Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Aga

Ludzie. Czy to prawda, że Jarexs nie chce wypłacać ekwiwalentu za niewykorzystany urlop? Chcę się zwolnić z zakładu a mam jeszcze trochę urlopu. Powinnam pracować do 09 stycznia (tak kończy się wypowiedzenie), a powiedzieli, że przedłużą mi wypowiedzenie do końca urlopu, czyli do 21 stycznia. Na pytanie dlaczego to usłyszałam, że ekwiwalentów nie wypłacają i wszyscy muszą wykorzystać urlop bez łaski.

ochrona

pracowalem na umowe zlecenie za 5 zl obiekt przyjmuje jarex legnica ciekawe ile bedzie placil 3 zl lub wiecej i oni nazywaja sie zakladami pracy chronionej absurd gdzie sa kontrole gdzie pis na ludzial sie dorabiaja

pool

Tak ochrona dziala spi

pool

Jak to jest ze pracownik ochrony spi w nocy dzisaj mozna to sprawdzici na djorze w swidnicy

igoj
@pool

no jak się chciało spać to co miał zrobić- to samo jest w Wróblewie!!!

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Legnica
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Ogrodnik
Legnica
REGESS
pann

Ale to dziwne biorom z pefronu kase zanas a nam nic nie dadzom ciekawe ile biorom z pefronu??????????

ONA
@pann

Mozna to sprawdzic bardzo latwo napisac do Warszawy ze pracuje sie tu i tu ma sie taka czy inna grupe podac nazwisko bo musza sprawdzic czy jest taka osoba zgloszona,,i tyle ALBO MOZNA SAMEMU TO SPRAWDZIC W PISAC W GUGLE PEFRON DOPLATY I JUZ

ONA

ona

bebe
@pann

zalezy skad jestes to zadzwon dopefronu i ci powwiedza,,JAREXS to szumowina tylko 1i2 ludzi czubkow przyjmuja bo ludzie 3 gr sie juz ni liczay bo malo kasy dostaja skandal tylko skad oni chca nabrac ich tylu bo z tego co wiem to zabieraja 2i daja 3 to co ci ludzie maja zrobic gdzie isc do pracy mlody jeszcze znajdzie napewno prace ale po 50 to nie ma mowy,Oj bedzie sie dzialo po nowym roku.wiem juz sam po sobie wygrali przetarg na obiekcie w jeleniej i nie chca mnie a pracowalem tam tyle lat na 3,,nawet dyrekcja zazadzila ze ja mam zostac boz trzech osob zostaje tylko 2,Zostawili debila gdzie dyrkcja obiektu i pracownicy nie chca tej osoby i co zostaje bez pracy,,szkoda mowic

bebe

Wartownik

Wszędzie jest taka sama Banda. Nasz dyrektor to totalny osioł z Dolnego Śląska. Skrzyknijmy się, nie dajmy się kroić. Załóżmy związek zawodowy pracowników ochrony.

karolek82

Przepracowałem w Jarexs dwa lata i szczerze mówiąc to najgorsza agencja pracy w jakiej pracowałem. Żadnej premii dodatków czyste wypłata na ręke i do tego trzeba ją sobie dobrze pilnować i liczyć bo często się zdarza że czegoś nie zapłacą. Ogólnie nie polecam i za żadne skarby tam nie wrócę.

migotka
@karolek82

jak tak narzekasz idz do formaji tam dostaniesz 2,8 za godz

Panowie.Jest prosty sposób na tych cwaniaków.Pisać pisma do PEFRONu w Warszawie ,dotyczy to osób z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności i sprecyzować jakie uchybienia prawne robi firma JAREXS.Po drugie,opisać całą sytuację i wysłać pismo do Państwowe Inspekcji Pracy tam gdzie firma Jarexs ma biuro.Po trzecie,kserować grafiki pracy oraz dokumentować godziny pracy i skierować pozew do Sądu Pracy-jest bezpłatny.Należy pamiętać,że przedawnienie roszczenia zgodnie z KPjest po trzech latach.

Oddział Toruński totalny syf,dyskryminacja osób zdrowych bez stopnia niepełnosprawności.Stawka na zlecenie to 5,5 brutto.Umowy zlecenie na dwie firmy tj.na matkę i córkę.Ponadto żadnych warunków socjalnych,brak rzeczy do pracy.Jak to możliwe,że firmaJarexs-Plus ma status zakładu pracy chronionej,skandal.

nico

To prawda,ale to nietylko dyskryminacja osb zdrowych ale tez niepelnosprawnych.Pracownicy tej Firmy pracoja bez roznicy czy zdrowy ,czy chory po 200-250 h miesiecznie oczywiscie przepracowujac swoje godziny ktore pszypadaja w danym miesiacu,doklada sie pod pszymusem zwolnienia nadgodziny w firmie kszak po 2-3 zl.Takie praktyki stosuje kierownictwo j,w i kto sie pszeciwstawi odrazu idzie na odstawke pszez zarzadzajacych tym oddzialem.

andy

Jarex lamie wszelki przepisy pracownicze !!!np 3 nocki pod rzad czy to jest oki ?!!! brakuje ludzi to wysluguja sie ludZmi co sa i nikt nic nie mowi a jAK POWIE TO ZACZYNA SIE NAGONKA !!! WLASNIE MAM ZAMIAR WYTOCZYC IM CIEZKIE DZIALA BO TO CO WYPRAWIA NIBY DOWODCZYNI TO MASAKRA !!!

igoj
@andy

tak właśnie jest w Wróblewie - nic dodać nic ująć!!!!!!

Loczek
@andy

Ja robie sprawę im proszę o kontakt 577156024

zadowolony

A ja sie zegnam z tym bagnem Za poprzedniej kadry jeszcze chcialo sie na Legnicy pracowac Odkad odszedl (albo go zwolnili) stary kierownik wszystko pada na pysk W biurze nie ma z kim pogadac bo albo nikt nic nie wie albo nikt nie ma czasu Jak im trzeba na zmiane to obiecuja zlote gory a jak czlowiekowi cos trzeba to maja to gdzies Chcialem wymienic spodnie to mi dali rozprute zebym sobie pozszywal Podobno nowym dyrektorem ma zostac kordynator Falszywiec bez pojecia ale z plecami Jarex sie konczy prosze panstwa Na szczescie ja tego nie doczekam Stary dyrektor sciaga mnie do Dozorbudu

jakoś będzie
@zadowolony

czyżby jakiś dyrektor przeszedł z Jarexu do Dozorbudu? Jeśli tak to chyba faktycznie coś się dzieje w tej firmie. A swoją drogą wie ktoś co słychać u dużej konkurencji zwanej Piast z Legnicy? Jakoś chyba sie trzymają a głośno było, że przez ZUS i podwójne umowy zlecenia mają padać.

życie
@jakoś będzie

Niech Jarexs i inne firmy nie kombinują jak konie pod góre, bo jak co do niektórych pracowników co mają umowy o pracę i dodatkowe umowy zlecenia, aby uniknąć płacenia nadgodzin dotrze to posypią się odszkodowania ->(usuniętr przez administratora)

nikt wazny

Zwolnilem się to juz jest hospicjum

ogij
@nikt wazny

to naprawdę jest hospicjum zwłaszcza w Wróblewie!!!

damazy100

Gdzie o tym slyszales,ja pracowalem w tej firmie ponad 5 lat i nigdy ,powtarzam nigdy niemiala miejsca taka sytuacja aby Firma dala na jakie kolwiek swieta co kolwiek swoim szeregowym pracownikom.Morze administracja to zapewne dostaje bony ,lub kase ale dla zwyklego szarego pracownika nigdy nic niedawali i zapewne niedadza.Jedyne czego morzesz sie doczekac to dodatkowe pozagrafikiem sluzby za ktore firma zaplaci ci 2 zl/h.

pan

Slyszalem ze bedom bony czy talony na swieta

wacław

Ja pracuje w oddziale kuj-pomorskim i nie narzekam. Pracuję juz tam sześć lat. Za dojazdy dostaję, wypłata na czas, dyrekcja pani w biurze i koordynator w porządku. Z urlopem można się dogadać. Mundury dają. Czego potrzeba więcej. Czasem popracuje sie jedną czy dwie słuzby więcej i tyle. Nie narzekać. Idźcie do Taurusa albo Trezora, to zobaczycie- 2,40 na godzinę.

Pracowalam 1 rok w Jarexs plus -praca sprzatanie pomieszczen biurowych na terenie Huty Katowice.Powiem prawde,ze nigdy wczesniej nie spotkalam firmy,a wlasciwie kierownikow Pana (usunięte przez administratora).i(usunięte przez administratora).Panowie przyjazni,uczciwi.Atmosfera bez sresu,rozkazow.Zycze sobie i wszystkim napotkac takich ludzi w tych dzisiejszych czasach.Dodam jeszcze o placy-zawsze na czas a nawet przed,a ze takie stawki,przeciez nie ukrywali ile sie bedzie zarabiac!!!Pozdrawiam serdecznie(usunięte przez administratora)

kierowniczka

W Legnicy jak co roku, jak co rok mają zabrać dojazdówkę, aby sobie zrobić paczki świąteczne, ha, ha, ha.

pan

slyszalem ze jarexs ze swidnicy zsykuje talony swiateczne to prawda

olo
@pan

Z TEGO CO PAMIETAM OD PIECIU LAT W TEJ fIRMIE ,TO NIGDY TALONOW OD NICH NIEDOSTALISMY .TALONY TO MORZE SA ALE TYLKO DLA DYREKCJI ,BO DLA ZWYKLEGO ROBOLA TO NIESTETY NIEMA.

wspólnota

Czy Szanowna Dyrekcja JAREXS w Legnicy wie, że od 16-go lipca br. obowiązuje 7-mio godzinny dzień pracy a tygodniowo 35 godzin ? Należy już wdrażać ten przepis, bo w następstwie nagromadzi się za dużo i trudniej będzie ludziom oddać te nadliczbowe godziny. Ostrzegamy dyrekcję i czekamy do końca br. by powoli uregulować należne nadgodziny.

jam sam
@wspólnota

Skrócony czas pracy nie dotyczy ochroniarzy o czym nie wszyscy wiedzą. Natomiast jak ktoś pracuje przy sprzątaniu itp (byle by nie ochrona) to jak najbardziej należy im się skrócony czas pracy. Ale pracodawca zawsze może powiedzieć, że pracownik się wyrabia w skróconym czasie pracy - przecież nikt się nie skarży, pism nie pisze itp. więc wszystko jest ok :) A swoją drogą Jarexs nadal zwalnia osoby z II grupą (nie z kodami P czy O) lub przerzuca ich na zlecenia czy też "jeleni" już zabrakło w firmie, którzy zgodzą się na zlecenie?

wspólnota
@jam sam

Serdeczne dzięki za fachową odpowiedź. Pracuję już tyle lat w Jarexs-ie a tego nie wiedziałem.

wartownik
@wspólnota

Nalezy sie przyjrzec pracy ludzi,ktorzy zwa sie dowodcami.W Jarexsie polkowickim widac kilku PRYMITYWOW UMYSLOWYCH.Klapki na oczach w ich mysleniu spowoduje utrate obiektu.I to niezlego obiektu.Jesli trzeba podam fakty uwidocznione Monitoringiem zakladowym,a to chyba najlepszy dowod.

Na oddziale Legnica od ponad miesiąca syf kiła i mogiła. Za poprzedniego kierownika którego zwolnili we wrześniu też nie było cudownie ale przynajmniej był porządek, a zwykły pracownik zawsze mógł liczyć na jakieś wyjaśnienia odnośnie zmian grafików czy obiektu. Trzeba było zasuwać do Legnicy żeby się czegoś dowiedzieć ale zawsze były informacje i każdy wiedział na czym stoi i czego od niego wymagają, a teraz każdy ... na swój strój. Kto pierwszy wstanie ten rządzi. Nowy kierownik całkowicie zagubiony a jakiś koordynator który twierdzi że jest zastępcą dyrektora wogóle nie wie co ma ze sobą i z ludzmi zrobić. Sprzeczne polecenia to jakaś nowa bezsensowna norma. Kto takich ludzi zatwierdza na stanowiskach???? Robi si (usunięte przez administratora) i czas pomyśleć o zmianie roboty bo już chodzą słuchy że właściciel obiektu chce zmieniać firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 10 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS