Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Opinie o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Natalia

@2KR jeżeli piszesz o forum to cenzura jak to nazwałeś może dotyczyć wulgaryzmów i treści obraźliwych. Wszystko jest ujęte w regulaminie forum: http://www.gowork.pl/regulamin, który powinieneś przeczytać przed dodaniem wpisu.

XYZ

Jak wygląda sytuacja w Rewicie? Szukają pracownika i nie wiem czy warto tam pójść.

Kk
@XYZ

Nie warto!!

2KR

Ludzie przecież to wszystko sponsorowane i cenzurowane, więc sami sobie musicie odpowiedzieć czy warto?!!

Natalia

Dużo informacji o firmie @XYZ znajdziesz w wywiadzie: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,15229,wywiad-piotr-witek. Ale może ktoś z pracowników zechce Ci odpowiedzieć czy warto starać się o pracę w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci.

Księgowa

Ok

Witam, czy jest ktoś kto pracował w księgowości w Warszawie? Czy moze polecić czy nie warto?

Natalia

@Rozum Czy Ty byłaś pracownikiem tej firmy? Jak oceniasz współpracę? Twoja opinia pomoże innym użytkownikom forum. @Franek Czy zgłaszałeś swoje sugestie kierownictwu?

Franek

Ja jestem już przemęczony audytem. Zero reakcji od strony kierownictwa. Tylko puste słowa.

Piotr Witek Prezes

Dziękuję wszystkim, którzy pracują u nas i przyczynili się do sukcesu jakim niewątpliwie jest 16-te miejsce w Polsce, wśród najlepszych audytorów w Polsce. Nie mamy ambicji być wielką czwórką, nie mamy takiego potencjału i możliwości. Ale chcemy być nowoczesną i dobrze zarządzaną firmą doradczą, dostarczającą zarówno usługi księgowe, audytorskie, podatkowe jak i doradztwa strategicznego. Awans o 6 oczek w górę nie wynika z niczego. Wiem, że wiele osób szuka pracy stabilnej, rozwojowej i dającej satysfakcję. Badania prowadzone na wielu kontynentach dowodzą, że pierwszym czynnikiem satysfakcji w pracy wcale nie są pieniądze ale kultura doceniania, jasne wyznaczanie celów, oraz możliwość rozwoju osobistego. I te właśnie kwestie są dla nas kluczowe. W ramach naszych możliwości finansowych wynagradzamy pracowników najlepiej jak się da, wspieramy ich rozwój (finansując zdawanie egzaminów na biegłego rewidenta, współfinansujące szkolenia na biegłego rewidenta 30% wartości). Oczywiście zawsze można zrobić więcej - ale krawiec tak szyje jak mu materiału starcza. W zeszłym roku rozpoczęliśmy szkolenia dla kadry menadżerskiej, w tym roku będą kontynuowane w czerwcu - bez względu na to co napiszą kolejni uczestnicy forum. W 2015 roku dział audytu przeszedł 2 dniowe szkolenie i w tym roku również się spotkamy. W ramach naszych możliwości i na miarę naszych ambicji. Jeśli ktoś szuka pracy zawsze może wysłać do nas CV - nigdy nie ignorujemy ciekawych listów motywacyjnych i ambitnych ludzi.

Eg
@Piotr Witek Prezes

Może pieniądze nie są najważniejsze. Za coś trzeba żyć prawda ?

OnoMatop
@Eg

Prawda !!!!!!!!!!!!!! Płacicie albo tracicie.

Utu
@Piotr Witek Prezes

A jak mam żyć za 1900 zł netto/mc ? Pracuję 10-16 godzin dziennie. Słucham. Proszę mi doradzić strategię biznesową.

x1

Widać, że nie wiesz co się w REWICIE dzieje Ola już nie pracuje. Słabe masz informacje więc się nie wypowiadaj. HEHEHEH

Rozum

Ludzie, użyjcie rozumu, co to zmieni, że się będziecie uzewnętrzniać z waszymi prawdziwymi!!!!!argumentami. NIC, NIC, NIC. (usunięte przez administratora)Dobra rada jak sami przyznacie to znaleźć inną robotę!!!

Lul

(usunięte przez administratora) Czy zapłacicie mi za nadgodziny ? Co macie do powiedzenia w tej sprawie oprócz pochwały Prezesa ?

JUREK

To po co tu pracujecie specjaliści? Idźcie do innych firm. Tam będzie lepiej. Weźcie przykład z innych. Mają lepsze płace, niektórzy pozakładali firmy, a jeszcze inni ...radzą sobie świetnie. (usunięte przez administratora)

Xxcc

(usunięte przez administratora) Jak prezes nie podniesie zarobków to niedługo będzie sam księgował.

RpM

Nie mam nic osobiście do REWITU. (usunięte przez administratora). Asystent w audycie zarabia mniej od asystentki sekretarki.

Kas1

Uwaga!! Rewit szuka księgowych!(usunięte przez administratora) Zarobki marne, a pracy na 16 godzin dziennie! (usunięte przez administratora) Nie polecam!!!

PB
@Kas1

Niech Prezes weźmie się za wnętrze firmy. Księgowi kombinują żeby uciec z klientami REWITu.

Pitm

(usunięte przez administratora) Gadacie na Witka ! A jak wy się zachowujecie na badaniach ? Krzyczycie do klientów. Garierki macie przepocone.

Pterodaktyl

Co tutaj się dzieje? Audyt jest zapchany. Nie ma mocy przerobowych.(usunięte przez administratora)

Anonimo.

Jeśli Prezes nie będzie dbał o pracowników i nie zacznie im normalnie płacić to musi liczyć się z tym, że ci wszyscy wykwalifikowani odejdą. (usunięte przez administratora)W pewnym momencie nawet najbardziej odporni pracownicy uciekną bo kto chce codziennie brać do domu pracę i nawet podziękowania za to nie usłyszą. (usunięte przez administratora) Trzon takiej firmy to pracownicy bo to oni budują relację z klientem. Firmę postrzega się przez relacje nie tylko z klientem ale i z pracownikami. Takie opinie w internecie nie są przychylne i stawiają Rewit w złym świetle.

Eja
@Anonimo.

(usunięte przez administratora) Uciekajcie!

Antonio

Słabe zarobki, nieodpłatne nadgodziny. Wielka wizja Prezesa. Co tu mówić heh...podwyżki 40 gr.

kalina

No dobra a jak ktoś ma sporo kursów i język obcy to ma taką samą stawkę jak wszyscy inni?

Mesjasz
@kalina

Tak. Nie wierz w cuda.

Mesjasz

(usunięte przez administratora) Nie macie ani dobrego wynagrodzenia ani socjalu. Jeżeli nie będziecie realizować swoich celów to będziecie realizować cele (usunięte przez administratora) Zastanówcie się nad tym.

Eg
@Mesjasz

Dokładnie. Czas zmienić na coś lepszego!(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Zobacz opinie na temat firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Kandydaci do pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci