EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

kili

Warunki pracy ze strony kierownictwa są bardzo dobre. Zachowania klientów pozostają wiele do życzenia, i tak jak ktoś napisał - to nie jest forum do oceniania firmy tylko odnośnie pracy! Mnie osobiście bardzo się podoba ta praca. Miła atmofera, premie i elastyczny grafik

Yalaja54

Przyszłam tu poczytać opinie o pracy, myślę nad aplikacją a co zastaje? Stos opinii dłużników czy osób, które narzekają na wszystko. Czy jest tu ktokolwiek kto tu pracował/pracuje i może odpowiedzieć na kilka pytań? Szczerze. I prosze by osoby i dłużnicy nie zainteresowani tematem nie odpowiadali na ten komentarz . Gdyby ktos nie zrozumiał: to jest pytanie O WARUNKI PRACY ZAMIESZCZONE NA FORUM O PRACY.

@Yalaja54

Ja pracuje, wynagrodzenie na czas tylko zależy na jakiego kierownika trafisz taka atmosferę masz,o i taka pomoc oszukują na zwrocie za paliwo,

Mike

Mi się pracuje bardzo miło. Generalnie miła atmosfera w pracy, premie, szkolenia, wyjazdy służbowe. Mi bardzo odpowiada. Przełożonych też mam super. Wszyscy tworzymy super team i nikt nie pluje kwasem jak niektórzy tutaj ;)

lila
@Mike

Ja lubię tę pracę. Bo tu rzeczywiście pracuje, a niektórzy chyba tylko udają i są tego efekty...

Kasztelan
@lila

Ludzie robią długi których nie chcą płacić a opinia na kogo? Na windykacje bo zła, że ktoś tam po drugiej stronie chce odzyskać swoje (cięzko zarobione!!) pieniądzę!

@Kasztelan

EOS KSI nakupił jakichś roszczeń przedawnionych plus kupę bezzasadnych które nie istnieją, brak dokumentów i próbuje szukać frajerów że ktoś zapłaci. Co ty więc wygadujesz o ciężko zarobionych pieniądzach, trollu z EOS KSI?

Elzna

Praca w windykacji to naprawdę ciężki kawałek chleba ale mimo to chwalę sobie pracę w EOS. Najbardziej zależało mi na stabilnym zatrudnieniu, a tu mam umowę na czas nieokreślony i wynagrodzenie zawsze na czas. Do tego dochodzą różne szkolenia, dofinansowania i kursy językowe. Mimo trudnego zawodu dbają o pracowników więc finalnie jest jak dla mnie na plus.

Caryca
@Elzna

Chociaż praca lekka nie jest to trzeba przyznać że inwestowanie w rozwój pracowników i te wszystkie szkolenia to jest główny plus tej firmy

Elzna
@Caryca

Otóż to! Tak fajnego pakietu benefitów jeszcze nie miałam. Ludzie też są świetni i wynagradzają trud pracy, o czym chyba zapomniałam wspomnieć ;)

Aśka
@Elzna

Po jakim czasie umowa na czas nieokreślony?

@Caryca

Szkolenia jakie szkolenia może jeszcze ktoś mi napisze ze terenów maja szkolenia bzdura jakich tu wiele

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Earf

Eos to dobra firma jeżeli jest się rzetelnym pracownikiem i wkłada całe serce w pracę, atmosfera miła tak samo jak pracodawca, świetne szkolenia dzięki którym od razu można zająć się pracą.

henryk

czy benefity dla pracownikow dalej zaczynaja sie dopiero od stanowik kierowniczych a zwykly specjalista nie ma co liczyc?

henryk

inspektorzy sie caly czas zwalniaja, ciekawe kto bedzie orbil te super zlecone sprawy, audyty i weryfikacje, moze sam Manager z Warszawy? Bo kierownika regionu juz posuneli hahaha

Sosenhammer

Firma w pełni uczciwa, wręcz pomagająca i informująca ludzi o ich długach. Trzeba przejść szkolenia, które są prowadzone w miłej atmosferze i wszystko będzie w porządku. Ogólnie jest bardzo dobrze.

@Sosenhammer

Zamknij dziób krętaczu. Firma nie jest uczciwa, ja bardzo dziękuję za taką pomoc i informacje o długach, kiedy żadnych długów nie posiadam. Mimo wszystko dostaję SMS i listy że podobno coś zalegam, ale nie wiadomo za co. Próbowałam wyjaśniać to się dowiedziałam że EOS KSI kupił dług, nieważne od kogo i jaki dług, za ile bo ja tego wiedzieć nie muszę, to tajemnica handlowa, ja mam się skupić na spłacie. Do tego kłamstwa że jak nie zapłacę to sąd wyda nakaz zapłaty i od razu przekaże do komornika, a ja zapłacę dwa razy tyle. Koń by się uśmiał. Złodziejstwo i rozbój w biały dzień, nie wiem jak można w takiej firmie pracować, żeby takie kłamstwa ludziom wciskać i wyłudzać nienależne pieniądze. Ziobro powinien się tym osobiście zająć.

wolak
@Stewardessa

a to na pewno był EOS KSI????

@wolak

Nie, to pewnie z Orlenu do mnie dzwonili, z KGHM pisali a ja zadzwoniłam do PKP bo czytać nie potrafię głąbie.

Mi generalnie praca nie przysparza żadnych problemów. Szefostwo ok, możliwości awansów, płatne urlopy oraz premie. Atmosfera w pracy przyjazna. Mi odpowiada :)

enjoy

podobno w koncu kierownika Grzegorza zwolniona?

Gordon

Bardzo trudna praca. Dłużnicy nie chcą współpracować, często są wulgarni i agresywni gdy firma chce zwyczajnie pomóc i dojść do kompromisu. Nie mniej jednak dobrze wspominam pracę w tej firmie ze względu na ogrom wiedzy, który przyswoiłem w toku praktyki. To nie praca dla ludzi o słabych nerwach, choć warunki pracy jako-takie są bardzo dobre

@Gordon

ano tak, firma chce pomóc. jaja se robisz i pajacujesz. podam przykład tej "pomocy". dług nie istnieje, ale eos ksi żąda 34 tysie, w dodatku raz twierdzi że nalezy zapłacić dla EOS Investment Poland GmbH, innym razem że EOS 1 FIZ NFS. za tydzień znów odwrotnie i tak w kółko, raz jedna pada nazwa, innym razem druga. nagle propozycja "pomocy" - zapłać 6 tysi i damy ci spokój. to jest pomoc? to jest art. 286§1 kk w zw. z art. 13§1 kk w zw. z art. 12§1 kk.

Subkąt

Praca ciężka, aczkolwiek w pełni uczciwa. Nie można się poddawać, miła atmosfera na dodatek wiele rozmów jest przeprowadzana w przyjaznej atmosferze, nie wiem skąd ten hejt.

@Subkąt

Zgadzam się.

@Subkąt

do uczciwej roboty się weźcie, zamiast bredzić po internetach

Czaq
@antywindykator

Warto tracić czas na komentowanie każdego postu? Przecież to bez sensu... Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy boją się przyznać do własnych błędów...długi nie biorą się z niczego.. I wiem to, bo sam jestem dłużnikiem, ale świadomym, że długi trzeba spłacać. Zrzucanie winy na firmy windykacyjne..to nie jest dobra droga.

@Czaq

nastąpił wysyp ćwiercinteligentów z tej śmiesznej pożal się panie firemki, a raczej to jakiś jeden kretyn udaje że jest ich więcej i wszyscy zadowoleni. tylko brakuje żeby pisali jak to z radości i wdzięczności klekają przed kierownikiem... te wpisy są po prostu żałosne. rację masz - dlugi trzeba spłacać ale te realne, należne, istniejące. tymczasem w windykacjach aż roi się od lewizny. eos ksi nie jest wyjątkiem, a rzekłbym nawet że przoduje w ilości roszczeń bezzasadnych. za dużo mam na to przykładów na papierze. zaznaczam że to nie są puste i sprzeczne ze stanem faktycznym opowieści dłużników, tylko twarde dowody w dokumentach.

eoSOS

Ta firma to porażka. Dzwonią a nawet nie mają wystarczających danych osoby do której dzwonią. Ściągają dlugi, które zostały umorzone badz tez takie ktore nie istnieją. Zastraszania obelgi manipulacja to dla eos czynność normalna i codzienna. Próbują różnych fałszywych taktyk aby ściągnąć pieniądze, np. piszą że 50% długuzostanie umorzone a druga część rozłożona na równe raty, po zapłacie pierwsze dzwonią i chcą całości dlugu.Przedszkole z tym że wyrachowane i bez jakiej kolwiek kultury

Zbyszko
@eoSOS

Hm ja mam zupełnie inne odczucia, po pierwszym telefonie znaleźliśmy rozwiązanie i się dogadaliśmy.. to na pewno był eos ksi?

@Zbyszko

nie kompromituj się firmowy pajacu, przeszedłeś krótkie przeszkolenie żeby cię tym razem nie zdemaskowano czy jesteś kolejnym głąbem nasłanym na odcinek tępej propagandy?

praca nie jest łatwa, aczkolwiek jeśli klient jest fair to jest bardzo miło. Trzeba mieć stalowe nerwy oraz oczywiście trochę wyrozumienia. Pracodawca również jest bardzo w porządku. Oczywiście trzeba mieć również bardzo wysoką kulturę osobistą.

@Michał

nie ośmieszaj się (usunięte przez administratora)

ceasare
@antywindykator

dlaczego obrażasz? bo się nie zgadzasz z opinia? po to jest forum by wyrazić swoją opinie.... a narzekać to można na wszystko jak się chce tylko czy życia nie szkoda

@ceasare

ślepy jesteś że nie widzisz, że firma skierowała na odcinek propagandy tylko jednego pracownika, w dodatku totalnego głąba? aż po oczach razi ten identyczny styl "zadowolonych pracowników"

eros

eors kfc to bardzo poważna firma

@eros

EOS KSI Polska jest ekspertem w zakresie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami: windykacji na zlecenie, zakupu należności oraz outsourcingu procesów biznesowych, dzięki dostosowaniu usług do potrzeb klientów biznesowych oraz konsumentów. A więc owszem - to jest bardzo poważna firma. Ale pomógłbyś nam bardziej, jakbyś rozwinął swoją poprzednią - nieco ogólnikową - myśl. Wypowiadasz się jako jej Klient czy jako pracownik?

@Alicja

ekspertem? poważna firma? he he he to jakaś popierdułka jest, a nie poważna firma. poważna firma nie próbuje wyłudzać pieniędzy, w akcie desperacji proponując "umorzenie" 80% nieistniejącego długu

Śmieszny jesteś

Jestem pracownikiem tej firmy (od ponad 2 lat) i jak czytam te wpisy to...aż się denerwuję. EOS to profesjonalna firma, która realizuje swoje (często niewdzięczne zadania) w przemyślany i kulturalny sposób. Cały sztab ludzi czuwa tu nad jakością. Jak ktoś ma zadłużenie to powinien je spłacać a nie się użalać i winić innych. Poza tym to forum dla pracowników/kandydatów do pracy - ja polecam. Stabilizacja ale i rozwój, czytelne zasady, bardzo zaangażowani ludzie i dobra atmosfera pracy.

@pracownik

to się tak nie denerwuj, bo jeszcze rozwolnienia dostaniesz i się zapaszek rozejdzie po boksach :) eos profesjonalną firmą ha ha dziś wygrywasz internety. człowieku jakie zadłużenie, jak nie istnieje to co spłacać? zamiast opowiadać takie śmieszne laurki, to zapytaj chociażby terenowych czy są zadowoleni

@pracownik

Tak rozbieżne opinie mogą wynikać z przeróżnych przyczyn - może lepiej ich nie dociekajmy. Fajnie, że Tobie praca w firmie EOS KSI Polska odpowiada. Nadmieniłeś o dobrej atmosferze oraz o zaangażowaniu współpracowników. A jak - mniej więcej -kształtują się tam zarobki? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia przysługują Wam jakieś premie?

obrońca
@antywindykator

Tak bardzo inspektorom praca się nie podoba, że za chwilę ich liczba sięgnie pewnie 100 - taka tragedia...ludzie nie słuchajcie bredni frustratów. Jak ktoś szuka uczciwej pracy w stabilnej firmie to się nie rozczaruje.

eros kfc
@obrońca

tych 100 jest juz od prawie dwóch lat, kto sie zwolni to kogos przyjma i jest stagnacja, ale nie wzrost...

@obrońca

inspektorom he he i po co takie nazwy wymyślać, żeby co wrażenie zrobić? żałosne to, bo nawet śmiechu już nie wzbudza. dziecinada i kabaret. ponadto chodzą słuchy że przed firemką spore wyzwanie w postaci cięcia kosztów, tak więc będzie to dodatkowy "czynnik motywujący" oraz "zachęcający" kandydatów do pracy

eros kfc
@antywindykator

chwila moemnt, przeciez juz inspektorow nie ma, tylko specjalista, mlodszy, starszy itp.....

@eros kfc

Wybaczcie, że przerwę na moment Waszą dyskusję, ale chciałabym uzyskać pewne informacje. Widziałam mianowicie, iż firma EOS KSI Polska szuka kilku nowych pracowników, którzy wesprą ich w codziennych działaniach. Tu są dostępne te oferty: https://pracodawcy.pracuj.pl/eos-ksi-polska-sp-z-o-o,20748 Powiedzcie, jak kształtują się (mniej więcej) zarobki na okresie próbnym?

krzych
@Alicja

Na umowie najniższa krajowa ,dodatkowo w drugim miesiącu pracy jakieś premie za audyty,weryfikacje (oczywiście jak będziesz miała),inkaso za pierwszy miesiąc.Płaca oczywiście za paliwo (teraz raczej na tym to oszukują )Wynagrodzenie ze wszystkim na koniec miesiaca

eros
@krzych

a są w końcu auta służbowe? czy tylko jedna wybranka je posiada? i nie dajcie sobie wmówic o rekrutacji spodowanej wzrostem zatrudnienia, cały czas jest ok 100 prac w terenie i nie umieja lub nie chca tej granicy przekorczyc

@eros

Niestety nie ma aut służbowych (oprócz tej wybranki o której mowa) i długo raczej nie będzie

Szymon
@Krzych

Napisałeś dość szczegółową opinię na temat wynagrodzenia, a ja chciałbym dowiedzieć się jak wyglądają umowy zawierane z pracownikami. Ile trwa okres próbny i czy później kontrakt jest stabilny i długoterminowy? Bądź tak miły i mi odpowiedz.

@Szymon

Okres próbny 3 miesiące, później umowa na rok czasu ale w każdej chwili jak coś dla twojego kierownika nie będzie pasować może cię zwolnić. Raczej nie jest to stabilne zatrudnienie mi nie pasuje w tej firmie to że jak chcesz coś się dowiedzieć czego nie wiesz to nigdy się nie dowiesz. Bo twój kierownik to nawet nie wie i nie chce wiedzieć. Co miesiąc kierownik przyjeżdża do Ciebie i zawraca Ci tylko głowę że niby przyjeżdża pomóc a tak naprawdę z jego strony żadna pomoc bo na niczym się nie zna.

@pracownik

Długi się spłaca i owszem.Ale dlaczego (usunięte przez administratora) każecie spłacać długi których nie ma i nigdy nie było,podajecie zmyślona sygnaturę akt i naciągacie ludzi na pieniądze (usunięte przez administratora) powinni was pozamykać korporacyjne szczury.Nie godzilem się na to więc zrezygnowałem z pracy w tym (usunięte przez administratora) nie mam zamiaru robić kariery na krzywdzie innych

Biały

Praca nie należy do najłatwiejszych i trzeba mieć stalowe nerwy - ale kazdy chyba ma tego świadomość jesli chce tam pracować. Jest umowa, terminowe wypłaty, możliwości rozwoju też są -nie ma co narzekać.

@Biały

nie osmieszaj się firmowy trollu. rozdwojenie jaźni? ty i @michał 23.07.2019 11:54 to ten sam pajac

antywindyk

Grzesiu dalej pracuje czy michał go już wywalił?

@antywindyk

To nie jest kwestia, która powinna Cię zajmować na bieżącym wątku. Nalegam, żebyś skupił się na wyrażeniu swojej opinii odnośnie warunków pracy w EOS KSI Polska, gdyż tylko w ten sposób przyczynisz się do pomocy osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do tej firmy. Powiedz nam na przykład, w jaki sposób są tam mierzone efekty pracy danej osoby? To interesująca kwestia i dlatego liczę na merytoryczną odpowiedź od Ciebie.

Koordynatorze (czyzby Michał.... czy jednak ktos z HR?), zwrot dostaje każdy, chyba że go przyciąłeś na nim (a to sie zdarza, tu 50 zł tam 100 zł). Jak było juz wspominane zwrot paliwa plus podstawa (najnizsza) to około 2700 netto, przy czym wybijasz swoje auta i musisz opłacić z tego paliwo. Dodatkowym zarobkiem sa premie od kwot zwindykowanych i róznych "akcji". Szefostwo myśląc ze proponuje takie warunki jest na równi z Bogiem. :D niestety tak nie jest, można znaleźć spokojnie stanowisko z podobnymi zarobkami gdzie nie musisz męczyć swoje auta po 100-200 km dziennie.

Eno

Dzwoniła do mnie przemiła Pani z ofertą na terenowego i po krótkiej rozmowie zaprosiła na spotkanie. Nie chciała się złamać i powiedzieć, ile zarabia się w tej bezkonkurencyjnej firmie. w końcu stanowczo stwierdziłem, że w innym przypadku rezygnuje ze spotkania. Uwaga, moi drodzy- 2300 brutto, swój samochód, zwrot za paliwo (choć nie była pewna:)))). Ludzie! Jak wy możecie dawać się tak traktować? Gorzej niż zwierzęta

@Eno

a czy ten wywalczony w bólach zwrot za paliwo wystarcza na pokrycie kosztów tegoż paliwa potrzebnego w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.