Opinie o Plasticon Poland S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plasticon Poland S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plasticon Poland S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plasticon Poland S.A. w Toruń

hehe

Ryba nie denerwuj się wszyscy wiedzą ze się nie znasz na robocie a karierę robisz w PCIC na lizaniu d...najpierw u JArka cały czas na kolanach a teraz cmokasz Kure w cztery litery zamiast się denerwować ucz się rysunku technicznego bo nie masz o nim pojęcia .

RYBA

wieśniaki to robią i niedorajdy .... wypisują tak bo zazdroszczą ... mogą mi skoczyć i obtoczyć takim wypisywaniem .... buraki i tyle

HEHE

HEHE dlaczego się smiejecie z Ryby ? To nie jego wina że jest wieśniakiem który do woreczka zbiera drobne by mieć na bilet do Tel Avivu :-)

ciekawski

Ryba pieniaczu nie podnoś głosu bo całą karierę w Plasticonie zrobiłeś na plecach wujka w kontroli jakości, donosach na pracowników ( same niedorajdy z tobą robiły prawda?) i na przekrętach z kilometrówką, jesteś plecak i skarżypyta widzę że w PCIC również. Panowie z Plasticonu wielu z Was mogło przejść do PCIC ale jakoś odwagi brakło, poza tym ilu z Was jest gotowych na przebywanie poza miejscem zamieszkania przez większość roku? A co to za namiot ma PCIC?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Plasticon Poland S.A. na stanowisko Młodszy specjalista ds. księgowości i kadr? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Widać że są Firmy które potrafią zapłacić za porządną prace ! Bardzo boli że Plasticon w Toruniu nie potrafi ! W PCIC można zarobić ale trzeba być 5 metrów za halą w namiocie, a na hali to my miej zasuwamy że 3 razy mniejsza pensje dostajemy!? Moim zdaniem dość tego !Zawsze produkcja na samym końcu łańcucha pokarmowego ...zero szacunku dla pracownika i marna pensja, o warunkach nie wspomne bo żywica nie szkodzi :D... Ale będą podwyżki :) 5% motywuje bardzo... stawka 12 zł = 60 groszy smiech na sali! będzie trzeba się pożegnać ...Pozdrowienia dla całej produkcji !

xyz

ZATRUDNIMY zwolnionych pracowników z Firmy Plasticon w Niemczech.(usunięte przez administratora)

;P
@xyz

a co na to różowy

Ryba*

Zazdrość komuś tyłek zżera...sam nic nie potrafi wiec musi się wykazać na forum...za dużo na słońcu przebywał chyba , albo słona woda mu do uszu wleciała....

Ehikty

A gdzie jest strona o Pcic ? Tam tez jest kilku niedorajdom do opisania najlepszy jest Ryba takiego lenia śmierdzącego jeszcze nie spotkałem w tym koncernie łazi za kurą tyłek mu liże bo na niczym się nie zna a pózniej mu smaruje cztery litery .

Co za bzdury wypisujesz, 9 zł. to dobra stawka w Brico lub Castoramie na start dają więcej bez pyłu i tego smrodu szkodliwego dla zdrowia. A co do umiejętności to rzeczywiście nie trzeba nic potrafić tylko jak to zobaczy ten w różowej koszuli to szybko polecisz na bruk, taka to dobra stawka i firma przyjazna dla zdrowia (mobbing na każdym kroku)

pracownik2

Ćpasz kolego czy styren zaszkodził?

Trzeba dodać żeby nie Z.Z. to za wiele by nie było pan Dolar trzyma rękę na pulsie nawet na socjalu

Do laminater

Stawki nie są wysokie, ale na 9zl na dzień dobry możesz liczyć. Do tego bogaty socjal (jak na inne prywatne firmy) jak gwarantowana premia co 6 miesięcy, niskooprocentowane pożyczki czy posiłek w pracy za marny 1zl o wczasach pod grusza i 3 filarze nie wspominając. To z zalet resztę masz w komentarzach...

@Do laminater

Częściowo masz rację. Gwarantowana premia co 6 miesięcy jest ale.... jest to jakiś procent zarobków więc przy stawce 9zł/godz to marne grosze. Pożyczka jest przyznawana nie każdemu kto złoży wniosek(trzeba mieć szczęście) 3 filar firma płaci po przepracowaniu 1 roku(od dłuższego mówi się o jego likwidacji) ale niskie stawki rekompensuje posiłek za 1zł bo na kanapki do pracy kasy nie starcza. Wczasy pod gruszą ok 500zł na rok.

de/muskieterro

Czy to próba skrótowej rekonstrukcji myślenia kogoś, kto na upokarzaniu innych buduje swoje poczucie bycia kimś lepszym. Pewnie to banał psychologiczny, że są ludzie, którzy rosną tylko wtedy, gdy inni maleją, są tym bardziej kimś, im bardziej inni są nikim. Poniżanie jest najprostszym sposobem utwierdzenia się w przekonaniu, że ma się władzę porownajmy z typem kapitalizmu, jaki się ukształtował w Polsce. Jego elementem jest faktyczna dominacja paskudnej ideologii socjaldarwinizmu Niechlubnym takim przykladem problemu jest tu od lat uposazony na ludziach de/canalios Marek raczyk. Co wy na to?

klarki
@de/muskieterro

Wojtas znowu nie masz co robić!!

Prosba do zwolnionych w ramach grupowych zwolnien: skladac CV wtedy musza przyjac was w pierwszej kolejnosci i nie moga zatrudnic nikogo innego przez 12 m-cy od zwolnienia Was. Kolego LAMINATER stawki sa niskie

Laminater

Witam, Chaciałbym zapytać jakie są stawki na produkcji? Poproszę o krótką odpowiedź bo żale powyżej już przeczytałem. Przyjmują do pracy? Można się zgłaszać?

jjjj

A jak dzial technologiczny i kontroli ktos sie zwolnil ostatnio

były

Żeby Wielkanoc w tym roku, przyszła z sukcesem u boku. Aby żyło się Wam zdrowo, prywatnie i zawodowo. Wielu, wielu chwil radosnych i cudownej, ciepłej wiosny życzy były pracownik Plasticon Poland. P.S. Z życzeń wyłączeni są kotek i jego przydupasy oraz ziółek!!!

baar

buła jest chamski i opryskliwy podczas stosunku-przy zapinaniu wykrzykuje wulgaryzmy i lubi tylko włochate małpy.za to Grzesiu jest fajny-wydepilowany,ciepły i przyjemny w dotyku.byłem z nim dwa razy w kinie,raz w kawiarni i potem fajnie ssał-nie zapominając o kulach-no i super wypiął swoją opaloną pupcię...MÓJ CI ON!!!!

Hmmm

Hmmm... a jest coś takiego jak odpowiedzialnośc karna zarządu za działanie na niekorzyść spółki. Skoro tak źle zarządzają to dlaczego nikt się tym nie zainteresował?

rozczarowany umiejetnosciami

dokładnie. Trzeba mieć właściwe kompetencje, charakter, pomysł na firmę i plan a nie błądzić jak kucyk w krainie różowej tęczy bez pomysłu, składu i logiki, podejmować świadome decyzje a nie podejmować decyzje na zasadzie prób i błędów. Zwalniać ludzi a potem płakać że niema pracowników do pracy i brać kooperacje, szkolić fachowców za darmo dla naszej konkurencji, zabierać delegacje a potem obiecywać wyjazdy, robić super technologa kierownikiem a potem degradować go z oczywistych juz od samego początku dla większości powodów itd. Czy te decyzje podiął pan dolar i pan w cudownej koszuli bo nie wiem??

widzący

Wy (usunięte przez administratora) wiecie zarządzać też trzeba umieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Plasticon Poland S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Plasticon Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Plasticon Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plasticon Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plasticon Poland S.A.
2.1/5 Na podstawie 374 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 59
    87-100 Toruń