Opinie o Sobiesław Zasada Warszawa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sobiesław Zasada Warszawa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sobiesław Zasada Warszawa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobiesław Zasada Warszawa w Warszawa

Iks

Na jaką pensję netto może liczyć Konsultant ds Telefonicznej obsługi klienta?

Klaudia

To prawda ze firma nie ma prawie w ogóle rotacji?

Lolo
@Klaudia

Tak. Bo zostało tylko kilku desperatów którzy nigdzie indziej nie mogą znaleźć pracy. A nowy jak przyjdzie usłyszy warunki finansowe to od razu ucieka. Minimalna krajowa i nic więcej.

Edyta
@Lolo

Cześć, może taka stawka, o której piszesz czyli minimalna krajowa jest po prostu oferowana na start a później można liczyć na jakąś podwyżkę? Jestem ciekawa jak faktycznie wyglądają zarobki w Sobiesław Zasada Warszawa więc prosiłabym o przybliżenie tematu.

stłuczka nie wielka

nie polecam ! pan Juzek w garazu lepiej naprawia a dotego obrazaja mechanicy klijenta i kierownika .nagranie z kamerki samochodowej

Magda

Chciałabym wyrazić bardzo pozytywną opinię o pracowniku firmy Zasada Warszawa Panu Marcinie Komala. Bardzo kompetentny, nastawiony na wysłuchanie klienta, który kupuje samochód. Dobry sprzedawca, nie narzucający swojego zdania czy opinii. Punktualny, wszystko było na czas pzrygotowane ,dokumenty i samochód:).Wszystko z cierpliwością i uśmiechem. Brawo ! wiecej takich pracowników !:)

@Magda

Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Zarówno w naszym imieniu jak i Pana Marcina. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona! :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sobiesław Zasada Warszawa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wiktoria

Chyba nie jest zbyt dobra atmosfera w tym miejscu?

Patrycja

Wybrałam się do tego serwisu po tym jak Zaświeciła mi się kontrolka o zużyciu okładzin hamulcowych w ML-u przednie klocki hamulcowe były wymieniane 4 miesiące temu wiec byłam pewna ze do wymiany będę tylko tyknie uprzejmy Pan z serwisu zakomunikował mi ze trzeba wymienić zarówna przednie jak i tylne tatcze i klocki ponieważ nigdy nie były wymieniane i powiedział ze minimum będzie to koszt 6 tysięcy zdenerwowałam się zabrałam raport wydania i pojechałam do serwisu w Sosnowcu okazało się ze ro wymiany były tylko tyknie klocki tak jak przypuszczałam serwis na armii krajowej to oszuści i naciągacze zdecydowanie odradzam

@Patrycja

Pani Patrycjo, oceniła nas Pani negatywnie, a my jesteśmy serwisem z Warszawy. Mam nadzieję że z naszego serwisu nie ma Pani negatywnych wrazeń. Jeśli tak to postaramy się na nie odpowiedzieć.

Stanisław
@Sobiesław Zasada Warszawa

Popieram Panią Patrycję ponieważ Grupa Mercedes Sobiesław Zasada to Ta sama Grupa Kraków czy Warszawa a wszystkie salony reprezentują Producenta Mercedesów. Ja również mam niesmak do salonu Mercedes Zasada w Kraków Armii Krajowej 17 nasz pracownik ze względu na ryzyko przekroczenia limitu kilometrów na pierwszy przegląd musiał skorzystać z serwisu w Krakowie, auto Mercedes GLC Coupe 220d pierwszy przegląd dn. 15-01-2019 , auto ośmio miesięczne zakup 13-04-2018, przebieg 20700 km 13-, serwisant wmówił nieświadomemu użytkownikowi (Firma-Kobieta )wymianę filtrów płytkowych z węglem i czyszczenie i dezynfekcje klimatyzacji+ filtr powietrza za co skasowali prawie 1000,- Pln a cały przegląd wyniósł 3181,- z rabatem W serwisie Mercedesa Mirosław Wrubel taki przegląd kosztowałby ok. 2000,- Czyszczenie klimatyzacji i wymiana tych filtrów w aucie ośmio miesięcznym to zwykłe naciągactwo ( w innych salonach sugeruje się co dwa lata), pewnie przy drugim przeglądzie trzeba będzie u nich wymienić wszystko co się zużywa. Myślałem że autoryzowany salon to synonim uczciwości, mam zamiar opisać tą sprawę do centrali w Niemczech.

Ola
@Stanisław

Ponownie, jest to profil firmy Sobiesław Zasada Warszawa, dealera Volkswagena.

@Ola

Są może na forum osoby, które pracowały na serwisie w Sobiesław Zasada? Chciałbym wiedzieć, czy osoba niemająca wykształcenia o profilu mechanicznym, jednak mająca umiejętności naprawy pojazdów osobowych może z powodzeniem aplikować do tego miejsca pracy? Proszę o informację od osób, które mają doświadczenia związane z pracą w tym miejscu.

@Marcin

Nie mamy aktualnie potrzeb w tym dziale, ale przyjmujemy pomocników mechanika. Doświadczenie jest wymagane. Profil mechaniczny jest mile widziany.

Aktualność
Zapraszamy do nas!
Otwórz grafikę i dowiedz się o nas więcej!

Wojciech

Mercedes, to co piszesz, to poważne oskarżenie na pracownika firmy, które powinieneś zgłosić w innym miejscu. Forum to poświęcone jest bardziej temu, jakie warunki pracy świadczy firma Sobiesław Zasada Warszawa swoim pracownikom. Wypowie się ktoś na ten temat?

Zuzanna

@EMG Drogi Użytkowniku, rozumiem, że możesz być z jakiegoś powodu niezadowolony z usług firmy Sobiesław Zasada Warszawa, jednak pamiętaj o tym, że niedozwolone jest podawanie danych osobowych pracowników firmy. Jest to niezgodne z regulaminem, który zaakceptowałeś. Niemniej jednak. Co rozumiesz przez "brak kontaktu telefonicznego"? Czy pracownik firmy nie odbiera od Ciebie telefonów, czy może to on miał się z Tobą kontaktować w tej sprawie, a tego nie zrobił? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

Wiktor

Możecie podpowiedzieć mi czy warto starać się o pracę w firmie? Słyszałem sporo dobrego o nich, może praca byłaby również dobra.?

Zuzanna

Jeśli dana firma posiada więcej niż jedną lokalizację, warto sprawdzać w jakim wątku dokładnie się znajdujemy. @SobiesławZasada bardzo dobrze, że inni użytkownicy forum mogą przeczytać tutaj sprostowanie i sami wyrobić sobie zdanie na temat firmy.

Dominik

ogólnie polecam

Zuzanna

Sobiesław Zasada Warszawa poszukuje obecnie między innymi osób na stanowisko PRACOWNIK MYJNI oraz ELEKTRYK. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w tych działach firmy? @Sebastian chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie. Jak wygląda proces wdrażania Cię do pracy?

Sebastian

chociaż pracuje tutaj od niedawna w DSF to jestem mile zaskoczony dobrą atmosferą pracy, pomocnymi pracownikami tej firmy. Dam znać jak się zmieni na te chwilę pozytywnie !

Pogromca lizusów
@Sebastian

Kilka dni w pracy i już się podlizuje. Żenada !

Sebastian

pracuje tu od niedawna dlatego moja opinia może nie wychodzić z doświadczenia ale napiszę jako "świeże oko" bardzo dobra jest tutaj atmosfera pracy a to dla mnie ważny czynnik, poza tym bardzo dobrze oceniam wygląd salonu i serwisu. Mam pozytywne odczucia i nadzieję że się nie zmienią na minus !

Gosia

Byłam na naprawie przodu, wymianie zderzaka itd. 3 dni wystarczyło na wszystko z zastępczym autem na czas naprawy. Było miło i sprawnie. Recepcjonistka konkretna, polecam.

jolaiz

Bardzo polecam pracę oraz usługi w S Zasada Warszawa. Ludzie są bardzo oddani i ambitni. W każdej pracy może coś się nie uda, ale chodzi żeby nie zamiatać problemu tylko go rozwiązywać i w tej Firmie właśnie tak jest. Pozdrawiam serdecznie

ja_

Firma w porządku, nie mam zastrzeżeń. Jak komuś nie chce się pracować to niech pójdzie na wcześniejszą emeryturę.

Tomasz

Jeśli chodzi o warszawskie salony VW - najlepsza obsługa + ekspozycja. Śmiało mogę polecić!

Tomasz

Zostaw merytoryczną opinię o Sobiesław Zasada Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Sobiesław Zasada Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Sobiesław Zasada Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sobiesław Zasada Warszawa?

Sobiesław Zasada Warszawa
1.7/5 Na podstawie 80 ocen.