Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Opinie o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

obiektywny

Zdecydowanie nie polecam,(usunięte przez administratora)

and

Każdemu życzę aby zatrudnił się w tej spółce. Naprawdę panują tam wspaniałe ciepłe klimaty, a płaca nie jest niższa niż w konkurencji , znam to dokładnie.

szkoda gadać

Chcecie wiedzieć jak jest naprawdę - zamiast czytać głupoty na forum zapytajcie na goldenline byłych pracowników tej firmy jak się tam pracuje, ile zarabia, jaka jest atmosfera... Na opinii obecnych bym nie polegał, bo mogą się bać prowokacji i utraty pracy.

RTERFAL

Polecam wszystkim tą spółkę jest suuper!!!! Ktoś kto uznaje inaczej chyba nigdy tu nie pracował. Młodzi ludzie szukający pracy tam mają szanse na dobre przygotowanie do zawodu i szybki awans

Księgowa

Ok

Witam, czy jest ktoś kto pracował w księgowości w Warszawie? Czy moze polecić czy nie warto?

send

A ja właśnie bardzo polecam, jest mało firm tak pozytywnie nastawionych na rozwój kadry. Polecam wszystkim , którzy potrafią cenić spokój , dobry klimat i chcą się rozwijać zawodowo. wszystkim życzę tak ciepłej i wyrozumiałej szefowej.

Również nie polecam, kariery tam nie zrobisz. Dobra firmy na praktyki, trampolina do dalszego rozwoju. Niestety - reszta prawda,[usunięte przez administratora], pracownik traktowany gorzej niż na niejednej produkcji, człowiek tam się nie liczy. (usunięte przez administratora) [usunięte przez administratora]

gość

Nastawiona na kadry? chyba jesteś śmieszna.(usunięte przez administratora)

Też nie polecam....

A kasę też polecasz?

nie polecam

anonim - 2010-05-15 20:37:36 nie polecam Pręznie rozwijająca sie spółka, nastawiona narozwój kadry. Polecam również rodzinną atmosferę wśrod kadry.

nie polecam

worker

Zarobki mierne, atmosfera w pracy - przykra,(usunięte przez administratora) praca po godzinach (usunięte przez administratora)Rządzi polityka pieniądza

Zostaw merytoryczną opinię o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Zobacz opinie na temat firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Kandydaci do pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci