Opinie o Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o.

kuba s

Słyszałem ,ze poszukują pracowników .Czy ktoś może czy mają szkolenia dla nowych pracowników ?Slyszałem ,ze to dobra firma więc może warto się zainteresować

Zuzanna

Forum powinno służyć aktywnej wymianie informacji pomiędzy pracownikami @Karat i rzeczywiście powinna być ona prowadzona na określonym poziomie. Dodając opinie użytkownicy powinni pamiętać o uzasadnianiu swojego zdania i podawaniu przykładów. Dla innych poszukujących pracy liczą się też informacje o warunkach zatrudnienia, umowach, pensjach, godzinach pracy, itp. Pamiętajmy o tym przy dodawaniu postów.

Karat

Zapraszam wszystkich chętnych do opinii merytorycznych na temat pracy w firmie Karat , proszę tylko jak ktoś piszę post , niech zawiera więcej szczegółów . Sam opis , że tu jest źle , czy dobrze nic nikomu nie daje . Proponuję żeby opinia dot. Spraw merytorycznych a nie osobistych @fruu - oczywiście , że są premie . Jeśli wykonujesz 100% targetu to masz premie wyższe niż podstawa . @handlowiec - nikt tu nikogo na siłe nie trzyma > niema czegoś takiego jak (bo muszę ).Czemu nie polecasz ? Zachęcam Ciebie do napisania gdzie konkretnie jest problem

Zuzanna

@Handlowiecdlaczego nie polecasz pracy w Karat Elektro-Recykling? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy jako handlowiec w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach oraz czy w firmie zaszły w ostatnim czasie jakieś zmiany. @-) rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Mógłbyś powiedzieć w jakim dziale pracujesz? Może właśnie z tego wynika taka różnica w opiniach.

fruu

Ciekawi mnie jednak to czy oprócz dobrej podstawy zarobków są jeszcze premie. A wypłata jest na czas? Dzięki

Handlowiec

nie polecam, jestem tu, bo muszę..

pracuje w tej firmie i zachęcam wszystkich do zdobycia stanowiska w tej firmie , bo naprawdę warto . Prezes jest ,jak do rany przyłóż . Wolne , urlop , żaden problem , chcesz coś z firmy dodatkowo też nie ma problemu Wypłaty są naprawdę dobre i na czas . A zwłaszcza ta atmosfera jest super .

wojak
@-) 25.05.2016 21:26

aaa...no cóż...to akurat pisze z pewnością pracownik świeży...

tom

@uu z twojego @ można wyczytać , że nigdy tu nie pracowałeś. Bo są tu pracownicy którzy pracują od 5 do 8 lat . I jest tych pracowników około 70 %

uu

Umowy zlecenie i na czas określony tylko. Pensja prawdopodobnie oscyluje wokół najniższej krajowej. Czas pracy jest ok 8-16. Pensje na czas. Generalnie żaden pracownik nie jest w stanie zaspokoić oczekiwań pana prezesa. Ludzie pracują tu dość krótko (kilka miesięcy) a potem są czasami z dnia na dzień wyoutowani bo "zupa była za słona". Praca nie daje poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, nie będziesz tu doceniony i spełniony ale jak ktoś nie ma innych alternatyw to może się tu na jakiś czas zaczepić i w międzyczasie szukać czegoś lepszego.

uu

neroz

może rzeczywiście nie zgodziłby się na wiele szef, ale nie musi wszyhstkiego wiedziec

raps

mam takie pytanie odnośnie tego jak wygląda praca dokładnie, bo nie wiem w jakich godzinach się pracuje? ktoś ma informacje na ten temat? Zależy mi tylko na obiektywnych wypowiedziach, bo jak macie narzekać i hejtowac, to od razu widać kto ma żal do firmy a kto nie..no i pozdrawiam pracowników

czat

Żaden szef by się nie zgodził na robienie na boku . A to że niektórzy wykorzystują to świadczy tylko o tej osobie. A jak nie zależy to niech idzie założyć własną działalność i sam się przekona. .

hihihi

Zabawne jest że pracownicy przychodząc do pracy w tej firmie w czasie "pracy" dla pana prezesa prowadzą swoje własne firmy... tak dużo mają wolnego czasu.

arek

Może przyda się komuś prawdziwej informacji ,przy rozbiórce jest to ciężka praca i nie każdemu się to podoba , ale pracuje się 8 godz i można zarobić ponad 2000zł . Polecam firmę.

Adam Nickiewicz

Firma nie dba o pracowników (usunięte przez administratora) Praca od 8 do 16ej?!-he he. Ludzie,miejcie trochę godności. Są w kraju uczciwe firmy.

monia

Ja uważam żę to dobra praca , która umożliwia zdobycia dużego doświadczenia .dzięki temu doświadczeniu otrzymałam pracę w większej firmie. Byłam na paru szkoleniach które firma sponsoruje . Nie ma problemu z wyjściem jak jest osobista potrzeba . atosferę uważam za pozytywną koleżnaki są super , nawet moge powiedzieć , że lepsza atmosfera niż mam w tej chwili w swojej firmie . to ,że są targety to już chyba nikogo nie dziwi , a gdzie nie ma . Prezes wyrozumiały , nie krzyczy nie prowadzi żadnego mobbinngu , wręcz jest miłym facetem , a wymaga jak każdy szef . Wypłaty na czas . praca od 8 do 16 . Dodam że spędziłam w tej firmie kilka lat

Jan Kowalski

Byłem 4 dni temu na rozmowie wstępnej w firmie KARAT. 7zł na ręke - godzina pracy, najniższa krajowa plus możliwe premie, praca od poniedziałku do piątku plus sobota co dwa tygodnie (2 zmiany), umowa o pracę. Niby zachęcająca sprawa ale na dzień dobry kierownik zamiast normy dniowej przedstawił na komputerze normę miesięczną. Z tego co pamiętam to minimum 7 ton na miesiąc. Dla Pro pracowników - przykładowo 10, 11, 12 itd. to premia za wyrobienie ponad normę. Na przeciwko kierownika siedział DRUGI GOŚĆ który powiedział mi, że jak nie wyrobi się w drugim miesiącu tego co w pierwszym zwalniają pracownika ponieważ nie jest tak WYDAJNY jak poprzednim razem. Nieważne czy początkujący czy ktoś tam z dłuższym stażem. Nie wyrobi to GOOD BYE "/ Wykombinowałem(ich miny), że 7,8 ton na miesiąc to dla nich słaby rezultat. PODEJRZEWAM, TEORETYCZNIE MOŻLIWE - NIEMIŁA ATMOSFERA, PRESJA CZASU BO JEDEN Z DRUGIM ZAPIERNICZA JAK ROBOT PO TO, ŻEBY WYROBIĆ DNIÓWKĘ/MIESIĄC A TU POJAWIA SIĘ HC STRES czy OBAWA PRZED ZWOLNIENIEM. Rozebrać na części i posegregować spoko można na swój sposób wolniej, szybciej - kto jak potrafi, ale robić to na akord/normę to po prostu JAKAŚ PARANOJA. Popieram powyższy tekst bo coś słyszałem na temat [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezesa tej firmy natomiast do wypłaty nie mam zastrzeżeń. KARAT polecam osobom odpornym na stres i mającym doświadczenie w rozbiórce elektro śmieci(komputery, telewizory, pralki, lodówki itd. itp.) i powtarzam/ zakładam, że jak nie będziecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam jak " STRUŚ PĘDZIWIATR " to podziękują wam za współpracę.

kełbasa

(usunięte przez administratora) ciągłe zwolnienia i zatrudnianie nowych...

Zostaw opinię o Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o.