EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

mruk

Wiele informacji w Twoim wpisie RED jest prawdziwych i wyglądasz na dobrze poinformowanego, ale też spora ich część bazuje na b.wąskim wycinku informacji do których masz / miałeś dostęp lub wyłącznie na Twoich domysłach i plotkach. Czym różni się Twoje anonimowe wywlekanie na forum prywatnych problemów innych osób od opisanego przez Ciebie zachowania jakiejś szczoty (??). Każdy kto przeczyta oba komentarze wnioski wyciągnie samodzielnie. Mam nadzieję,że Ci ulżyło... W kierowanie każdą firmą wpisane są opisane przez Ciebie błędy i pomyłki rekrutacyjne (na każdym stanowisku), spadki i wzrosty wyników, błędy w zarządzaniu. Wiele osób, które się tu wypowiadają zna złotą receptę na zarządzanie każdym działem i firmą począwszy od windykacji po IT lub Finanse. Szkoda tylko, że nie wskazują gotowych rozwiązań na forum (wielu chętnie dowie się czegoś nowego), a zamiast tego realizują się obrażając innych. Przeanalizowałem Twój post raz jeszcze i poniżej lista problemów na które jak rozumiem chciałeś RED zwrócić uwagę: 1. Praca i wysiłek wkładany przez osoby na różnych stanowiskach nie jest odpowiednio doceniany przez ich szefów. 2. Uważasz, że kryteria awansów w firmie nie są wystarczająco jasne i zrozumiałe ("Kolejnym problemem jest brak kompetencji menagerów i kierowników. Dobór na to stanowiska często jest dokonywany pochopnie, a po awansie wychodzi, raz głupota tych osób, dwa pokazują swój prawdziwe obliczę bo przecież złapali Pana Boga za nogi") 3. Przełożeni nie zawsze w oczach swoich podwładnych dysponują wystarczającą wiedza w obszarze windykacji. 4. Wynagrodzenia pracowników w firmie są na niskim poziomie. 5. Atmosfera w pracy jest dobra jednak nie zawsze rekompensuje ona opisane powyżej braki. Można inaczej i do tego samego celu ?

stop hejterom

Mam tylko jedno pytanie do red-a? Jeżeli jesteś taki niedoceniany i nie lubisz swojej pracy, dlaczego jej nie zmienisz??? Przecież z całą pewnością wiele firm czeka na takiego spostrzegawczego i konstruktywnego pracownika i kolegę, który żeruje na problemach innych. Sama pracuję w EOS-ie i mam nadzieję, że nie siedzę obok takiego szanownego kolegi lub koleżanki.!!! Nie marnuj się, świat na Ciebie czeka!!! Firma sobie bez Ciebie poradzi, tylko czy Ty poradzisz sobie bez EOS...oto jest pytanie...:-) Jest takie powiedzenie nie rób drugiemu co Tobie nie miłe, mam nadzieję że nigdy nie wyciągnie w taki sposób jak Ty to zrobiłeś Twoich prywatnych problemów i przezwisk. Pozdrawiam Cię Red serdecznie. Koleżanka z EOS, która nie zieje jadem. Dobrej nocy.

hgfk

Jeszcze raz: hahahahahahaaahhaahahaha

domi

A mnie mój szef w EOSie dziś pochwalił. :-)

dgjk
@domi

Na wiecej nie licz

Megg

Pracowałam w EOS KSI na początku 2014, roku. Podstawa (usunięte przez administratora) i 30-50 % premii od podstawy. Czy realne ją dostać? Zależy do jakiej grupy się trafi, jest kilka grup, każda zajmuje się czym innym. Nie wiem czemu niektórzy się źle wypowiadają na temat Pań rekrutujących. Jedyne co pozytywne to cała administracja. Pani od technik windykacji też. Kierownictwo jak to wszędzie ściągnięcie długów to prawie to samo co praca w sprzedaży, plany plany więc nacisk. Tylko że nacisk za gówniane pieniądze. niewarto. Ja na koniec okresu próbnego doszłam do wniosku, że wolałabym w biedronce pracować niż w takiej firmie. To co mi tak naprawdę przeszkadzało to to, że nie można było się sprawą zająć od początku do końca, więc wszystko na odwal, bo jak za długo się gadało to trzeba się było tłumaczyć, dlaczego rozmowa trwała 8 min a nie 4. Nie polecam !!!!

Praca

Super ! Też jestem z Białej, możesz podesłać namiar na tego super pracodawcę ? Serio można zarobić nawet 10 tys. ? Rewelka !! A tak poważnie - to przypadek, że wrzucasz swój post w piątek, jak już nie zadzwonili ? Trzeba było dać znać wrzucić posta od razu po rekrutacji, tak jest to mało wiarygodne. Szkoda, że tak przenikliwemu facetowi zaoferowali tylko 1600 netto, Ktoś kto potrafi tak "rozszyfrować" osobowość innych powinien na start dostać min. 2 razy tyle ... Tak czy inaczej powodzenia w nowej pracy.

@Praca

Oszczędź sobie takie teksty rozchwiana emocjonalnie dziewucho. Napisałem jak jest. To, że byłem na rozmowie w EOS nie znaczy, że skupiłem się tylko na tym pracodawcy. Każdy rozgarnięty składa tam, gdzie mu się podoba i ma szansę jakąkolwiek. W Białej dużego wyboru nie ma ale jak ktoś woli kisić się na słuchawce za minimalną to już jego broszka. Zaoferowali 1600 netto podstawy bo tyle dają na początek każdemu nowo-zatrudnionemu pracownikowi. Pierwszy miesiąc na umowę zlecenie a po tym okresie umowa o pracę.

Praca
@łukasz

Tak jak napisałeś każdy może wybrać co mu się w życiu bardziej podoba - umowa o pracę w biurze czy umowa zlecenie w firmie gdzie górna granica zarobków jest nieograniczona :) Nie wnikam czy tak jest, a zwłaszcza w Białej gdzie sytuacja na rynku pracy jest inna niż w większych ośrodkach ... Fakt, że tak szybko odpisujesz na posty świadczy o tym, że nie pogodziłeś się z tym, że nie dostałeś się do pracy w EOS, może warto zastanowić się dlaczego bo chyba nie tylko dlatego, że ktoś miał naburmuszoną minę ... Powtórzę raz jeszcze - życzę Ci wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam - rozemocjonowana dziewucha ... Rafał

ł€kasz
@Praca

No comment, hehe nie pogodziłem się masz rację :) miej tę satysfakcję :) Udanego weekendu życzę.

hehe

Myślisz, że jak ty to inni też ... Nie dorastasz im do pięt więc pewnie stąd ta złość. Na wielką literę w słowie "Ty" nie zasługujesz. W tej firmie pracuje kilkuset ludzi, którzy codziennie wykonujących swoją z zaangażowaniem i tylko totalny palant (!!) może wrzucać takie g..o. Kompleksy, hejt i brak perspektyw i pomysłu na siebie ... to wszystko na co Cię charakteryzuje. No pojedź jeszcze trochę po pracownikach EOS, tylko tak z werwą, bo widzę że słabo Ci idzie....

maciek
@hehe

nie zasługuję na wielką literę ? no trudno, będę musiał jakoś się z tym pogodzić :) tak się składa, że też miałem "przyjemność" pracowania w eosie i jakoś nie widziałem, aby ktokolwiek był zaangażowany pracą. innymi rzeczami owszem, ale nie pracą. (chociaż na pewno były nieliczne wyjątki) nie chcę obrażać wszystkich pracowników eosu, bo wiem, że nawet w takim miejscu, są/były normalne osoby. (kolejny wyjątek) niestety w większości są tam ludzie, tacy jak Ty. Po co mam "jeździć" po pracownikach eosu? nie mam takiej wewnętrznej potrzeby. Poza tym, tak na przyszłość, czytaj swojego posta, zanim go opublikujesz. Domyślam się, że sam "polubiłeś" swojego posta.

maciek

nie rozumiem, po co mam wstawiać like`a ? To, że nie widzisz w mojej wypowiedzi logiki, to tylko oznacza, że mało kumaty jesteś. Próbowałem napisać to w jak najprostszy sposób, aby tacy jak Ty mogli zrozumieć o co chodzi. Ale jak widać, niestety nie udało się :) Może czytaj dokładniej, ze zrozumieniem. Poza tym jeśli już cytujesz zdania, to rób to porządnie. Napisałem, że nie widziałem zaangażowania, ale na pewno były jakieś wyjątki. Nie widziałem ale myślę, że w końcu musiało być chociaż kilka osób, które coś tam robiło. Jeśli nadal nie rozumiesz, to ja chętnie wytłumaczę. słowo po słowie.

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
łukasz

Oczywiście, nawet gdyby zadzwonili odmówiłbym. Znalazłem pracę na o wiele lepszych warunkach! Nie ma premii procentowej jaką wskazali. Pewnie od płacy zasadniczej minimalnej są owe premie w tym EOS śmiesznym. Kolega polecił mi inną firmę i tam można faktycznie zarobić a zasadniczej mam 1600 netto! Płaca maksymalna nieograniczona.

re-łukasz

Rozumiem, że już znasz wynik rekrutacji ?

aaaaa
@re-łukasz

nie mów, że cokolwiek rozumiesz

lukasz
@re-łukasz

Teraz znam :D Powiedzieli, że oddzwonią do piątku nawet jak nie będą zainteresowani. Telefonu brak, pewnie przez stawkę jaką podałem: 1500zł. netto.

łukasz

Jak jest z zarobkami? Na starcie ile jest podstawy? Bo na rozmowie babka powiedziała, że jest dodatkowo premia od 30 do 50% podstawy. Poza tym kierowniczka w Białej Podl. naburmuszona i nie miała jakiegokolwiek kontaktu z rekrutowaną osobą. W sumie nie wiem w jakim celu tam była.

Nowa
@łukasz

A ja bylam na tej rozmowie i sie dostalam. Zastnawiam sie co musiales powuedziec ze rekruterzy nie chcieli nawet utrzymac z toba kontaktu...:-) ja pracuje pjerwszy miesiac i nie spotlalam jak dotad bardziej otwartych i cieplych ludzi z kierowniczka ktora ma niebanalne poczucie humoru na czele :-) latwo nie jest ale atmosfera rekompensuje wszystko.

gcvnm
@Nowa

Wypowiedz na poziomie podstawowki.(usunięte przez administratora) To juz chyba komplet ?

biwq

Jak sama nazwa stanowiska mówi jest kierowniczką, nad nią jest jeszcze dyrektor.

moni to

kerowniczka.też jej wychodzą inicjały m.p żeby było ciekawiej.

kacelp

No ale jak to jest bo jestem umówiony na spotkanie z jakimś gościem ? Kto tam w końcu dowodzi,(usunięte przez administratora) ?

re-do moni p

Kolejny "specjalista", który leczy swoje kompleksy obrażając innych ? Dorośnij ... Tak na marginesie - szefem WT w EOS jest facet - M.P., więc chyba jakieś nieaktualne dane ...

ona

tak mi się przypomniało. (usunięte przez administratora):D I taki mój apel do osób zajmujących się przygotowaniem pracowników do pracy: szkolenia powinny być conajmniej raz w miesiącu, nie oczekujcie że pracownicy sami się wszystkigo domyślą, zwłaszcza Ci nowi; jeśli chcecie aby firma była najlepsza na rynku, to pamiętajcie że wasi pracownicy są waszą wizytówką. Każdy pracownik powinien być szanowany i nagradzany za pracę. Niestety za taką stawkę można wszędzie znaleźć pracę. Odpowiednie warunki zatrzymają pracownika na długo, a im dłużej wasz pracownik jest w waszej firmie tym jest większym specjalistą w tej branży. To wam się opłaci w postaci dobrych rozmów, owocnych. Ogólnie atmosfera jest zdrowa, każdy sobie pomaga nawzajem. Jedynym minusem jest zbyt słabe przeszkolenie wszystkich pracowników "starych" i nowych.

blar

Łatwo się wypowiadać na podstawie domyśleń i snuciu swoich własnych teorii spiskowych. Pracuje w terenie i zleceń jest sporo, na tyle, że obecni pracownicy nie wyrabiają się. Wiem również, że w planach jest powiększenie liczby pracowników.. a Wy jeśli nie wypowiadajcie się, jeśli nie wiecie w czym rzecz. Nie przyjęli Cię to teraz się mścisz. Nie wiem skąd taka zawiść w ludziach. Ludzie wymiękają bo praca trudna trzeba mieć jaja aby się utrzymać, warunki są oczywiste od początku, więc każdy kto zna się na temacie wie na co się zgadza. Pozostałe osoby… niekoniecznie i obsmarowują wszystkich. Nie jestem stronniczy, tylko wkurza mnie to, że ludzie nie wiedząc co gdzie jak i z jakiego powodu tak się dzieje piszą głupoty!

juhcan

Wiele rzeczy się zmienia ... nicki...autor postów jest tylko zawsze ten sam. Ale musiałeś dostać od niej w (usunięte przez administratora) br /> W ocenę kwestii merytorycznych nie wchodzę - nie znam się.

no i dalej dziewuchy

szukają, szukają i na pół Polski znaleźć nie mogą. Swoja drogą dobra praca-od pół roku nie dać rady skompletować ekipy:D. Sądzę,że przełożeni docenią zaangażowanie oraz brak efektów HR-u i pani w ciemnych okularach:D

znawce temate

wiem jedno po rozmowie z paniami:rekruterka i panią udającą kierownika windykacji-te osoby są po prostu niekompetentne i nie potrafią prowadzić merytorycznie sekekcji. o ile pani rekruterka jedzie po jakiejś liście i wg niej ocenia to od pani kerowniczki wymaga się chociaż ciut wiedzy merytorycznej o procesie windykacji. A ta pani jest naprawde denna i przy tym śmiesznie nadęta.

cobra

Osobiście wolę windykację niż obsługę klienta. Nie muszę pozostawać cały czas w pozie uniżonego uwielbienia dla klienta, zwłaszcza gdy nie ma racji. Tu jest miejsce na rzeczową argumentację - ale bez chamstwa. Praca z telefonem jest słabo płatna.

pikra

Nie polecam, najlepiej poczytać różne fora. Pieniądze małe a praca bardzo ciężka psychicznie.

re-re-re-Blebleble

Będąc na Twoim miejscu nie mierzyłbym wszystkich swoją miarką. Tym ostatnim postem wystawiłeś świadectwo sobie: "w eosie w wiekszosci to ludzie prymitywni [...] Szkoda tylko, ze tacy ludzie przyjezdzaja do Warszawy" Poważnie sądzisz, że to ma takie znaczenie i po tym ocenie się ludzi ?? ... XIX wiek ... Rozwijaj się w innej firmie :)

Blebleble
@re-re-re-Blebleble

Zalezy z kim chcesz pracowac. Jak z ludzmi na swoim poziomie, to trafiles idealnie. Gratuluje i zegnam :)

re-re-Blebleble

Ale co twoja nowa praca wspólnego z EOS ? Chciałeś się pochwalić ? Przykro to stwierdzić, ale jesteś ograniczony jeżeli wszystko czytasz dosłownie. To był przykład mający oddać pewną skalę - jeżeli wolisz 1 z 10 lub 1 z 3 to może tak być. Uważaj, ktoś napisze d..a na płocie i będziesz chciał pogłaskać - drzazga ci wejdzie.

blebleble
@re-re-Blebleble

Wlasnie udowodniles, ze w eosie w wiekszosci to ludzie prymitywni. Nic nie zrozumiales, wiec szkoda czasu na dalsza "rozmowe". Szkoda tylko, ze tacy ludzie przyjezdzaja do Warszawy.

re-re-Blebleble

No tak, zero konkretów - faktycznie praca w innym dziale niż windykacja to spore wyróżnienie. Gratuluję, znalezienie innej pracy po EOS to też wielki wyczyn ! Spróbuj po obecnej może będzie to kolejny wielki sukces !! Faktycznie jest się czym chwalić. Czytałeś swojego posta zanim wkleiłeś go w emocjach ?

Blebleble
@re-re-Blebleble

A Ty czytales? Wszystko jest juz opisane wczesniej, po co sie powtarzac. Nie napisalem, ze to wyroznienie. Od razu oceniles, ze siedzialem i dzwonilem do "dluznikow". Czytaj ze zrozumieniem. Znalezienie pracy, z ktorej jest sie zadowolony i w ktorej sie rozwija zawodowo? Owszem jest to sukces. Dziekuje :)

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.