EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

Armuz1

Ja pracuje jako mlodszy specjalista. Nie mam na co narzekać. Liczne dofinansowania, szkolenia wewnętrzne. Pomoc przełożonego w codziennej pracy. super

Aktualnie tu pracuję

Oczekiwania są, ale zarobki są adekwatne do charakteru wykonywanej tu pracy. Pracuję od niedawna ale bardzo podobają mi się benefity takie jak choćby dofinansowania do opieki medycznej i na rozrywkę/kulturę, czyli bilety do kina czy teatru. Dodatkowo dofinansowanie na zajęcia sportowe, a zarabia się tu nieźle. Szkoda tylko że wszędzie się czają malkontenci, którzy utrudniają pracę nawet przy dobrych warunkach spłaty jak np. umorzeniu części długu

Maskot

Praca u nich była bardzo w porządku, nie zostawili jakiegoś niemiłego posmaku, było miło oraz wynagrodzenie przyjemne, polecam i pozdrawiam.

POLAK
@Maskot

Tylko przestępcy współpracują z przestępcami i obie strony twierdzą i są przekonani że jednej i drugiej stronie jest z sobą dobrze.

POLAK

EOS KSI - pod nazwą firmy kryje się ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA która chce zarabiać duże pieniądze na ludzkiej krzywdzie i przeterminowanych nie podlegających egzekucji sądowo- komorniczej wierzytelnościach . Firma ta zachowuje się jak typowi przestępcy którzy nękają i nachodzą ludzi . Uważam że tą firmą powinien zająć się PROKURATOR a szefowie powinni trafić za kraty za swoją działalność , która jest niezgodna z literą prawa polskiego .

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
enjoy

w tej firmie nie elastycznego grafiku, chyba ze mowa o centrali jak ci organizuja zastepostwo w innym województwie

pytanie

czy terenowcy dalej maja zakac wrzucania do skrzynek wezwan firmowych, i maja wrzucac "anonimowe" karteczki z prośba o kontakt? bo sie wstydza skad są?

obecny

no wlasnie to jest prolem firmy eos, tam nie pracuja na kierowniczych stanowiskach prawnicy, tylko handlowcy od podpasek, pampersow, i zeli pod prysznic. Mysla ze z dlugami da sie tak samo handlowac, niestwty nie da sie. I terenowiec wynikow jak n apampersach tez nie zrobiv, marzy itp. Pozdrawiam kierownictwo, ktorego ulubionym zajęciem jest wysyłanie "motywujących" meili oraz "ostrzeganie" na każdym kroku ze nie przedluzą z tobą umowy. :D no przestraszyłem się po prostu.... Zarządzanie ludźmi jest na bardzo niskim poziomie, chyba ze móimy o zarządzaniu poprzez strach.

były

dla zaintereowanych pracą, serdecznie odradzam, rotacja w terenie jest ogromna i roszady na stanowiskach kieroo sa czeste, brak szacunku dla pracownika, starszy pa manager Michał bedzie wiedział jak cie podejsc (Albo mu sie tak tylko wydaje......), straszenie zwolenieniem czy nie przedluzeniem umowy przez telefon, parcie na nierealne wyniki to norma. Jesli chcesz dobic swoje auto i miec kursy po 200km dziennie ob masz zastepstwo to smiało! Aha firma czesto nie ma dokumentow dot. zadluzenia (W OGOLE), sam zapis ksiegowy, wiec dluznicy maja cie (usunięte przez administratora)

@były

Zgadzam się z twoją opinią, brak szacunku że strony kierownictwa nagminne ale nie dziwię się w każdej korporacji to samo brak szacunku do pracowników, dobijanie własnych samochodów, ciśnienie na plany Inkaso i ugod i brak zrozumienia że nie ma szans na jego zrealizowanie, nie oszukujmy się zarobki też nie są rewelacyjne najniższa krajowa plus premie które są ciężkie do realizacji, na początek kariery w windykacji można się załapać do EOS ale jakiś tam umiejętności to się nie zyska bo nie ma cię kto nauczyć

Damian
@Krzych

Jesteś w stanie określić, ile godzin dziennie pracuje pracownik, który zatrudniony jest na stanowisku windykatora terenowego? Jestem ciekaw, czy uzależnione jest to od powierzonych spraw danego dnia, czy może praca odbywa się w stałych nieprzekraczalnych godzinach? Wypowiedz się, proszę na ten temat.

@Damian

Masz narzucone od górnie ilosć wizyt różnie to bywa czasami jak wyjedziesz o 10 a wracasz o 19 lub później.

Krzych

Zgadza się i doplacasz do paliwa i dobijasz swój samochód

Polak
@były

Masz zrobić wizyty u "klienta" ilość minimalna wyznaczoną przez kierownika, dodatkowo audyty i weryfikacje. Nie masz zebranej gotówki i ugód to jesteś nie potrzebny. Auto własne dobijasz i często całujesz klamkę, klienci czekają żeby noga ci się powinęła bo RODO jest, kierownik powie "sam się broń" Powodzenia dla odważnych i zdeterminowanych by zarobić, kasa słaba nie polecam, Klienci i szefowie obiecują ale obiecanki cacanki

Damian
@Polak

Dzięki Wam co raz więcej wiem o stanowisku windykatora terenowego w firmie EOS KSI Polska. Jestem ciekaw, czy na stanowisku tym zdarzają się nieprzyjemne sytuacje, gdzie potencjalny dłużnik jest agresywny w stosunku pracownika? Jestem ciekaw, czy możemy w takim wypadku liczyć na wsparcie firmy, dla której pracujemy?

Polak
@Damian

Bardzo często klienci dzwonią na policję, do firmy, a najgorsze to to że znaja swoje prawa i wiedzą jak założyć sprawe o to że ugodę zawierać chcesz przy członkach rodziny np. matce, żonie i znajomych. Bo tego nie wolno chyba że wyrazi zgodę klient.

@Polak

czyli najlepiej żeby ludzie nie znali swoich praw, bo wtedy łatwiutko mozna ich zrobić w wała, wcisnąć przedawniony albo nieistniejący dług? no brawo, brawo...

enjoy

czy firma oferuje pracownikom samochody służbowe? A zapomniałem NIE OFERUJE!

zach

Źle tu nie jest, ale chyba największą wadą jest ciągłe wysłuchiwanie tej części książąt, niezadowolonych współpracowników oczekujących tego, że będą siedzieć w biurze na wygodnym stołku non-stop. Zależy jeszcze w jakim charakterze się pracuje, ale ja nie narzekam. Jeśli się należycie wykonuje swoją pracę, to nie ma tak że wymagają stale więcej. Jest pewna norma do zrealizowania, a jako handowiec z wykształcenia wiem, że pracodawca ma prawo oczekiwać wyników, które unormowane są dotychczasowymi rezultatami, które były już osiągane

pytanie
@zach

ale co to jest za wypowiedź, pracujesz w windykacji, a nie potrafisz przedstawić konkretów typu: rodzaj umowy, zarobki, auto, itd. itd. Jakaś bzdurna wypowiedź,same ogólniki, piszesz bo ci każą? Nie osmieszajcie się tam

ira
@pytanie

Wiesz, że to zależy na jakim stanowisku się pracuje. Należy pamiętać, ze firmy windykacyjne to nie tylko CC i windykacja terenowa, a wtedy nie ma mowy o samochodzie. Na takich stanowiskach masz też umowy o pracę.

@zach

obecny

liczba terenowych nie może przekroczyc setki osob.....

Enjoy

To kto zostanie kierownikiem działu północ /centrum windykacji terenowej? Strasznie duża rotacja jest na tym stanowisku, ciekawe dlaczego. W ogóle to kiepska oferta jak windykator nie ma auta służbowego, tylko ryczałt za swoje. A zarobki są mizerne, lepiej w banku albo u komornika robić.

enjoy

jak tam ugody? Michał dalej naciska na 10 szt? Bo inaczej firmy na ciebie nie stac? Grzesia juz wywalil (a miał yc taki amerykanski), kto nastepny teraz poleci?

rekordzista z 1999r :D

@enjoy

oni tam jakichś archeologów zatrudniają? :)

KaGaj

Praca jak praca. Z czegoś żyć trzeba, a wszędzie jest dobrze tam, gdzie nas nie ma :) Lekko nie jest ale jest tu masa fantastycznych ludzi, wypłaty na czas, elastyczne godziny. Ogólnie więc nie ma się do czego przyczepić.

Ollla
@KaGaj

Zgadzam się. Nigdzie nie jest idealnie. To może nie jest najprzyjemniejsza praca ale ludzie są fantastyczni i nadrabiają "niedogodności" ;)

krispy
@Ollla

Mnie się dobrze pracowało, gdyby nie wyjazd to pracowałbym dalej

aloalo

a jakie warunki?

jaro
@aloalo

Podpinam się pod to pytanie również chciałbym wiedzieć

@krispy

i dla jakiegoś głupiego wyjazdu rzuciłeś tak wspaniałą pracę?

jaro

Mysle o tym, by podjac tutaj prace. Ktos moze mi cos podpowiedziec????

@jaro

podpowiedź brzmi: poszukaj sobie czegoś innego, a nie pożałujesz

krispy

Szkoda, że niektórzy tu opowiadają takie bzdury a nigdy tu nie pracowali...

@krispy

to jest jeden albo dwóch trolli, bredzą od rzeczy jak to jest w tej firmie cudownie, słodko, fantastycznie i tak dalej. ten sam styl językowy, te same pierdoły. zrobili dobry (usunięte przez administratora) w opiniach

Jędrzej

Roszady są dosyć częste, ale zawsze ludzie przychodzą tu do pracy z dobrym nastawieniem. Kierownictwo stara się zarażać dobrą energią i nie ma tu takiego ciśnięcia na wyniki. Z definicji jest to dosyć stresująca praca, bo ma się kontakt z ludźmi, często przestraszonymi, w złej sytuacji finansowej/mentalnej, ale można się tu łatwo odnaleźć. Płaca niezła, terminowa, liczne premie - szkolenie bardzo dokładne

@Jędrzej

ty lepiej uważaj, żeby cię kierownik na przerwie w kantorku czymś innym nie zaraził :D

@Jędrzej

Nie ma ciśnienia na wyniki bujda jakich mało ciągle słyszę min 10 ugod i min 8000 Inkaso bo inaczej za dużo kosztuje pracownik więc mi sciemy nie wal bo wieje mi to oszustwem na kilometr

@Krzych

nie znasz się. to nie jest ciśnienie, tylko delikatna sugestia :)

@antywindykator

Tak delikatna sugestia tak samo że na miano kierownika to trzeba wyglądać i zasłużyć

Jetkowski

Jak najbardziej opinia pozytywna, pracodawca uczciwy, płaci w terminie a atmosfera w pracy jest naprawdę przyjazna, szkolenia są trochę dłuższe ale nie aż takie trudne w przeciwieństwie do pracy, aczkolwiek jestem zadowolony z warunków jakie tam mają.

@Jetkowski

A mam pytanie jakie szkolenia są w tej firmie? Bo ja pracuję w EOS i oprócz jakiejś tam pogadanki w momencie podpisywania umowy to żadnego szkolenia nie było

@Krzych

nie znasz się. dla niego i jemu podobnych ćwierćinteligentów z tej firemki, ten codzienny (usunięte przez administratora) przez kierownika - to są właśnie cykliczne szkolenia :D

Mikka

Zgadzam się z wieloma przedmówcami. Praca okrutnie niewdzięczna ale ludzie to wynagradzają. Wypłata i dodatkowe korzyści też bardzo ok.

Nienarzekający
@Mikka

w koncu ktoś to powiedział - szału nie ma a praca po prostu ok, słuchać sie już nie chce tych wszystkich narzekających nie wiadomo na co

Mar

Wracając do pracy w tym miejscu. Ogólnie jest ok. Wiadomo, że ten rodzaj pracy do przyjemnych nie należy ale co do samego miejsca, to nie mam większych zastrzeżeń. Jest sporo benefitów i świetni ludzie

Wolfy
@Mar

tez tak mysle nie ma co przesadzac

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.