Balton Sp. z o.o.

Opinie o Balton Sp. z o.o.

Były na szczęście pracownik Nowy wpis

Myślę że tak będzie najlepiej, raz ze względu na sytuację w firmie a dwa, dla samego siebie i dla swojej psychiki

Wert Nowy wpis

Straszne

Kandydatka

Witam. już tutaj w komentarzach w zeszłym roku była mowa o budowie tego nowego laboratorium. Widziałam też artykuł w sieci dotyczący jego otwarcia, które miało miejsce pod koniec lutego. A ofertę pracy do niego gdzie znajdę? Były już przyjęcia?

Wert Nowy wpis
@Kandydatka

mysle że trzeba miec to na uwadze, żeby nie zostac na lodzie

Ja Nowy wpis

Witam, jak oceniacie pracę chemika / analityka? jest teraz dostępna oferta ale bez wskazanych przedziałów płac. Nie widzę też by ktoś odnosił się do pracy na tym stanowisku w ostatnim czasie. czy warto aplikować? jakiej podstawy wynagrodzenia można się spodziewać przy wymaganym 2-letnim doświadczeniu?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Balton Sp. z o.o.? 31 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Mechanik. Ktoś z Was aplikował?

Aleksandra

Atmosfera na zakupach nawet spoko? A pracy jest faktycznie dużo? zastanawia mnie ewentualny powód odejścia o którym tu wspomniano jeszcze niedawno. Dodatkowo ma się utworzyć to nowe stanowisko, jaki macie tam u siebie podział zadań? Trzymacie się ściśle zespołowo?

Weronika

Hej, możesz rozwinąć to stwierdzenie? Także widziałam tamten komentarz, co w nim jest niezgodne firmą? Czemu ludzie piszą o innej?

Ewka

Cześć, jest teraz oferta na dział zakupów i chyba nie widzę by ostatnio jakoś bezpośrednio o nim tu pisano? Czemu wiec szukają z oznaczeniem od zaraz? Rozwój czy po prostu ktoś odszedł? Na dziale jaka jest w ogóle atmosfera? mam już doświadczenie i szukam czegoś na dłużej po prostu. zarobki są po prostu rynkowe, że o nich nie piszą w treści wprost?

@Ewka

Czesc, oferty są dwie. Jedna osoba odchodzi a drugie stanowisko ma być nowe. Dział się rozwija. Pracy dużo a atmosfera nawet spoko.

Ilość plotek i obgadywania to koszmar. I to niezależnie czy to produkcja, kierownicy. Tak, to odbywa się na każdym szczeblu. Każdy mieli jęzorem, przekazuje dalej, co kto usłyszał. Życie życiem innych to sens życia wszystkich pracowników. Klika za kliką. A twarzą w twarz sztuczne uśmiechy i udawanie, że "o jeju jak ja cię lubię", "o jeju jak ja ci współczuję". Obgadują, naśmiewają się a potem wielkie pożegnania "o jeju, tak dobrze pracowało się z tobą". Niezależnie czy ktoś zna się czy nie zna się ze sobą to trzeba obgadać, bo coś od kogoś usłyszało się, więc to musi być prawda. Nie dadzą nigdy nikomu szansy na poznanie się z kimś tylko od razu ocena idzie ze słyszenia. Brzydkie zachowania, brak życzliwości to dzień powszedni.

Mucha

W szczegolnosci jak co niektore panie chodza na rozmowy z przelozonymi, albo tam wyzej z kims z zarzadu, bo obgadują i plotkują i nadal nastawiają ludzi na innych. Zadnej pokory ani wnioskow nie wyciagaja tylko dalej robia tak jak robily. Mnie by bylo wstyd.

@Mucha

To jak to teraz tak czytam – integracji nie macie żadnej? Przynajmniej od strony pracodawcy? patrząc na ofertę dla kontrolera jakości nie widzę wzmianki o jakichś imprezach w sekcji z benefitami. Pracownicy na własna rękę tez niczego nie robią? A dla przykładu w święta coś się dzieje?

Nie ma spotkań integracyjnych organizowanych przez Pracodawcę. O ile się nie mylę, to w żadnym dziale nie ma. Najwyżej można samemu coś próbować zorganizować, jakieś wyjście na piwo, ale i to jest karkołomne wobec braku większego zainteresowania. Na święta był poczęstunek, przemowy, życzenia;) było ok.

Rekrutowany

Bralem udzial w rekrutacji na stanowisko nie zwiazane z produkcja. Merytorycznie - bardzo ciekawe spotkanie, wysokie kompetencje przełożonego. Elementy ktore powodowaly ze nie przyjąłbym tej oferty - widoczne samouwielbienie prezesa (popiersie w recepcji, obrazy w innych miejscach) i przepracowanie (rekruter dzwonil do mnie w sobote), odnioslem tez wrazenie ze w firmie brakuje rąk do pracy, ze sa przeładowani obowiazkami. Poza tym, budynek i jego otoczenie wygladaja na zaniedbane, co sugeruje ze firma na wszystkim oszczedza. Zlego wizerunku firmy dopelnia fakt ze pomimo deklaracji nie otrzymalem informacji zwrotnej. Pozdrawiam.

Nikt nie odpowiedział do teraz na zapytanie odnoszące się do traktowania ludzi przez szefostwo, dlaczego? a miedzy sobą jakie relacje teraz utrzymują? Głównie interesuje mnie teraz atmosfera od strony lab, ponieważ do niego teraz kogoś szukają. w opisie widzę ze jest program związany z rekomendacja pracownika. Czy mogę się teraz z kimś na niego jeszcze dogadać przez złożeniem cv czy jak to wygląda?

Ula - pytanie

Czy obecnie firma przyjmuje osoby na niepełny etat?

Jak szefostwo w Balton Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Karo

Na którym dziale jest teraz najspokojniejsza atmosfera i ogólnie najlepiej się robi? Dopytuję w oparciu o te ostatnie opinie gdzie ktoś o jakimś fermencie pisał. Teraz są dwie otwarte oferty dla konserwatora oraz speca na dziale UR. Partnera raczej ta druga by bardziej interesowała ale nie wiem czy jest sens mu podsyłać, chce żeby robił w dobrej atmosferze, jakiej teraz można się spodziewać i jakie są zarobki?

Firma Balton Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Inspektor nadzoru. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Kandydatka

Ja się zastanawiam nad praca w tej firmie. Interesuje mnie praca w nowoczesnym miejscu, w którym będę si mogła uczyć, w którym są nowoczesne systemy zarządzania produkcją. Czy takie są? Mogę prosić o komentarz pracowników?

Była pracowniczka
@Kandydatka

Omijaj jak najszerszym łukiem! Pracowałam tu i to jak wdepnięcie na minę, z nowoczesnością nie ma to absolutnie nic wspólnego, BHP to żart (mówię o laboratoriach), cały ten kram powinno się zamknąć. Rozwój? Zapomnij :D

Lidka
@Była pracowniczka

Ja pracuję od roku i jestem zadowolona, budują nowe laboratorium, są nowe maszyny. A narzekacze na szczęście odchodzą i nie psują nam powietrza.

@Lidka

czyli inwestują? napiszesz coś więcej o tych maszynach? jak praca przy nich obecnie wygląda i czy w coś jeszcze wkładają obecnie pieniądze?

@Kandydatka

Teraz to jest istne dno ! Firma zmierza do upadku. Obiecanych podwyżek nie było i nie będzie ! Przykre że po tylu latach doświadczenie jest wyrzucane w błoto . A ludzie niedoceniani zmuszani biednymi pensjami żeby się zwalniać! (usunięte przez administratora)ze strony zarządu! Widać nie tylko w rządzie mamy Pinokiów! Kpina żenada i brak szacunku do pracowników! Z (usunięte przez administratora) nigdy nie było i nie będzie pracownika! Tylko wymagania a co od was? ????????????????????????????????????????????????????

Puknij sie w glowe
@Wuwu

W firmie rzeczywiscie nie ma rozpieszczania bo brak nadgodzin na większości działów ! Ale bez przesady, jak możesz tak kłamać Wuwu ? Później panowie z zarządu patrzą na cała produkcję jak na furiatów z którymi nie warto rozmawiać. Ja podwyżkę dostałam - brygadzistka mnie uwzględniła - od początku nam mówią ze nie będzie już nigdy tak ze każdy dostanie - czy stoi czy sie leży skończyło sie ! na jesieni wchodzą tez premie - DLA WSZYSTKICH - zobaczymy czy tu dotrzymają słowa bo to akurat zostało obiecane ! Przestań już nas kompromitować i idź pracować gdzie indziej z tym swoim „doświadczeniem” i daj nam spokój ! Mam nadzieje ,że zarząd namierzy Twoje IP i wywali za oszczerstwa i kłamstwa. Jak można komuś w ogóle obiecać podwyżkę ? Popracuj trochę w innej firmie to może zrozumiesz, przez kilka lat jak tu pracuje dostalam więcej podwyzek jak przez poprzednie 10 lat pracy - idź zobacz jak życie wyglada w w Warszawie za pensje w granicach minimalnej w magazynie czy sklepie, poroznos ulotki w mroźny dzień na śmieciowce - podyskutuj tam o opiekach medycznych, benefitach, premiach świątecznych, PODWYŻKACH, zobaczysz jakie wspaniałe życie czeka tam na Ciebie przy pracy trzyzmianowej. Poznasz dopiero firmy które maja filozofię „trzymam na minimalnej od lat” a jak sie nie podoba to wypad. Płaczesz na tym forum od dłuższego czasu / czemu tej pracy nie zmienisz ? Hejtujesz i tyle bo nic nie dostałaś, jak pewnie wiele innych osób - tak to w życiu bywa - jak się zachowujesz tak na codzień jak na tym forum to nie ma co się dziwić - jad i gorycz, tyle masz do zaoferowania - doświadczenie poziom max.

@Puknij sie w glowe

Ciekawe co byś napisala jakbyś nie dostała podwyżki :) nie od dzisiaj wiadomo że podwyżki są przydzielane teraz na zasadzie "lubię, nie lubie". Widocznie dobrze "zyjesz" nie każdy tak potrafi, mimo tego że normalnie pracuje a podwyżki nie ma bo brygadzista nie lubi.

Puknij się w glowe
@.

Bo kiedyś za starych dobrych czasów dawano podwyzki za sam fakt istnienia i Ekstra premia za donoszenie do koordynator ! To były czasy. Pewnie teraz dlatego masz dobra pensje i płaczesz ze brygadzistka nie lubi, chlip chlip. To się może zastanów dlaczego cie nie lubi. Siejesz ferment ! Trudno kogoś takiego lubić.

Balton Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Najniższa krajowa, kontrola wacikami, masz wszystko wiedzieć, Ciebie będą pilnowali z makijażem zapięciem fartucha skarpetkami, normami po czym przyjedzie Pani asystentka rozpięta w makijażu :) polecam szukać pracy w innej branży bo za te pieniądze można znaleźć coś gdzie można przynajmniej spokojnie zjeść śniadanie.

Żmija

Nie od wczoraj wiadomo , że firma ma swoje zasady i zabrania makijażu , więc może warto się dostosować ? A jeżeli ktoś nie wyobraża sobie pracy bez makijażu w pracy gdzie i tak nosi się czepki i fartuchy i tapetka na twarzy i tak nikomu nie pomoże to może faktycznie warto przestać marudzić i zmienić pracę? Osobiście zauważyłam, że te które najwięcej narzekają (zwlaszcza pracownice z długim stażem i wysokimi pensjami) i tak w tej pracy siedzą , więc chyba nie jest aż tak źle? Niestety skończyły się faworyzacje jak to było za czasów poprzedniej Pani koordynator, gdzie wybierała sobie która z Pań może się pomalować, a która nie może i dostawała opierdziel za to ,że nie miała nawet gramu makijażu a miała naturalną ciemną oprawę oczu... Mam nadzieję, że w końcu zaczną traktować nas sprawiedliwie i zaczną nagradzać te osoby które są wydajne i dużo potrafią, bo część z Pań tych blizej wieku emerytalnego (absolutnie nie czepiam się tu wszystkich ) uważają, że one już w tej firmie się napracowały i teraz zacytuję "niech młode pracują"... Więc skoro w młodych siła to warto je zmotywować i dać wyższe wynagrodzenie , takie żeby przez kwestie finansowe nie musiały z tej firmy uciekać...

@Żmija

Nie do Ciebie należy ocena czy komuś " tapeta" pomoże czy też nie i jest to płytkie. Wiadomo , że program sanitarny jest , ale nie obrażajmy jedni drugich to po 1. Po 2 chodzi o to , że wydajność wzrosła wielokrotnie i są wymogi więc przydało by się docenić pracowników tak by chcieli pracować a nie musieć uciekać z firmy gdzie pracują po kilkanaście lat . Stwierdzenie, że jak się komuś nie podoba jest obrazą. Gdyż ludzie wkładają tu nie tylko swoją pracę, ale i serce ponieważ wszyscy wiemy jak ważne są nasze produkty. Tym czasem zabrane soboty , czy nad godziny,gdzie przy obecnej sytuacji dla wielu jest być albo nie być nie jest zachęcające. Systemy motywacyjne były by mile widziane w takie sytuacji. Nasz Prezes nigdy nie powiedział jak Ci się nie podoba ... Zawsze stawiał na produkcję na ludzi na niej pracujących. Na wszystkich pracowników nie było ten gorszy czy lepszy . doceniał wszystkich . Nie chcemy być "zmuszani" opuszczać naszą firmę. Bo to często nie jest , że się nie podoba tylko być , albo nie być ... Nie starcza do 10 tej pensji mimo zaciskania pasa. Wiemy , że inflacja nikogo nie oszczędza. Więc tu nie chodzi o waciki, tapetki, itd

@Żmija

W punkt

Brednie

Wuwu

Jak już ktoś wspomniał, wazelina i plotkarstwo na każdym kroku atmosfera bardzo toksyczna . oraz pomówienia to pożywka dla niedowartościowanych pracownic na produkcji szczególnie jeśli ktoś nie bierze udziału w ich intrygach. Radziła bym ów "Paniom " zająć się pracą moje drogie! Jeśli chodzi natomiast o specyfikację i samą pracę to jest w porządku. Pozdrawiam serdecznie

@Wuwu

O właśnie i to na końcu to na 100% potwierdzone? Czyli bhp w porządku i narzędzia do pracy także? Z czego tu najczęściej się korzysta i jak unikać właśnie nieprzyjemnej atmosfery o ile wystąpi?

@Lidia

Tak BHP w porządku, wszystko co do pracy niezbędne jest zapewnione . Natomiast toksycznej atmosfery ciężko uniknąć jeśli nie bierzesz udziału jesteś atakowana przez większość osób, które potrafią niestety zepsuć opinie.

wuwu2
@Wuwu

Najlepsze jest to ze same sobie taki los gotujemy

@wuwu2

czemu uważasz, że same sobie? to nie próbkujecie jakkolwiek się dogadać albo coś wymyślić, żeby móc to załagodzić. gdyby zebrała się jakaś większość to mogłaby mieć na to jakikolwiek wpływ? ile was w sumie jest?

Honorata

Mechanik utrzymania produkcji jakie ma tam zarobki? Pomyślałam, że spytam tutaj o te warunki, skoro było kiedyś ogłoszenie. Jeszcze to aktualne w ogóle?

Zen

Balton się modernizuje. Jedni nadążają, inni nie i to budzi w nich frustrację - ze standardową śpiewką, bo "kiedyś było lepiej", a głównie chodzi o to, że tym narzekającym było łatwiej i było wobec nich mniej wymagań. Jak w każdej firmie na atmosferę zespołu wpływa szef zespołu, więc w jednych działach jest fajnie, w innych niektórzy są mniej zadowoleni. Normalnie, jak wszędzie. Duża ilość rekrutacji jest związane z rozwojem firmy i rozbudowywaniem zarówno produkcji, jak i nowych stanowisk w biurze. Ja jestem zadowolonym pracownikiem i polecam tu pracę.

@Zen

Hej, czy dla kobiety lżejsza praca byłaby jako operator maszyn produkcyjnych, czy montażysta wyrobów medycznych ? Czym się różnią te stanowiska pracy, jaka jest wysokość płacy, w jakich przedziałach? Dziękuję za odpowiedź.

Honorata
@zebra

Lżejsza - ALE pod jakim względem, fizycznym, umiejętności czy co? Nie wiadomo o co ci chodzi

@Honorata

Honorata: fizycznym, czy oba stanowiska to praca w klasach czystości gdzie obowiązuje odpowiednia odzież, czy osoba zatrudniona na stanowiskach wymienionych przeze mnie musi posiadać wiedzę na poziomie operatora technicznego? czy jest to bardziej zajęcie manualne, gdzie trzeba wykazać sie refleksem.

Zebra
@zebra

Czy ktoś może napisać dwa zdania o stanowiskach wymienionych wyżej.

@Honorata

jak nie rozumiesz pytania to się nie udzielaj

@Zen

Ładnie powiedziane

misiek

Jak czytam wypowiedzi to śmiać mi sie chce. Dyskusja kadrowych z pracownikami :) Jak oceniam Balton? Średnia krajowa. Dasie żyć. jak wszędzie - grupa ludzi, którzy nic nie robią ze swoim życiem i tylko narzekają, a fachowcy i specjaliści jakoś sobie radzą. Rotacja mała, prawie znikoma. Zarobki? widać na parkingu :) i nie mówię o parkingu przy głównej siedzibie, tylko o parkingu pracowniczym.

Nikt
@misiek

Śmiać można się z tego co piszesz... fachowców i specjalistów już nie ma, a samochody to nie na zarobki starych pracowników, chyba, że piszesz o zarobkach nowych pracowników... to jest śmieszne ile dostają na start bez żadnej wiedzy...

Aneta
@Nikt

To ile niby dostają że się tak oburzasz?

Glory
@Aneta

No właśnie, ktoś poda stawki? Ile dają ?

Agata
@misiek

A jak z jakimiś benefitami, można na coś liczyć już od startu? Kaska to jedno, ale dodatkowym kursem powiększającym moją wiedzę bym nie pogardziła :D

Maciej

Haha, rozumiem sarkazm. Czyli żadnych benefitów i szkoleń? A chociaż można dorobić w nadgodzinach bo ktoś tam wcześniej pisał ze stawka nie za wysoka.

Mila
@Maciej

Nie zabrali właśnie

Kia
@Mila

Ciekawe ludzie już się zwalniaja a nowe nawet dwóch godzin nie wytrzymuja

ana
@Kia

Tak, powiedz jeszcze że brygadzistka nas batem pogania... ja pracuje prawie 10 lat i jestem zadowolona. ale wieczni marudzący zawsze się znajdą

Jing&Jang

Każdą firmę tworzą ludzie i to ludzie są całym mechanizmem napędzającym. Pisząc swoje opinie (dobre czy złe), dajecie świadectwo o miejscu, w którym pracujecie i które SAMI TWORZYCIE. Więc zanim coś napiszesz - zastanów się czy to przypadkiem nie dotyczy Ciebie samego i czy to Ty nie potrzebujesz gruntownej zmiany. To po pierwsze.. Po drugie: firma przez wiele lat dała zatrudnienie setkom a nawet tysiącom osób. Do dnia dzisiejszego pracuje tu wielu ludzi, którzy są od pierwszego dnia istnienia Balton Sp. z o.o. Pracowaliby tu gdyby było tak źle? Oczywiście, że nie. A to akurat jest dowodem na to, że Balton to PEWNE I STABILNE ZATRUDNIENIE, nawet w bardzo niepewnych czasach (praca legalna, umowa o pracę, wynagrodzenie ZAWSZE na czas, możliwość dorobienia do pensji itp). Po trzecie: mamy świetny socjal: premie świąteczne, karty podarunkowe, dodatki ubezpieczeniowe czy medyczne. Po czwarte: pracujemy na jedną zmianę, co jest ogromnym plusem tej firmy. Co prawda temat jest "rozwojowy" i szybko może się to zmienić, ale na obecną chwilę uznaję to za największy plus tej pracy. Po piąte: obecnie w firmie dużo się dzieje. Tak jak ktoś niżej napisał - nie każdy nadąża za tymi zmianami albo nie chce nic zmieniać, bo: nie umie, boi się, z przyzwyczajenia do starych naleciałości. W moim odczuciu, za czasów "panowania" poprzedniej władzy nie zmieniło się tak wiele jak w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Firma musi się rozwijać, aby być poważną konkurencją dla innych i dobrym partnerem do rozmowy z kontrahentami, na najwyższym poziomie. Gdyby prezes Płowiecki widział to, co się tu dzieje - byłby pełen nadziei, że to wszystko ma sens. Dlatego jeśli nie potrafimy pomóc - to po prostu nie przeszkadzajmy i dajmy szansę ludziom, którzy mają siłę i odwagę próbować coś zmienić na lepsze. Po szóste: atmosfera w firmie to jest to, z czym jest tu największy problem. Pracuje tu wielu ludzi, którzy uważają, że wszystko im się należy ot tak. Osoby, które mają zbyt wysokie mniemanie o sobie, a nie mają pojęcia o pracy, którą wykonują od wielu lat. Ludzie mało zmotywowani, roszczeniowi i niekiedy reprezentujący poziom poniżej minimum. Wymagają wyróżnień i doceniania, a kiedy tego nie dostają - oskarżają pracodawcę o słabe warunki pracy czy np. mobbing (który w obecnej "konfiguracji" firmy - NIGDY mie miał miejsca). Tacy ludzie bardzo mocno nadszarpują reputację Balton Sp z o.o, ale myślę, że jest to problemem nie tylko tej firmy. Po siódme: w mojej ocenie jest to firma, którą warto rozważać w czasie poszukiwania zatrudnienia. W każdym miejscu pracy znajdziemy minusy, które kompletnie dyskwalifikują, ale jeśli sami damy szansę i podejmiemy próbę zmiany na plus - może okazać się to dobrą decyzją. Osobiście polecam, bo to stabilna praca, w rozwijającej się firmie, która daje możliwości - jeśli tylko masz odwagę, by je wykorzystać.

Kikakika
@Jing&Jang

Rozumiem, że nasz HR musi zachwalać firmę przy obecnej sytuacji, ale zastanówmy się co piszemy, bo to też idzie w świat, a później, gdy fakty mówią co innego rzutuje to na cały obraz firmy. Nie opisujmy sytuacji, nie mając całego podglądu sprawy

Milenaa
@Jing&Jang

Wypłata na czas to nie jest żadna łaska czy benefit, lecz wynika to z Kodeksu pracy. Jeżeli firma się tym chwali, to znaczy, że nie na nic lepszego do zachęcenia pracownika.

joan

Z firmy Balton odchodzą bardzo wartościowe, wykształcone i z niesamowitą wiedzą osoby, które od początku istnienia firmy były bardzo zaangażowane w swoją pracę i tym samym w rozwój firmy. Odchodzą osoby, które swoim wieloletnim doświadczeniem przyczyniły się do wypromowania oraz produkcji wyrobów medycznych na wysokim poziomie. Jeśli zatrudnia się teraz osoby, które zamiast firmowego identyfikatora noszą na szyi rurkę od katetera, biorą prysznic zaraz po przyjściu do pracy oraz uprawiają fitness na łączniku pomiędzy budynkami firmy, to poziom mówi sam za siebie. To ma być teraz poziom i powaga firmy Balton?

Lola
@joan

Bardzo zaintrygowała mnie wypowiedź odnośnie fitnessu (nie wiem dokładnie jaką formę on przybiera w firmie na łączniku, pozostaje nam się tylko domyślać), jednakże pragnę się do tego odnieść, iż taka duża i prężnie działająca firma do tej pory nie potrafiła załatwić dla swoich pracowników KART MULTISPORT, zważywszy na to ,że pracownicy mają po większości pracę siedzącą, bolą ich kręgosłupy i uważam, że zdrowym i mądrym posunięciem byłoby jednak zainwestowanie w to chociażby po to ,żeby uniknąć kolejnych zwolnień lekarskich od ortopedy. Serdecznie pozdrawiam firmę Balton.

Aleksandra
@Lola

Lola, a wiesz jaka jest przyczyna ze firma nie widzi pozytywnych skutkow takiej karty i jej nie zalatwi? przeciez nawet jak pracownocy by w 100% za nia placili czuje ze byliby chetni wiec to zerowy koszt dla firmy

Kirisał
@joan

Bardzo krzywdząca opinia dla nowych pracowników nie znając ich i ich kompetencji. Nic tylko wieczne narzekanie. Zawsze źle. Czy potraficie uśmiechnąć się? Czy tylko potraficie jechać komuś po berecie? Jak przekupy na bazarze czerpiące energię z dowalenia komuś.

Tatarak
@joan

Rowniez nie zgadzam sie ze szkalowaniem nowych pracownikow bo co oni winni ze starzy pracownicy odchodza? Odchodza starzy, przychodzą nowi. Nikt starych na sile za drzwi nie wystawia. Nowi szukaja pracy zeby pracowac. Co w tym dziwnego?

Boa
@Tatarak

Przeczytałem wielokrotnie wpis joan. Kompletnie nie widzę tu szkalowania pracowników. Myślę, że Tatarak nie zna znaczenia tego słowa. Poza tym mowa jest tu o jednym pracowniku, a nie o wielu. Wpis joan, to czysta prawda i myślę, że wiele osób się ze mną zgadza. Powaga i marka firmy Balton została nadszarpnięta przez takie zachowanie. Chyba, że to nowa twarz firmy?

Perła
@Boa

Przeszkadza wam że ktoś bierze prysznic? Naprawdę nie macie sie do czego przypieprzyć? Jest prysznic to się kąpie. Powagę firmy wy psujecie takim czepialstwem

Werka
@Perła

Tu już nawet nie chodzi o pluskanie się pod prysznicem. Nie mieszaj. Chodzi o biżuterię w postaci rurki z produkowanego przez Balton wyrobu MEDYCZNEGO! Tu jest psucie powagi firmy! W (usunięte przez administratora)pracujemy, czy w poważnej firmie?!

Jakościowka

Szukają po raz kolejny Specjalisty ds. Jakości. Co jest powodem tak częstych rekrutacji na to stanowisko? Źle zarobki, atmosfera, czy co? Myślę, żeby zaaplikować, ale nie chce trącić czasu na jakies obozy.

Kamelia
@Jakościowka

Potrzebują coraz więcej ludzi bo na produkcji też jest dużo pracy. Przyjmują nowe osoby nikt ztamtąd nie odszedł.

Monika096
@Kamelia

Czy obowiązkowe jest tam noszenie czepka i fartucha ? Czy na początku można liczyć tylko na najniższą krajową ? Mam na myśli pracę na produkcji

Angela
@Monika096

Owszem. Czepek, fartuch zapiety pod samą szyje, spodnie, buty specjalne i w niektorych działach rekawiczki. Jednym słowem ubranym sie jest od stóp do głów... Pic w pracy mozesz tylko wode z dystrybutora ktore sa umieszczone w kilku miejscach w firmie i czasem trzeba kawałek przejść... Przy każdym wyjściu do toalety musisz sie rozebrac, zmienic buty i dopiero możesz iść. Więc finalnie chodzi się max 2 razy do toalety bo nikomu się nie chce przebierać i jest to męczące

Monika096
@Angela

Rozumiem, że posiadanie telefonu też tam jest zakazane ?

Zostaw merytoryczną opinię o Balton Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Balton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balton Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balton Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Balton Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balton Sp. z o.o.