Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Opinie o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

As

O matko tyle szumu o kawę i herbatę?? Ja nawet nie zwróciłam na to uwagi. Kupuję taką jaka mi smakuje i mam w szafce, to nie majątek. Czy przez to mam oceniać źle pracodawcę? No to jeszcze może ciasteczko do kawki? Bez przesady. Widzę, że narzekanie to nasz sport narodowy. Myślę, że ci narzekający powinni trafić do firm, gdzie naprawdę się źle dzieje, to by docenili. Gdzie jest entuzjazm? Od nastawienia zależy najwięcej. Może najpierw zmieńmy coś w sobie i doceńmy co mamy? Warto.

m_a

Nie uważam żeby obowiązkiem pracodawcy było kupno herbaty, kawy itp. Jest to raczej dobra wola jeśli już to robi. Zresztą kawa z expresu dostępna jest dla pracowników na parterze jak i również na I piętrze :) nie rozumiem z czego wynika ta złość.

m_a

***

Nie mam zastrzeżeń do pomocy ze strony współpracowników. Ale pracownicy przez Zarząd mogliby być lepiej traktowani. To wstyd, żeby każdy pracownik musiał mieć pochowaną po szafkach swoją kawę, herbatę, mleko. O premiach motywacyjnych czy innych nie wspominając. To wszystko kształtuje ludzkie spojrzenie na pracodawcę.

Księgowa

Ok

Witam, czy jest ktoś kto pracował w księgowości w Warszawie? Czy moze polecić czy nie warto?

p-n

p-n - 2015-03-24 07:39:04 KTOŚ SIĘ PODSZYŁ!

KTO

Nie osądzajmy innych w sposób taki jak sami nie chcielibyśmy aby nas kto osądzał. Zbuduj i zrób sam tyle co pokonał Rewit przez 21 lat a potem zastanów się co możesz wpisać aby być zgodnym ze swoim sumieniem bo życie w prawdzie jest wielką mądrością

p-n

ha, ha, ha papier wszystko przyjmie. Rzeczywistość daleka jest od ideału.

p-n

Dokładnie tak! W razie jakichkolwiek problemów, wątpliwości, czy po prostu potrzeby można się zgłosić do wyżej wymienionych osób na rozmowę. Zawszę Każdego przyjmują z otwartymi rękoma, wysłuchają, pomogą rozwiązać problem. Ci wyżej wymienieni włożyli sporo pracy i serca w rozwój firmy - to coś znaczy. Dlatego powyższe opinie nie do końca są prawdziwe.

As

Zgadzam się z p-n. Nie spotkałam się z ani jednym negatywnym nastawieniem. Zawsze jest się wysłuchanym, wystarczy poprosić o rozmowę. Tm MY tworzymy atmosferę, nie rozumiem negatywnych opinii w tym zakresie. Jeśli chodzi o pracę to oceniam ją z dużym pozytywem.

p-n

Firma się rozwija. Posiada duży potencjał. Ludzie są bardzo przyjaźnie nastawieni - co jest ogromnym plusem. Pion audytu stanowią właściciele Pani Lucyna Witek oraz Piotr Witek, a także Michał Rudowski i Aleksandra Szumska - wieloletni pracownicy firmy. Firmę tworzą ludzie, a nie logo! Od przełożonych można liczyć na wsparcie merytoryczne i inne (w zależności od okoliczności). Co jest bardzo ważne dla młodych i rozwijających się pracowników! Ja oceniam firmę pozytywnie. Sam fakt rozwoju już o czymś świadczy, a wspomniana powyżej kadra motywuje do dalszej pracy i chęci brania udziału w rozwoju firmy. Negatywne opinie na temat firmy są absurdem. Jeżeli coś się komuś nie podoba, zawsze może zmienić pracę. PRAWDA?

chomik_tomik

Wyślij - czekaj na odpowiedź.

***

Jako obecny pracownik firmy przyznam, ze kiedyś w Rewicie bywało różnie. Teraz jest trochę lepiej. Dużym plusem firmy jest to, że możesz się naprawdę nauczyć zawodu. Atmosfera, przynajmniej w moim dziale, jest na piątkę. Ale jeśli chodzi o zarobki to faktycznie mogłoby się tutaj coś zmienić. Wg mnie pracownik powinien być okresowo (raz na miesiąc, na dwa albo trzy) oceniany przez przełożonych i powinny z tego wynikać jakieś premie. Wtedy nie będzie tych negatywnych opinii. Człowiek będzie wiedział, że jeśli się przyłoży i nawet popracuje po godzinach to jednak coś z tego dostanie. Większe zyski dla firmy nie mają tutaj niestety przełożenia na lepsze wynagrodzenia dla pracowników. Ale mimo wszystko dla osoby zaczynającej życie zawodowe poleciłabym tą firmę.

Pyra

Z takim podejściem, to nie wróżę wam wspaniałej kariery. W dzisiejszych czasach trzeba się dostosować, tym bardziej,że rynek pracy nie jest łatwy. Pewnie gdzie indziej was wykształcili i na wstępie dali 10.000 zł/miesiąc, a pierwszego dnia pracy obdarowali bukietem kwiatów.

Pyra

Bacz wpierw na oddawanie usług zanim spojrzysz na zysk - Henry Ford

pwitek

Bardzo krytyczne uwagi, ale brak w nich jakichkolwiek wskazówek. Skoro nie zadałyście sobie Panie trudu to ja napiszę jak to wygląda. Każdy pracownik który do nas przychodzi pracuje w jakimś zespole. Najczęściej jest to zespół 2-3 osobowy w audycie lub biurze rachunkowym. Ma swojego przełożonego i współpracowników i uczy się zawodu. Patrząc na nasze dokonania w ostatnim 20 leciu, wykształcenie ponad 40 biegłych zachęcam do zadania sobie pytania kto ich wykształcił. Otóż nie sam zarząd bo nie byłby w stanie ale inni pracownicy i menadżerowie. Nie przeczę, że mogło się zdarzyć iż ktoś trafił na osobę, która mu nie pasowała. Ale pisanie że pracownik jest tu zerem bez podania choćby drobnego przykładu jak to firma czyni go zerem jest całkowicie niewiarygodne. Szkoda, warto sobie zadać trud i napisać co jest do poprawy, chętnie to skoryguję. Piotr Witek Prezes Zarządu

lucky1

(usunięte przez administratora)Pracowałam 3 miesiące na umowę na okres próbny i nigdy nie chciałabym przedłużyć z nimi umowy.

bylapracownica

pracowałam tutaj prawie dwa lata czytając jakiekolwiek pozytywne oceny przychodzi mi namysl tylko jedno slowo (usunięte przez administratora)

NS

Jako długoletni pracownik Firmy Rewit potwierdzam, iż powyższe wpisy dotyczące rewit tworzą nie prawdziwy obraz spółki oraz mogą sugerować, iż sporządzone zostały przez jej kadrę kierowniczą. Prawdą jest, iż spółka jest świetnym miejscem do pracy w przyjaznej atmosferze, w gronie profesjonalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dają możliwość rozwoju pracowników na wszystkich szczeblach.

LUCYNA

Przecież lepszego zakładu pracy (usunięte przez administratora) nie znajdziecie :)

ala

Powoli, powoli, ktoś przesadza nie bardzo wiem jakie ma powody obserwuje spółkę bo tam pracowałam i widzę dużo dobrego zarówno w otwartości zarządu na przekazywanie wiedzy pracownikowm jak równiez na zwiekszanie wynagrodzeń. Żałuję bardzo, że stamtąd odeszłam i polecam tą firmę innym nie będą żałowali

Natasza
@ala

Negatywne opinie, to cała prawda. Stanowczo nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Zobacz opinie na temat firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Kandydaci do pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci