Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Opinie o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Nie-hejt

Czy tylko mnie uczono, że jak mam problem to idę do przełożonego najpierw. A jak on nic nie robi to do jego przełożonego. A jak się nic nie dzieje to szukam pracy... A nie płaczę i powiadamiam cały kraj o moich problemach. Aż strach się bać co by się stało gdybyś odważył się pójść i porozmawiać z dyrektorem. Tak w cztery oczy... i szczerze... Bo z tego co wiem, to jest z kim rozmawiać... W każdym razie zamiast obrzucać inwektywami, przewidywać szybkie bankructwo może warto po prostu porozmawiać.... Strach ma wielkie oczy. Nie hejtujmy na siebie bo to po prostu nieprzyzwoite. W tej firmie pracuje wielu porządnych kierowników, którzy na co dzień pomagają swoim pracownikom. Jeśli do nich nie należysz to porozmawiaj z przełożonym co się dzieje. Ja mam z kim rozmawiać i na prawdę jestem zszokowany takimi wypowiedziami. To brzmi jakby nikt nikogo nie chciał tutaj słuchać... TO chyba inna firma

To ciekawe - wydaje mi się, że nie ma pracodawcy który dzisiaj nie ma kłopotów z zatrudnieniem. Więc REWIT nie jest na tym tle wyjątkiem. Znów wszystko zależy od zespołu w REWIT - są takie które pracują doskonale, są niestety takie w których dominuje tumiwisizm, albo po prostu obojętność. Jeśli zatrudnienie biegłego rewidenta do pracy w dziale biura rachunkowego ktoś nazywa zatrudnieniem osoby która ma ręce do pracy ... cóż no comments. To pokazuje, że albo jest to osoba która tu nie pracuje, albo na prawdę nic nie wie o tym dziale. Szkoda, że są osoby, które nie potrafią spojrzeć ponad swoje biurko. Mi się pracuję ok A jak ktoś się tak frustruje to na tym rynku pracy na prawdę dziwi mnie że jeszcze tutaj pracuje

Kwiatek

Rewit ma dość duże problemy z pracownikami, zatrudnia osoby których kompetencje nie są adekwatne do wymaganego stanowiska. Sytuacja ta powoduje, że jakość świadczonych usług jest coraz mniejsza, (usunięte przez administratora) Schemat zatrudnienia wygląda dość prosto 1. zatrudnienie kogokolwiek kto ma ręce i może wklepywać faktury 2. Obietnica rozwoju i nauki a tak naprawdę nikt nie pomoże i nic się nie nauczysz 3. Księgowanie spółek mimo, iż osoba zatrudniona nie za bardzo je rozumie i nie otrzymuje wcześniej wspomnianego wsparcia 4. Narastająca frustracja (usunięte przez administratora)Podsumowując nie polecam i sama się rozglądam za czymś innym.

bratek
@Kwiatek

Ciekawa opinia. Ale z gruntu nieprawdziwa... (usunięte przez administratora)

renataszka

czyli jak wszędzie... skąd masz takie informacje?

Amadeusz
@renataszka

Od kgb

Księgowa

Ok

Witam, czy jest ktoś kto pracował w księgowości w Warszawie? Czy moze polecić czy nie warto?

Audytor

Istotą nauki w audycie jest nauka na zleceniach. Jak pracujesz sprawnie i słuchasz co się mówi to dostajesz nowe obszary, wdraża się ciebie w bardziej skomplikowane zagadnienia. Jak biadolisz i pracujesz powoli to nie dziw się, że się nie uczysz. A jak chcesz zdawać egzaminy na biegłego to oczekiwanie, że zmieścisz się nauką w trakcie pracy jest po prostu nieporozumieniem... We wszystkich firmach audytorskich ale i prawniczych do egzaminu trzeba poświęcić wiele własnych godzin ... A potem ma się nie tylko satysfakcję ze zdanych egzaminów ale również z pensji, która niewątpliwie rośnie. W tej firmie nauczyłem się tyle, że praca na stanowisku DF nie jest żadnym problemem. Polecam, szczególnie tym którzy chcą szybko osiągnąć duży postęp i lubią PRACĘ.

Alehandro
@Audytor

Ale to nie jest praca tylko katorga. Z czego masz satysfakcję? Jaką wartość ta praca wnosi do Twojego życia? Wolę robić pizzę i widzieć uśmiechniętych ludzi = większe pieniądze.

@satysfakcja
@Alehandro

Smacznego, niektórzy wolą jeść i uśmiechać się. Niektórzy mają inne ambicje życiowe. Zgadzam się z Audytorem, niektórym pizza w życiu nie wystarcza.

Alehandro
@@satysfakcja

Życzę powodzenia. Duże ELO! Jestem ciekaw co potrafisz i jak Ci się to przyda w życiu.

Profeska

Profesjonalizm to efekt planowania i współpracy zespołu. Wiele się zmieniło w zakresie planowania pracy w REWIT, szczególnie w audycie. Są wytyczne, ludzie dyskutują co badać i jak. Jeśli tylko chcesz można nauczyć się sztuki badania. Ale nie od razu i nie wszystkiego. A to że brakuje czasu - pytanie w której firmie mają go nadmiar.

Natalia

@Remek, oceniłeś pozytywnie pracę w firmie Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci, ale nie napisałeś co dokładnie masz na myśli. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków zatrudnienia, wynagrodzenia? Czy firma oferuje dla swoich pracowników jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe? Jaka panuje atmosfera w firmie?

mama muminka

Ah ta dzisiejsza młodzież jest coraz bardziej roszczeniowa, jeszcze trochę i zaczniecie się domagać żeby kończyć pracę punktualnie, dostawać średnią krajową i ekstra kasę za wyjazdy. Takiego (usunięte przez administratora)to już bym nie zniosła

Remek

Przecież nikt na siłę nie trzyma w firmie. Są tacy pracownicy, którzy potrafią docenić jaką mają firmę.

Elołboy

Witajcie, Jak ciężko pracować to za ciężkie pieniądze. Moim zdaniem lepiej zarobicie pracując w Olivia Gate, albo otwórzcie własne biura rachunkowe. Wolę pracować w stabilnej firmie i mieć coś swojego niż się zarzynać. Decyzja jest wasza. Kiedy mam się uczyć kiedy jestem na badaniach? Duże Elo

Natalia

@maciej dlaczego fałszywa? Jak taka atmosfera się objawia? @Biedronka dlaczego uważasz, że serwis Gowork.pl jest po to by się na kimś wyżywać? Jak zauważysz takie sytuacje masz prawo zgłosić je administratorowi (admin@gowork.pl). Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, jednak nie może ona łamać regulaminu.

@Natalia
@Natalia

Wystarczy poczytać o różnych firmach, dokładnie to samo można przeczytać. Przypadek? Najlepiej pytać osób, które się zna. Opinie skrajne zazwyczaj są jakoś moderowane. Dziś łatwo można znaleźć pracę, spróbować a jak źle to zmienić..

NIe-prawda

Ludzie prawdę tylko piszą ... W pełni zgoda. Jak wszędzie - niektórzy strasznie sfrustrowani bo dopiero się uczą a chcieliby więcej zarabiać, niektórzy z doświadczeniem i pracują jak wszędzie. Słowo nie warto pracować nie mówi nic. Czy warto - jak ktoś zna księgowość w biurach rachunkowych i pracę w audycie to nic nadzwyczajnego tutaj nie znajdzie. Tempo pracy wysokie, oczekiwania klientów i kierownictwa znane. Nauka na pewno gwarantowana, chyba, że ktoś woli negować oczywistą oczywistość jak powiedział klasyk. Ponad 40 biegłych rewidentów wykształconych w tej firmie jednak przeczy tezie jakoby nic się nie nauczyli.. paru kierowników, dyrektorów z dużych korporacji, w tym big4, z centrów usług z doświadczeniem krótszym czy dłuższym w REWIT... to oczywiście tylko część prawdy. Ta druga część to fakt że kariera zależy od tego co ja chcę osiągnąć... Także pełna prawda - zależy tylko z której strony patrzysz

widze ze nic sie nie zmienilo :) hehehe

@marcin
@Marcin

A czemu tak sądzisz? podaj przykłady. W moim odczuciu wiele się zmieniło, bo zmienili się ludzie.. To, co było se ne wrati.

Nie-hejt

Widzę nowy, że cokolwiek nie napiszesz to i tak się nie przebijesz. Niektórzy uważają, że tylko oni mają rację. Wg pracuj.pl średnia pensja księgowego w pomorskim to 4.549 zł, raport z lutego tego roku. Także te 5 tys to ani dużo ani mało, ciut więcej niż średnia. Każdy musi sam popatrzeć co mu odpowiada. Z resztą to mała firma. Nie płaci pod stołem jak wiele innych w tej branży...

Peja_peja_pu_pu
@Nie-hejt

Co Ty gadasz za bzdury?! Kto w księgowości dzisiaj płaci pod stołem?! Podaj swoje dane to Cb zlinczujemy! Liczy się to ile masz na koncie co miesiąc! Hajs !

Podsumowanie
@Nie-hejt

Ludzie co tak się uwzięliście na tą firmę!!!! Takiego hejtu dawno już nie było, a tam wcale nie jest tak źle, pracować wszędzie trzeba.

dsadas
@Podsumowanie

nie wiem oco chodzi ludzie prawde tylko pisza ...

@szukam
@dsadas

Ale którzy ludzie? Same ogólniki i hasło "w korpo lepiej"... tego się już naczytałam. Bez konkretów. Jak się komuś coś zarzuca powinno się udowodnić, że tak jest. Poziom wypowiedzi żenada...

NIe-hejt

Łatwo policzyć że przy średniej pensji brutto ponad 5 tysiaków to netto wychodzi ponad 3,4 tys zł na rękę. I mam swoje źródła i wiem, że taka jest średnia netto. A średnia jak to średnia - nie oddaje niczego. I nie ma tam wcale składek anie pensji prawników. A wiecznie niezadowolonym na otarcie łez dodam, że świat się zmienia. I wasze prehistoryczne uwagi nie mają nic wspólnego z dzisiejszą rzeczywistością. Ale rozumiem, że jak nie można dopiec dzisiejszym pracodawcom to zawsze można wrócić do poprzedniego ...

Hasło "nie szanują człowieka" jest bardzo ciekawe. A może jakieś szczegóły ? Bo o (usunięte przez administratora)nie słyszałem, a to że w tej firmie się pracuje każdy wie. Mnie na spotkaniu rekrutacyjnym pytano, czy jestem gotowy do ciężkiej, wytrwałej ale dającej satysfakcję pracy. To nie jest recepcja u fryzjera gdzie czytasz książkę pół dnia... A jeśli ktoś kogoś nie szanuje to chyba Ty wpisując ogólniki bez wskazania o co na prawdę chodzi. W firmie pracuje ponad 50 osób i takie wpisywanie że ktoś kogoś nie szanuje jest po prostu śmieszne. Tam gdzie ludzie - tam problemy.

zarobki

Nie wiem, ale nikt kogo znam z tej firmy nie zarabia tak mało... jesteś pracownikiem? skąd masz takie informację? ktoś na siłę się mści chyba...

aafsdffdsgfdsfas

nie moge nic dobrego powiedziec o tej firmie niestety...

jak tam jest naprawdę?
@aafsdffdsgfdsfas

Dlaczego? Co konkretnie masz na myśli? jesteś pracownikiem? pracowałeś? szukają pracowników i zastanawiam się.

Nie-hejt

Gdzie ty żyjesz ? Wejdź do pierwszego lepszego biura rachunkowego. Porównujesz się do dużych i średnich firm. Małe firmy płacą minimalną krajówkę i resztę pod stołem. Szkoda słów. Takie rzeczy trzeba tłumaczyć ???

nowy

Skoro tam gdzie jesteś jest tak dobrze to powiedz gdzie mamy iść do tej pracy. Na prawdę trochę dystansu. Mam wrażenie jakby wszędzie było idealnie tylko nie tu. Prezes pokazywał na spotkaniu rocznym, średnie zarobki powyżej 5 tys zł (bez pensji Zarządu) więc na prawdę takie gadanie ma na celu chyba tylko odstraszanie na siłę. To JEST mała firma, a nie korporacja - chcesz pracować w korporacji powodzenia. Ja już miałem okazję i takiego podmiotowego traktowania na pewno tutaj nie ma wobec mojej osoby. Co do innych się nie wypowiadam, ale nie obserwuję aby były takie zachowania. W ogóle duże ktoś nakręca negatywnie.

hah
@nowy

5 to chyba z kosztami pracodawcy juz :D

zal
@hah

taa 5 z kosztami pracodawcy i uwglednieniem pensji prawnikow i kierownikow ....

Zostaw merytoryczną opinię o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Zobacz opinie na temat firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Kandydaci do pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci