Wszołek Daniel Mechanika Pojazdowa

Kraków

Opinie o Wszołek Daniel Mechanika Pojazdowa

Natalia

@cenek ma rację. To ważne, że pracownik ma pewną odpowiedzialność, więc bez doświadczenia ciężko zaufać takiej osobie w tym zawodzie, ponieważ pomyłka może dużo kosztować. Ale z doświadczeniem pewnie szukają pracowników. Czy ktoś coś wie na ten temat?

cenek

panowie, doświadczenie w takiej mechanice to podstawa. Nikt nie zapłaci nawet 3000 brutto człowiekowi, który nie ma pojęcia o tym jak wygląda tłumik :)

krzysiek

Myślę,że każdy się w tej firmie zarabiał bardzo dobrze i nikt nie uciekał z tego powodu, po prostu musiał odejść, a dlaczego może warto zapytać samego szefa.

krzysiek

Bzdury i kłamstwa wyssane z palca! W tej firmie, jeżeli coś potrafisz, naprawdę dobrze zarobisz bez "ciśnienia". Znam Pana Daniela od 12 lat i znam jego problemy z pracownikami. Ci którzy odeszli z pracy mają nieczyste sumienie i chyba nie chcą pamiętać, że to oni są coś winni byłemu szefowi. Niech sobie też przypomną, jakimi samochodami przyjechali zatrudniając się, a jakimi wyjechali kończąc pracę. To samo dzieje się też w mojej firmie. Wszystkim zainteresowanym szczerze życzę powodzenia we własnym interesie!

dino

podobno szukają teraz pracownika, kolega coś wspominał i chciałbym dowiedzieć się czegos więcej aby nie popaść w błoto bo tak właśnie wyszło w mojej poprzedniej pracy. Tym razem chce się upewnić że firma jest wypłacalna, nie ma długów i podpisują z pracownikami normalną umowę. Jakie zarobki oferuje firma osobom z doświadczeniem?

kolo

Pani (usunięte pzez administratora) jest jak ten szewc co bez butów chodzi .Ma salon spa a reszty można się domyślić co chciałem napisać .

jo

Wszołek jak połaci tygodniówkę to okrada cię raz w tygodniu ,jak płaci dniówkami to okrada cię codziennie.

greg

Na temat szefowej można powiedzieć tak :może i dużo kasy ale zero klasy wiocha ,wiocha ,wiocha ,widać słychać i czuć.A co do kasy większość z tego co powinni wypłacać pracownikom, a nie wypłacają (usunięte pzez administratora)

kolo

Szefowa na prawdę jest niezła, jak się dowiedziałem że otwiera nowy interes to myślałem że to będzie coś z branży ogrodniczej lub rolniczej. Jakiś handelek artykułami typu gumofilce,kufajki a okazało się że to spa ha ha ha .

jurek

Według mnie dla takiej fajnej szefowej warto by było pracować nawet za darmo.

Kręcioł
@jurek 15.07.2011 12:41
Według mnie dla takiej fajnej szefowej warto by było pracować nawet za darmo.

Za darmo nie warto pracować nawet dla MISS dowolnego kraju u,której masz 'bonusy'.

greg

Czytam to i nie rozumie o co tu chodzi, czy ten Wszołek jest postury Pudziana że się ludzie go tak boją i nikt się nie upomni o to co się należy.A zresztą nawet gdy by był to przecież są instytucje, które mogą się zająć nie przestrzeganiem praw pracowników.

jacek

Coś o tym słyszałem .Ciekawie tam podobno liczą urlop ,po roku pracy dwa dni i to nie płatnego.Co do płatnego to w tej firmie nie istnieje.

Tak na pewno,jak ktoś lubi być kręcony na kasę to niech się sam tam zatrudni .Z kodeksu pracy są tam przestrzegane obowiązki pracownika o prawach nie ma mowy.

Zostaw opinię o Wszołek Daniel Mechanika Pojazdowa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wszołek Daniel Mechanika Pojazdowa