EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

agata

hahahhahahaa aga - jasne, ze nie. rotacja jest ogromna, przynajmniej w windykacji, adminkstraxji tez. u prawnikow tez sie non stop cos zmienia. raczej nie znane jest im pojecie "inwestycja w pracownika". szukaj gdzie indziej.

nn

podpytam, ale nie sądze, zeby ktos szukal na te stanowiska...Prezes jest calkiej spoko, dyrektor windykacji...ale sie chyba sprawdza..no dobra lece zaraz do EOS

Jarek

Takie plotki chodzą ze szukają dyr do windykacji i kogoś do zarządu ?

nn

Kto powiedzial, ze szukaja zarzadu? to jakas kompletna bzdura!

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
re-aga

EOS zajmuje się windykacją a więc dość specyficzna branża. Osoby pracujące w dziale windykacji zajmują się głównie windykacją telefoniczną + część w terenie. Wiadomo, że ten rodzaj pracy wiąże się po jakimś czasie z wypaleniem zawodowym, choć znam osoby pracujące pow. 7 lat na słuchawce i b. dobrze sobie radzą. Stąd też w tym dziale rotacja jest czymś naturalnym. Ze względu na charakter pracy są to też stanowiska niskokosztowe - rynek jest mocno konkurencyjny tj. Kruk, IJ, etc. + oczekiwania Klientów dotyczące maksymalnych efektów przy minimalnych stawkach wynagrodzenia. Pozostałe działy są typowe jak w przypadku innych firm - sprzedaż, finanse, it czy interesujący Cię HR. W tych zespołach fluktuacja niemal w ogóle nie istnieje. Nie wiem jak dokładnie obecnie wygląda sytuacja bo pracowałam tam do końcu roku ale od licznych znajomych, którzy tam zostali nie słyszałam, aby zaszły w tym zakresie jakieś istotne zmiany.

wala

Niektórzy swoją porażkę w pracy w EOS przeżywają jak mrówka okres. Sądziłam dotąd, że to nie staż ale wyniki w pracy mają znaczenie. W innym wypadku same osoby w wieku przedemerytalnym będą prezesami i dyrektorami...

zenek

Nie szukają Dyrektora windykacji tylko Prezesa i członków zarządu - Zenek wysłał już swoje CV.

Jarek
@zenek

Czemu szukają nowego zarządu ? A co ze starym ? Kto ich rekrutuje ?

Bolek

Czy to oni szukają Dyrektora departamentu windykacji ?

Pancernik Kuleczkowaty

Ja chciałem tylko, zadać, w sumie retoryczne, pytanie "starym" pracownikom EOS - ilu Was jest w skali firmy 5-10%???? A co z pozostałymi??? To chyba jedyna firma , w której pracowałem, która nie dba o doświadczonych pracowników, tylko w pierwszym rzędzie wystawia ich na odstrzał. Podsumowując, jeśli zaczynasz swoja drogę kariery i chcesz ją związać z bankowością, finansami, windykacją - dobre miejsce na rok by złapać podstawy, potem zmykaj czym prędzej- kariery nie zrobisz. Dziękuję za uwagę.

AS

Tylko (usunięte przez administratora) lub Słoik chce pracowac w tym syfie,czy podobnym dziadostwie,burki z wiochy emigrują do Vorsaw karierę robic,lecz nikt ich nie zatrudnia,więc idą do takich syfów jak eos,ale to nie praca!

zenek

tak, tak. skarpetki... jakie to juz nudne. dla Ciebie to i tak pewnie szczyt humoru. poziom niski jak u wiekszosci w eosie. lepiej juz skup sie na windykowaniu, bo zapewne jestes z jakiejs mniejszej miejscowosci i nigdy nie czulas sie kims waznym, a teraz wielka kariera windykatora. wreszcie poczulas sie kims. mozesz dzwonic do ludzi i wydzierac sie na nich. gratuluje osiagnietego celu.

zenek

Poza sprzedażą skarpet :) lub onuc :)

zenek

mnie nie podziekowano za wspolprace, sam odszedlem. zostaja tam tylko tacy, ktorzy nie maja zadnych wyzszych ambicji i wystarczy im praca, ktora kazdego dnia wyglada tak samo. milo mi, ze mam fanow. chcesz mocna slaba strone eosu? oszukiwanie ludzi. jezeli nie wiesz o co chodzi, to w takim razie nie przykladasz sie do pracy i sama nie wiesz co tak naprawde robisz. zakladam, ze siedzisz w windykacji na sluchawkach, wiec co tak naprawde mozesz wiedziec.

zenek

A to dlatego Cię nie chcieli .. nie byłeś nikogo znajomym. Ale teraz pewnie masz wielu więc biznes Ci wypali. 3mam kciuki. Aaa i oglądaj kolejny film a może sam coś nakręć. Czekam na Twój odzew. Twoja wierna fanka... Czy na tych stronach są jacyś ludzie potrafiący trafnie opisać mocne słabe strony pracodawców czy tylko tacy,którym podziękowano za współpracę ?

zenek

nie bylem windykatorem. zegnalem sie raz. awans w eosie nie jest mozliwy (usunięte przez administratora)

zenek

cos mi sie przypomnialo. zainteresowanych praca w eosie zapeaszam do obejrzenia programu "po prostu" tomasza sekielskiego o eosie. bez problemu znajdziecie w internecie. dowiecie sie co to za firma. zapewne ktos bedzie zaraz odpisywal, ze to nieprawda i takie tam, ale jakos sprostowania zadnego nie bylo.

pk

ludzie bez celu i bez wykształcenia...ale wy jesteście zalośni-ci ludzie sprawili, że z 30 osob firma zatrudnia prawie 400, ze robi jeden z najlepszych wynikow i na tle pl firm windykacyjnych i w swojej grupie..za duzo macie czasu...bardzo dobrze, ze was w eos nie ma!

zenek

zobacz ile osob i jak czesto odchodze z eosu. to chyba jednak o czyms swiadczy. siedzcie sovie w tej eosowej budzie ludzie bez celu w zyciu. nie bede sie juz wiecej wyklocal. odszedlem, aby wlasnie nie miec z takimi ludzmi kontaktu. zalosni jestescie tak samo jak ta praca. wyksztalcenie mam wyzsze niz Ty, nawet jesli byloby to takie jak opisales. zegnam

zenek

ach i jeszcze jedno. napisalem "wiecej bym zarobil". jest to przypuszczenie, nie stwierdzenie. wiedze, ze ludzi bez matury tez juz zatrudniaja. pomysl na siebie mam, dlatego mnie juz tam nie ma

zenek

bzdenek skoro szkoda komentowac, to po co to robisz ? kazdy ma swoje zdanie. ja uwazam, ze to firemka. bez zadnych pomyslow na siebie. co z tego, ze sa na calym swiecie, skoro w PL jest beznadziejnie. ja opiesalem swoje wrazenia. nie pomyslales, ze bylismy w innych dzialach? poza tym kiedy tam pracowalem, jalos nikt nie chwalil pracy w eosie... z kim nie rozmawiales, to wszyscy narzekali na kase, ludzi i szefostwo, wiec jak to jest, ze w pracy w (usunięte przez administratora), a juz tutaj tylko bronia tego miejsca ? na szczescie ja juz mam to za soba. mam tez wrazenie, ze pracaja tam ludzie, ktorzy nie maja zadnych perspektyw, dlatego pracuja tyle lat...

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.