EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

Hanna

@REKRUTOWANY, rozumiem, że nie przyjąłeś oferty, która została zaproponowana przez firmę EOS KSI Polska? Możesz napisać coś więcej o samej rozmowie kwalifikacyjnej? Osoba rekrutująca zadawała jakieś szczegółowe pytania? @Inspektor, możesz napisać, jak wyglądają Twoje warunki zatrudnienia w firmie EOS KSI Polska na stanowisku windykatora terenowego? @Gp, masz jakieś doświadczenie z pracy w firmie EOS KSI Polska? Dlaczego uważasz, że w firmie windykacyjnej nie powinno robić się kariery? Wyjaśnij, co miałeś na myśli.

INKA

od ponad trzech lat jestem nękana przez tą firmę najpierw na tel. komórkowy jakieś wezwania do opłat (w nie wiadomo jakiej wielkości ) i do kogo o co, w końcu wysłałam esemesa ,ale i zadzwoniłam na wskazany nr. Nigdy nie miałam sytuacji takiej ,żebym była komuś dłużna a działalność gospodarczą prowadzę od ponad 20 lat. Pani mnie przeprosiła za zaistniałą sytuację bo podobno chodziło o jakąś firmę OPRA T...S z Dąbrowy Górniczej a mój tel. przecież jest widoczny w necie od 20 lat i jak byk stoi napisane że należy do mojej firmy. Teraz od ponad dwóch lat REGULARNIE wydzwaniają na tel stacjonarny i już tłumaczyłam kilka razy że należy do mojej firmy co widać również w necie, ale to niestety nie skutkuje i jeśli po dzisiejszej rozmowie z pracownicą tej firmy w sprawie wykreślenia mojego nr tel. to nie zadziała. Na pewno to nękanie ZGŁOSZĘ NA POLICJĘ.

Eryk

Chyba nie do końca macie rację pisząc, że takiej działalności nie potrzeba!!

@Eryk

mają całkowitą rację. takiej działanlości jak eos ksi - nie potrzeba; z windykacją ma to niewiele współnego. windykuje się roszczenia zasadne, istniejące - a tu zdecydowana większość to zwykłe próby wyłudzeń

Gp

Ludzie, przecież to żenada, jest tyle ciekawych ofert pracy, a wy windykacji karierę chcecie robić, no błagam, w wiekrzosci przypadków to zwykła ściema i szukanie osób nie znających swoich praw..., a robienie ludzi na pieniążki w nieuczciwy sposób to porostu świństwo i tyle.

@Gp

nie tylko świństwo. również art. 286 §1 kk w zw. z art. 13 §1 kk

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Robert

Są różne prace do wykonywania i ktoś to musi robić, szkoda, że pracownicy nien piszą!

REKRUTOWANY

Miałem przyjemność odbyć rozomowę kwalifijacyjną. Warunki pracy dla TERENOWEGO - 2300 brutto, paliwo na zasadzie - pogadamy/zobaczymy. Praca za takie pieniądze jest dla całkowitych desperatów. Powodzenia!

@REKRUTOWANY

Daj sobie spokój ze złodziejami

@REKRUTOWANY

(usunięte przez administratora) na prowizji jak chcą.

Chętny do pracy

Charakter pracy nie jest miły ale jak komuś to nie przeszkadza to pracuje i jest ok.

Tymon

Prawda jest taka, że jak chce się dobrze zarabiać to nie ma lekko , nigdzie!!!

korleta
@Tymon

TAKA JEST PRAWDA O EOS , ZE MAJA WIZERUNEK PONIZEJ POZIOMU NEKANIA LUDZI ! KIEDY SIE DZWONI DO NICH TRAFIA SIE NA NIEPRZYJEMNA PANIA ZAMIAST ROZMAWIA TO SIE WYDZIERA ? Z NIMI NIE MOZNA W ZADEN SPOSOB SIE DOGADAC CHOCBY CHCIEC JAKAS UMOWE ZAWZEC ! DZWONISZ W DRUGI DZIEN DOGADASZ SIE Z FACETEM Z EOS IDZIE NA REKE DLUZNIKOWI BY PLACAC RATAMI, A NA DRUGI DZIEN ZNOW DZWONI INNA OSOBA Z EOS I ROZMOWA PROWADZI DONIKAD ? wplacisz 1 rate na nr. konta pieniadze to za dzien znow nekaja e-smsami lub wydzwaniaja czego nie wpacone , a przeciez jest wplacone jest dowod pokwitowania ! pisze , dlatego, ze jest najlepszym przykladem moja corka ktora jest nekana i dwukrotnie targala sie na swoje zycie tak EOS upokarza, neka ludzi, teraz to juz pojdziemy do prokuratora za nekanie bo to juz jest dosyc tego !

@korleta

z EOS KSI to się w sądzie wygrywa, a nie dogaduje na płacenie nie wiadomo za co...

@antywindykator

POTWIERDZAM

Inspektor

Pracuje jako windykator terenowy - naprawdę nie narzekam na zarobki..prawda jest inna - muszę się strasznie narobić i zajmuje mi to całe dnie. Jak ktoś chce i może to zarobi wszędzie. Ludzie z firmy bardzo pomocni.

jurek
@Inspektor

Ściema, w tej firmie nie ma windykatorow terenowych. Obiecuja mi go od ponad pol roku i nie moge sie doczekac. Moj bejsbol i pies tez nie :D

@jurek

Ja też czekam za jakimś niby windykatorem a tu nic.Moje serce krwawi z tęsknoty.

ARAS

Zwykle windykacyjne (usunięte przez administratora)

Feliks

Czy warto aplikować? Podpowiedzcie coś nowemu.

Filip

Czy firma posiada jakieś nowe oferty pracy?

Hanna

Obecnie firma prowadzi kilka rekrutacji - w tym na stanowisko Aplikant radcowski. Możemy wrócić do tematu warunków zatrudnienia w firmie? Jak wygląda praca w EOS KSI Polska na tym konkretnym stanowisku? Czy warunki zatrudnienia na start są zadowalające?

poszukujący pracy
@Hanna

Hanna najwięcej informacji o warunkach zatrudnienia uzyskasz aplikując do firmy. Nie sądzę że w tym miejscu uzyskasz obiektywne informacje ... "zadowalające" to również pojęcie względne...

@poszukujący pracy

za to w firmie będą baaaardzo obiektywne informacje :D

jogi
@Hanna

nie wiem jak teraz, ale z premią masz ok 2000,00 zł na rękę. co tu dużo pisać warunki dla aplikanta są słabe.

xxx
@jogi

To było baaaaardzo dawno, teraz zarobki aplikantów są o wiele wyższe.

jeyjey
@xxx

Tak, są o wile wyższe - aplikant zarabia 2300... Szał, niedługo pensja minimalna przegoni wynagrodzenie w eos

Hanna

Czy w firmie EOS szukają tylko pracowników na windykację? Trzeba mieć doświadczenie w tej dziedzinie? @Etlt, w jakich godzinach odbywa się praca? Są dwie zmiany? A jaka jest atmosfera wśród pracowników?

EtIt

Serdecznie polecam , pracuje od 3 msc i jest naprawde Ok. Sprawy nie sa az tak ciezkie jak w innych firmach windykacyjnych budżet do wyrobienia.

Wiki

Czy taki windykator telefoniczny zarobi w miarę godziwe pieniądze?

Na słuchawce
@Wiki

Odp: NIE. najniższa krajowa

Zdziwiony

Skoro podajesz imię i nazwisko osoby, która rzekomo poświadczyła nieprawdę, to uczciwie byłoby się podpisać swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Piszę rzekomo, bo jak na razie nie masz żadnych podstaw, aby publikować tego typu informacje. Publikowanie pomówień podlega karze, warto o tym pamiętać. Czyli: "kto mieczem wojuje..."

Qwe

Brak szkoleń, brak awansów, pensja to żart.

Martyna
@Qwe

Pracuje w Eos, są szkolenia i sa awanse wiec coś Ci sie pomylilo

@Martyna

nic mu się nie pomyliło. to po prostu ty nie masz pojęcia co to jest szkolenie. awanse owszem są, ale dla lizodupów :)

Martyna
@antywindykator

Skoro twierdzisz, ze nie wiem. Proszę, oświeć mnie w takim razie, co to jest szkolenie?

@Martyna

eos ksi miało być, nie getback. drobny błąd. zresztą tam dzieje się niemal identycznie

Bartek

Pracuje w EOS od prawie ponad 1 roku. Takiej atmosfery jaka jest w firmie z pewnością nie znajdziecie w żadnej innej. Atmosfera jest bardzo, bardzo na plus :-) co widać na każdym kroku i kontakcie z innymi działami w firmie. To co boli to oczywiście słabe zarobki, inna polityka nowych władz i często ich niekompetencja w niektórych obszarach oraz działaniach ale tak jest z pewnością w wielu innych firmach.

Balbina

A mnie straszą sądem nie poddam się tak łatwo jakaś firma to przekręt chcą ludzi nakłonić do spłaty długów i ciągnąć po sądach, ale ich sąd goni za kasę którą są winni sądowi jakąś ta firma która jest oszukana i wysyłają do mojej mamy list że ja brałam jakiś kredyt lub pożyczkę ale to nie prawda.I to są (usunięte przez administratora) wrzędzie, nie dadzą nam spokoju nie mają prawa żeby straszyć ludzi biednych sądami i spłatą tu nie ma żadnej sprawiedliwości w tym kraju.Niech sąd powinnej za (usunięte przez administratora) ich wziąć już dawno gonić tą firmę fałszywą.

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.