Opinie o Sobiesław Zasada Warszawa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sobiesław Zasada Warszawa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sobiesław Zasada Warszawa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobiesław Zasada Warszawa w Warszawa

hhhh

@ kasia może jednak warto żeby przestrzec innych ?

Jeśli chodzi o naprawy blacharsko lakiernicze zasada na Grochowskiej , to dno . Żal pisać o tym jak spartolili robotę :-(

iki

teraz do nich jest potrezba osoba jako Recepcjonistka Salonu Sprzedaży i wydaje mi się, ze ogólnie nie ma problemu z praca u ncih, tylko właśnie co do zmian na pewno trzeba się juz dogadac potem też koniecznie.

inseminator

W tym salonie różowo nie jest. I chyba nigdy nie było. Po tym, jak sprzedawca puścił na lewo kilka bryk na podrobione faktury i wziął za to kasę na swoje konto ludzie tu zdziczeli do reszty. Każdy podejrzany jest już od progu i nieważne czy to klient, czy pracownik. Inna sprawa że z pracą w Warszawie jest kiepsko, więc każdy pilnuje swego mimo kiepskich zarobków.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sobiesław Zasada Warszawa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
gapa

Posiadanie rocznego doświadczenia nie stanowi dużego wymogu do spełnienia @migi, pamiętając, że można liczyć tutaj na stabilność pracy i nawet wypłaty.

iki

to chyba nic dziwnego, że jako blacharz trzeba mieć doswiadczenie, ale wydaje mi się, że tez miejsce pracy jest dobre, bo to Warszawa jednak, a tu są lepsze premie.

migi

hej @hgv, niestety to stanowisko już jest nieaktualne i obecnie poszukują blacharza do pracy w warszawie, natomiast musi mieć kwalifikacje do tego zawodu oraz roczne doświadczenie w pracy

Ludzie sami (usunięte przez administratora) tam wszystko idzie bokiem. Poszukajcie na allegro częsci z numerem dealera. Ale są i plusy. Można tam wszystko kupić za połowę ceny jak masz znajomości.

hgv

o pameitam wlasnie ze jakis czasu temu poszukiwali na stanowisko doradcy serwisowego, nie wiecie czy w najbliszym czasie bedzie u nich rekrutacja tam?

doradca

Nie mogłem przejść koło tego komentarza obojętnie. Internet zapewnia anonimowość i chyba dlatego „qpa” [ na marginesie odpowiedni NIC ;) ] jest taki śmiały w wypowiedziach. Cos mi się wydaje ze „kolega” to ma osobistą urazę do firmy Zasada i koordynatora, na marginesie ciekawe za co wyleciałeś … ? ;)))) Raczej wiem o kogo Ci chodzi i jestem pewien ,że za darmo Cię nie wywalił, to nie ten typ człowieka. Firmy i ludzie są różni ale tak jak powiedział mój przedmówca branża jest ciężka i coraz bardziej porąbana, trudno się nie wypalić po kilku latach. Z tego co wiem , a wiem bo mam tam znajomych jak to w naszej branży , w tej firmie pracują ludzie po 10 lat i dłużej, czyli można jak się chce ! Wiem też, że jakoś mało ludzi się sama zwalnia, przynajmniej nie ma o tym głośno na mieście tak jak o innych firmach gdzie cała branża zaraz huczy o masowych ucieczkach z danego aso…. ? ! Poza tym pracowałem z „koordynatorem” w dwóch poprzednich firmach przez kilka lat i naprawdę nie wiem o co ci chodzi, chyba po prostu nie kumasz tej branży i tego ze trzeba pracować a nie się obijać. Fakt, ciężki to człowiek i ma swój świat ale ludzkie odruchy też posiada. Wymagający aż upierdliwy do bólu a co najgorsze pamiętliwy, ale w mojej opinii jest ok jak ty jesteś ok względem niego i firmy, nie kojarzę by wyleciał ktoś „za darmo” z poprzednich naszych firm. Pracuje w branży od 7 lat i nie znam serwisu który ten Pan „koordynator” położył , wprost przeciwnie w mojej ocenie wiec może kolega przytoczy choć jeden ? Wiem że cwaniaków i kombinatorów tępi i ciężko raczej z nim wtedy wszyscy w firmie mają ale normalnie pracujący ludzie nie maja czego się bać, wiem to z doświadczenia bo sam miałem z nim na początku „pod górę”. Co do reszty, umów itd.…. nie będę się wypowiadał bo nie wiem……. Nie wiem też ile narzekający kolega zarabiał u Zasady ale jak się nie podobało to zapraszam do rodzinnego ASO takiego w jakim ja robię , z właścicielem panem i władcą pierwszego maja prywaciarzem , wiem co mówię. Dopiero kolega będzie miał powody do narzekania ;) i zobaczysz co to jest kijowa atmosfera pracy, kiepska umowa i walka co miesiąc o własną kasę. Ja mam raczej pozytywne info z branży na temat roboty u zasady choć sama robota doradcy jest do d….. ale z chęcią bym się tam zaczepił. Pazdro.

qpa

Nie polecam. Kiedyś było nieźle ale wszystko szybko się zmieniło. Głównie za sprawą koordynatora który położył już poprzednie serwisy którymi "zarządzał". Tu będzie podobnie. Atmosfera zrobiła się do kitu caly czas nerwy stres, mobbing, inwigilacja, odpowiedzialność nieadekwatna do zarobków, polowania na premie. Zasady wynagradzania tak skonstruowane że dają mozliwość manipulacji w pełnym zakresie. Tam by się przydała jakaś inspekcja pracy bo nieraz łamią prawo ale nie ma na nich bata bo tak sformuowane są umowy że g... mozna łobuzom zrobić. naprawdę nie poleccam, podejrzewam że wkrótce ludzie masowo zaczną stamtąd pryskać. Wyzysk i wykorzystywanie pracowników. Mają cię za śmiecia z którego trzeba wycisnąć ile się da i cały czas kombinują jak najmniej ci za to zapłacić. Stanowczo odradzam.

jacek

@zasadny, ja bym bardzo chciał, żeby to o czym piszesz był prawdą, bo sam cenię zaangażowanie i odpowiednią wypłatę, ale nie wiem ile mogę się dorobić będac nowym pracownikiem...

zasadny

no widzę, że janek pytałeś o cokolwiek ale niestety nikt albo nic nie wie albo nie miał ochoty odpoweidzieć na Twoje pytania, nie wiem czy to coś pomoże ale podpisuje się pod tym o co pytałeś. trzeba przyznać, że warto się angażować w pracę. potem z tego tytułu można fajne premie ogarnąć. Prawda????

janek

Wlasciwie to ja tez bym chcial uzyskac wiadomosci na temat pracy tutaj. nie wiem czy jeszcze kogos tutaj szukaja ale jesli praca jest stala i nie zwalniaja to pewnie nie jest za latwo o prace. ale chcialbym aktualnych informacji o zarobkach w tej firmie. prosze bardzo o informacje w tym temacie.

radzio

Swietna firma :-) ciesze sie, a moze aktualnie poszukuja kogos do pomocy? Mam 3 letnie doswiadczenie, myslicie ze mam szanse? szukam stalej pracy na normalnych warunkach. Jestem pracowity i chetnie ucze sie nowych rzeczy...Nie jestem konfliktowy...Napiszcie w jakich godzinach pracuje firma i ile moglbym zarobic na poczatku?

m

Glupoty gadacie. Firma bardzo dobra, wszystko wypłacają na czas, zwolnień jest mało. Jak ktoś jest do kitu i nie chce mu się robić to wywalaja i słusznie. Atmosfera pracy jest bardzo miła. Pracuje tam od kilku lat i nie narzekam. Znam za to inne salony w których ludzie narzekają bardzo na płace, atmosferę, i szefostwo ...

klakier

niestety wszędzie jest nieciekawie mówię tu o salonach VW nie będę wymieniał z nazwy np. C[usunięte przez admina] to największe gówno na świecie zaczynając od samego prezesa po całe kadry. (usunięte przez administratora) na prawdę nie polecam. Prym w tym wszystkim wiedzie kierownik działu częśc[usunięte przez admina]

gonzo

coraz gorzej jest w tym serwisie. Dorobić to się garba tam można bo kasa żałosna, płacą mniej niż na kasie w tesco! Początki są obiecujące bo w gębie są mocni ale nic więcej, obiecanki cacanki... Za szkolenia trzeba płacić bo nakazują podpisywać zobowiązania lojalnościowe- jakaś paranoja! [usunięte przez admina] podobno skończyło się! Odradzam tam pracować

tatar

NIE POLECAM. MAŁO PŁACĄ A DUŻO WYMAGAJĄ. SZEFOWIE NIE MAJĄ KONCEPCJI NA PROWADZENIE FIRMY, CIĄGŁE ZMIANY I ZWOLNIENIA, BRAK STABILNOŚCI

LUCEK

VW ZASADA WARSZAWA DOBRY SERWIS, WYPLATY NA CZAS, ZUSY , SRUSY WSZYSTKO NA LEGALU, ILE NA UMOWIE TYLE DO REKI NIC POD STOLEM- UCZCIWY PRACODAWCA- POLECAM, SZUKAJA WLASNIE MECHANIKA Z DOSWIADCZENIEM WIEC PRZYJDZ I ZLUZ OFERTE

Zostaw merytoryczną opinię o Sobiesław Zasada Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Sobiesław Zasada Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Sobiesław Zasada Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sobiesław Zasada Warszawa?

Sobiesław Zasada Warszawa
1.7/5 Na podstawie 80 ocen.

Sobiesław Zasada Warszawa