Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien

Toruń

Opinie o Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien

Justyna

nie wiem o co Wam chodzi ALTOM okna - dbają o klienta i dbają o poziom wykonywanej pracy może byliście słabi heee, najlepiej zrzucać na kogoś innego jak się nie chce pracować - są tam ludzie, którzy pracują od wielu lat. Fajna firma.

Isia
@Justyna 30.09.2017 12:04

A co tam robiłaś?

Ania

pracowałam tam fajna firma - zmieniłam pracę ale prace polecam fajna atmosfera ale są wymagający można się za to rozwinąć - ale inwestują w ambitnych

Ja
@Ania 30.09.2017 12:08

Jako dziewczyna co niby tam robiłaś?To jest produkcja okien

ups

Praca tam (altom Toruń okna) to był dramat, PREZES ciągle kłamał i wszystkiego się wypierał, Prezesowa też nie lepsza, choć na początku sprawiała wrażenie rozsądnej, atmosfera wśród pracowników dziwna, jeden dzień było w porządku, drugiego dnia potrafiły się nie odzywać, nie wiedzieć czemu... dom wariatów...

tom

nikt nikogo nie pomylił , ciągła rotacja w biurze gdzie pracuje 5 osób ... ciekawe z jakiego powodu :-)

miś

ktoś albo pomylił Altom Fabrykę Okien z Torunia z firmą Altom dostawcą szkła z Gniezna. Jeśli chodzi o Altom z Torunia to nie występuje mobbing !!!! kto wam takie bzdury nagadał albo który takie coś doświadczył ??!! nikt nikogo nie nęka, Prezes nikogo nie nęka, prześladuje itd. tak samo jak jego żona. każdy robi swoje, kto chce to idzie kiedy chce na fajkę czy zrobić sobie kawę itd. nie ma żadnej presji z żadnej strony względem pracownika !!

Kasia

Kto mobinguje? Pracownicy czy szefowa?jest ogłoszenie dot. Specjalisty ds.sprzedaży. Proszę o info

Tools

Polecam pracodawcę.

Piotrek

Zgadzam się z przedmowca. Dno

aga

Jeżeli nie wiesz co to jest MOBBING i nigdy nie miałeś z nim do czynienia to Altom jest dobrym miejscem, żeby się z nim zapoznać. Negacja , krytyka, poniżanie i ośmieszanie to niestety codzienność w tej firmie.

Czy w firmie Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien szef dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altom Sp. z o.o. Fabryka Okien