EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

potwierdzam

Pisałem tutaj o bajkach jakie opowiada zezolka na początku i twardym zetknięciem z rzeczywistością. Kwotę za "asystę" w odbiorach masz ustaloną...tyle,że takich zleceń brak itd itp. Głównie prowizja. Stare tematy. Z niską docieralnością. W Eosie nie zarobisz. Taka prawda.

@potwierdzam

W sosie dołożysz mi wyszło że paliwo tankowałam za swoje. Ewentualna weryfikacja audyt czy asysta fakt obiecywali min 3 miesięcznie na 3 miesiące miałam 3 haha kpina nie praca. Jak im powiedziałam co myślę oburzenie że warunki znałam. A system rewelacja w jakim domu mieszka dłużnik z wielkiej płyty czy cegły a dłużnik nie mieszka 10 lat albo dom wyburzyli 5 lat temu....

???

a jeśli ktoś ma doświadczenie i dobre wyniki w windykacji? jest szansa na lesze zarobki chociaż 2000zł? Czy EOS obsługuje tak słabe portfele wierzytelnosci, ze bardzo ciezko cos sciagnać? czy raczej główny problem stanowi słaby system premiowania?

@???

Portfele to w 70% betony przynajmniej tak było u mnie. Prowizje miały być z góry określone nie są najwyższą prowizją jaką zgarnęłam 14% od wpłaty. Jak płacą wiadomo. Portfele często po 800zł. Za km płacą powyżej 50 masz dłużnika 45 całujesz klamkę nie masz nic wpłaci np 130 zł. Nie zwróci się nawet paliwo. Też mam doświadczenie w branży. Większość Tel. Nieaktualna podobnie jak adresy. Windykacja często zadłużeń 10 letnich . W poprzedniej firmie miałam na czysto po odliczeniu kosztów min 3000 wtedy strasznie narzekałam że mi się nie opłaca w eos policzyłam dokładnie jestem na minusie maż ma niezły ubaw z mojej charytatywnej pracy. Wykonując oczywiście wszystkie zlecenia

Ja bym złego słowa nie powiedziała gdyby nie to że jestem na minusie więcej idzie w bak niż jest zysku . Zarobki miały być super no może za rok bym tego doczekała niestety nie stać mnie żeby dokładać do pracy. Plusy wyplata mizerna ale na czas atmosfera ok. Minusy przy podpisywaniu umowy obietnice dobrych portfeli dobrych zarobków rzeczywistość daje boleśnie spaść. Po miesiącu chciałam podziękować wytrwałam jeszcze 1,5 w nadzieji na odbicie niestety nawet na prąd mi wypłaty nie starcza

do g

Dlaczego obrażasz innych, zakładasz, że już wszystko wiesz...właśnie przez takie osoby jak Ty na tym forum jest tyle niesprawiedliwych i krzywdzących EOS opinii - myślę że Twój wpis g doskonale pokazuje jak bardzo ktoś po prostu chce EOS zaszkodzić, nie podając właśnie żadnych merytorycznych argumentów, tylko wylewając jakieś totalnie nieuzasadnione żale..

@do g

Wszystkie argumenty potwierdzajace, ze eos jest bardzo slabym miejscem, zostaly juz opisane. Po co sie powtarzac? Moze skoro jest tyle negatywnych wpisow, a i ogolna ocena jest niska, to moze jednak cos w tym jest?

red
@g.

Argument to stwierdzenie mające uzasadnić pewną tezę .... pewnie chodziło Ci o fakty ? (Wszystkie FAKTY potwierdzające ....) ?? Jak już opanujesz podstawówkę i zdasz egzamin do gimnazjum to wróć na forum aby poterminować, inaczej już zawsze pozostaniesz partaczem ... Póki co, drogie "G", doskonale wpisujesz się w określone przez Ciebie kryteria przynależności do EOS - zasady poprawnej polszczyzny oraz minimalny oczekiwany poziom umiejętności w zakresie czytania i pisania ze zrozumieniem są Ci całkowicie obce. Więcej myślenia, mnie emocji ... Korzystając z okazji wszystkim obecnym i byłym pracownikom EOS, forumowym hejterom, przypadkowym czytelnikom i zainteresowanym pracą w branży windykacyjnej składam najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy!!

@red

Drogi redzie, nudny juz jestes. Miedzy innymi z powodu takich ludzi jak ty, odszedlem z tej firemki. Widze, ze ci sie nudzi i chcesz sie koniecznie z kims poklocic, ale nie tym razem. Piszesz cos o podst i gimnazjum, no coz, Moze sam pocwicz czytanie ze zrozumieniem. Przyda ci sie na maturze, o ile w ogole masz ja w planach.

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

g.

Skoro nie rozumiesz az polowy komentarzy, to idealnie pasujesz do eosu.

nowy

A słyszał ktoś z Was może o pracy na stanowisku młodszego specjalisty do spraw windykacji sądowo-egzekucyjnej? Widziałem niedawno taką ofertę.

gall anonim

Drogi redzie.. Widac ze masz jakies niespelnione ambicje.. to sie zwolnij.. I tak wszystkich denerwujesz..

Scott

EOS to nie praca i to nie płaca. EOS to praca dla pracowitych ale bardzo przeciętnych ludzi a tacy nie zarabiają.

kp

w tej fimie zarabia się różnie, bez doświadczenia, niewiele więcej niż najniższa krajowa-bez premii, która jest do 50% wynagrodzenia podst ale nie spada sama z nieba i trzeba zrealizować cele. Ja biorę ..nie zawsze w pełnej wysokości, ale oprócz pierwszych miesięcy zawsze coś oprócz podstawy mam.chciałam się odnieść do wpisu "gość" ale włassciwie to ..nawte nie wiem, co by można napisac osobie która chyba nie wie czym jest windykacja i jaki ma wpływ na GOSPODARKE...

szukam pracy

czy ktoś może napisać ile mniej więcej można zarobić jako windykator w eos? czy średnia to chociaż 2500?

nie polecam
@szukam pracy

nie. większość spraw na prowizji

ms

skąd ten pesymizm???naprawdę ludzie jesteście nieobiektywni...w EOS nie ma kokosów i pewnie nie będzie chociażby ze względu na branżę..ale ludzie są uśmiechnięci - nie tylko Ci na najniższych stanowiskach, sama pani prezes jest zawsze optymistycznie nastawiona do ludzi, pracy, otwarta na rozmowę..strasznie ktoś zgorzkniały i sfrustrowany się tu wypowiadał..niegdy nie jest tak, ze wszyscy beda szczęśliwi, tu pracuje kilkaset osob.

ML

Nie jestem pracownikiem działu operacyjnego (czyli tego ktory dzwoni do dluznikow) - z boku patrzac mysle, że windykatorzy maja trudną prace ale prawda jest taka, ze to dla nich jest zamawiana pizza, oni dostaja bilety do kina, empiku, to glownie dla nich byla organizowana silownia, czy rezerwowane boisko itd.- w innych dzialach nie ma tylu niby drobnych, ale jednak waznych rzeczy. To oni mają możliwości brania w czesto organizowanych rekrutacjach wewnetrznych - ja z mojego działu raczej nie mam gdzie przejsć...Wydaje mi sie, ze powyzsze negatywne opinie sa naprawde niesprawiedliwe.

dghj
@ML

Tylko sie nie poplacz...

rozbawiony

Czytam wasze opinie i aż się śmiać chce powodów do niezadowolenia jest dużo można oczerniac i narzekać ale każdy z nas po coś tam pracuje albo pracował wszystko sprowadza się do kasy potrzebujesz pracy umowy eos ci ja daje a tu wszyscy wlewamy nasze żale cóż ja dalej pracuje w eos kierownik powinien zmienić podejście i to diametralnie bo rozbija zespół ale ludzie z grupy i atmosfera jaka tworzą jest niesamowita i jeśli mam wybierać między ta firma a kolejna która nie płaci na czad to wolę robić coś za co co miesiąc mam kasę pozdrawiam ludzi mam nadzieje ze nie jestem z wami w grupie bo po forum widzę ze z wami atmosfera w grupie była by do bani

Pracuje w eosie jakiś czas. Opinie sa bardzo różne nawet wśród samych pracowników. Praca nie jest łatwa ani nie należy do najprzyjemniejszych (jak dłużnik śle ci wiązankę, a ty nawet nic nie możesz skomentować bo dłużnika nie można obrażać, a on ciebie juz tak) jak trafi się na fajnych ludzi w zespole to momentami nawet jest śmiesznie. Niektórzy ludzie pracują tam na słuchawce ładnych parę lat i chyba im dobrze bo nie zmieniają pracy. Kasa - zależy, nie ma fajerwerków, ale tragedii tez nie ma, ważne, ze pieniądze sa zawsze na czas. Managerowie i kierownicy - rożni, zależy jak się trafi, ale da się z niektórymi ludźmi pogadać. Dziewczyny z terenówki wydaja się być spoko. HR mogą być, choć widać, ze sa pod dużym wpływem Dyrekcji. Administracja - ludzie bardzo narzekają na przełożona, a tak to nawet nie wiadomo co oni tam do końca robią. Jeśli chodzi o pozostałe działy to ciężko cos powiedzieć.

lgjkk
@były pracownik

Podpisujesz sie jako byly pracownik, a w tresci piszesz, ze pracujesz w eosie. Dziwne...

p

Dokładnie tak:). NIe zmieniałem nicku...ale ok, każdy ma prawo do swoich opinii, czy domysłów:).

p

Zgadzam się z przedmówcą. Nikt tu nikogo na siłę na trzyma. Wiele ludzi pracuje latami, zyją i mają się dobrze - tak jak ja. Jestem pewny, że to wpisy kilku niezadowolonych obecnych, lub bardziej prawdopodobne byłych pracowników. Zresztą nie oszukujmy się w wiekszości na takich forach chcą się wypowiedzieć ci niezadowoleni, by dać upust swoim negatywnym emocjom. Wierzę, że rozsądne osoby i tak nie poddadzą się opioniom tu wypisywanym. I nie zgadzam się absolutnie by osoby z HR nazywać łosiami:), akurat one są naprawdę w porządku, tak jak zresztą większość kierownictwa i dyrekcji.

zxcvb
@p

hahah niezle dwie odp w ciagu 40 minut. dobrze, ze chociaz nick zmieniłas. co z tego, ze nikt na siłe nie trzyma itd ? na tym forum wypowiadaja się osoby, które tam pracuja/pracowały i maja prawo do wlasnej oceny ? chyba o to tutaj chodzi?

ais

Jakiś czas temu, szukałam informacji o EOS, gdyż dostałam się do pracy. Wpisy były takie jak teraz jedne pozytywne, drugie negatywne, postanowiłam zaryzykować. Dziś wchodze na to forum, bo powiadomienia o nowych wpisach mnie zasypują. I powiem Wam, że jestem w szoku. Praca jak praca, łatwo nie jest, wymagająca praca jak wszędzie (nie wymagająca praca to praca w barze) ale uważam, że większość wpisów negatywnych to jest działanie jednej osoby. W tym samym tonie wszystkie wpisy, pełne mściwości i zawiłości. Być może ktoś został urażony w EOS i teraz się mści, bądź próbuje odreagować swój wybór pracy w tej fimie. Atmosfera jest naprawde w porządku, pensja nie powala, ale to nie jest najniższa krajowa !! Ludzie bez doświadczenia może i takową dostają ale wiem, że jak jesteś dobry to dostajesz podwyżkę (ale trzeba być dobrym!!) Może komuś podywżka została odmówiona i się mści. Wszyscy czytający - wszędzie w Polsce w różnych firmach jest różnie ale jeszcze chyba nigdzie nie jest tak pięknie, że na stawisku w call center zarabiasz tysiące i praca łatwa. Jeśli szukacie takiej pracy to na wyższe stanowiska składajcie aplikacje a nie na call center. Ocknijcie się ! Jeśli oczekujecie nie wiadomo czego to nie skaładajcie CV na niskie stanowiksa do korporacji, to normalne że w corpo wszytsko swoją strukturę ktoś musi mniej zarabiać i być na niższym stanowisku. Jak macie takie doświadczenie i ambijce sięgajci wyżej! NIgdzie w Polsce nie jest kolorowo. Jest jak jest ! Chcecie zmian to na prezydenta a nie propagujecie na forum. Czytając te wpisy mam wrażenie że to dwie góra trzy osoby się przepychają ze swoim zdaniem, więc nie jest to wiarygodne źródło informacji, dajcie się wypowiedzieć innycm ludziom.

red

niecenzuralne słowa? no ok Łosiu z HR jeśli "kupa" do takowych należy to jestem wulgarny. Jak na kogoś kto dwa dni temu wszedł tu pierwszy raz jesteś bardzo aktywna na forum, nie podoba ci się coś bite me. Nie wpierdzielaj się tam gdzie kule latają bo możesz oberwać rykoszetem. Żyj sobie dalej w swoim wyimaginowanym świecie, zmniejsz tak jak już pisałem dawkę leków może przejrzysz na oczy.

sonia

Cześć Red, nie zawiodłam się na Tobie, piszesz że ktoś Ciebie źle traktuje, ale dlaczego źle traktujesz innych, wyzywasz+niecenzuralne słowa. Zaakceptuj, że są ludzie którzy myślą inaczej niż Ty i daj im taką możliwość. żądasz szacunku, okaż go innym. Ps. cieszę się tylko, że to nie Ty zostałeś awansowany, bo masz tyle złości w sobie,że można obdzielić ze 100 osób. daj na luz, żyj i daj żyć innym :-)

sonia

cześć, pierwszy raz jestem na forum i pełna zdziwka, co tutaj wszyscy wypisują. Pracuję w EOSie w Lublinie ponad rok, praca jak praca, przełożeni jak przełożeni, ale w porównaniu z poprzednim pracodawcą, którego miałam jest dużo lepiej, umowa o pracę i pensja zawsze na czas, moja kierowniczka może nie supermenka ale dziewczyna się stara i można z nią pogadać. Poprzedni mój pracodawca nie dość że płacił nam w ratach i to często nie wszystko. W EOS jest stabilnie i na atmosfere nie narzekam. Oczywiście zawsze może być lepiej, ale w porównaniu z poprzednią pracą jest ok. I tak pewnie za chwilę ktoś mnie nawyzywa ...od losiow.:-) Red w EOS nie wszyscy są sfrustrowani, są tu też fajni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.