Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Opinie o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

MR

Zgadzam się.(usunięte przez administratora)

iwo

Alf' na jakim stanowisku byles zatrudniony? wiadomo, ze jak jestes studentem i jeszcze studiujesz dziennie to nie da sie pogodzic pracy na pełny etat z uczelnia, wiec nie dziwie się, że napisałeś że mało zarabiales skoro miales tylko kilka godzin w miesiacu

Alf

Guzik prawda. Słabe zarobki. Dobre dla młodych na studiach. Żeby przeżyć. Hmmmm ciężko.

iwo

aż taka, zła opinie maja wsrod klientów? spodziewalem sie zupelnie czegos innego, myslalem, ze warto u nich pracowac ponieważ sama nazwa brzmi bardzo profesjonalnie i imponujaco,(usunięte przez administratora)

Księgowa

Ok

Witam, czy jest ktoś kto pracował w księgowości w Warszawie? Czy moze polecić czy nie warto?

true

(usunięte przez administratora)Pracownicy boją wyrazić się swoje zdanie na temat nurtujących ich kwestii. (usunięte przez administratora)Szkolenia są i dba się o rozwój pracownika, ale rozwój a dawany ludziom szacunek to dwie inne rzeczy. Składajcie CV bo tam jest ciągła rotacja pracowników(usunięte przez administratora)

@2016

Kompromitacja i śmiesznie aby Prezes wdawał się w polemikę. Czytając mam niezłą zabawę. Takimi wyznaniami nie da się zmazać złej opinii zbudowanej wiele lat temu. Z tego co można wywnioskować to coś się zmienia. Oj wiele wody musi jeszcze upłynąć, oj wiele.

szczęka

@1234 piszesz "pewnie", więc sądzę, że nie bardzo się orientujesz, co dziwne, skoro tam pracujesz. Zastanawiam się od czego zależne są te wspomniane przez was premie. Czy to uznaniówki czy chodzi o ilość "klientów"

Może nie koniecznie ale są też premie!

Nos
@1512

W postaci kuponów do Lidla?

Pewnie pensja zaczyna się od 10 tys. Netto

Ryc

A dlaczego jesteś rozczarowana i dlaczego nie polecasz? Wysłałam tam swoją aplikację, czy dobrze zrobiłam?

B.

Rozczarowana biurem w Gdyni. Nie polecam.

szukająca pracy

Witam. Ostatnio na portalu pracuj pojawiło się ogłoszenie na samodzielną księgową. Czy moglibyście opisać jak wygląda tam praca? Jak się traktuje pracowników? Czy są szanse rozwoju? Jak wygląda kwestia wynagrodzeń?Z góry dziękuję

kalinka

według mnie firma dobrze się trzyma na rynku zdobyła 22 miejsce w rankingu krajowym jako dobra firma, polecana, rzetelna, w dodatku prowadzą ciągle rekrutację widziałam na stronie ogłoszenie, że można wysyłać bezpośrednio do firmy aplikacje CV, może ktoś słyszał o ofercie pracy dla kasięgowej, posiadam doświadczenie. Będę wdzięczna za info. (usunięte przez administratora)

niepolecam

nie polecam lepiej dluzej poszukac normalnej pracy (usunięte przez administratora) to na chwile i szukac dalej work...

erni

Cześć wam, wiem, że nie dalej jak rok temu poszukiwali kierowników zespołu w dziale audytów. Wtedy nie mogłem zmienić pracy, z przyczyn że tak powiem, ode mnie niezależnych. Teraz już mogę, ale od jakiegoś czasu ofert dla takich kierowników nie widzę. Ciekaw jestem, czy niedługo ruszy jakaś rekrutacja, czy mam szukać roboty dalej.

Olo

Jeszcze dużo przed Rewitem.

sekretarka z parteru

Szkoda, że koledzy/koleżanki z pracy nie potraficie powiedzieć prawdy w twarz, tylko rozpisujecie się na internetowym forum i wjeżdżacie na wszystko i wszystkich.Jak problemem staje się już dla Was to że ktoś jest miły i ''tryska na kilometr optymizmem'' to nie wiem czego Wy tak na prawdę chcecie i szukacie. Pozdrawiam serdecznie, i miejcie tyle odwagi żeby pogadać szczerze stojąc przed sobą a nie ukrywając się za dziwnym pseudonimem przed monitorem komputera.

ehhhhhh

Dawno, dawno temu zdarzyło mi się pracować w tej firmie. Czasem przeglądam forum gowork, a tu tyle wpisów nagle, gdy kilka lat temu były sporadyczne - (usunięte przez administratora) Rewit dał mi podstawy. Nie można temu zaprzeczyć(usunięte przez administratora)

aktualny pracownik
@ehhhhhh

Może dawno dawno temu biura rachunkowe obsługiwały tylko małe podmioty natomiast obecnie biura rachunkowe to partnerzy i niejednokrotnie obsługują duże firmy. W Rewicie aktualnie są duże podmioty i mam nadzieję, że tendencja będzie wzrostowa. Jeśli chodzi o rozwój na stanowisku księgowej w dużych firmach to myślę, że również nie ma co liczyć na wielkie zmiany. Znam wiele księgowych w firmach prywatnych które od 10 lat robią ciągle to samo np. księgowanie kosztów i nic poza tym. Aspekt rozwoju jest indywidualny. Jak ktoś jest ambitny i chce coś osiągnąć to po prostu osiągnie.

Xxx

Żal że tak myślicie o swojej firmie. Właśnie dlatego firma ma problem z rozwojem (podpowiem: bo ludzie są pasywni). Czas się wyprowadzić do innego województwa skoro u nas jest wg Was dramatyczna sytuacja na rynku pracy.

zal

prosze cie jeszcze powiesz ze pomorskie jest na tym samym poziomie co dolnoslaskie czy mazowieckei skonczcie z ta propaganda (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Zobacz opinie na temat firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Kandydaci do pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci