Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

O w morde

JAK MOZNA NAZWAC FIRME JAREXS??? Jak to sie wymawia? Jakreksssssss?? LOL!

Jack

A czy nowy prezes to nie jest jakas rodzina dla poprzedniego ? Poza tym zdaje mi sie czy firma traci obiekty w zastraszajacym tempie?

Joanna

Pracowałam dla firmy Jarexs i jednoznacznie stwierdzam, że firma jest w totalnym bałaganie... JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU NIE POLECAM FIRMY W KAŻDYM MIEJSCU! Nie szanują w ogóle ludzi i nie liczą się ze zdaniem pracowników. Nie znają swoich zakresów obowiązków pracowników co oznacza, że w każdej chwili zwalniają bez uzasadnienia czyli robią co chcą traktując ludzi jak "kukły". W zespole handlowym pracuję Pan AM, który wygląda jak wymiętolony alkoholik, a na dodatek jest raptusem, który nigdy nie zapamiętuje ważnych ustaleń. Nowy Pan prezes nie ma zielonego pojęcia o długoterminowym działaniu i idzie w utopię... Handlowcy pracujący w tej firmie są- nazwałabym ich "resztkami", których nikt nie chcę zatrudnić... Całkiem niedawno zatrudnili dwóch pracowników (technologa i zastępce dyrektora) Panowie długo nie popracowali i zostali zwolnieni, ponieważ byli zbyt inteligentni i mogliby być niebezpieczni pod kątem kariery innych. Krótko pisząc firma to totalny DRAMAT, która nie zasługuję na dobrą opinię i radzę Wam nie składajcie tam aplikacji bo szkoda Waszego czasu! Zawsze tam gdzie pojawi się temat tej firmy będę miała złe zdanie o firmie Jarexs

Świerszczyk
@Joanna

Słuchaj dziewczynko - to że Cię ktoś wciągnął do firmy po znajomości a potem zarząd was obydwu wywalił z firmy jest najlepszym dowodem na to że firma nie uznaje kolesiostwa zwłaszcza jeszcze przypełzają do firmy takie pasożyty jak ty. Z naszym działem DH jest wszystko wporządku. Współczuję twojemu przyszłemu pracodawcy.

Pilot wycieczki
@Świerszczyk

trochę hamuj świerszczyku . takie wypowiedzi jak twoja tylko świadczą o poziomie kultury w firmie. Jarexs ma złą prasę i pewnie zasłużył sobie na to.

chris

Dodam jeszcze od siebie ,że owy pan kij w (usunięte przez administratora) rekrutuje w Kaliszu.

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Legnica
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Legnica
Candidate Competente GmbH
chris86

Otrzymałem skierowanie z PUP do owej firmy na rozmowę kwalifikacyjną nie wiem czy miałem przyjemność a raczej nieprzyjemność rozmowy telefonicznej z właścicielem czy z jakąś inna osobą odpowiedzialną za ową rozmowę ale jeżeli każdy przełożony w tej firmie jest takim naburmuszonym klaunem to ja dziękuję po usłyszeniu ,że nie jest się zainteresowanym pracą w tym zakładzie Savoir-vivre owego pana sięgnął rynsztoku , chłopie nie każdy chcę pracować 6 km od swojego miejsca zamieszkania tym bardziej jak nie posiada się swojego środka transportu za pewne za najniższą krajową z drugiej strony to chyba dobrze postąpiłem bo opinie na temat owej firmy zamieszczone przez pracowników nie stawiają JAREXS w zbyt pozytywnym świetle , a do Ciebie wielki panie prezesie /kierowniku czy kim kolwiek jesteś wyjmij kij z (usunięte przez administratora) bo za takie słownictwo przy spotkaniu oko w oko na potencjalnej rozmowie kwalifikacyjnej możesz kiedyś przez osobę która nie pozwoli sobie na takie zachowanie zostać sprowadzony do parteru. Ogólnie nie polecam.

Faotariana

Firma kilka lat temu w pomorskim ochraniała dworzec Malbork pomijając ciągły brak prądu i żadnego mikołaja bonów nie było.Dopóki był Malbork było o.k ,ale potem doszedł Nowy Dwór i wtedy ludzie sami rezygnowali z pracy po dwóch trzech służbach -wystarczyło poznać architekta muzeum Pana D.Każdy kto go poznał już miał dosyć i pracy i dojazdów.Generalnie wtrącał się w pracę ochrony traktował ludzi jak zwierzęta-przeniósł ochronę z biura do baraku.Latem firma nie zapewniała nawet wody. Ludzie piszą o bonach,mikołajach,imprezach firmowych jak się jest z rodziny albo ze znajomków to może to wszytko było.Firma ma problemy z zapewnieniem prądu zimą kiedy jest mróz ,a co dopiero bony-śmiech na sali.Najgorsza praca w ochronie od dziesięciu lat nie polecam tej chorej firmy.

andy

w ciagu roku mam juz czwartego dowodce !!! masakra rotacja niesamowita zwalniaja sie koordynatorzy bo atmosfera jest w Legnicy nie do zniesienia !!! ciekawe co zrobia po nowym roku jak wejdzie 13 zl na godz ? skonczy sie dorabianie na umowe zlecenie a skad nabiora ludzi z grupami hm ja mam do 2018 roku umowe i grupe ale inni beda mieli problem .

andy

po podpisaniu umowy masz 1350 zl najnizsza krajowa na reke od nowego roku 100 zl wiecej a na umowe zlecenie 3,50 na godzine ale od nowego roku zrezygnuja z umow bo ma byc 12 zl na godz i beda tylko z grupami przyjmowac do pracy .

andy

pRAWDA O jAREXIE JEST TAKA ZE SLABO BRONIA PRACOWNIKA NAWET JESLI MA RACJE I TO SA FAKTY BO MIALEM Z TYM DO CZYNIENIA ,A ZE SA TAM UKLADY I UKLADZIKI TO JUZ NORMA ,POKI CO PRACUJE TAM JESZCZE ALE JUZ MYSLE POMALU ODEJSC MIMO ZE MAM UMOWE DO 2018 ROKU Z MOJA GRUPA ZNAJDE PRACE BEZ PROBLEMU MOZE W KONCU SZEFOWIE JAREXU PRZEJZA NA OCZY ZE PRACOWNIK TO NIE RZECZ !!!!

Taki_jaki

Pracowałem w tej firmie i jedno co mnie zaskoczyło to to, że nie spotkałem się w dotychczasowej karierze zawodowej z faktem, by w spółce z o.o. pracowały całe rodziny i to w centrali jak i w oddziałach. Taki standard jest niedopuszczalny a wręcz sprzyjający ....... choćby "wzajemnej adoracji". Pozdrawiam i życzę powodzenia tym co żyją nadzieją...

młodszy wartownik

młodszy wartownik to duży plus na dzisiejszym rynku pracy ? człowieku, pietruszko czy też piko a chyba raczej Pikusiu - nie ma takiego stanowiska w kodeksie pracy czy w ustawie o ochronie osób i mienia. funkcjonuje tylko w twojej firmie. nic nie oznacza i niczego szczególnego nie daje. takie warunki są wszędzie, a często o wiele lepsze. zobacz jak przyjmuje się ludzi na legnicką strefę to wtedy okaże się jaki cienki status proponujecie w zamian za ogromną dotację jaką otrzymujecie na tego pracownika. trzeba się uczyć i zaznajamiać z przepisami a nie jakies wypociny pociskać na necie.

młodszy wartownik

Nie, to ogromne osiągnięcie dawać umowę o pracę na okresie próbnym. Normalnie szał. Najwyższe standardy. Kodeks pracy się zawstydził. Ten kierownik F to normalnie awangarda prawa pracy w Polsce. Klękajcie narody, nikt jeszcze na to nie wpadł w innych firmach. Ludzie śmiech na sali !!!!!!!!

a wszystkiemu jest winny i wiele wie o tych manipulacjach dowódca obiektu na w Wróblewie i to on przede wszystkim tak to ustawia, wszyscy wiemy o kogo chodzi, jego dyrekcja już dawno powinna odsunąć jeśli tego nie zrobi to sami w pędzą się w kłopoty!

ROMEO

Wątpliwości o tym fakcie można sprawdzic u kierownika w Polkowicach. Tam jest źródło wątpliwych decyzji i manipulacji.

ROMEO

Co! mój wpis był nie wygodny i został usunięty ? Nie lubicie prawdy, co nie ? Żenujący jesteście.

wartownik nhjkhfgtsrf

napisze w ten sposob. pracuje w jarexie od ponad roku. oddzial w TOruniu. i zastanawiam sie w jakiejkolwiek innej pracy zawsze jest pieknie i cudownie? z naszymi dokumentami juz powinnismy sie cieszyc ze mamy prace. wiecie jaki ruski kolhoz jest w innych zakladach pracy chronionej. drukarnie. min. wiecie jaki tam jest klimat. nie usiadziesz. ledwo zjesz. czy sie napijesz. 12 i bywalo ze po czternescie godzin. skladanie klejenie okladek. przyklejanie plyt cd. pakowanie.liczenie. z kolegami potrafilismy w ciagu jednej zmiany. wywalic ok. 8 kartonikow z ww plytami w kazdej jest 500 sztuk.latwe dzialanie .mozecie obliczyc. i oczywiscie ww czynnosci do kazdej sztuki.zapominalo sie ze sie wogole je.pije. i jest nalogowym palaczem. po wejsciu do domu czlowiek zasypial w wannie. obudzil sie kiedy woda byla lodowata i bylo mu zimno. wolicie siedziec w domu i narzekac jak zle jak niedobrze. i nie nazywajcie jarexu hospicjum. poznalem wielu naprawde wspanialych osob ktore sa dzis moimi przyjaciolmi. za najnizsza krajowa to ludzie za przeproszeniem zapierdalaja na budowie 6dni w tygodniu od rana do nocy. a jednak w jarexie mamy spokojna prace. nie zauwazyliscie ze nikt z biura sie bez powodu nie przyczepia. zalatwianie spraw miesiacami.? jak potrafi sie zagadac to jakos nie kojarze abym tyle czekal. cos sie nie zgadza?pytac na biezaco. warto sie zastanowic co sie pisze. gdyz przez wasza glupote robicie kolo tylka nie tylko samemu jarexowi.ale i ludziom ktorzy chca miec prace.miec dach nad glowa.i cos w lodowce. prosta zasada. jak sie nie podoba to sie pozwalniac. a nie pisac same negatywne opinie.paczki bony.?jak nie ma to nie ma. zlozyc wniosek.w gopsie mopsie. i przyznaja. nie mam dzieci. zyje sam. i zawsze dostaje paczuszke. nawet przypominaja telefonicznie abym pamietal o wniosku. liczy sie obycie w zyciu. a nie tylko narzekanie.

andy

stojac na bramie czy gdzikolwiek masz najnizsza krajowa 1350 na reke wiem bo pracuje jako mlodszy wartownik i mam 2 grupe ta wysoka jakie 2 tys co wy tu piszecie ludziska ?!! moze Dowodca ma tyle a nie my na dole !!!

andy

co do zarobkow w jarexie to jest stala kwota 1350 na reke tzn najnizsza krajowa ciekawejest to ze rozliczenie godzin jest w 3 miesiecznym okresie i np jesli jest 160 godzin wedlug ustawy i sumujac np w okresie 3 miesiecznym przekracza niekiedy o 16 godzin w tym cyklu to nawet sie nie zajakna by dac za to wolne nie mowiac o zaplacie tak dzialaja te firmy to jest juz lamanie prawa przez nich .

andy

2 tys to zarabiaja chyba w biurze a nie my ktorzy maja stala najnizsza krajowa .nie wiem skad wziales te 2 tys ?hm

Aga

Ludzie. Czy to prawda, że Jarexs nie chce wypłacać ekwiwalentu za niewykorzystany urlop? Chcę się zwolnić z zakładu a mam jeszcze trochę urlopu. Powinnam pracować do 09 stycznia (tak kończy się wypowiedzenie), a powiedzieli, że przedłużą mi wypowiedzenie do końca urlopu, czyli do 21 stycznia. Na pytanie dlaczego to usłyszałam, że ekwiwalentów nie wypłacają i wszyscy muszą wykorzystać urlop bez łaski.

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS