Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

kolejka

po pierwsze nie macie w umowie stanowiska dowódcy tylko magazynier nie dodawajcie sobie tytułów

Wyrobnik

Ja tutaj chciałbym odnieść się do opinii wędkarza. Słuchaj chłopie niespodobało mi się jak podeszłeś do opinii pedra. Bo ja uważam że ma świętą rację. Bo jak byśmy wszyscy zawalczyli o swoje i postawili ich pod ścianą tak jak zrobiło to Chełmno i Brodnica to byśmy wygrali i byśmy mieli po 9.50 a nie po 8 na godzinę. Ale przez takich jak ty co się na wszystko godzą mamy takie dziadowskie stawki!! Bo ty byś nawet za 5 złotych robił.

wędkarz
@Wyrobnik

Przecież nawet w najmniejszym stopniu nie potraktowałem i odniosłem się do opinii Pedra. Uważam, że ma rację. Wystarczy stanąć okoniem i czekać aż coś się zdarzy. Stoisz za jego opinią murem i rozumiem to. Tylko, ze w takich sytuacjach są 2 opcje: 1)przyjmują warunki i wypłacają, 2)przyjmują innych. Nie mieszkam w dużym mieście, średnio u nas z robotą. Więc jako (pracownicy)żywiciele rodzin musieliśmy się na coś zdecydować. Podnieśli nam wynagrodzenie - nie tyle ile chcielibyśmy-jednak podwyżka była.A po sklepach też nie chcemy stać. Więc warto zadać sobie pytanie: czy pracować i 'coś' zarabiać, czy nie zarabiać nic? ryzyk fizyk. Nie wiem, czy doczytałeś się ale napisałem, że chciałabym aby wszyscy zarabiali 20 zł/godz, ale wiem też jakie są realia, i to, że na dzień dzisiejszy takie żądania są niemożliwe. Podzielam i wtóruje, bo wyciskać ile się da ale bieganie z głową w chumrach to też nie najlepsze wyjście

Pedro

Ale nie wszyscy mogą być dowódcami bo ktoś musi odwalać czarną robotę. I co z tymi?

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
stan

Bardzo zle w tej firmie powinismy otrzymać wypłatę 25.04.2016r a do dnia 4.05.2016 ani grosza

sylwu67
@stan

Witam forum. Nie wypisujcie głupot że city płaci zus bo nie płaci. Mają jakieś przybudówki typu GRUFEB które jest zadłużone w zusie. Wiem bo monitoruje to na bieżąco. U mnie na obiekcie składki wziął na siebie kontrahent ale city ma to w dupie i nas kiszkuje. Napisaliśmy pismo do prezesa i jedyny efekt że wywalili koordynatora i przysłali dwóch baranów niby dyrektorów operacyjnych. Smiech na sali.

Pedro

@wędkarz. Posłuchaj przyjacielu Ty chyba niedokładnie czytałeś o czym ja pisze. Czy ja pisałem że mi chodzi o City?! Ja pisałem ogólnie jaka jest sytuacja ze składkami ZUS. A po drugie drogi kolego jak nie wierzysz to sam sobie sprawdź w internecie ile powinna wynosić pełna składka ZUS i porównaj ze swoją i wtedy zobaczysz że nie jest pełna.

Pedro

Muszę tutaj coś sprostować. Zajrzałem do neta i weszłem "jak można legalnie unikać płacenia zusu". I okazuje się że można. Oczywiście jakąś część muszą odprowadzać. Ale to jest zaledwie 1/3 składki. Podobno ZUS o tym doskonale wie. Sam ZUS zatrudnia dużo pracowników na zlecenia. Sądy i prokuratury też zatrudniają na zlecenia. Wszyscy o tym doskonałe wiedzą że jesteśmy waleni w rogi. Widocznie na rękę to naszemu Państwo mimo wszcześniejszych obietnic.

Pedro

12 zł to powinni miejscowi zarabiać a wy ze 20. Taka bogata firma co ma filie za granicą a tak dziadują. Albo te 36 godz albo i więcej toć to rozbój w biały dzień! Któryś z was padnie i mają prokuratura! Albo to że zusu nie płacą to się dziwię bo od stycznia jest to obowiązkowe. Widocznie jeszcze nikt z was doniesienia nie złożył do zusu. Bo uchylenie się od płacenia zusu jest przestępstwem. A jak by to wyszło na jaw to by było po firmie. A wam by jeszcze musieli odszkodowanie płacić!

Wędkarz
@Pedro

@Pedro, Tobie to latwo mówić człowieku. Wbijasz na forum nawijasz na uszy. Jeśli tak Ci źle to po co siedzisz w city? Powiem wprost, też tutaj pracuje, niekrótko, bo będzie już koło 2óch lat, często nie jest sielankowo, ale kase mam na koncie w czas, a składki są odprowadzane. Przecież dyby tak nie było to rzuciłbym w diabły pracę. Czytam coś napisał i podobnie jak Ty życzę wszystkim, żeby zarabiali po 20 zł za godzinę - bo nasza praca sprawia trud (sam o tym wiesz najlepiej), ale to ni_whoo_yaa nie jest możliwe, a przynajmniej teraz.

Lopez

No pewnie w Grudziądzu City ochrania 3 jednostki i płacą 8zł na godzinę a jak przyjeżdżają najemnicy z innych miast to mają 12 zł oczywiście bez ZUSu i oni mogą robić nawet 36h od razu albo więcej a miejscowi tylko po 12h i ich ŹW nie sprawdza ale nas tak i dopierdalaja kary

Pedro

Nie opłaca się już podnosić kwalifikacji i robić uprawnień gdyż wielokrotnie częściej pracownicy niewykwalifikowani mają wyższe stawki niż ci z uprawnieniami i z pozwoleniem na broń. Na przykład w Jeronimo (w magazynach biedronki) niewykwalifikowani pracownicy ochrony już teraz mają przeszło 9 zł na godzinę. A w jednostkach wojskowych ci z uprawnieniami i pozwoleniami na broń mają 8 a nawet mniej. A żeby zrobić te uprawnienia to jest wydatek około 2500 zł. Do tego jeszcze kursy i egzaminy które dosyć ciężko zdać. A potem jeszcze trzeba robić badania specjalistyczne co 3 lata za które trzeba zapłacić przeszło 400 złotych i które też wielokrotnie ciężko zaliczyć. Tak wiec to już jest gra niewarta świeczki.

Pedro

Nie tylko tym się różni. Różni się też tym że nie ma pełnego zusu. Każda firma która daje podwójne umowy tak kombinuje. Są dwie umowy jedna jest na 6 a druga na 2 złote. I chociażby odprowadzali od tych 6 to i tak przy normalnych godzinach nie wychodzi najniższa. A Tobie Anka nie radzę zmieniać pracy jeżeli tam masz etat i dobrą pęsję. Bo masz tam pełną składkę ZUS i w razie czego możesz iść na zasiłek i w przyszłości dostaniesz lepszą emeryturę.

Anka Skakanka
@Pedro

Dzięki za odpowiedź, myślałam że ta firma jest troszeczkę lepsza czyt. uczciwsza od mojej

Mumia

Umowa o prace to nie wszystko. Teraz umowa o pracę różni się tylko tym od zlecenia że nie ma urlopu. A zlecenie jest o wiele bardziej elastyczne bo np. możesz brać godzin ile chcesz. Róbcie uprawnienia i pozwolenia na broń i dawać na jednostki wojskowe.

Anka Skakanka

Witajcie, mam pytanie na temat tej firmy. Jak się pracuje? Czy pensja jest na czas, jak z umowami ( jakie są ), czy kontrolni są normalni czy przez płoty skaczą ;) ? Jaka ogólnie jest atmosfera? Pytam się bo pracuję w konkurencji, mam etat i dobrą pensję, szef się zastanawia czy by nie zmienić ochrony i chce żebym została i stąd moje pytania zostać w tej co jestem czy dołączyć do Waszego grona :) Pozdrawiam

Mumia

Ja w ochronie robię już 14 lat. W tym 2 lata w straży przemysłowej. A teraz już drugi rok na obiektach wojskowych. I z całą pewnością mogę stwierdzić że tu jest dla mnie najlepsza praca. Bierzesz giwere, robisz swoje i nic cię nie obchodzi. Przedtem tyrałem w ochronie w zakładzie produkcyjnym za 6 zł. 24 godziny, dwa dni wolnego. Zero odpoczynku, telewizji czy snu. Administratorka walnienta sadystka. Systemy alarmowe które trzeba było opanować. Ruch osobowo -towarowy całą dobę. Jednego nie skończyłeś robić a już musiałeś zacząć co innego. Na jedną zmianę przychodziło 300 ludzi którym trzeba było zbadać trzeźwość a wychodzącym bagaże. Poza tym pełno tirów i mniejszych do sprawdzenia. Ale najgorszy był tam mobbing jak to u większości prywaciarzy. Uwierz mi najlepiej jest w wojsku. Nie ważne czy to City czy inna firma.

@Mumia

powaznie zastanawiam sie nad podniesiem kwalifikacji. Tym samym zmiana miejsca najlepiej na sufo.

Mumia

Wacek a co jest nie tak?

@Mumia

niuanse. na obiekcie wciąż ktoś ma jakies 'przeciw'- mnie oglądania tv, coraz częściej pojawi się alkomat, administrator obiektu ma jakies przeciwskazania. na szczęście inspektor ludzki człowiek. co prawda jestem na wymagającym biurowcu, i tam podobno wciąż lały się wąty od tej babaki. taki klimat. gadam z kumplami, tez pracują w ochronie - tylko ze w konkurencji. narzekają jeszcze glosniej niż my tutaj. podobno ich szef lekko zeswirowal i taki bałagan narobil w firmie, ze każdy za glowe się lapie. w city, no jak to w robocie, przychodzisz robisz swoje i wracasz na zasluzony odpoczynek, zawsze moglo by być lepie, a to kasa wieksza, roboty mniej, dobrze, ze teraz zwiekszaja nam stawke za rbh, to będzie lepiej. mowia, ze to pewne. tylko zmiany wejda, lepiej jak będziesz miał podwyższone standardy - wyrobić trzeba sobie będzie kwalifikowanego i robota pewna. a Ty gdzie pracowales, czy raczej przymierzasz się do pracyw ochronie?

Zawsze na czas.

@Mumia

zawsze bedzie cos nie tak, ale wyplata jest na czas albo kilka dni przed.

Do 15go.

XXXX

Do kiedy wypłaty w tej firmie?

olo
@XXXX

to zależy od zapisu w umowie. wczytaj się, będziesz miał odpowiedź. u nas na obiekcie się wywiązują. a jak jest u Ciebie?

greg

e tam! nie jesteście na bieżąco :) panowie, to już pewne: http://kadry.infor.pl/wiadomosci/740145,12-zl-za-godzine-pracy-od-1-stycznia-2017-r.html teraz, to nic tyl;ko czekać.

Cyborg

Ale emeryci z milicji w końcu się wykruszą a młodzi już nie chcą robić tych uprawnień i pozwoleń na broń. Bo młodzi nie chcą robić za takie dziadowskie stawki!

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.