Balton Sp. z o.o.

Opinie o Balton Sp. z o.o.

Aneta

@aaa Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy Balton. Może zatem podzielisz się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Jakie dokładnie warunki oferuje pracownikom? Czy umożliwia rozwój zawodowy, specjalistyczne szkolenia, które pozwolą na poszerzenie kwalifikacji?

aaa

Szanowna Pani ale chyba pomyliła Pani firmy??? Nasza firma, to firma medyczna.! Nie sklep na lotnisku!

Aneta

@J23 Niestety, na Twoje pytanie nie umiem Ci odpowiedzieć, jednak jeżeli zdecydujesz się pójść na rozmowę do firmy Balton, to chciałabym Cię prosić abyś napisała informacje o tym, co zostało Ci na rozmowie zaproponowane, jeśli chodzi o warunki. Będę Ci za to wdzięczna.

Janusz

Jak się pracuje? Czy macie w firmie jakieś benefity?

Shady_Lady

moja historia jest podobna, ale chyba bardziej "drastyczna", bo wytrwałam na rozmowie jednak dłużej.. Rozmowa rekrutacyjna do działu eksportu na 8. 7.50 dotarłam wiec na miejsce. 8:05 przychodzi dwóch starszych panów. no i rozmowa. po 1 nie moglam nic dokonczyc mowic bo ciągle jakies komentarze, wtrącanie się, do tego patrzenie na zegarek co chwile tez. ale mało tego. dali mi do uzupełniena formularz pewnie ten sam - powielenie tego co w CV, czyli mów i pisz! okej. luz. dochodze do pola "wyznanie" i pytam, co to ma do rzeczy, wyjasnili ze sprzedają jakies rzeczy do in vitro itp. okej spoko to jeszze jakos przyjęłam... dalej data urodzenia - po co? "chcemy wiedziec ile mam pani lat- bo w CV nie ma PESELU. Czemu jest Pani taka tajemniczna?" Mowię więc oczywistą oczywistośc ze "w CV które jest wysylane dorga elektroniczną takich rzeczy się nie zamieszcza, śa one potrzebne do zatrudnienia a nie po to by krążyly w internecie, i mowię wiec ile mam lat. no i pozniej cała litania, że skoro mieszkam w zachodniej dzielnicy Waw to b. daleko mam, mowię ze jechalam ponad godzinę, no ale daleko daleko. okej, mowię ze wynajmuję mieszkanie więc gdyby przeszkadzaly mi dojazdy to mogę zawsze pomyslec o przeprowadzce. a oni ze daleko daleko. mowie ze gdyby mi to przeszkadzalo nie zdecydowałabym sie tu jechac na rozmowe, daleko daleko! okej.... dalej gosciu patrzy na kwestionariusz, o panna z pani,nie mężatka, i mowi ze pewnie pani jeszcze ma tam jakiegos chłopaka, bo w CV to widziałem! COOOOOO?? mowię że przepraszam bardzo ale ja takich informacji w CV nie zamieszczam! a on okej okej jak to nie napisane,to chlopak i tak pewnie sie nie przeprowadzi blizej! a ja sie juz gotuję i mowię ze to są sprawy prywatne i wogole rozmowa zeszła na temat prywatny a nie zawodowy a on "NIE ZEBYM BYL ZAZDROSNY ALE WIE PANI.... my teraz mamy na macierzynskim co chwile kogos to BĘDZIE SIĘ MUSIAŁA PANI PILNOWAC!" a mi kopara opadła...... totalnie o p a d ł a. cos tam znowu z tym dojazdem to mowię, rozumiem ze dojazd mnie dyskwalifikuje to mozemy zakonczyc juz ta rozmowe. a oni a co pani taka niecierpliwa? Wnioski wyciągnijcie sami....

Równy i równiejszy
@Shady_Lady

Hahaha

Aneta

@anonim może to przypadek, że akurat z forum firmy Balton zniknęły komentarze negatywne, bo nie są takie stricte usuwane. Administrator forum kasuje wpisy tylko te, które łamią regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin A negatywne wpisy, niełamiące regulaminu zostają nadal na forum.

dlaczego są pousuwane komentarze - negatywne?

Ddd

Praca jak praca ale kierownictwo to totalna porażka ,zachowania jak za PRLu całuj ich po stopach ze wogole pozwolili ci u nich pracować ! Wszyscy pseudo wyżej w hierarchi firmy z bardzo przerośniętym ego ,brak kultury, obycia, nie mówiąc już o zwykłej ludzkiej przyzwoitości . Jednym słowem szkoda No firma ma potencjał tylko jak wspomniałam wcześniej kadra zarządzająca do wymiany bo naprawdę godzi to w wizerunek firmy mieć tak nie kompetentnych pracowników !.

Aneta

@handlara dość dziwny zwyczaj. Wydawało mi się, że raczej stosuje się to na odwrót. Zatem czy ktoś przeszedł przez dzień próbny w Balton i chce opowiedzieć o nim i o rozmowie rekrutacyjnej? Może to kogoś zainteresować.

Aneta

@handlaratakich właśnie informacji powinniśmy oczekiwać na rozmowie o pracę. A możesz powiedzieć jak wyglądała sama rozmowa, bo z tego co rozumiem na dniu próbnym nie zostałaś.

handlara
@Aneta

Na dniu próbnym nie zostałam więc i do właściwej rozmowy nie dotrwałam. Rozmowa rekrutacyjna odbywa się po dniu pracy za darmo. Tyle ile udało mi się dowiedzieć od pani która przyszła po nas aby poinstruować co mamy robić,opisałam powyżej.

handlara

Jestem świeżo po wizycie w firmie Balton. Oprócz mnie były jeszcze dwie kobitki, pani która nas przywitała nie była zadowolona że zadaję jej proste, dla mnie ważne pytania, czyli stawka, umowa, godziny pracy, benefity i czy za dzisiejszy dzień na tzw. próbę otrzymamy wynagrodzenie a więc tak, dzień próby to praca za darmo, umowa zlecenie i 1700 netto. Podziękowałam i wyszłam. Swoją drogą codziennie po trzy osoby jako darmowi pracownicy razy osiem godzin i robota zrobiona.

Aneta

@Michał. to w takim razie sam zweryfikujesz na sobie słowa z forum. Nie ma co się od razu przejmować. Jak się dostaniesz to opowiedz nam jak wygląda rozmowa w Balton. I czy warto aplikować. Bo teraz jest sporo ofert pracy: http://balton.pl/kariera/.

jola

@ Aneta trollujesz?

kasia
@jola

jakiego wynagrodzenia mozna sie spodziewac na stanowisku montazystki? Czy jest benefit i pakiet zdrowotny?

Michał.
@kasia

Kurcze tak czytam i czytam i nie widze pozytywów, a na chwile obecna aplikuje do nich....

Aneta

@jola Rozumiem, że masz na myśli pracę na produkcji? Mogłabyś podpowiedzieć @kaliajak wygląda praca w tym dziale firmy? Dodatkowe informacje mogą być bardzo istotne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do Balton Sp. z o.o.

Aneta

@kalia rzeczywiście firma obecnie rekrutuje. Czy ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby odpowiedzieć na pytania @kalia? Zachęcam również do obserwowania zakładki oferty pracy, lub sprawdzenie linka: http://www.gowork.pl/praca/balton-sp.-z-o.o.;pr Pod nim znajdziecie aktualne oferty pracy firmy Balton.

jola
@Aneta

Wiecej placa w sklepie Nie warto

kalia

Szukaja na produkcje, czy ktos moze piwiedziec jakue warunki i stawka?

mirabella

Generalnie w ogłoszeniu wychwalaja się jaka to jest renomowana firma ze stablina pozycja na rynku A jakoś rozmowy pozostawia wiele do źyczenia. Nie wiem być może wynika to z tego że dotychczas bywalam na rozmowach w powazniejszych firmach. Podejście do pracownika slabe a pytania żenujące. Finansowo słabo to wygląda najlepiej żeby robić od rana do nocy za darmo. Przykro mi ale jak chce się pracownika to trzeba mu płacić i to nie tak jak 100lat temu. Też nie mam wygorowanych ambicji Ale przy znajomości języka i doświadczeniu ludzie mają prawo czegoś oczekiwać

Aneta

@mirabella co takiego wydarzyło się podczas Twojej rozmowy kwalifikacyjnej?

mirabella

Niestety to prawda. Jestem świeżo co po rozmowie kwalifikacyjnej i muszę stwierdzić ze daleko im do obecnych standardów. Generalnie strata czasu a jakoś przeprowadzonej rozmowy pozostawia wiele do życzenia. Jak reszta też się potwierdzi to faktycznie dziękuję bardzo za taką firmę i pracodawcę do D..

lankij

Dno i wodorosty. Moim zdaniem w ogłoszeniu powinni jeszcze pisać odporność na stres i qur .. jakimi się rzuca odnosząc się do pracowników A wdzięczność to usłyszysz - mógł się Pan lepiej postarac. Szkoda czasu jeżeli się cenisz człowieku to się cen te opinie o czymś świadczą. Cieszę się ze się pozegnalem. No i zarobki - tu się nazarabiasz...

Zostaw merytoryczną opinię o Balton Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Balton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balton Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balton Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Balton Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balton Sp. z o.o.