Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Olka

witajcie pracownicy! jak myślicie szykują się kolejne duże zwolnienia?ktoś co wie jak to będzie? podobno zwalniać będą nawet pracowników z umowami na stałe,to prawda? źle się dzieje,co to będzie????? jeśli ktoś coś wie niech pisze.ludzie chcą wiedzieć czego mają się spodziewać. pozdrawiam!

Logistyk

alex - 2013-03-03 14:15:03 Logistyk - 2013-03-01 10:25:03 Marcel - 2013-02-03 11:57:10 Pracuje już trochę latek i nigdy nie było tak jak teraz.Zdaję sobie sprawę że kryzys,trzeba redukować załogę ale dlaczego tylko na produkcji?Kadra ,,biurowa ,,rozkwita ,logistycy chodzą po hali dwójkami i liczą części których i tak póżniej brakuje...ą jeśli chodzi o atmosferę w pracy to szkoda gadać .Jeden drugiego podkopuje u majstrów a już nagminnie u pana [usunięte przez moderatora] który bardzo takich lubi i to juz nie tylko na scharanie.Wy za to jestescie swieci jesli chodzi o czesci , nie? Robicie jakies pseudo bufory bez porozumienia z osoba z logistyki i bez wiedzy tej osoby-0 kontroli ze strony majstrow, brygadzistow jezeli chodzi o ilosci produkowanych czesci (baugrup, gotowych produktow itp) i pozniej czesci ktorych nieraz powinno wystarczyc na tydzien , nie ma juz po 2-3 dniach produkcji i oczywiscie wielkie pretensje do Logistyki ze brak czesci, a wy jak swiete krowy, patrzycie tylko zeby swoje tylki chronic i oczywiscie nigdy wasza wina nie jest. Nic dziwnego ze logistycy musza non stop chodzic po halach i liczyc czesci skoro na produkcji macie niezly balagan z ilosciami, czesto nie robicie zgodnie z planem tylko po swojemu i pozniej sa efekety ze czesci nie ma, a pamietajcie ze czesci sa zamawiane pod katem zamowien od klienta, a nie waszym widzi mi sie. Proba zwalenia winy na Logistyke za brak czesci ktore produkcja zuzyla szybciej niz powinna to juz zwykle przegiecie i bezczelnoscJak jestes takim logistykiem, ,jak osobą ktora nie potrafi napisac komentarza po polsku,to jak może być dobrze z produkcja i częsciami.A Ty masz chyba problem z czytaniem i rozumieniem po polsku, proponuje powrot do szkoly celem doksztalcenia, za to wy macie niezly nieogar na tym waszym obszarze - czesto jest tak ze ktos odstawi czesci nie tam gdzie powinien a pozniej jest szukanie i wielkie halo ze brak czesci, najpierw ogarnijcie swoja produkcje a pozniej do innych miejscie pretensje, a niektorym majstrom to juz calkowicie odbija, robia ponad norme ilosci pozniej wielkie halo bo czesci brak i te durne pytania do nas - co on ma z ludzmi teraz zrobic - odpowiedz krotka - nawazyles piwa to teraz je wypij

GreenLantern

SDOL - 2013-03-04 12:34:29 GreenLantern - 2013-03-04 10:06:25 SDOL - 2013-02-21 23:57:32 A Ty co G L.... naczytałes się komiksów i żyjesz w swoim pokręconym świecie bajek itp,obrońca pokoju i sprawiedliwości się znalazł,moralista!Batmana tez czytasz...He he he Elokwencja godna podziwu...ręce opadają! Nie jest moim zamiarem nikogo tu obrażac,wyraziłem tylko złą opinię o tym zakładzie. Nie chce mi sie z Tobą gadac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prawda w oczy kole?Żegnam,więcej tu nie piszę i nie zaglądam.Szkoda czasu i nerwów.I właśnie dlatego, przez taki brak umiejętności konstruktywnej wymiany zdań w Firmie źle się dzieje. Bo firma nie jest zła, tylko złe są zamiary ludzi, którzy ją tworzą. Pozdrawiam

SDOL

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

alex

Logistyk - 2013-03-01 10:25:03 Marcel - 2013-02-03 11:57:10 Pracuje już trochę latek i nigdy nie było tak jak teraz.Zdaję sobie sprawę że kryzys,trzeba redukować załogę ale dlaczego tylko na produkcji?Kadra ,,biurowa ,,rozkwita ,logistycy chodzą po hali dwójkami i liczą części których i tak póżniej brakuje...ą jeśli chodzi o atmosferę w pracy to szkoda gadać .Jeden drugiego podkopuje u majstrów a już nagminnie u pana [usunięte przez moderatora].który bardzo takich lubi i to juz nie tylko na scharanie.Wy za to jestescie swieci jesli chodzi o czesci , nie? Robicie jakies pseudo bufory bez porozumienia z osoba z logistyki i bez wiedzy tej osoby-0 kontroli ze strony majstrow, brygadzistow jezeli chodzi o ilosci produkowanych czesci (baugrup, gotowych produktow itp) i pozniej czesci ktorych nieraz powinno wystarczyc na tydzien , nie ma juz po 2-3 dniach produkcji i oczywiscie wielkie pretensje do Logistyki ze brak czesci, a wy jak swiete krowy, patrzycie tylko zeby swoje tylki chronic i oczywiscie nigdy wasza wina nie jest. Nic dziwnego ze logistycy musza non stop chodzic po halach i liczyc czesci skoro na produkcji macie niezly balagan z ilosciami, czesto nie robicie zgodnie z planem tylko po swojemu i pozniej sa efekety ze czesci nie ma, a pamietajcie ze czesci sa zamawiane pod katem zamowien od klienta, a nie waszym widzi mi sie. Proba zwalenia winy na Logistyke za brak czesci ktore produkcja zuzyla szybciej niz powinna to juz zwykle przegiecie i bezczelnoscJak jestes takim logistykiem, ,jak osobą ktora nie potrafi napisac komentarza po polsku,to jak może być dobrze z produkcja i częsciami.

Logistyk

D4D

W (usunięte przez administratora) to się poprzewracało brygadzistom,mistrzom,kontroli jakości -tzw. kierownikom,hr-owcom, inżynierkom i reszcie [usunięte przez moderatora],jezeli kogos pominęłem to sorki! W kazdym normalnym zakładzie pracy szanuje się rob.fizycznych bo to oni są siłą napędowa firmy!Ale nie tu,tu ma się roboli za nic. Keiper już leży i robi pod siebie a koniec bliski! -Pozdrawiam pracowników fizycznych-

Nos_stradamus

Będzie tyle bonów, ile Pan Panujący ludzi szanuje.

????

Gvh - 2013-02-25 16:20:33 Wiecie już coś ile będzie bonów na święta?A od kiedy to miał być projekt BMW? Pierwsze słyszę

Gvh

Wiecie już coś ile będzie bonów na święta?

D4D

Czy to prawda,takie słuchy chodzą że nie bedzie projektu bmw? To tak można po dwóch latach pracy z powrotem przyj.przez pośrednika,a gdzie i od czego są związki zawodowe!? Keiper czy Jonson jak zwał tak zwał -TONIE aż ZATONIE!

zazizu

Czasami sobie tutaj wejdę na forum można normalnie boki zrywać hehehe

GreenLantern

SDOL - 2013-02-18 00:39:56 GreenLantern - 2013-02-15 13:32:13 A ja powiem tak: Dane mi było pracować 2 lata w overhead i... to była najlepsza praca mojego życia, serio serio. Ale niestety nie mogę tego powiedzieć na temat niektórych osób, które były nade mną. Lider, kierownik (obecny)... to osoby patrzące tylko na swój zadek, nie liczące się z ambicjami innych. Brak perspektyw i coraz mniejsze szanse na jakikolwiek rozwój (zwłaszcza po przejęciu przez JCI), idiotyczne pomysły z oszczędnościami wymagane od wszystkich działów (to po co dział CI?). Plus niewybredne żarty podchodzące pod [usunięte przez moderatora]; idiotyczne, nic niewnoszące spotkania zajmujące tylko czas; tabelki, raporty... i zero perspektyw. A ponad to awanse osób zakolegowanych, niedokształconych (specjaliści bez języków...), faworyzowanie ściemniaczy i beks, nietykalność managementu (obiadki, kolacyjki, śniadanka, golfik, samochodziki...). Mimo to PRACĘ jako taką uważam za dobrą, satysfakcjonującą, zwłaszcza za "Niemca". Ludzie wszędzie będą do bani, kumoterstwo jest wszędzie, trzeba tylko robić swoją robotę najlepiej jak się umie i nie oglądać się na innych. A jak trafi się coś innego, rozważyć zmianę, a nie tylko narzekać. Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego pracownicy produkcyjni tak strasznie marudzą i krzywo patrzą na pojawiające się na produkcji "biuro". Jak się nie podoba, to [usunięte przez moderatora] i szukać lepszej pracy. Nie ma pracy? To nie marudzić i brać co dają. Nie chcą dać więcej? Trzeba było się uczyć. C'est la vie. Pozdrawiam wszystkich nie tylko zrzędliwych. Karma.Co za hamstwo,sam [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!! Inteligenty się znalazły pokonczyły studia na ocenach miernych i wyżej srają jak [usunięte przez moderatora] noszą!A Ty chociaż próbowałeś/aś dostać się na studia? Wiesz ile to pracy kosztuje (i wcale nie mówię o "miernych" wynikach)? Jakiś język obcy znasz? Jakieś kursy? Papiery? Bo widzę, że nawet po naszemu pisanie sprawia Ci kłopocik... Ale nie ma się co pieklić. Przykro mi, że plujesz jadem, zamiast wziąć się za własny rozwój. Łatwo wyzywać tych co mają lepiej, niż samemu zmotywować się do pracy, prawda?

Młodyy

Jest zle zwalniają ludzi a ostatnio wymyslili taki myk ze osoby ktorym konczy sie umowa nie dostaja przdłuzenia tylko zatrudniane sa przez posrednika i dostaja umowy smieciowe na tydzien lub miesiac to własnie nasza kochana polska nie chce byc złym prorokiem ale ten keiper [usunięte przez moderatora] moim zdaniem szybciej zniknie niz sie pojawaił .

a1

Czy w tej firmie coś się zmieniło?

SDOL

GreenLantern - 2013-02-15 13:32:13 A ja powiem tak: Dane mi było pracować 2 lata w overhead i... to była najlepsza praca mojego życia, serio serio. Ale niestety nie mogę tego powiedzieć na temat niektórych osób, które były nade mną. Lider, kierownik (obecny)... to osoby patrzące tylko na swój zadek, nie liczące się z ambicjami innych. Brak perspektyw i coraz mniejsze szanse na jakikolwiek rozwój (zwłaszcza po przejęciu przez JCI), idiotyczne pomysły z oszczędnościami wymagane od wszystkich działów (to po co dział CI?). Plus niewybredne żarty podchodzące pod [usunięte przez moderatora]; idiotyczne, nic niewnoszące spotkania zajmujące tylko czas; tabelki, raporty... i zero perspektyw. A ponad to awanse osób zakolegowanych, niedokształconych (specjaliści bez języków...), faworyzowanie ściemniaczy i beks, nietykalność managementu (obiadki, kolacyjki, śniadanka, golfik, samochodziki...). Mimo to PRACĘ jako taką uważam za dobrą, satysfakcjonującą, zwłaszcza za "Niemca". Ludzie wszędzie będą do bani, kumoterstwo jest wszędzie, trzeba tylko robić swoją robotę najlepiej jak się umie i nie oglądać się na innych. A jak trafi się coś innego, rozważyć zmianę, a nie tylko narzekać. Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego pracownicy produkcyjni tak strasznie marudzą i krzywo patrzą na pojawiające się na produkcji "biuro". Jak się nie podoba, to [usunięte przez moderatora] i szukać lepszej pracy. Nie ma pracy? To nie marudzić i brać co dają. Nie chcą dać więcej? Trzeba było się uczyć. C'est la vie. Pozdrawiam wszystkich nie tylko zrzędliwych. Karma.Co za hamstwo,sam [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!! Inteligenty się znalazły pokonczyły studia na ocenach miernych i wyżej srają jak [usunięte przez moderatora] noszą!

Aga

Jador pisaniem tutaj nic nie zmienimy w polityce firmy. Ja się wyłamuję z owego forum. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska