Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Opinie o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Firma dobra, profesjonaliści a do tego dobry pracodawca, więc spokojnie można tu znaleźć dobrą pracę.

Mari
@Heniek

Czy pracując w tej firmie spokojnie sobie wynajmę mieszkanie w Gdańsku i będę żył na poziomie?

Witam, jak widać komentarzy nie ma już od dłuższego czasu a mnie interesuje zatrudnienie w dziale audytu. Przyznam, że nie mogę się doszukać aktualnej oferty, więc po pierwsze to czy przyjęcia są możliwe? zainteresowała mnie wzmianka dotycząca rozwoju kadry, o której była mowa w zakładce z karierą. W tym roku jakie szkolenia są oferowane?

stanoski Nowy wpis

Paweł to dobry kolega, zawsze egzaminem z VATu poratuje

Ela

Dzień dobry, Czy premie wróciły?

SzumiCzarna

Ogólnie wszystko ok. Kasa super, praca super, atmosfera super. Bardzo polecam

SzumiCzarna
@Ela

Kasa ok, praca ok, rozwoj ok. Wszystko ok.

Mirosław
@SzumiCzarna

Widzę cała jesteś na OK. A co z tymi premiami? W jakiej są wysokości i za co przyznawane? Za wydajność czy za frekwencje bo czasem zależą do wielu czynników. Jak jest tutaj?

Mirek
@Mirosław

Super pensja! Super kasa! Super dodatki! Świetnie mi się tu pracuje. Zarobki nie odbiegają od big.

Justyna
@Mirek

To łącznie z tymi dodatkami itp. to ile można tutaj zarobić? :D

Mirek
@Justyna

Kochana, Żyję na poziomie plus mam mieszkanie na przymorzu w kredyt. Więc jest super. Jem sushi kiedy chcę, jeżdżę na wycieczki. Mam super życie i kasę. Niedługo zainwestuję w kolejne mieszkanie. Tak tu się zarabia. Świetnia atmosfera. Godziny pracy ok. A ludzie jacy wspaniali. Kocham ich wszystkich. Jestem na b2b więc sobie teraz wezmę bmw w leasing.

Kolorowy
@Mirek

Ja tak nie mam u siebie w Stolicy. Tutaj było najlepiej. Hihi

Helena
@Kolorowy

Obstawiam że te wpisy są po prostu sarkastyczne. Z każdym następnym coraz bardziej nierealne. Szkoda że taką formę ktoś obrał, ja naprawdę jestem zainteresowana kwotami jakie się zarabia w firmie. Argumenty z sushi i jeżdżeniem bmw nie pomagają

@Helena

Hahaha... Helenko przyjdź to się dowiesz. Jak nierealistyczne? Zarabiam super. Mam nieruchomości, auto służbowe. Żyję jak Król.

@Jurek

Nie myli Ci się rzeczywistość z fikcją? Masz w ogóle coś wspólnego z tą firmą, wiesz cokolwiek na temat aktualnych warunków zatrudnienia?

@Piotr

Hihi wiem. Wszystko wiem. A wam jest źle?

Dominika
@Jurek

Skoro wiesz to napiszesz normalnie?

Maciau
@Dominika

Pamiętam, nie zapomnę, pamiętam. Jestem byłym pracownikiem i z kasą było naprawdę źle. Pracowałem w dziale audytu, do dzisiaj mam złe wspomnienia na wynagrodzenie i brak organizacji pracy.

@Dominika

No prawda jest tak, że mama mi wszystko kupuje i dokłada.

Mirosław
@Maciau

To jednak nie było ta cudownie jak tu co niektórzy wystawiają laurkę. Ludzie głównie robią na B2B jak ktoś wspomniał czy dają normalna umowę?

Mak
@Mirosław

Witam, Nie wiem jak jest teraz. Nie zdziwi mnie b2b i wtedy zarobki na poziomie normalnej pensji ja na up w korpo. Ja odszedłem i mi się to opłaciło, bo wiedziałem, że będę w stanie rozwinąć skrzydła. Nie mam pretensji do samej formy, ale do niektórych ludzi, którzy tam pracują / pracowali. Był taki jeden, że jak ja się uczyłem na egzamin to mi dokładał roboty żebym się nie uczył, ale to jest wszędzie. Naprawdę dużo by opowiadać. Gdańsk stał się teraz bardzo drogim miastem do życia. A wy co uważacie?

Sylwia Nowy wpis
@Mak

I robił to z czystej złośliwości? Dużo by opowiadac, ale ja bym jednak chętnie posluchała. Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy. Zdradź chociaż, jesli nie masz ochoty mowic za dużo, na jakim stanowisku pracowałeś ;)

Mak Nowy wpis
@Sylwia

Pracowałem w audycie. Z tego co wiem to gościa już nie ma. Ja bardzo szanuję Zarząd. To kompetentni ludzie na poziomie. Obojętnie czy to audyt, księgowość, podatki lub kancelaria. Ja uważam, że płacone mamy za 8 godzin pracy. Dodatkowe godziny to już są nadgodziny.

Jak długo czekaliście na odzew z Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci? Oddzwaniają zawsze?

Hunio

Nie zawsze. W Rewicie pracują najlepsi. ZAPAMIĘTAJ!

Nika

Witam, Ja na odzew czekałam około trzech miesięcy, ale opłacało się. Dostałam wspaniałą posadę i finanse. Dzięki pracy w Rewicie realizuje swoje marzenia. Samochód na raty, dom itp. Warto tu pracować, bo finanse się zgadzają. A to nieprawda, że jest tyle godzin pracy. Ja pracuję 8 godzin dziennie i po pracy już nie pracuję, a jeżdżę nowym samochodem. Można? Można

Jolanta
@Nika

Co? Czemu tak długo kazali Ci czekać? Uzasadnili to jakoś?

Nika
@Jolanta

Droga Jolanto. Rewit to super profesjonaliści. Pierwsi w Polsce więc czego miałam się spodziewać? Są bardzo zapracowani. Ale gdy już się dostałam to..... no po prostu milusio. Od razu dostałam super kasę więc pobiegłam do dewelopera kupić mieszkanie. A jak przeszłam na betwobe to od razu luksusowe auto w leasing. Jest super. Piotr rozwija firmę. Łączy z największymi korporacjami. Marzy mi się badanie w chinach, ale może kiedyś się uda. Ogólnie to polecam super!

Księgowa

Ok

Witam, czy jest ktoś kto pracował w księgowości w Warszawie? Czy moze polecić czy nie warto?

Katarzyna

Niestety nie polecam pracy w Rewicie.

hulajdusza
@Katarzyna

Rewit ma dość niskie ceny za swoje usługi. Badanie musi wyglądać jak w wielkiej czwórce, bo takie są standardy, ale że wynagrodzenie za badanie jest to jakieś 20-30% tego co bierze wielka czwórka, to realizacja jest słaba i tego się nie przeskoczy. Gdzieś trzeba ciąć. Skoro 90% kosztów w audycie to wynagrodzenie to tnie się do kości wynagrodzenia, nie zatrudnia się na umowę o pracę. Takie życie. Oni i tak się trzymają. Są firmy w branży, że większość osób uciekło do centrów usług wspólnych i nie ma komu robić! Dobra rada to porobić swoje 2-3 lata , jak najwięcej się nauczyć i(usunięte przez administratora) nie tylko z Rewit ale w ogóle z branży, bo gdzie indziej nie jest dużo lepiej.

@hulajdusza

Niestety wypowiedź nieprawdziwa - płace wcale nie są takie słabe, a zatrudnienie na umowę o pracę. Więc Hulajdusza pisze bzdury. Jeśli ktoś chce do centrum usług wspólnych powodzenia...

NieHejt
@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Co za bzdury. Umowa o pracę jest. Zarobki? O czy wy piszecie?! Do tego nakładu pracy? Haha...A co macie do centrum usług wspólnych ? Zwykła osoba ma tam szansę na dużo lepszą pensję, rozwój osobisty, szkolenia itp.

@NieHejt

Serdecznie dziękujemy za opinię. Nic nie mamy do CUW - życzymy powodzenia i rozwoju kariery zawodowej, jeśli ktoś tak sobie wyobraża swoją karierę, to bardzo dobrze, że nie męczy się w firmie audytorskiej. Także jeszcze raz powodzenia. Rozumiemy, że oczekiwania finansowe są nieograniczone nie mniej można choćby na tym portalu sprawdzić jakie są dane statystyczne w branży i porównać - także prawda jest taka, że w REWIT zatrudniamy na umowę o pracę i zarobki są na poziomie wynagrodzeń porównywalnych firm.

Macca
@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Mnie interesuje wypłata nadgodzin. Moich nadgodzin. W kp jest to dokładnie opisane.

Julka
@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Nie zgodze się z komentarzem. Jak najbardziej od samego początku oferowana jest umowa o pracę

Maki
@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Niestety nie zgodzę się z wypowiedzią. Ja odszedłem ze względu na śmieszne zarobki. Stosunek pracy do wynagrodzenia był przerażająco niski. Jak zapytałem o podwyżkę w wysokości 2setek to uzyskałem odpowiedź o założeniu działalności gospodarczej. Z całym szacunkiem, ale dla mnie to plucie człowiekowi w twarz. Poprostu udało się uciec. Polecam albo ucieczkę do CUW albo zmienić branżę. Tester oprogramowanie ma dużo lepsze pieniądze jak sam kierownik w dziale audytu. W Rewicie poznałem świetnych ludzi...naprawdę wyjątkowych. Samą pracę...hmmm to nie dla mnie życie poświęcać za jałmużnę i tworzenie raportów i opinii. Twierdzę, że cięcie premii nie jest w porządku. Powiem wam coś od siebie. Ja nie byłem wybitnym pracownikiem. Nawet w pewnym momencie odpuściłem egzaminy. Dlaczego? Bo dążyłem do poprawienia sobie życia/pracy. Dzisiaj mam naprawdę o wiele lepiej, ale kosztem wielu wyrzeczeń. Idźcie do przodu. Jak wam coś się nie podoba to po prostu spróbujcie to zmienić. Nie jest to łatwe, ale na pewno warte! I nie dajcie sobie wciskać kitów. Powodzenia!

Mesjasz
@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Czy zapłacicie za nadgodziny pracy?

@Maki

Zgadzam się z Tobą. Praca po godzinach za darmo to JAŁMUZNA. Człowiek idzie po rozwój a otrzymuje odpowiedź o założeniu działalności. To jest śmieszne. Dzisiaj są inne czasy i dzięki temu większość ludzi nie boi się zmian i to jest dobre. Nie można "żyć" wyłącznie pracą. W życiu liczy się coś więcej. A jeżeli ktoś uważa że zmarnowałeś jego czas to oznacza , że jego poziom intelektualny jest na bardzo niskim poziomie. Choćby dlatego , że Ty pracując po godzinach i tłumacząc co niektórym jak się drukuje faktury z maila też jest marnowaniem czasu. Trzeba najpierw od siebie wymagać a potem dopiero od innych. Pracodawca który mówi w taki sposób do pracownika patrzy wyłącznie na czubek własnego nosa, nie patrząc, że pracownik w tym czasie również zmarnował swój cenny czas, gdyż mógł już w tym momencie pracować w korporacji i mieć godne warunki pracy.

dokladnie

Kati
@Maki

Ma Pan racje. Szczera prawda.

Heniek

Hej. Jak oceniacie obecnie zarobki i pracę w tej firmie?

Mahajah
@Heniek

Pamiętam jak poprosiłem o podwyżkę 200PLN. Usłyszałem: Załóż działalność gospodarczą. Kpina

Gabrysia

Nie polecam pracy w zespole Pani O. Bowiem kompetencje jednej ze starszej pracownic tego zespołu są do zbadania. Nalega na młodszych współpracowników aby uczyli się a sama zaś biedna gubi się we wszystkim co możliwe. Przy tym jest nie miła i ma wysokie mniemanie o sobie. Uważa, że jak ktoś jest młodszy to jest automatycznie gorszy.

HOHO
@Gabrysia

A co ta Pani niby Ci robi coooo?!!!! Mów!

Heniek
@Paweł

Hej. Też jestem ciekaw. Jakie są zarobki na poziomie asystenta? Czy są Państwo zadowoleni. Jak wygląda ogólnie praca? Polecacie?

Mari

@Kuba

Cześć, chciałem podpytać jak obecnie oceniacie pracę w REWIT?

Wiecie czy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Gabrysia

Laptop do pracy zdalnej jak najbardziej, jeżeli chodzi o telefon to ja nie otrzymałam niestety. Na pracy zdalnej jeżeli chciałam się skontaktować z klientem , wówczas dzwoniłam z prywatnego i niestety nikt mi za to pieniędzy nie oddał.

Max

Praca w audycie - przestrzegam. Dniówki nawet po 15-16 godz. żeby się wyrobić, weekendy niewiele lepiej. Zero szans na zajęcie się dziećmi czy życie rodzinne. Nie no w zasadzie home office jest, więc można sobie z rodziną w domu siedzieć, tyle że przez 2/3 doby z laptopem na kolanach. [tylko sarkazm pozostaje] Oczywiście żadnych płatnych nadgodzin - można liczyć na wolne kilka piątków w wakacje, jeśli nie będzie się mieć akurat bieżących zleceń. Czyli czas pracy jak w B4, tyle że za połowę stawki wynagrodzenia. Do tego w B4 płacą nadgodziny, Na pokaz, na trójmiejskim portalu, właściciele opowiadają o rodzinnej firmie i cytują psalmy. W realu podejście do pracowników jest jak powyżej. Zatrudnienie się nie zwiększa, bo oszczędności, obowiązków dochodzi. Ostatnio jeszcze plany wejścia do sieci zagranicznej, więc akcja robienia dokumentacji pokazowej.

@Max

Obecne czasy są trudne dla każdego. Home Office spowodowany niepewną sytuacją z pandemią zaskoczył nas wszystkich. Nagle większość z nas musiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości: spędzanie większości czasu wyłącznie w przestrzeni domowej, praca przy dzieciach, które mają swoje potrzeby, jak i obowiązki szkolne. W takiej sytuacji różne nasze role życiowe się przenikają i trudno jest w pełni efektywnie wykorzystywać czas, więc często praca rozkłada się na cały dzień (przy różnym natężeniu jej w jego trakcie). Dodatkowo, zwracając uwagę na datę publikacji opinii (15:50) można odnieść wrażenie, że osoba, która komentarz opublikowała, zrobiła to jeszcze podczas zwyczajowego czasu pracy (8:00 – 16:00). Niestety nowe technologie, które nas otaczają, internet, a w tym różnego rodzaju serwisy społecznościowe, często bardzo mocno wpływają na jakość naszej pracy, rozpraszając nas i wpływając na naszą efektywność. Chcielibyśmy nadmienić, że udzielanie czasu wolnego w zamian za nadgodziny jest rozwiązaniem zgodnym z zapisami Kodeksu Pracy. W celu wyjaśnienia sytuacji problemowej prosimy o wykorzystanie wewnętrznych sposobów: rozmowa z przełożonym, HR, procedura antymobbingowa (jeżeli istnieje podejrzenie takiej sytuacji). Tylko wtedy będziemy mieli możliwość jakiegokolwiek zareagowania.

BYŁY PRACOWNIK
@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Święte słowa . podsumowanie wypowiedzi Rewit; -nie efektywny pracownik, -15:50 w godzinach pracy dodawany post , - zajmowanie się dziećmi zamiast pracą, To nasuwa jedną konkluzje : Pracownik powinien zapłacić Rewit , że wogle istnieje. (usunięte przez administratora)

Maxi
@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Szanowny Pracodawco, Argumentowanie godziną napisania postu dla mnie osobiście jest słabe. Argument słuszny, ale....ile ludzi siedzi po godzinach? ITD i ITP? Uważam, że zacznijcie ludzie pracować po 8 godzin, a co do nadgodzin to się dogadajcie. Firma Rewit to naprawdę bardzo uczciwy ludzie. Zarząd jest na wysokim poziomie intelektualnym i osobistym. To są poprostu ludzie na poziomie. Wierzę, że jeżeli dogadacie się z nimi to udokumentowane nadgodziny będą wynagradzane. Praca w soboty i w niedziele są wyżej honorowane zgodnie z kp. Po co pisać takie negatywy o firmie? Wystarczy się dogadać. Pensja jest płacona za 8 godzin pracy dziennie. A za nadgodziny powinny być benefity. Po co brać wolne dni za nadgodziny skoro i tak trzeba pracować nawet podczas wolnego? Lepiej wziąć wynagrodzenie pieniężne. Na pewno się porozumiecie z Zarządem.

Robert
@Maxi

Twoja opinia jest zabawna i nie prawdziwa. Widać, że piszę to ktoś z REWIT, bo nikt normalny tak by nie napisał. Dogadać się? Co Ty człowieku opowiadasz? Znam parę osób które pracowało po godzinach za darmo i do dnia dzisiejszego nie otrzymało rekompensaty, nawet 1 dnia wolnego. Wiesz nie z każdym człowiekiem da się porozumieć. Skoro tak uważasz słabo wiesz o życiu.

Mesjasz

Witajcie! Nie wyrażajcie się o pracodawcy w ten sposób. Powinniście też spojrzeć z punktu widzenia pracodawcy. Nie ma żadnych cięć pensji. Słuchajcie....moi kochani. Jestem przekonany, że dogadacie się z pracą 8śmio godzinną. Za nadgodziny na pewno Pracodawca da wam rekompensatę. Firma na pewno rozumie, że też chcecie sobie dorobić po pracy. Mariusz świetnie zarządza pracą w audycie. Jestem mega zadowolony w porównaniu do tęczowego kolegi, który nie miał i niczym pojęcia i tępo kuł ustawy. Nalegam na zachowanie poziomu i rozmowy. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy swoje potrzeby. Na ten moment trzeba podjąć pracę na drugim etacie. Pozdrawiam.

Kolorowy

A może pracujcie poprostu 8 godzin? Skoro są obcięte pensje to pracodawca też was powinien zrozumieć. Rachunki trzeba płacić i mieć na życie.

Były Pracownik

Witam serdecznie. Pracowałem w tej firmie na stanowisku asystenta biegłego rewidenta. Podsumowując nie polecam argumentując to: słabą pensją (wręcz bardzo słabą), słabą jakością badań (to wynikało z zespołu nie z firmy), brakiem życia prywatnego. Mi się udało zmienić pracę z czego jestem baaardzo zadowolony. Pracuję na siebie. Rewit dał mi motywację do zmiany pracy i dojścia do czegoś w życiu. Pamiętam jak poprosiłem o podwyżkę i jaką dostałem odpowiedź. Uważam, że warto się starać jako młody człowiek pójść gdzieś do korpo. Ja osobiście nie chciałbym wracać do tej firmy. P.S. Marcin stał się tęczowy :)

Robert

Widząc co tu się dzieje jestem przerażony. Nikt nie ma prawa wypowiedzieć własnego zdania, gdyż Administaror REWIT musi najpierw to po swojemu zweryfikować oraz zmodyfikować wypowiedź każdego. Tu nikt nie ma prawa głosu. Zacznijcie od zmian na sobie a potem szukajcie w innych. Żenada.

Wiesława

Nie polecam pracy w REWIT. Przede wszystkim nie traktuje się tam pracowników równo. Pracowałam tam rok czasu i nie jestem zadowolona. Choćby ze względu na rodzaj umowy. Na rozmowie kwalifikacyjnej ustalone było , że umowa na okres próbny będzie na zlecenie, a po okresie próbnym umowa o prace. Niestety tak się nie stało, dostałam wówczas umowę jeszcze gorszą gdyż to była umowa ryczałtowa. Umowa ta bowiem spełnia "godziwe warunki pracy". Głównie dlatego, że robisz tyle ile dadzą Ci pracy za takie samo wynagrodzenie. Przez 2 miesiące zrobiłam ponad 100 nadgodzin niepłatne. W dodatku na rozmowie kwalifikacyjnej było wspomniane o możliwości urlopu. Z przykrością stwierdzam, że urlop był ależ owszem ale 5 dni, bo na więcej nie zasłużyłam. Ciekawostką jest fakt, iż w dniu w którym moja noga postała w REWIT akurat pewien chłopak również zaczął z tą firmą współpracę ale na innych warunkach. On bowiem dostał 2 tygodnie płatnego urlopu. Zdaje sobie sprawę, że miał inny rodzaj zatrudnienia ale dlaczego wtedy inny pracownik jest gorzej traktowany? A gdy odchodząc powiedziałam to Kierowniczce, ona odparła ale przecież on ma umowę o pracę. A jak się zapytałam czy wobec tego ja jestem gorszym człowiekiem , wówczas nastała cisza.

Bartosz

Żal za stratą pracy w dobrej firmie przyciąga nawet po latach? Firma potrafi docenić dobrych fachowców, polecam.

Stachu

Ludzie Kochani, naprawdę nie ma co biadolić sami się zatrudniliście w Rewicie to nie była przymusowa ssyłka ani za karę, wiedzieliście ile dostaniecie, co prawda nie wiedzieliście na co się piszecie ale jest taki magiczny portal Pracuj.pl który może poprawić chociaż nie we wszystkich przypadkach Waszą sytuację. Praca w audycie jest specyficzna, dostajecie w kość jak taki Reks ale coś stąd wyniesiecie, prawda jest taka że z każdej firmy coś można wynieść ale jak już pisałem to był WASZ wybór. Ja pracowałem tam 3 lata i dałem radę i byłem mistrzem finansów bo jak tu być rozrzutnym za to co dostawałem i tak mi już zostało.(usunięte przez administratora)chyba że lubisz to co robisz bo mi się nawet trochę podobało chociaż może to był syndrom sztokholmski...

Xxx

Czekam, aż zaczną się cięcia i tak niskich wynagrodzeń. Teraz przez kolejne dwa lata nie będzie premii bo jest „wymówka” - epidemia i kryzys. Zwalniać nie będą bo i tak jest za mało ludzi do pracy. Praca marna, płaca marna, kto może i ma odwagę tem ucieka. Nie polecam.

@Xxx

Na dzień dzisiejszy nie ma planów obniżania pensji. Podobnie premia jest wstrzymana do końca bieżącego roku. Także wypowiedź wprowadza w błąd. Fakty są niestety takie, że jest kryzys - trudno obecną sytuację nazwać wymówką, ludzie tracą pracę i już jest wzrost bezrobocia. Także, jeśli ktoś ma wątpliwości to znaczy, że jest oderwany od rzeczywistości. Pozostaje życzyć znalezienia tej wymarzonej, idealnej pracy za super duże pieniądze. Rewit płaci po prostu stawkę rynkową a nie wymarzoną przez pracownika.

Masakra
@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

I to pisze pracodawca???? "(...) nie wymyslona przez pracownika"??? Pokazujecie brak szacunku do ludzi. Chyba kazdy wie, kto to napisal, pan Michal slynie z braku taktu i malo wyszukanych zartow. Z reszta czego sie spodziewac po kims, kto z innymi ulubiencami obgaduje podwladnych pracownikow a zatrudnionego asystenta/referenta/sekretarke nazywa "ludzmi do czarnej roboty". Rozumiem ze jak pracownik chce zyc normalnie a nie ledwo od pierwszego do pierwszego to juz wymysla. O "wymarzona prace" w przekonaniu rewitu (czyli po prostu o normalną prace, czego rewit chyba dlugo nie pojmie) nie jest trudno - bez zadnego problemu mozna znalezc prace, w ktorej ktos was doceni i zaplaci godziwie a nie najnizsza krajowa. Placa w rewicie od dawna jest nieadekwatna do wykonanej pracy. Teraz przynajmniej moga to jakos usprawiedliwic. :)

Masakra
@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Placicie rynkowo a nie stawki WYMARZONE przez prscownika??? Troche to przykre, ze waszym zdaniem jak ktos chce NORMALNIE zyc, a nie ze ledwo wystarczy pensji by przezyc do nastepnej to jest dla was szczyt marzen pracowniczych...

Premia
@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Czy klienci REWIT w dobie wspomnianego kryzysu płacą firmie mniej niż dotychczas? Obniżyliście klientom stawki za usługi? Jeśli nie, nie ma powodu by wstrzymać premie dla pracowników.

@Masakra

Domagamy się oficjalnych przeprosin pracowników niższego szczebla od Dyrektora Działu Audytu (usunięte przez administratora)

Szanowny Pracowniku. Wczoraj popołudniu Dział Audytu został zaproszony na spotkanie z Dyrektorem, które odbyło się dziś rano. W związku z powyższym istnieje obawa, że komentująca osoba, nie jest już obecnym pracownikiem. Jeżeli jednak komentarz jest od naszego obecnego pracownika chcielibyśmy prosić o rozwiązywanie spraw spornych najpierw naszymi wewnętrznymi kanałami - rozmowa z bezpośrednim przełożonym, HR, procedura antymobbingowa. Anonimowe komentarze w internecie są trudne do weryfikacji i na pewno nie przyczyniają się do rozwiązania problemów, a powodują jedynie niepotrzebne zdenerwowanie oraz negatywne emocje. Co więcej, chcielibyśmy dodać, że naruszanie dobrego imienia podlega Kodeksowi Cywilnemu i jeżeli będą dalej pojawiały się na forum wpisy używające argumentum ad personam zaczniemy wyciągać z nich konsekwencje prawne.

Nie hejt tylko prawda

(usunięte przez administratora) Dlaczego Zarząd nie podjął decyzji o obniżkach swoich wynagrodzeń i najmu nieruchomości dla Pani Prezes ? Dlaczego pracownikom Audytu zabiera się premię, gdzie pracowali w sezonie po godzinach i nie zostali za to wynagrodzeni? Pracy w audycie jest coraz więc z jakiej racji wstrzymujesz premię? (usunięte przez administratora)

@Nie hejt tylko prawda

Powyższa wypowiedź została zmoderowana ze względu na użycie argumentum ad personam. Jako Pracodawca nie możemy pozwolić na to, żeby jakikolwiek nasz Pracownik w taki sposób był pozbawiany dobrego imienia. Tym bardziej, że wpis jest anonimowy i trudno zweryfikować jego słuszność. Do pozostałej treści postanowiliśmy się odnieść, pomimo, iż dotyka ona częściowo tajemnicy gospodarczej przedsiębiorstwa. Ze względu na sytuację pandemiczną, podobnie jak Pracownicy, Zarząd nie otrzymał premii ani podwyżek. Co więcej, czynsz najmu nieruchomości został zredukowany do minimum koniecznego na pokrycie kosztów bieżących o czym Pracownicy byli na bieżąco informowani (wiele przedsiębiorstw w tym zakresie nie miało takich możliwości, bo łączą ich nienegocjowalne umowy). Wstrzymaliśmy premie oraz podwyżki i czekamy na dalszy obrót sytuacji (chcielibyśmy przypomnieć, że część ekspertów na jesień zapowiada kolejną falę zachorowań). Dla nas priorytetem jest zachowanie zatrudnienia oraz wysokości pensji i ten cel udaje nam się realizować. Kwestia podwyżek jest regulowana według procedury na koniec roku. Jeżeli chodzi o nadgodziny to sposób ich rozliczenia nie uległ zmianie w stosunku do roku ubiegłego. Pracę w audycie cechuje fluktuacja natężenia pracy, stąd będą okresy mniej i bardziej obciążające pracowników. Reasumując, rozumiemy, że nie wszystkie decyzje Zarządu mogą cieszyć się dużą aprobatą wśród Pracowników. Jednakże prosilibyśmy również o zrozumienie naszego puntu widzenia i sytuacji w której my, jako Pracodawca i jednostka prowadząca działalność gospodarczą, musimy obecnie funkcjonować.

NIe-hejt
@Nie hejt tylko prawda

Szefowa obniżyła czynsz o połowę przez 3 miesiące. Co jeszcze można napisać bez konsekwencji ? Była o tym mowa na spotkaniach pracowniczych. Rozumiem, że trudno to usłyszeć bo nie pasuje to do narracji "najgorszej" firmy. Jakby Prezes obniżył pensję do zera to pewnie też byś napisał wulgaryzmy... Cóż my mamy porównanie i wiemy ile zarabia się w innych MAŁYCH firmach. Zawsze znajdą się tacy którzy po prostu napiszą swoje... Obojętne jakie są fakty. A co do podwyżek - zachęcam do rozmowy z tymi którzy aktualnie pracują. Może jak nie dostałeś podwyżki to były powody w Tobie ? Tak w Tobie .... Zadziwiające ile wysiłku ktoś wkłada w dyskredytację REWIT. Fakty niestety są inne: co roku w ostatnich latach w REWIT większość pracowników otrzymywała podwyżki. A ten kto nie dostał... Cóż może słusznie....

Zostaw merytoryczną opinię o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Zobacz opinie na temat firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Kandydaci do pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci