EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

ada

Jaki maja klopot z platnosciami? nic o tym nie wiem a tu pracuje..zawsze pensje sa na czas. To miedzunarodowa firma i nie sadze zeby ktokoliwke kiedykoliwke dopuscił do sytuacji z jakimś zaleganiem z pałtnosciami-to firma windykacyjna. Mozna sie domyslac, czyje są te ostatnie wpisy...tych co sobie nie poradzili..bo nie ma co sie oszukiwac to nie plaza i pracy a takze zmian jest naparwde bardzo duzo. Ja tu pracuje od 3 lat i absolutnie nie uwazam zeby mnie ktos obrazal, czy nie szanowal - wypisujecie jakieś totalne bzdury!

bono

Niestety ta firma to pusty twór który nie ma nic do zaoferowania. Stawki w windykacji najniższe na rynku w innych działach tez nie jest najlepiej naprawde ta firma to dno!!!

Darek

Najgorsza firma w jakiej pracowałem... Zerowa organizacja, robienie wszystkiego "na sztukę", ciągła fuszerka. Pracownicy traktowani jak śmiecie, zasuwaj i sie nie wychylaj. A jak coś Ci nie pasuje to zaraz znajdą kogoś na Twoje miejsce do gnębienia. Zalegają z płatnościami , ciągłe mydlenie oczu, że "chwilowy kryzys ale już jest coraz lepiej". I co? I jest tylko gorzej... Ogólnie rzecz biorąc odradzam jakikolwiek kontakt z ta firmą

jola

Brak szacunku juz widac w postach powyżej , przez brak argumentów wola obrazac innych ludzi. Naprawde uwazajcie obrazanie i brak szacunku sa w tej firmie na porzadku dziennym, Szkoda, czasu, zdrowia i pieniedzy na taki pusty twór jak ta firma

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
GOSC

Wiele w tych krytycznych postach prawdy. Prawdą jest też to, że w odstępie 4 minut pojawiło się dziś 7 negatywnych wpisów. Przypadek czy też szczególnie "aktywny" i zwolniony ostatnio niespełniony talent windykacyjny ? Było ostatnio kilka zmian, które dotknęły miernoty windykacyjne..

bb

Ciekawe kim jesteście? ostatni piszący? rzeczywiście tam pracowaliście? Siedze tu dwa lata (w Lublinie) i ajkoś tak nie mysle. Kasa slaba, chaos jest, ale bardzo dużo się dzieje i firma naprawde sie rozwija ...duzo ludzi awansuje, niektorzy tu pracuja ponoc ponoc nawet 6 lat.. ja poki az tak nie nazekam..az szkoda troche to czytac jak sie tu jest...ale kazdy ma swoja opinie.

alor

Niestety trudno znaleźć pozytywy pracy w tej firmie. O szacunku do pracownika również można zapomnieć. firma kompletnie jest niezorganizowana totalny chaos tam panuje. strata czasu

nadoo

Brak kompetencji i ogłady tych ludzi w tej firmie aż razi, ciasne umysły na , które widza tylko swój zysk z nikim sie nie liczą. Kompletnie brak jakiejkolwiek perspektywy i możliwości rozwoju. SZCZERZE NIE POLECAM.

vovo

Jakikolwiek kontakt z tą firmą to proszenie się o kłopoty i niepotrzebne nerwy. I nie liczcie na łut szczęścia, że akurat Wy będziecie wybrańcami, kazdy po współpracy z nimi jest rozczarowany i straty, bo jeszcze swoja kase inwestował.

To nie te czasy, kazda firma na rynku ma lepsza oferte pracy i ludzie dobrze o tym wiedza dlatego nikt nie chce dla nich pracować. o braku szacunku do ludzi nie wspomnę. Ludzie stad odchodza na pewno nie od nadmiaru szczęścia.

Danio

Porada dla szukających tu pracy. Nie przejmujcie się brakiem doświadczenia. Nie przejmujcie się brakiem wykształcenia. Możecie nawet mieć dwie lewe ręce do roboty i tylko jedną sprawną półkulę (mózgową)... Najważniejsze, wręcz jedyne kryterium, to brak wymagań finansowych z Waszej strony a mianowicie praca jako wolontariusz lub praktykant. Tak w skrócie wygląda idealny kandydat do pracy tutaj. Fachowcom i ambitnym odradzam - szkoda czasu

dno

Zenujaca firma pełna niekompetentnych osób. Nikomu nie polecam wspólpracy z ta firmą. Wynagrodzenie w dziale windykacji najnizsze na rynku. Rotacja niesamowita , cisnienie straszne nikt tam nie wytrzymuje.

zzz

a skad wiesz? czyzbys byl burkiem z wiochy? mysle, ze kazdy kto przeczyta twoj post nie bedzie mial watpiwosci..i to juz nie chodzi o to skad sie jest...ale kim burku!

Poeta

O losie mój losie, Znów rekrutacja w super Eosie, Chyba dwudziesta juz w tym roku, Wymiana kadry na każdym kroku, Czy to jest Hr, czy Windykacja, Wkrótce i Ciebie dotknie rotacja, :)

XXX

wszyscy pracuje w biurze, prócz windykatorów terenowych. w dziale operacyjnym jest rotacja, w hr nie.

praca

Jak oceniacie prace w biurze? I czy rzeczywiście jest taka rotacja w dziale HR?

dodo

Radku, na początek jak nie masz doświadczenia zaproponują Ci około 1680-1800zł brutto. Premia jest możliwa po 3 miesiącach okresu próbnego od 30%-do 50% wynagrodzenia podstawowego. Premie nie jest łatwo zrobić a często otrzymanie jej graniczy z cudem. Wszystko zależy od tego do którego działu trafisz. Powodzenia na rekrutacji:)

pytanie

Hej ile mniej więcej netto zarabia się w eos ksi . dostałam propozycję pracy i chciałabym doprecyzować

jestemszczesliwy

nie można u nich dobrze zarobić. i nie chyba, a na pewno.

jestemszczęśliwy

Pracowałem tam kiedyś, zwolniłem się jednak, ponieważ praca w takim charakterze, strasznie męczyła mnie psychicznie. Jak ktoś lubi siedzieć w boxie i przez cały dzień przez słuchawke straszyć/grozić/szantażować/nękać ludzi, nawet tych, którzy z długiem nie mają nic wspólnego to jest to dla niego praca idealna. Rozumiem, że świat tak działa, nie ma litości w takich sprawach, ale to oszukiwanie siebie typu: "dzwonie z departamentu windykacji" (taa i siedze w boxie i zarabiam najniższą krajową, mimo że odwalam całą brudną robotę) albo "jeśli pan nie zapłaci (dług przedawniony) to sprawa może zostać skierowana do sądu" (haha jakby jakaś firemka tego typu miała jakiekolwiek instrumenty do tego by odzyskać taki dług). Straszenie sądem i inspektorami terenowymi powoduje często napady śmiechu u "dłużników" (w cudzysłowiu bo oczywiście mają rację że nie biorą tego na poważnie i nie gadają z pośrednikami, którzy nawet nic nie mogą im zrobić, poza nękaniem). Także siedzisz jak ten murzyn-niewolnik, dzwonisz, g.wno z tego masz, zawracasz gitare ludziom, więc niekiedy słusznie też możesz usłyszeć jakiś epitet w swoim kierunku, kierownictwo w między czasie przechadza się między boksami i plotkuje między sobą. Oto praca w pigułce. Kończąc oczywiście nie polecam. Praca dla desperatów, ewentualnie idiotów. Pozdrawiam pracowałem tam rok (po pierwszym miesiącu już widziałem że to porażka, ale niestety w PL dosyć długo szuka się pracy, więc czas mi się wydłużył do tego roku), na szczęście nic mnie z nimi już nie łączy :)

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.