Hotel-restauracja "Diana"

Skępe

Opinie o Hotel-restauracja "Diana"

Marta

Na jakie zmiany godzinowe można liczyć w Hotel-restauracja? Czy są zmiany nocne? Jaki jest system? Pracuje ktoś obecnie i wypowie się na ten temat? To ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem i zależy im na zmianach.

@Marta 23.08.2017 15:49

Idź do firmy i zapytaj, chyba że mieszkasz w Chinach i masz za daleko .

@Marta 23.08.2017 15:49

Idź do firmy i zapytaj, chyba że mieszkasz w Chinach i masz za daleko .

kjuh

Lepiej posiadać odpowiednie doświadczenie nim się podejmie u nich zatrudnienie. To normalne, bo to dowód na to, że4 są w stanie zapewnić odpowiednie warunki jak i to, że atmosfera jest oparta na dobrych relacjach.

lilek

Tak Kama ma z tym problem. Duży zasób mało wesel

JON

A jak jest w Kamie ,Novej czy Mihałufce jakie tam proponują zarobki możliwośc rozwoju osobistego. Może masz jakieś info . Widzę ,że jesteś obeznany w lokalnym rynku pracy.

Maja

Ktoś kto chce pracować osobiście idzie i rozmawia z potencjalnym przyszłym pracodawcą. W necie anonimowo można wypisywać różne bzdury- większość z nich mija się z prawdą dotyczy to również innych pracodawców. Osobiście polecam idź i porozmawiaj o warunkach pracy i płacy. Wiem ,że obecnie nie mają wolnych etatów. Jednak zawsze warto spróbować. Zaczyna się sezon wesel, komunii w Dianie mają tego bardzo dużo- więc może jakaś sezonowa praca wpadnie ci w rękę. Powodzenia.

katka

Chyba ta branża jest bardzo specyficzna, nie ma co sięnastawiaćna cośbo potem możę byćcośinnego. Tak właściwie to chciałbym siędoweidzieć czegoś o tym jak to teraz jest tam z zarobkami dla kelnerów. Dosiadczenie mam małe ale chciałbym wiedzieć coś więcej. Polecacie tam pracować czy nie do końca ????

patka

cisza tu była ale z racji tego że w internecie nie wiele ogólenie znalazlam tak poza tym to pozwole sobie tu zapytać- czy potrzebują kelnerek do pracy w Dianie? mam doświaczenie jak coś i referencje też mogę pokazać, bardzo mi zależy żeby dorobić a no i to co najważniejsze w tej branży to mam książeczke sanepidu

giero
@patka 31.12.2014 20:54

wiesz, co wydaje mi się , że tutaj tego akurat nie załatwisz. Jeżeli rzeczywiście jesteś osobą z doświadczeniem to warto wybrać się do Diany samemu bezpośrednio. Dzięki temu zobaczą , że jesteś osobą komunikatywną i odważną co jest ważne na tym stanowisko i może pomóc przy ich decyzji. Spróbuj może warto

Jarek

W ogóle Hotel-restauracja "Diana" ma jakiekolwiek wolne etaty, bo w takich miejscach czasem sa raczej stałe ekipy i rzadko jest ktoś nowy.

Joanna

Pracuje się tam dobrze- moja znajoma chwali sobie. Najlepiej samemu udać się na rozmowę do właścicieli, wtedy dostaniesz odpowiedzi na każde interesujące Cie pytanie- moja znajoma tak zrobiła i dostała pracę.

amigo

Byłem na weselu córki Szefowa jest cały czas z obsługą a to ciasto schowa do lodówki a to karton wódki do zamrażarki.a obsługa nic o tym nie wie i nie może zajrzeć do lodówki Gościom każe się sprzątać pokoje po sobie .Życzę Ci miłej pracy w takiej atmosferze.Dawniej tu była porządna stacja obsługi samochodów którą do dziś miło wspominam

gość

Polecam:) Wesela na naprawdę wysokim poziomie, pyszne jedzonko i profesjonalna obsługa.

grzegorz

Właśnie jesteśmy po przyjęciu weselnym w Hotelu Diana w Skępem k.Lipna i było po prostu rewelacyjnie !!! Wszystko było doskonale zorganizowane, bardzo profesjonalna, miła i taktowna Pani właściciel, obsługa rewelacyjna, jedzenie bardzo smaczne, piękna sala i pokoje hotelowe, przepiękna okolica. Serdecznie i szczerze polecam.

Agata

Diana ,to super miejsce na weselicho!! Byłam tutaj na weselu w styczniu było przesympatycznie. Bardzo ładna sala weselna, jedzenie \"palce lizać\", takie dobre. Obsługa bardzo fajna. Właścicielka lokalu to fajna \"babka\" potrafi dobrze doradzić!! Polecam \"Dianę\" na przyjęcia okazjonalne nie pożałujecie! W lipcu znowu tutaj będę na weseli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !

Gość hotelowy

Właśnie siedzę sobie w restauracji, popoijam drinka i korzystam z hotelowego internetu. Obiekt bardzo fajny-miłe klimaty. Obsługa -pełny profesjonalizm. Otoczenie hotelu utrzymane w czystości-piękne zaplecze ogrodu. Jedzonko pyszne i niedrogie-to ogromna zaleta. Również wesela-byłem już 2 razy na wysokim poziomie pod każdym względem. Jestem częstym gościem i z całą pewnością jeszcze nieraz tutaj zawitam. Polecam wszystkim!!!!!!!

Sylwester

Dziękujemy za świetną zabawę sylwestrową!!! Polecamy lokal na przyszły rok!!

Ania i Paweł

My również polecamy super miejsce!!

częsty gość

Super miejsce,miła obsługa polecam. Piękne miejsce zwłaszcza na zorganizowanie wesela:)))) Życzę powodzenia w dalszej pracy!!

Bywalec

Nie to co kiedyś, ale warto odwiedzić

Zostaw opinię o Hotel-restauracja "Diana" - Skępe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel-restauracja "Diana"