierasz jak nigdy nie uzbierasz. Zobacz ilu ludzi jest w Polsce a ilu odbiera nagrody. Jak dali chłopakom aurisy w Łodzi to cały świat ich oglądał nawet na Filipinach i w Ha Noi była transmisja na żywo abyś ty mógł uwierzyć ze kiedyś tez dostaniesz.

Gienek

kolego co ty piszesz. W takim świetle stawia jego i moich kolegów firma. Wystarczy ze spojrzysz jak rano na Macu we Wrocku chłopaki sie zbierają i pykają w gierki zamiast robotę gonić. Pykają bo ciśnienie ostre i kto ich stawia w jakim świetle. Ja gram na sklepie podczas wizyt u klienta i uważasz ze to poważne? Bo ja osobiście sie tego wstydzę.

farek

co tam się teraz dzieje ?

Obserwator

Ale teraz są jaja na Koszalinie hahaha hahaha ha

Poznańczyk

U Nas w Poznaniu to Ojciec jasno i wyraznie powiedzial na jednym z HGMM cieplejszego lata w Polsce nie bedzie(za oknem w tym dniu bylo 13) Panowie vol nie idzie pieniedzy nie bedzie ale bawimy sie mamy gry i zabawy w powerteam.Miasto robi sie puste,zaczyna sie czas urlopow w sklepach luzniej wiec grajmy final z Wojtkiem lub Michalem Nasz. To jeden watek a drugi ktory mnie zastanawia, ale nie wiem do kogo go zaadresowac wiec moze Wy mi pomozecie to mysle ciekawe pytanie,a mianowicie skoro Bd posiadajacy nagany,zostali pozbawione rocznej premii to na jakiej podstawie sa klasyfikowani i biora udzial w programie motywacyjnym Zwanym powerteam?Czyzbysmy mieli do czynienia z brakiem konsekwencji w dzialaniach?Cisnienie na sukces tego programu jest tak duze,ze nie ma zasad ?Na chlopski rozum biorac ,skoro tu moga odbierac nagrody to dlaczego nie wyplacic im rocznej premii?Oszczednosci???

jpeg

co z tego ze punkty zdobywam w powerteamie jak sa to tylko punkty wirtualne. Kasuja sie jak jeden z parametrow nie bedzie zrobiony. a sa parametry niektore niezalezne od nas. jak ktos ma trase miejska to spalanie go dyskfalifikuje juz napczatku.

alex

100 % racji w temacie power team. Ludzie zaczeli grac. Graja Telselerzy gra infolinia, graja wszyscy a robota lezy. ja tez dzis zagralem 25 minut czasu do tylu jestem. ale musialem bo jest cisnienie. power team to chyba poczatek konca zdrowego rozsadku w naszej firmie.

Luki

W gdyni jest dziwne przyzwolenie na obstawianie stanowiskami szczegolnie kobiet nie koniecznie posiadajacych wiedze a raczej urok osobisty co stl wykorzystuja dla swoich potrzeb a to wszystko pod kloszem the coca cola company co zrobic kiedys na nich tez przyjdzie pora.

mateo07
@Luki 24.06.2015 22:16

A skąd Ty możesz wiedzieć jaką te kobiety mają wiedzę? Rekrutowałeś je? Oj zazdrość zżera, zżera

wielolatek

sie zgadzam w 100%!ja mam pracować na rynku a nie puzzle układać 5razy mam 3 dzieci i te 2 godziny po pracy to ja lekcje z nimi odrabiam i nie mam czasu na zabawy przy kompie!robie wszystkie plany volumen sop aktywnych a punktów nie dostaje bo we flocie nie wyrabiam bo mając 34 wizyty dziennie ciezko nie przekraczać prędkości a jeżdżąc po wsiach gdzie co chwila to kura to kaczka i mobil eye piszczy a kolega ma 3x w tyg galerie wiec auto stawia na parkingu i 8 godzin ani razu mu nie piknie!program porażka!

itd

I jeszcze jednego zapomnialem dodac. Bardzo lubie swa prace. Nigdy nie narzekalem na nic i pierwszyraz sie wypowiadam na tym portalu a pracuje juz pare lat. Jak czytam niektore wpisy to sie zastanawiam nad tym dlaczego narzekajacy nie zmienia pracy jak im nie odpowiada. Ale power team to absolutne nieporozumienie i zaczyna odnosic odwrotne skutki do zamierzen. Zamiast motywowac demotywuje. Jak widze jak moi koledzy kryja sie po osiedlach i lasach i graja w gierki zamiast pracowac to az mnie serce kluje co my robimy. Teraz gdzie jest taka walka o kazdy centymetr polki na sklepie, o kazdy centymetr powierzchi pod ekspozycje, gdzie kazda minuta jest cenna w kwestii efektywnosci i odpowiedniego zagospodarowania czasem pracy My gramy w gierki tylko i wylacznie ze strachu przed przelozonym, a program z zalozenia mialbyc dobrowolny. Rozpoczol sie wyscig szczurow i walka o punkty, gdzie nagroda jest czajnik albo toster, albo zadowolenie depo ze ma czysta glowe bo jego ludzie zamiast pracowac graja w gierki. Co my robimy? i gdzie zmierzamy? Druga Grecja nas za chwile spotka. Nie tedy droga. Jak macie juz grac w te gierki to rubcie to po pracy, bo konkurencja was wymiecie z waszych punktow, a Wam pozostanie jedynie satysfakcja z finalu z Wojtkiem albo Michalem.

XYZ
@itd 23.06.2015 22:43

Poproś swojego stla żeby Ci wytłumaczył że nikt nikogo w firmie nie zmusza do chowania się po lasach czy osiedlach i grania w gierki,czy ty zdajesz sobie sprawę w jakim świetle stawiasz siebie i swoich kolegów?Nie mówie że powerteam jest dobry bo uważam że nie,ale twoja wypowiedz jest bardzo subiektywna...

itp

Widze ze teraz ogarnął wszystkich szał na power team. To jest żałosne. Nie dosc ze nas okroili z kasy za premie kwartalne to teraz cisnom aby grac w gierki podczas pracy, zamiast sprzedawac i zarabiac kase. To co sie dzieje teraz w temacie power teamu to jest nie do pomyslenia. Jakis neptyk z braku zajecia i nadmiaru kasy powolal do zycia sztab ludzi i program kompletnie nie majacy racji bytu. Kaza 40 latką pykac w gierki po pracy albo w jej trakcie, zeby sie nie skompromitowac, ze program ten kompletnie nie ma racji bytu i zainteresowania wsrod ludzi. Nagrody sa rewelacyjne: tandetne czajniki, tostery itp. STL mowi ludziom ze jak nie beda grali po pracy w gierki to moga sie spodziewac wizyty depo na rynku. A jak beda grali to w nagrode spotkaja sie w finale z Wojtkiem, albo Michalem. To ja oglaszam wszem i wobec koledzy ze to jest mobbing. Nagrywajcie ich a pzred sadem wygracie kazda sprawe. To absurd aby zajmowac sie pierdolami, zamiast ciezka praca na rynku, bo niebiescy tez warjuja z cenami jak oszolomy.

miras
@itp 23.06.2015 22:22

a najlepszego jak mowia ze 800 zl jest kwartalnie za ss , a od kiedy 1 pkt rowna sie 1 zl w tym programie, jak mozna wszytko duzo taniej kupic....

xawi

coś bez składu piszesz

Odwolania

Czy wiecie czy ktoś z Koszalina będzie się odwoływał ? Jak cały Koszalin poleciał to co teraz się tam dzieje ?

bbbbbbbbbbbbb

podobno oni znali sie duzo wczesniej niz audytor zaczal prace razem chodzili do liceum czy cos takiego... takie chodza ploty w miescie.

Alejandro

Chłopaki skumali się z audytorem

koszalin

cały koszalin poleciał

liiiiiiiiiiiiii
@koszalin 10.06.2015 22:18
cały koszalin poleciał

podziało się w Koszalinie ktoś zna szczegóły?

Roman

Na jakie warunki płacowe może liczyć audytor, zatrudniony przez WTS ? Wiem, że ok. 20 wizyt dziennie, możliwe wyjazdy na drugi koniec Polski, umowa o pracę tymczasową, przedłużana co miesiąc.

mediatorr

sza to pa - teraz kolej na gdynie, ten sam gospodarz...

mika

czy ktoś coś wie o co kaman ? szeroko poszło chyba .....

Konik

co się podziało w Koszalinie?

yes

własnie slyszalem ze jezdzimy jeszcze 2 lata obecnym yarisem a patrzac czym jezdza sasiedzi z innych krajów to az zazdrosc zżera...

Zostaw opinię o Coca-Cola - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca-Cola