Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

?

Po przeczytaniu większości komentarzy muszę powiedzieć ,że chyba dobrze trafiłem pracuje w Jeleniej Górze oddział karkonoszę i nie mogę narzekać pieniądze i dojazdówka na czas warunki pracy dobre norma {160} wyrobiona z urlopem też nie ma problemu nic dodać nic ując

agent
@?

Naprawdę masz wybrany urlop? To chyba masz plecy. Wszyscy jakiś czas temu dostali nakaz przejścia z J. do J.+ i zrobili wam wodę z mózgów , zmyślając, ze pracujecie normalnie w czasie wydania urlopu a Lex wam wypłaci urlop po 5 zł za godzinę. Co nie tak? No właśnie. Jak barany, ludzie boją się wyrażać na głos i milczą. 90% przyszło za 4,20 do pracy i robiło wszystko na 100%. Od kilku miesięcy nie ma nadgodzin i od tamtej pory mało kto wybrał urlop. Zobaczymy co dalej. Syf narasta. Pracujemy za darmo i dojeżdżamy za darmo, bo ludzi nie przyjmują. Teraz właśnie wychodzą problemy. Oby rozwiązywali je nie naszym kosztem.

@agent

Po tym co tu opisujecie na temat Firmy to wszystko szczera prawda. Pracowalem w niej prawie 5 lat i caly ten syf zaczol sie z chwila zmniejszenia dotacji przez PFRON do naszych wynagrodzen i jak opisujecie trwa do tej pory.W tym wszystkim chodzi oto ze firma dostajac zmniejszone dofinansowanie do wynagrodzen zaczela od kwietnia masowe zwolnienia pracownikow zatrudnionych na umowach na czas okreslony ,a tym co pozostali wciskano pod zastraszeniem zwolnienia umowy zlecenia po 2 zl,a kto sie postawil to do widzenia bo tlumaczono to tym ze to odgorny nakaz z Legnicy .Teraz te osoby ktore pozostaly i pracuja to pracuja po 240/250 h w miesiacu poniewaz jesli na obiekcie bylo 5 osob ,a pozostawiono 3 osoby to ktos musi te godziny wypracowac i zasuwasz co drugi dzien po 12 lub 19h.A co do powstania firmy corki Jarexs Plus i przejscia do niej z normalnego Plusa to specjalny manewr ,po to tylko aby otrzymac dodatkowe pieniadze z PFRONu idlatego wpierw zmuszono pracownikow do podpisania zgody pracownika na taki manewr i zwolnienia go z Jarekxu,i przejscia do plusa ,a kto sie niechcial zgodzic to zwalniano go bez zbednych formalnosci.Moim zdaniem dopuki niezmieni sie osob ktore robia te przekrety to niewidze tej Firmy na rynku pracy i szybki jej upadek z osobami ktore zarzadzaja nia dotychczas ,bo przekretry beda robione nadal i przez zle zarzadzanie przez osoby niekompetetne beda tracic coraz wiecej obiektow.

pello 111

Szanowni Państwo. Firmy ochroniarskie które zatrudniaja osoby niepełnosprawne powinno się z mocy ustawy zlikwidować. Bo jak inaczej można nazwać zatrudnianie ludzi z orzeczeniami o niepełnosprawności w stopniu znacznym czy umiarkowanym w wymiarze 17 godzin na dobę, kilka razy w miesiącu, biorąc pod uwagę schorzenia ortopedyczne czy też neurologiczne. Jednak brak środków do życia czy głodowe renty zmuszają niepełnosprawnych do pracy w takich warunkach. A zmiana wysokości dofinansowania z PFRON powoduje , że zaczyna zatrudniać się na umowy zlecenia za astronomiczną kwotę niecałe 4 zł. Czy to ma eutanazja przez pracę?

@pello 111

Ja pracowalem w oddz, Kujawsko Pomorskim i tam kierownictwo wrecz pod grozba przymusu ,albo podpiszesz umowe zlecenie za 2 zl na h ,albo zwolnienie z pracy ,Jeszcze stosuja inne praktyki zmiejszaja ci caly etat ,na pul etatu i dokladaja ci reszte godzin na umowe zlecenie za 2 zl ,a jak sie im sprzeciwisz to cie zwolnia .Przypomina mi sie sytuacja jednego pracownika ktory niezgadzajac sie na prace w nadgodzinach za 2 zl ,uslyszl odpowiedz koordynatorki w biurze ze to rozkaz od przelozonego i albo przyjmuje te nadgodziny ,albo prosze przyjechac do biura po zwolnienie z pracy .Tak sie teraz traktuje pracownikow niepelnosprawnych w tym zakladzie ,a to wszystko z chwila wejscia w zycie nowej ustawy o zmniejszonym dofinansowaniu pracownikow z PFRONu jakie teraz otrzymuja pracodawcy chcac nadrobic sobie strate dotacji zmniejszaja caly etat na polowe ,a reszte godzin za 2 zl tak aby w jak najmniejszym stopniu firma niemusiala dokladac ze swoich zyskow do pelnego wynagrodzenia dla pracownika pelnoetatowego .Widac z tego ze firmy nieboja sie zadnych kontroli poniewaz oni maja inspektorow w kieszeni i oni beda tak robic aby firmy podczas kontroli byly nieskazitelne.

malenki22

Pracuje w firmie Jarexs w oddziale Slaskim to co ze mna robia to jest obled pomiataja jak jakas (usunięte przez administratora) za marne 1200 zloty netto.Wystaarcza zaledwie do 10.Planuje zalozyc rodzine ale przy takich zarobkach to mozna tylko pomyslec o zakladaniu rodziny.Mam niepelnosprawna dziewczyne w gorszym stopniu i tez musiala isc do pracy bo niestety nie starcza od 10 do 10 po oplaceniu wszystkiego zostaje zaledwie 200 zloty do zycia

ja.

To fajnie ze trafilas na tak wyrozumialego i ludzkiego kierownika w swoim oddziale ,czego niemoge powiedziec o kierownictwie z ktorym pracowalem w woj ,KujPomorskim.Tamtejsze kierownictwo wogule nieliczy sie z pracownikami ,dla nich licza sie tylko kozysci jakie moga miec z naszej ciezkiej charowy po 250 h w miesiacu z tego 60h po 2zl .Ich nieobchodzi to czy pracownik jest przepracowany pracujac co drugi dzien po 16,lub 24 h ,a najlepiej jagbys nieszedl wogule do domu tylko charowal naokraglo.Bardzo duzo pracownikow zostalo zwolnionych z chwila wejscia z zycie nowej ustawy o dofinansowaniach do osob niepelnosprawnych przez co osoby ktore pozostaly musza teraz charowac za tych zwolnionych ,a jeszcze zeby byly wieksze kozysci dla firmy to pozabierali po 1 osobie na kazdym posterunku ,a pozostalym dolozono godziny za te zwolniona osobe ale juz na umowe zlecenie za 2 zl na h.Moim zdaniem dopuki niewpadnie tam jakas katrola i nieprzeswietli tej firmy i dokladnie nieskontroluje calej procedury jaka stosuje kierownictwo tego oddzialu i niezmieni sie tamtejszego szefostwa zadzacego tym oddzialem to ludzie beda nadal charowac jak niewolnicy .

Morze u was na slasku jest lepiej ,czego niemorzemy powiedziec ze w Kuj Pom jest podobnie .Ja pracowalem kakretnie w oddziale Torun,i moi byli kierownicy co do podejscia do pracownika niemieli zadnych skrupuluw .Niezgodziles sie na podpisanie godzin na umowe zlecenie to kazali ci sie zwolnic tlumaczac to tym ze jest to polecenie odgorne ,ale kto chcialby pracowac dodatkowe godziny po 2 zl.Kierownictwo tego oddzialu ma pracownikow tam pracujacych za smiecie ,ktore mozna przezucac z miejsca na miejsce,jednoczesnie pod pretekstem zwolnienia zmusza sie ludzi do charowki po 250h miesiecznie.Oni traktuja pracownikow jak swoich niewolnikow za kazda cene ,aby tylko oni wyszli na swoje ,a zdanie pracownika sie nieliczy.Masz trzymac gebe na klodke i charowac ,a niedajborze sprobuj sie im przeciwstawic to odrazu idziesz na najgorszy obiekt ,albo na odstrzal.Takie praktyki stosuja w Toruniu.A z tego co opisujesz to jestes widze zadowolony z pracy ,czego niemoga powiedziec pracownicy ktorzy jeszcze tam pracuja ,nieznajac dnia ,ani godziny kiedy firma sie na nich wypnie.Ja wprawdzie jestem zadowolony ze juz tam niepracuje ,a pracowalem u nich 2 lata i dopuki nieweszly te nowe przepisy o zmiejszonym dofinansowaniu do niepelnosprawnych ,to wszystko bylo OK,ale gdy tylko zmiejszono dofinansowania to automatycznie zaczely sie masowe zwolnienia i teraz pozostali charuja za tych zwolnionych na umowe zlecenie za 2 zl po 50 -60 h miesiecznie plus swoje godziny .Taka jest prawda otym oddziale i kierownictwie tam zarzadzajacym.

Z DZIERZONIOWA
@ja

jA pracowałem na zakłądzie w Cersit na strefie w dzierżoniowie laba od kierowców za wpuszczenie poza kolejnością browar - magazyn ułożony znami wsytko było spoko -koordynator bywał raz na ruski rok mireliśmy telefon i dxzwoniło się na metzelera ,oriona do chłopaków zawsze była biba .Kasa była dobra bo zawsze można było coś ukręcić z magazynami.

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Szukasz pracy w Niemczech? ZNAJDŹ PRACĘ DLA SIEBIE (m / k) (088)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Ślusarz
ELSUR sp. z o.o.
Wanda

Zapraszam do Oddziału we Wrocławiu.Od 5 lat spotkałam tam takiego kierownika,że wszyscy mogą zazdrościć.Dla Niego liczy się przede wszystkim CZŁOWIEK !Kulturalny,wyrozumiały i ugodowy.Nie gardzi ludzmi,a ich szanuje.Aż chce się iść do pracy.Nie podpisałam umowy -zlecenia na nadgodziny,ale nadal pracuję bez problemów.W poprzednim zakładzie miałam umowę -zlecenie na....1 /słownie-jeden złotych/ na godzinę .Na drugi dzień zwolniłam się z tej firmy.O co poproszę przełożonych,to pomagają załatwić.Wprawdzie umowę o pracę dostałam tylko na rok, ale liczę,że będę miała przyjemność pracować z tymi przełożonymi nadal.Panie Kierowniku, dziękuję.

pan

Ale ludzie sie bojom latwo sie muwi i mam pytanie jaki jest przydzial sortuw mudurowych czy dostaje sie to co 5 lat albo pokims kto pracowal i zdal po3 latach

Kontroler

Do Jarexsa Jesteście obserwowani zanim podejmiecie jakieś działania to zastanówcie się ja was obserwuję 5 z 10 firm zapłaciło wysoką cenę za swoje działania nie wystraszę się waszych Papug na mnie to nie działa jeszcze są inne instytucje jak PIP NIK PEFRON mam na myśli poza Państwowe. !!!!!!!

Oferty Pracy

Pracownik produkcji P.U. Jarexs 2014-08-11 Żródło: Gowork.pl Dzierżoniów (dolnośląskie) P.U. Jarexs Sp. z o.o w Świdnicy zatrudni pracowników produkcji - praca przy przygotowaniu, docinaniu i sortowaniu uszczelek. Poszukujemy osób chętnych do pracy - bez ograniczeń wiekowych - kobiet oraz mężczyzn. Praca na terenie Dzierżoniowa. W przypadku kilku chętnych osób zapewniamy dojazd z okolic Piławy Górnej, Piławy Dolnej, Owiesna, Niemczy, Nowej Rudy, Bielawy, Pieszyc oraz inny okolicznych miejscowości. Kontak

@Oferty Pracy

Pamiętajcie w jedności siła nie dajcie się ładować tylko tak można coś zmienić tylko tak można zmusić pracodawce do zmiany postępowania. Wiem bo moje interwencie i działania odniosły pozytywny skutek jak firma będzie wiedziała że ktoś patrzy im na ręce to wezmie na wstrzymanie tylko w taki sposób trzeba urwać łeb Hydrze.

ja.
@Kontroler

Wszystko to ladnie i fajnie wyglada z twojej perspektyw i podejscia do sprawy,ale znajdz mi kokokolwiek kto bedzie chcial sie zaangazowac w ta sprawe.Ludzie sie boja ze jesli zloza donos gdziekolwiek to odrazu zostana odstrzeleni przez pracodawce ,a w szczegolnosci kierownictwo dzialajace w oddziale Kuj Pomorskim poniewaz oni niemaja zadnych skrupulow i nielicza sie z pracownikiem tylko jak niedajboze upomnisz sie o swoje to jestes do odstrzalu,i kto z obawa utraty pracy zechce podpisac sie pod jakim kolwiek donosie na praktyki stosowane w tej firmie.Moim zdaniem to kontrola powinna odbyc sie z nienacka bez mozliwosci dokonania jakichkolwiek poprawek w dokumentach ,powinno sie najpierw sprawdzic ile faktycznie godzin pracujemy ,czyli grafiki ktore otrzymuja pracownicy z grafikami przekazywanymi do kakretnych instytucji ,ktore prowadza kontrole nad dana firma ,a jak wiem to takie kontrole odbywaja sie po upszednim zawiadomieniu danego pracodawcy ,kiedy i o ktorej ,a puzniej dopiero jest przeprowadzana kontrola ,a pracodawca wtedy ma czas na przygotowanie kakretnych dokumentow ,pod katrole.Powinno odbywac sie to tak jak kontrole prowadzone przez PIH,Urzad Celny ,itp aby byli zaskoczeni taka kontrola i niemogli sie do niej odpowiednio przygotowac.Takie jest moje zdanie w tej sprawie,bo jak wspomnialem nikt z pracujacych pracownikow niebedzie sie narazal na donos wiedzac ze i tak to sie wyda kto na nich doniosl ,bo i w tych instytucjach moga mniec swoje wtyczki i zostana odpowiednio poinformowani o jakiej kolwiek kontroli.

@ja.

No i odpowiedziałeś sobie na jedno z pytań właśnie na to liczy pracodawca na wasz strach ja też się bałem ale podiołem to ryzyko no wiem łatwo mi się mówi ale ja też mam rodzinę i 6 ci letnie dziecko a mimo to zdecydowałem się wystąpić przeciwko pracodawcy. Mam pytanie do ciebie jeśli pracodawca zatrudnia cię za 1680 brutto to jak ci powie że masz podpisać aneks do umowy że zgadzasz się pracować 168 zł brutto to co ???? podpiszesz. To jest plaga sam z nią nie dam sobie radę ale staram się coś robić w tym kierunku im więcej takich jak ja tym większy respekt będą miały firmy przed podjęciem takich działań. Pamiętajcie w jedności siła. Jeszcze jedno jako były pracownik też możecie wystąpić przeciwko firmie i wysłać kontrole sprawy Sądowe do trzech lat zacznijcie walczyć o swoje a nie biadolić bo tylko biadolenie widzę na tych wpisach zacznijcie walczyć o swoje prawa zacznijcie łączyć się w grupy życzę powodzenia ja ile będę w stanie tyle wam pomogę Jarexs jest u mnie na widelcu w odpowiednim czasie uderzę narazie obserwuję te firmę tyle wam pomogę.

@ja.

Najlepiej to udac sie ze skarga do Inspekcji Pracy jednoczesnie zlozyc skarge na praktyki jakie stosuje Jarexs do PRONu ,niech oni sie przyjza i dokladnie sprawdza te sytuacje.Jednoczesnie trzeba miec jakis dowod na przedstawoine zarzuty ,bo bez tego trudno bedzie im udowodnic wszystkie przekrety jakie stosuje pracodawca ,nagminne wciskanie nadgodzin do ktorych nas zmoszono pod grozba zwolnienia ,okazanie przy kontroli grafikow pracy ktore nam daja poniewaz stosuja praktyki zeby bylo wszystko w pozadku robia inny do PFRONu, a inne dla nas ,tam niewykazuje sie tych nadgodzin za ktore placa 2 zl,i inaczej spozadzona jest karta rozliczania godzin pracy poniewaz bez jakich kolwiek dowoduw ciezko bedzie udowodnic im przekrety jakie oni stosuja zmoszajac nas do charowy po 250-60 h w miesiacu ,a powinnismy pracowac w systemie 12/24 ,a wiadomo jak pracujemy.I doputy dopuki nikt im sie niewezmie do du-,do beda nagminnie nas wykozystywac z nadgodzinami ,itp.

pan

Do kogo mamy sie zwrucic z tom sprawom bo jestesmy wykorzystwani jak murzyni w afryce pracujemy za miske ryzu nie mamy ubrani i chodzimy jak dzia czy w konicu ktos wzimie za tych ludzi kturzy nas tak wykorzystujom czy kotos sie tym zainteresuje ile my ludzie z drugom grupom mamy w konicu pracowaci

pan

Bo tu cza protest zrobic albo cos inego bo ta firma to poraszka jest nic nie dajom robi sie dodatkowe godziny robi sie zdarmo idt

@pan

Ja pracuje w oddziale KujPomorskim i u nas jest podobna sytuacja,wode do picia daja raz w miesiacu 6 butelek na 3 osoby na miesiac przy tych upalach ktore ostatnio byly.Co do godzin to rzeczywiscie tu sie zgadzam ,pracujemy po 240-250 h za friko ,zamiast swoich regulaminowych 168 h dodatkowo zmoszono nas pod zasrtaszeniem zwolnienia do podpisania nadgodzin za 2 zl ,gdzie musimy pracowac co drugi dzien po 12 lub 24h na dobe i sli niepodpiszesz to jestes do zwolnienia bo koordynator twierdzi ze to jest wymog firmy .A gdzie tu sa prawa pracownika ktorego firma wykozystuje do kresu wytrzymalosci ,a czas na odpoczynek ,to ich nieinteresuje chcesz pracowac to zap,az ci garb wyrosnie ,a pracuja tu osoby niepelnosprawne z roznymi zchozeniami ,ale firma nic sobie z tego nierobi ,masz zasuwac ,a spac w pracy na stojaco bo jesli idziesz na 24h a na drugi dzien na noc to kiedy masz odpoczac ,a powinno sie pracowac w systemie 12/24.i dopuki Inspekcja Pracy i NFRONu nic tu niezadzialaja to firma szybko wykonczy swoich pracownikow. I ja tu mysle ze trzeba sie zwrocic do konkretnej instytucji ktora przyjrzy sie praktykom jakimi kieruja sie ierownicy w,w firmy.

zawiedziony

Poraz kolejny ta pseoudo firma od siedmiu bolesci robi sobie z pracowników jaja .Wypłaty miały byc do 15-stego a oni nawet nie raczyli poinformowac o tym ,że wypłata moze będzie w poniedziałek,a może do 20-stego,jak próbuje sie nam teraz wmówic.Na umowie jest wyraźnie napisane że do 15-stego ale oni i tak leja na to z góry.Traktują ludzi jak bezmyslnych fizoli,którzy nie potrzebuja pieniedzy na zapłate za rachunki, jedzenie ,leki.Zero jakiegokolwiek kontaktu i lakoniczne zbywanie pani Oli.Szczerze niepolecam pracowac w tym bur...

pan

Pan dyrektor odzialu swidnickiego traktuje ludzi jak powietrze bez powodu daje nagane lub zwalnia jak sie mu nie potporzadkujesz karze pracowac po 30 nocek w miesiacu

bartosz

A ja mam takie pytanie czy jak sie zerwie umowe z firma Jareks to czy jest jakas kara bo slyszałem ze jest powie mi ktos jak to wyglada? bo aktualnie mam zamiar podpisac umowe z ta firma na dniach

@bartosz

Jeśli jeszcze niepodpisales żadnej umowy to nic ci niegrozi ,a jeśli byś podpisal to i tak masz 1umowe na okres próbny w którym tobie i pracodawcy przysluguje 14 dniowy okres wypowiedzenia.

gabi

pracowałem bardzo długo powiem tak warunki pracy tragedia wymagania nie wiadomo jakie robiłem duzo godzin a nastepny miecha miałem miej godzin dlaczego bo nie chcicom płacić kasy na godziny teraz co się dzieje w firmie to tragedia w biurze sie zmieniają osoby nikt nie wie o co chodzi pan darek pracował na dwa etaty i dzwonił do pracowników a nie miał taki uprawnej i co było tyle zamieszania ta firma idzie na dno juz w maju 2012 roku miała byc zamkienta bo odeset szef mientusz powie tak nie polecam tej firmy....

belf

Pracowałem w Jarexsie oddział Strzegom,to co tam się nasłuchałem i byłem świadkiem to przekracza ludzkie pojęcie: brak tolerancji i szacunku wobec pracowników, ciągłe zwalnianie ludzi rotacja niesamowita,szkoda gadać z daleka od tych ludzi.

byly

To niewszystko co w tej firmie sie obecnie dzieje, po wejsciu nowych przepisuw dotyczacych dofinansowan z PFRONu zaklad zaczol masowe zwalnianie pracownikow na ktore nieotrzymaja dodatkowych 600 zl.Kierownictwo Firmy zmusza pracownikow zatrudnionych na czas okreslony ktorym jeszcze nieskonczyly sie umowy aby same skladaly wypowiedzenia z pracy tlumaczac to brakiem stanowisk pracy i proponuje ponowne zatrudnienie na umowe zlecenie za 3,50 na h.Niestety takie praktyki stosuje sie w bylej firmie ,i zatrudnia sie tylko osoby ze specjalnymi schorzeniami z 2 grupa na ktore otrzymaja dodatkowa kase ,lub z 1 grupa .Za taki stan mozemy podziekowac naszemu Rzadowi bo to przedewszystkim on doprowadzil do tego ze osoby niepelnosprawne traca prace o ktora dotychczas niebylo trudnosci z 2 grupa, a zaklady otrzymuja mniejsze dotacje wiec musza dokladac do przacownikow ze swojej kiesy przez co uszczupla to im swoje zyski i zycie kierownictwa tychze firm w luksusach, no ale to niestety kosztem niepelnosprawnych pracownikow ktorzy pracuja w tych firmach.

Byłły

No proszę! Prawda boli!

Byłły

Praca na stanowisku "sprzątanie" -zdecydowanie NIE dla I- II gr. Praca nad siły gdyż zbyt mało pracowników a rejon olbrzymi stąd ciągłe zwalnianie się pracowników a co ważniejsze Jarexs sam zwolni niepełnosprawnego za L4 już za 10% zwolnienia do dni pracy. Rotacja pracowników ogromna :( Co chwilę zmieniają nazwy pewnych oddziałów co wiąże się z podpisywaniem nowych umów. (work,jarexs,obecnie jarexs plus) Dotyczy- Pracownicy zatrudnieni do pracy w miejscu WEPA Piechowice. Jedyna zaleta to wypłata na czas i za dojazd do pracy pod warunkiem posiadania własnego auta. Żadnych zwrotów czy dofinansowań za leki czy inne art. ortopedyczne. Jeżeli np. raz w miesiącu pójdzie się do lekarza na jakąś wizytę to w przeciągu roku 12 dni urlopu mniej. (usunięte przez administratora)

c18

u nas tez dostalismy pełne wyposażenie w umundurowanie , koszulki koszule , polary , kurtki , spodnie ...tak że na to nie moge narzekac ...wypłata do 10 ..też ok ...tylko te dziwne umowy 6,5 brutto, reszta to premia jakas ...no i po groma 2 badania wstepne ...

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS