Opinie o Ośrodek Wczasów Rodzinnych Universal Sp. z o.o. sp.k. w Łazy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ośrodek Wczasów Rodzinnych Universal Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ośrodek Wczasów Rodzinnych Universal Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Wczasów Rodzinnych Universal Sp. z o.o. sp.k. w Łazy

Tomek Nowy wpis

Może ktoś zostawi tu aktualne informacje o firmie i ewentualnej pracy? Może pandemia nie zaszkodziła zbytnio firmie?

Adam Nowy wpis
@Tomek

Sam się zastanawiam bo zastanawiam się nad praca tam

Wiktor Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Justyna

Tak bardzo skrajnie różne opinie piszecie, że zupełnie nie wiem co sądzić!!!

ByłyPracownik Nowy wpis
@Justyna

Opinie są skrajne, bo p. dyrektorowi zależy na wyprostowaniu niewygodnych faktów, może pani poczytać na nocowanie.pl czy w google opinie o tym obiekcie.. Sama szczerze nie polecam, będą panią wykorzystywać i przestawiać jak mebel z kąta w kąt (najpierw dają jeden pokój do zamieszkania a potem przenoszą na obskórny strych, a naokoło mieszkają sami ukraińcy).

ByłyPracownik

Ludzie nie idźcie tam do pracy, bo przejdziecie prawdziwą mękę i was jeszcze oszukają ! W pracy panuje mobbing i zastraszanie przez nowego dyrektora M, nie przestawił on należycie zakresu obowiązków pracy na recepcji, nie raczył nawet objaśnić solidnie zasad działania programu do obsługi rezerwacji a po dwóch dniach wymagał żeby wszystko znać i rozumieć, chodził i wykrzykiwał również przy gościach, przy anglojęzycznych i niemieckich podróżnikach nie potrafił wydukać nawet słowa, kompromitował siebie i cały ośrodek, aż dziw bierze, że właściciel na to przyzwala !! Umowy dla pracowników są ściemniane (większość osób tam zatrudnionych to ukraińcy) a cały proceder wygląda tak, że właściciel nakazał im nie podpisywać się w grafiku w weekendy dzięki czemu wychodziło na umowie mniej godzin niż było rzeczywiście ! Dwie pokojówki tuż przed samym sezonem na całe dwa budynki i cztery domki to skandal, chodziły i pracowały tam od 7 rano do godziny ok 20-21. Praca codziennie, więc można sobie policzyć ile to wychodzi.. W ciągu pobytu doszły mnie słuchy, że dyrektor będzie chciał w niedalekiej przyszłości odciągnąć 600 zł od wypłaty za wyżywienie od każdego pracownika, a ustalane było, że nocleg i posiłki będą nieodpłatne. Najlepsze jest jak została potraktowana osoba tam pracująca również, chcąc zrezygnować przez zastraszanie i krzyki dyrektora została bez wyrzutów sumienia wyrzucona poza ośrodek, właściciel też umył od tego ręce i nie pozwolił tej pani nawet spędzić wieczoru w hotelu, by rano odjechać autokarem, to już jest bezduszność. Szanujcie swoje nerwy i nie szukajcie w tym miejscu pracy

Mirosław Nowakowski.
@ByłyPracownik

Niestety osoba która napisała ten komentarz należy do bajkopisarzy.Została wyrzucona z pracy za zupełny brak kompetencji . Nie rozliczyła się z tzw. (opłaty klimatycznej) zabierając ze sobą(kradnąc) dowody wypłaty i wpłaty.O reszcie nie będę wspominał.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ośrodek Wczasów Rodzinnych Universal Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
admin

Dodaj komentarz o firmie Universal S.C. Ośrodek Wczasów Rodzinnych na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

xyz
@admin

Ośrodek duży, dwa budynki plus 4 domki modułowe, braki w personelu, obecnie na cały obiekt pracują 2 pokojowe z Ukrainy. Bardzo duże zamieszanie spowodowane przyjściem nowego dyrektora - pana Mirosława - osoba ta nie potrafi się komunikować z personelem, jest arogancki, krzyczy, obwinia inie pomaga w rozwiązywaniu bieżących problemów, wręcz kompromituje siebie i osoby pracujące (nawet przy gościach). Pierwsze dnie pracy na recepcji i zostało mi przekazane bym już sama zajmowała sranowisko, nie było żadnych chęci pokazania programu potrzebnego do pracy na recepcji, jedynie dyrektor powiedział, że "można się tego samemu nauczyć, próbując.." Wieczne sprzeczki dyrektora z resztą pracowników, zszargane nerwy, kiepskie warunki zakwaterowania. Wytrzymałam tam pięć dni i odeszłam, póki będzie tam dyr Nowakowski, nie polecam nawet się tam wybierać. Właściciele bardzo mili i uprzejmi, lecz ogólna atmosfera nie do zniesienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Wczasów Rodzinnych Universal Sp. z o.o. sp.k. - Łazy

Ośrodek Wczasów Rodzinnych Universal Sp. z o.o. sp.k.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Leśna 1
    76-002 Łazy

Ośrodek Wczasów Rodzinnych Universal Sp. z o.o. sp.k.