Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Opinie o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

aaaa

widze ze te pozytywne opinie sami sobie wypisuja.....

ąąą
@aaaa

na czym opierasz swoje zdanie? tylko złe zdanie jest prawdziwe?

Biedronka

Tak zaraz będzie wpis, że trzeba dopłacać... o wszystkich tak piszą. To chyba portal do wyżywania się na innych i odreagowania. chyba ściema.

szkoda gadac

same negatywne opinie szkoda gadac ale wszystkie prawdziwe ... niech nikt wam nie wciska ze duzo sie nauczycie(usunięte przez administratora). lepiej isc do korpo i miec 7 kola(usunięte przez administratora)

Pokorpo
@szkoda gadac

No powodzenia. W korpo nie dają ananasów. Ściemy piszecie. Poczytajcie opinie o innych. Nigdzie nie jest dobrze... A w korpo zapierniczasz po 14 godz i maja cie w (usunięte przez administratora) tabelek się uczysz i tyle. Duby smalone gadacie.

odradzam

zarobki na poziomie 1,6...szkoda gadac

Księgowa

Ok

Witam, czy jest ktoś kto pracował w księgowości w Warszawie? Czy moze polecić czy nie warto?

Śmiały

A ja mogę napisać, że nie potwierdzam jako w tej spółce świat był taki czarny. Widocznie tak trafiliście - znam wiele osób, które podobnie jak ja zyskało doświadczenie, nauczyło się wiele, w tym od osób zarządzających. Dziwią mnie wpisy - one świadczą że są osoby, które uważają że wszyscy powinni myśleć tak jak oni. A może jednak ktoś ma inne doświadczenia ? Pieniądze to jedno i pisałem, że mogłyby być większe - ale przyznam że podwyżki były i wcale nie takie małe. Ale to jest mała firma. W większej zarobisz więcej .

dziadostwo

nie polecam (usunięte przez administratora) szkoda czasu....

Żaba

A ja polecam, pracuję i nie żałuję. Jestem ciekawa gdzie można mieć elastyczny czas pracy i dogadać się.

Widać,że większość piszących tu ludzi nie zna obecnych realiów panujących w Rewicie. Nataszy od DŁUŻSZEGO czasu już rzadko kiedy widać w Rewicie,bo pracuje dla klientów zewnętrznych. To po (usunięte przez administratora)wypowiadać się na tematy o których się nie ma pojęcia?

zosiek

Ktoś jest bardzo nie na bieżąco. Wspomniana koleżanka już dawno nie widzi kto się spóźnia bo ma swój gabinet, a prezeski nie ma rano.. stare dzieje

Dronek

Zgadzam się, pracuje tu naprawdę sporo fajnych ludzi. Pewnie, że nie wszyscy, ale ja ma super kierownika! Prezes jest spoko.

@Dronek

sami sobie wypisujecie te komentarze? ladnie ludzi tak oszukiwac?? zaraz ktos napisze rodzinna atmosfera itd...

Dronek
@anonymous

każdy mierzy swoja miarą.. najlepiej napisać hejta pod przykrywką. ja pisze jak jest w moim przypadku i tyle.

prawda

Przesada z tym wyzyskiem.. jakoś potem wszyscy, z którymi pracowałem w tej firmie podawali w CV REWIT jako miejsce gdzie się dużo nauczył i zdobył. Nie wszędzie można podejść i porozmawiać z każdym nawet prezesem. Tu nie odmawia się pomocy.

ehhh

dlaczego negatywne opinie zaczynaja znikac ?? sami sie wybielacie??? szkoda gadac...

MARIOLA
@ehhh

Ja pracę w Firmie Rewit wspominam zarówno dobrze jak i źle. Zarobki były słabe, perspektywa rozwoju na plus, nie równe traktowanie pracowników na minus- dlaczego? a dla tego że osoba która pracowała w audycie czy BR była bardziej znaczącym pracownikiem niż asystent, sekretarka, etc. Niestety jeżeli chodzi o wyrażanie swojego zdania - to z tym fantem też było nie najlepiej, bo swojego zdania nie można było mieć a by najmniej nie wyrażać go ''zbyt'' głośno. Może coś się zmieniło, może nie, dużą role odgrywają pracownicy i tak tu jest fakt że są i Ci którzy Dzień dobry odpowiedzą z uśmiechem a są też tacy co odburkną pod nosem, nic się z tym fantem nie zrobi- Ale jak czuć się dobrze w pracy jak zarówno z jednej strony jak i drugiej nie ma wsparcia?

Dedal
@ehhh

Firma jak wiele innych. Idealnie nie jest, ale gdzie jest? Każdy ma wolną wolę. Tu można się i nauczyć i normalnie pracować. Przesada z tym wyzyskiem..

Obecnie pracujący

Firma zdecydowanie normalnie. Plotki, nieporozumienia, różnice zdań - wszędzie gdzie pracowałem były. Tutaj można porozmawiać czy przedyskutować nawet jak są różnice zdań ) i to duże), są szkolenia (nie co miesiąca ale jednak się uczę), są czasami ciekawe seminaria - typu Lean w biurze. W poprzedniej firmie pomimo, że była znacznie większa lean był tylko na produkcji a nie w administracji... Widać, że się firma rozwija - zarobki, rok do roku podwyżki są. A że mogłyby być wyższe - nikt nikogo nie trzyma. Problem chyba jest bardziej z pracownikami zaraz po studiach. Ale zarobki to jedno, ludzie, atmosfera to drugie - a te są na prawde nie najgorsze. W każdym razie ja widziałem znacznie gorsze.

dziadostwooooo

to moze ktos poda widelki ile sie zarabia jak tak super jest to nie ma czego sie wstydzic :)

Śmiały

Podzielam, że dobra praca na rozwój, zdobycie doświadczenie, naukę i zdobycie tytułu. Wiele się nauczyłem tutaj pracując i dzięki tej pracy dostałem stanowisko które podniosło moją pensję bardzo znacząco. A ludzi - jak wszędzie trochę fajnych a trochę.. no wiecie sami. 5 lat w audycie czy w BR to jak 10 lat w jakiejkolwiek innej firmie. Kto pracuje w biznesie potwierdzi to

Śmiały

To chyba w każdej firmie zależy na kogo trafisz. Piszesz jakby to było jakieś wyjątkowe miejsce. Pracowałem w kilku miejscach i miałem szefów niekompetentnych, albo profesjonalnych. Zarówno w dużej firmie jak i mniejszych. W REWICie to samo. Poza tym ludzie się zmieniają, przychodzą, odchodzą - w dużej firmie jeszcze większa rotacja bo "awansują" w poziomie albo pionowo...

nowy

Praca w tej firmie jest podobna do pracy w innych firmach audytorskich. Mnie pracuje się ok bo próbuje z ludźmi rozmawiać i być dla nich człowiekiem. Zarobki, cóż mogłyby być większe, ale na prawdę nie jest aż tak źle jak wielu pisze. Desperaci są na każdym forum, poczytajcie o big4... Wsparcie jak się wyrazi potrzebę jest, choć zawsze mogłoby być lepiej. W każdym razie nie skreślałbym tak łatwo jak niektórzy

TurkusowyZiom

Aha

Saletra

To prawda. Ciężko się współpracowalo. Wskaźniki liczył w parabankach asystent, bo kierownik chyba nie u....

nataszka

nie polecam szkoda gadać (usunięte przez administratora)

Eleonora

Kolega (usunięte przez administratora) jest naprawdę świetnym kierownikiem. Współpraca z nim to czysta przyjemność.

lucynaaaa

firma dla ludzi których ktoś utrzymuje, jesteś zdesperowany to zapraszam

niepolecam

nie polecam (usunięte przez administratora)

Obecny pracownik

Jestem aktualnym pracownikiem Rewitu z kilkuletnim stażem w tym miejscu i polecam to miejsce do pracy dla wszystkich studentów i osób które szukają miejsca gdzie chcą zdobyć doświadczenie w zawodzie. Nie będę czarować, zarobki do najlepszych nie należą. Ale to na początku ścieżki kariery ważne wg mnie nie jest. Pracuję aktualnie w biurze rachunkowym, mamy świetną dyrektor, bardzo otwarta i pomocną. Mamy angielski w godzinach pracy, owoce co tydzień, wczasy pod gruszą, finansowane egzaminy i studia, multisport. Nie w każdej firmie tak jest. Ja nie narzekam. Wiadomo że docelowo myślę o innej firmie, ale gdzieś trzeba zdobyć to doświadczenie, i uważam że ta firma jest do tego idealna.

Elo_oo
@Obecny pracownik

Jak Ciebie mama utrzymuje to nie narzekasz.

@Elo_oo

Mama nie utrzymuje, od początku utrzymuje się sama i nie narzekam.

Były_pracownik

Witam Wszystkich! Tak. Pracowałem kiedyś w tej firmie. Czy to był dramat? I tak i nie. Moim zdaniem w firmie można się czegoś nauczyć, niemniej to nie jest firma na dłuższą kooperację. Dlaczego? Bo gdzie indziej zarobicie poprostu więcej. Nie miałem zamiaru być niewolnikiem Rewitu i ciągle przyjmować błędy kierowników. 2-3 lata jeżdziłem z ludźmi, którzy dopiero się wdrażali. Uważam ten czas za stracony. Wiele nadgodzin, praca ponad siły, a zarobki to był śmiech na sali. Wolę pracować w sse center niż tutaj. Przynajmniej nauczę się języka. Prezes ciągle obiecywał, pięknie wszystko prognozował tylko, że naszym kosztem. Nie satysfakcjonowało mnie to. Pracowałem w dziale audytu tak dla jasności. Nie mogę obwiniać za wszystko rewit. Największe błędy to: słaba pensja, niekompetencja kierowników (kierownik z przypadku), noszenie mebli zamiast wykonywanie swoich obowiązków itd. Najlepsi odeszli. Z różnych przyczyn. Zostali np. Ania, czy Magda. Nie będę ich tu oceniał. Szkoda mojego pisania. Zresztą wydaję tu opinię. Zastanówcie się zanim złożycie CV. Może warto popracować nad sobą i postarać się dostać do czegoś bardziej profesjonalnego. Elo!

zenek

W zasadzie to nie rozumiem skąd to biadolenie, skoro ktoś tam pracuje tzn. że z jakichś powodów nie chce zmienić pracy, np. chce się czegoś nauczyć a można trochę łyknąć wiedzy jak się chce . Fakt pracując w tej firmie nie raz brała mnie (usunięte przez administratora)jak patrzyłem na swój przepiękny stan konta ale chciałem się czegoś nauczyć więc zostałem aż któregoś pięknego dnia stwierdziłem że ze łzami w oczach opuszczam to jakże wspaniałe miejsce ;) Reasumując mówcie co chcecie ja nie żałuję no ale mogli by coś więcej sypnąć bo to trochę takie nie teges. Zwłaszcza że jest rynek pracownika nie pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Zobacz opinie na temat firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Kandydaci do pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci